2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar,bebişimin teyzeleri :)))
herkese hayırlı günler dilerim birazdan yemeğe çıkıcam.hepinizi öperiz.

Canim her gun ayaginin altina biyastik koy yarim saat oyle uzan gecicektir.odem olusmus.benim kizmdada cok oldu terlikle gezdim kis gunu ama tuzlu yiyodum hep ben tuzu kesemem kesersem ac kalirim dr karismiyodu:)adam soylemekten bikti:)
ahh cnm neler yapıyorum soğuk suyla yıkıyorum eve gidince sonra yüksege kaldırıyorum ama nafile hala davul gibi bende iş yerinde parmak arası terliklerle şap şap dolşıyorum valla kimseyi tınlamıyorum hamişim ben ayaklarım şiş diyorum ama azcık ağrı yapıyo ( bazen gece bile uyutmuyo ( yok cnm benim tuzla aram yok tuz şeker hayatımdfa yok denecek kadar az ama hormonlardan galiba (
tabi ihmal etmemek lazım çok şanslısın yaaa bişey olsa hemen doktora çıkabiliyosun ve kuzunu görebiliyosun malesef biz doktor kontrolü için beklememiz gerekiyor (
ben senin yeinde olsam hafta 1 bir giderim valla kuzumu görmeyee :)) çok saol cnm yaa sorarsan çok memnun olurum :))

cnm normalde ağrılar olmalı rahim ve bebek büyüyo ama aklına takılıyosa bi git doktora muayene ol bence hem kuzunuda görmüş olursun :))

8. haftaydı başladı kusma yok sadece bulanıyor yedikçe duruyor süreklii yiyorum işte ben sulu şeyler içmedim leblebi galeta filan yedim çubuk öyle geçti hala vurdumu yiyorum yine

kendi doktorumda söylemedi erken dedi buda erken dedi yaa

Allah gönlüne göre versin=)
Ben de peygamber Efendimizin hanimlarinin isimlerine takmis durumdayim: hafsa, sevde veya zeynep.
Aslinda Ebrar ismine de bayiliyorum anlami da cok hos.
Bizde de cinsiyet daha belli degil ama iste =)

sana katılıyorum isim konusunda..favorim hafsa..kızım olursa Elif Hafsa koyacağım inş..Elif isminide babamız çok istiyor..hayırlısı bakalım

kızlar sorun mu var topikte

evet sorun varmış..dünkü konuşmalar silinmiş..

evet kalabalık aile olmak çok güzel..biz 4 kız kardeşiz..anlatılmaz bir duygu..ama ben cesaret edip 4 çocuk düşünebilirmiyim bilmiyorum..2. yi düşünüyorum nasipse fazla ara vermeden ama daha sonra ne olur bilemem..

ay canım allah yardımcın olsun..iş yerinde bacaklarını uzatma imkanın var mı? arada uzatıp dinlendirsen..

ben ilk defa gittim ama sanırım sık sık giderim bundan sonra :))

merak edıyorum artıkk :)

canım benım 5-6. haftada basladı bak 16 ya geldık nerdeyse ama yok gecmedı azalır gibi oluo gerıgelıo

napıcaz bılmıorm 16 hafta son umudum ınsallah gecer gıder bı arada çizi mizi bende zerre işe yaramıyo :)

kesinlikle kalabalık aile cok güzel.eşimin sadece bi kız kardesi var oda maraşta yaşıyor akrabalarıda cok az ben bu sülaleyi genişleticem birsürü cocuklarım olacak diyorum:))kalabalık ailenin bayramları düğünleri bile farklı oluyor arkadaş komşu vs bi yere kadar.eşime hep niye daha erken evlenmedil deyip duruyorum 25 yaşında evlendim şimdi 30um yani doğum yapmak ıcın cokte uzun senelerimm yok elimi cabuk tutmam lazım.:)))

tünaydın kızlar akşama kontrolüm var ama çok gerginim karnım hiç büyümedi herşey yolundadır umarım.ben tosuncuk bi bebeğim olsun istıyorum gerci babaya çekerse öle olacak :)

ara ara uzatıyom ama olmuyo benim bu ayaklarımdan malesef çekeceğim var :)) aman oğluşum sağlıklı sıhatli doğsunda razıyım :))

hadi canım elini çabuk tut o zaman..gerçekten fazla zamanın kalmamış..

ben ilk defa gittim ama sanırım sık sık giderim bundan sonra :))
ahh ahh banada lazım yakında bi doktor kapısının önünden ayrılmam valla :))
tünaydın kızlar akşama kontrolüm var ama çok gerginim karnım hiç büyümedi herşey yolundadır umarım.ben tosuncuk bi bebeğim olsun istıyorum gerci babaya çekerse öle olacak :)

cnm hiç gergin olma zayıfsan normal karnının çıkmaması meak etme cnm önümüzdeki ay da çok çıktı diye şikayet edersin :))

Allah Allah cok erken baslamis seninki yaa benim son aylarda olmustu hani vucut agirlasir dolasim zayiflar tuz suyu tutar oyle olur vucudun musait demkki yinede dr sor derim cunku son aylarda napicaksin cok kotuuu

gergin olacak birşey yok canım..umarım herşey yolundadır..benimde karnım az bişey büyüdü ama görenler hala aynısın sende hiç değişiklik yok maşallah diyorlar..karnın büyümedi diye bebek anormal olacak diye bisey yok..herşey olması gerektiği gibidir canım sen merak etme..

ara ara uzatıyom ama olmuyo benim bu ayaklarımdan malesef çekeceğim var :)) aman oğluşum sağlıklı sıhatli doğsunda razıyım :))

Allah yardımcın olsun canım...

kızlar omega 3 kullanmaya başlayan varmı?yada folik asıt dısında ne ıcıyorsunuz?ben et balık vs şuan yıyemıyorum acaba solgar vitamınlerınden mı alsam doktor gerek yok dese de bence var:)doktorculuk oynuyorum ama napim:)

down sendromu riski tarama cutoffdeğerinin altındadır.Trisomi 18/13 riski tarama cutoff değerinin altındadır.yani herşey normalmi?

Allah Allah cok erken baslamis seninki yaa benim son aylarda olmustu hani vucut agirlasir dolasim zayiflar tuz suyu tutar oyle olur vucudun musait demkki yinede dr sor derim cunku son aylarda napicaksin cok kotuuu
yaa benim ilk hamile kaldıgım dönemdede oluyodu doktor hamilelik hormonlarından dedi ama bilmiyorum 15 agustosta 4 lü için gidicem tekrar konuşucam doktorla acaba bişi yapılabilirmi kışın napcam bilmiyorum bide çalışıyorum botlara falan ayagım girmez heralde (

aminn kuzum inşallahhh :))

eğer aralarını fazla uzun tutmazsan hedefine ulaşırsın.ha gayret destekliyorum seni:))

cnm doktor bana folicasiti bıraktırdı elevit diye bi ilaç verdi içinde ne ararsan var sadece onu içiyorum :))

relax canım göbüşün büyümesıen var daha :) benıdme göbüş yok

sırt ustu yatınca bı agırlık hıssedıyorum karnımda o bebıs ama henuz cıkıntı yapamdı o kadar :)

down sendromu riski tarama cutoffdeğerinin altındadır.Trisomi 18/13 riski tarama cutoff değerinin altındadır.yani herşey normalmi?

canım degreın altında diosa normaldir snaıyorum :)

canım balık yağı hapğına fln 6-7 aydan sora diolar daha erken onun ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…