2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben erkek isimlerinde de tıkanıyorum..isim koymak ne kadar zormuş..hamile olan arkadaşlarım benden fikir aldı hep isim konusunda..ama şimdi tıkandım durdum bir türlü isimler içime sinmiyor..nasıl karar vereceğiz bilmem..

fikir verenlere çok teşekkürler bende zeynepten başka isim düşünmemiştim bu güne kadar ama hüma , mina hoşuma gitti.tam da içime sinmedi.o yüzden fikre ihtiyacım var

hüma ismini ilk kez duyuyorum kulağıma hiç hoş gelmedi..eskiden bende mina ismini severdim ama çok konulmaya başladığı için vazgeçtim..

selam kızlar 4 günlük bi tatil yapıp geldim ama pek bişi anlamadım yüzmeye korktum valla:)bakıyorum herkes ciciler almaya başlamış.ben daha cinsiyetini öğrenemediğim için beklemedeyım inş carsamba günü belli olur.kendimi çarşı pazara atarım:)

milsa çok hoş ciciler,bebeğin sağlıcakla kullansın..

benim bir arkadaşım kızına kendi ismini koydu,eşi öyle istemiş..

Ayşe kızı Ayşe olur ne var olabilir yani

ciciler çok güzel ve kullanışlı canım..hele patikli eşofmanlara bayıldım..çok şekerler..Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin canım..

Kaan ismini bende beğeniyorum ama eşim istemiyor ((((((((

kız bebeklere tavsiye isimler beim beğendklerimden
nevra:beyaz anlamı
beyza:saf temiz
ahu:ceylan gibi güzel
bade:cennet
ve beril, tanem,lila da begendiklerim ama eşimin kulp taktıkları:)

slm annişler hava çok sıkıcı sıcak otururken terliyoruz çalışanlara ve oruçlulara rabbim yardım etsin ay geçen yıl nasıl tutmuşum diyorum gerçi daha erken açıyorduk ama sıcaklar bukadar değildi

isimleri konuşmuşuz bizde neisim düşünsek yeğenler kuzenler koydu eşim cemre sayıklıyodu daha yeni yeğeni koydu haberi yok :)
bizim soyad acık uzun dünya sınav var kodlama var kısa isim düşünüyoduk ama marmarada oturan bile ege koydu kaldık eren istiyodum kocada alp ekledi teyze e baştan milliyetçi yapmışınız okulda çok çeker diyince vaz caydık kaç ay var kaç isim düşünürüz daha ayşecim benim abim de ikiz oğlu var adı kendi adı ilk isim ikinci isim farklı ama asıl adı abimin adı ne çokta severmiş diyoruz kızınkide abimle yengemin baş harfi bizde ece istiyoduk onu bile çaldılar ece ecem ikiside var

zeynep ismide çok güzel ama sülalede dolu yoksa bende ömer ve zeynebi seviyorum bakalım kısmet

Ben eğer ikinci çocuğum erkek olursa Demir Efe koyacağım. birinciyi eşim kaptı da

milsacım güle güle kullansın cicilerini

bende busaate kadar hastaneye gitmeyip kombicileri bekledim açıklışı yaptılar kombi kaldı ikili test sonucu temiz dendi ama yaştan dolayı amniyo sentez isticez demişlerdi bugün iki komşum vardı onları buldum birinde testleri kötü çıkmış ve doktor istemiş aamniyo sonucu beklemek çok zordu diyor 39 yaşındaydı öbürüde daha büyükte olabilir yeğenini buldum oda özürlü dendi ama teyzem yaptırmadı maşallah doğdu çok iyi dedi ve ben nekadar ikna etmeye çalışsalarda yaptırmıcam Rabbim korusun ay kızlar ya daha doğumda bişey olmasın sonrası havaleler ateş nöbetleri ne korkularımız olacak şimdi temiz çıkan testte bukadar taktırıyolar ki riskli 20 gebelik çıkıyorsa bunun tekinin özürlü olma ihtimali varmış yani bi testle korkuyoruz ve ihtimal çok düşükmüş inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli alırız kucaklarımıza bide biz 13 üncü haftalardayız herkez normal tarihlerinde olursa baya bebiş doğum haberi alıcaz doğuma gitmeden

Allah hakkımızda hayırlsıını nasip etsin..bebişlerimizi sağlıklı sıhhatlı alırız inş kucağımıza..

güle güle kullanın canım hepsi çok güzell :)

erkek ismini seçtik :)

Erkam Said (islamın öğretimi için toplantıların yapıldığı erkam bin ebul erkam ın ismi onun gibi

evini kalbini kendini eğitime islama açsın istediğimiz için :)

Ahmed Arif (babalarımızın adı ) güzel kombinasyon :)

milsa çok hoş ciciler,bebeğin sağlıcakla kullansın..

benim bir arkadaşım kızına kendi ismini koydu,eşi öyle istemiş..

Ayşe kızı Ayşe olur ne var olabilir yani

gaza gelıyorum tutmayın cinsiyetı bi öğrenelım de :)

ikiside güzel isim canım..biz güzel isim bulsakta benim bir türlü içime sinmiyor yoksa favoriler erkekte Yusuf Kenan ve Yakub Cemil kızda Elif HAfsa..tabi ben içime hangisini sindireceğim bilmiyorum

canım telaş yapma hele bebeğin kalp atışlarına ritmine bakıyorlarmış doktorun sana söyler zaten 20li haftalarda bakılıyor zaten ben devletin üniversite hastanesine gidiyorum orada bütün incelemeler yapılıyor

ikiside güzel isim canım..biz güzel isim bulsakta benim bir türlü içime sinmiyor yoksa favoriler erkekte Yusuf Kenan ve Yakub Cemil kızda Elif HAfsa..tabi ben içime hangisini sindireceğim bilmiyorum

bende öncekinde erkek bekliyodum ve rüyamda bile Yusuf diyordum güzel isim canım

bide kızlar gece sola dönük yatıcaz demişsiniz ya benim bebiş soldamıdır nedir sırt üstü yatarım saga rahat dönüyorum ama sola dönünce yok ağrıdan uyuyamıyorum hemen ya uyanıyorum yada dönmek zorunda kalıyorum zaten uyanınca yine sırt üstü yatıyo oluyorum bugünde sol kasığımda bıcak saplıyolar ikidir oldu of diyorum ama geçiyor saplayıp kaçıyor bu arada bizim babişte gece öpüyor dinliyor bana dur diyor daha 2ay var canımcık bekleme diyorum yok okız bekliyo ya kızıyla iletişime geçecek :)

gözün aydın canım benim kızım olursa kesinlikle ALYA DURU koyacağım sana da tavsiye ederim

güle güle giysin paşacık hepsini.hepsi çok güzel

ay çok güzel ben daha almaya başlamadım erken diye düşünüyorum...

evet canım içine sinmesi çok önemli :)

biz evlendiğimizden beri aynı isimler üzerinde oldugumuz ıcın isimleri sindirdik bakalım :)

sadece bebişin gelmesını beklıyoruz

kaybettiğim kızımın adını Zahide Leyl koymuştuk....

analdım canım yaa benıom bebegın kalp incelemesini perinatolojıde yaptılar

gene de ben doktoruma bı sorarım muayeneye gıdınce...ben de canım hem özele hem de üni hast gidiorm

ama demedi hayınler öle bişi :) belkı de perınatolojıde ıncelendıgı ıcın ayrıca yollamamıslardır :26:

ay çok güzel ben daha almaya başlamadım erken diye düşünüyorum...

Canım valla dayanamadım ben artık. Odasını falan son ay alıcam, o kesin de. Onun dışında şimdiden dedim alayım da, sonra hepsini birden alırsam çok masraf olur. Böyle ufak ufak alınca bütçeme dokunmuyor hem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…