2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cnm ben avcılar hospitalde Gönül Kazezoğluna gidiyorum memnunum hem muayenesi 40 tl testlerde uygun ben 4 yaptırıcam önümüzdeki ay 83 tlmiş istersen deneyebilirsin doktor çok ilgili bebegi inceliyo cep telini veryo istediğindede ulaşabiliyosun

Canım çok teşekkür ediyorum. Notumu aldım :KK66:

canım ben beylikdüzünde oturuyorum medilife hastanesine gidiyorum.benim hep tesadüf olarak Halil bey var orada ona denk geldi.aslında eşimden dolayı bayan doktor istiyordum ama.Halil bey nöbetçi doktor.şuan asistan.ama çok iyi bir doktor.ama ben yinede istanbula döndükten sonra medilife hastanesinde senem hanım vra onu öneriyorlar ya ona yada beylikdüzü kolan hospitalistte fatma hanım var ona başlayacagm.çok yoğun bir kadınmış.medlife ıygunda bir hastane aynı zamanda.birçok arkadasım orada doğum yaptı.

Tesekkurler cnm. Medilife evime yakın. Orda sanem hanıma gideyım. Sana da anlatırım gidince.

aaaaa ikna edemedik kız seni faceden sonra birde burda soruyo bak bak bak :)) .....fıstık gibi işveli cilveli bir kızın olacak allahın izniyle öpüyorum....

canım ya ne yapayım emin olamıyo insan :) halada emin değilim 14. haftadayım tamam ama değişebilir diyen de var anlamadım bakalım bende gördüm hiçbişeyi yoktu çıkıntısı falan yoktu hiç boştu bacak araları bakalım hayırlısı

Canım üzme kendini. Bana da önce boş gebelik dediler, bebeğimi almak istediler. Sonra düşük riskin var dediler, regl kanamaları gibi kanamalar lekelenmeler yaşadım sürekli. Pedsiz dolaşamadım. Beyaz pantolon giyemedim korkumdan. Sürekli pregestan kullandım. Şimdi Allah a şükür kanamam ve lekelenmelerim tamamen bitti. Herşey yolumda, ikili testim de iyi, bebeişimde iyi. 15. haftaya geldim ben de. İşi bıraktım, evde dinliyorum kendimi yormuyorum.

O yüzden sen de gönlünü ferah tut, pozitif düşün. Bu süreçte eşinin de desteği çok önemli. Dua et bol bol ve en önemlisi de kendini sakın yorma. Ne ev işi için, ne başka birşey için. Ben çok titiz olmama rağmen ev mi tozlanmış, bulaşık mı varmış hiç düşünmedim. Eşim ne kadarını yaptıysa yetindim. Kendine hiçbirşeyi dert etme, üzme. Dualarım seninle...

Milsa çoookk teşekkür ederim umarım benimde bu sıkıntılı günlerim bir an evvel geçer ve hep beraber alırız sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza inanıyorum herşey iyi olacak sadece beni anlarsın şu lekelenmeler canımı sıkıyor.onlarda bir bitse rahatlıycam tüm anne adaylarına ve yavrularımıza Allah yardım etsin :)

Milsa çoookk teşekkür ederim umarım benimde bu sıkıntılı günlerim bir an evvel geçer ve hep beraber alırız sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza inanıyorum herşey iyi olacak sadece beni anlarsın şu lekelenmeler canımı sıkıyor.onlarda bir bitse rahatlıycam tüm anne adaylarına ve yavrularımıza Allah yardım etsin :)

Canim bende de lekelenmeler oldugu icin 2 bucuk aydir yatiyorum. Iki hafta da hastane kaldim. Ama hamdolsun son 9 gündür birsey yok. Ama biliyorum ki her an tekrar baslayanilir. Annem 2. ve ablamin da ilk hamileligi böyle gecmis ama hamdolsun sonuc itibariyle bir problem cikmadi. Ins bizde de öyle olacak. Stres yapma fazla da takma.cennet bosuna annelerin ayaklari altinda degil.

Canim bende de lekelenmeler oldugu icin 2 bucuk aydir yatiyorum. Iki hafta da hastane kaldim. Ama hamdolsun son 9 gündür birsey yok. Ama biliyorum ki her an tekrar baslayanilir. Annem 2. ve ablamin da ilk hamileligi böyle gecmis ama hamdolsun sonuc itibariyle bir problem cikmadi. Ins bizde de öyle olacak. Stres yapma fazla da takma.cennet bosuna annelerin ayaklari altinda degil.

Çok kötü bir duygu ya Allah beterinden saklasın umarım tekar olmaz canım.Bişey sorucam cinsiyeti bellimi senin kuzunun yada yiğeninin yada kardeşin erkekmiydi daha çok erkek bebeklerde olur diyorlar ya ondan soruyorum kızımda hiç böyle sıkıntılarım olmadı benim 32,haftada doğması dışında:)yapacak bişey yok bekleyeceğiz sağlıklı doğsunlarda...

evet canım ikili riskli çıktı down sendromu açısından 301/1 birde yaş riski var oda854/1bide her ne demekse biyokimyasal risk diye birşey var oda 76/1 zaten biyokimyasl riskte takılıyolar anladığım kadarıyla bu amniyosentez işi kabus yaptı bende çookkk kararsızım hayırlısı Allahtan...

çanım içiniferah tut kesin doğrulukpayı yok bu testlerin ama içinrahat etsin dersen amniyo sentezyaptırırsın hakkında hayırlısıolsun.

çanım içiniferah tut kesin doğrulukpayı yok bu testlerin ama içinrahat etsin dersen amniyo sentezyaptırırsın hakkında hayırlısıolsun.

Evet eda bende öyle düşünüyorum çünkü 9 ayı bu şüpheyle geçiremiyeceğim inanıyorumki hiç te bir şey çıkmayacak:)

kızlartekrarmrb .ramazanınızmübarekolsuninşallah.benimkafama takılanbi soru var drum gün aşırıyumurta ye demiştiarada atlıyorum sizhergün tüketiyormusunuz bulamadımama dahaönce bukonuda birsohbet vardı

selam kızlarrr, bugün dr gittik 4 lü test sonuclarımızı aldık iyiydi çok şükür ve cinsiyeti de gördük hep hayalini kurduğumuz bir kızımız olucak inşallah :)

Çok kötü bir duygu ya Allah beterinden saklasın umarım tekar olmaz canım.Bişey sorucam cinsiyeti bellimi senin kuzunun yada yiğeninin yada kardeşin erkekmiydi daha çok erkek bebeklerde olur diyorlar ya ondan soruyorum kızımda hiç böyle sıkıntılarım olmadı benim 32,haftada doğması dışında:)yapacak bişey yok bekleyeceğiz sağlıklı doğsunlarda...

Ablamin oglu oldu ama Annem bana hamileyken olmus o sekilde gecirmis=) benim yavrumun cinsiyetini nasip olursa carsamba ögrenecegiz. Ama cinsiyetle pek alakasinin oldugunu sanmiyorum. Cevremden de duyduklarim oldu, onlarda da kizi olan var. Ama cidden ignore et lekelenmelerini. Kanin temiz ciktiysa problem yok. Kani înce veya kalin olanlarda da olabiliyormus, ona göre igne veya hap tedavisi uygulaniyor. Benim lekelenmelerin nedeni belli degil=S

Ablamin oglu oldu ama Annem bana hamileyken olmus o sekilde gecirmis=) benim yavrumun cinsiyetini nasip olursa carsamba ögrenecegiz. Ama cinsiyetle pek alakasinin oldugunu sanmiyorum. Cevremden de duyduklarim oldu, onlarda da kizi olan var. Ama cidden ignore et lekelenmelerini. Kanin temiz ciktiysa problem yok. Kani înce veya kalin olanlarda da olabiliyormus, ona göre igne veya hap tedavisi uygulaniyor. Benim lekelenmelerin nedeni belli degil=S

bende hematom var canım içerdeki kanama alanından dolayı oluyor dedi dr.um progestan ve pruluton iğne oluyorum denetim altındayım başından beri

kızlartekrarmrb .ramazanınızmübarekolsuninşallah.benimkafama takılanbi soru var drum gün aşırıyumurta ye demiştiarada atlıyorum sizhergün tüketiyormusunuz bulamadımama dahaönce bukonuda birsohbet vardı

Sorma canım :KK43: Sen yine arada atlıyorsun. Ben mide bulantısında ne yumurta ne de et yiyebiliyorum. Çok sevmeme rağmen, hamilelikte kokularından ötürü miden çok fena oluyor. Protein alamıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum :KK43:(

iyi geceler kızlar nasılsınız bakalım. ramazan bizide vurdu heralde tutmasakta bugün topiğe az gelen giden oldu:) bu arada ayşe yoktu bugün hayırdır inşallah... haberi olan var mı? eksikliği hissediliyor. bizde eşimle iftardan sonra çay bahçesine gittik canlı müzik vardı sohbet muhabbet türkü derken şöyle rahatladım eve geldim.. bayadır kendimize vakit ayırmamıştık iyi oldu...

canım ya ne yapayım emin olamıyo insan :) halada emin değilim 14. haftadayım tamam ama değişebilir diyen de var anlamadım bakalım bende gördüm hiçbişeyi yoktu çıkıntısı falan yoktu hiç boştu bacak araları bakalım hayırlısı

hayırlısı olsun canım kız erkek farketmez tabi ama insan gönlündekinide silemiyor işte allah hayırlı evlatlar versin hepimize...

İyi Geceler Hatunlar..
Göğüs ve Karın Bölgesine Çatlamaması İçin Ne Kullanıyorsunuz ?

Ya da Etrafınızdaki Kullananların Yorumları Neler ?
Ne Tavsiye Ediyorsunuz ?

iyi geceler kızlar nasılsınız bakalım. ramazan bizide vurdu heralde tutmasakta bugün topiğe az gelen giden oldu:) bu arada ayşe yoktu bugün hayırdır inşallah... haberi olan var mı? eksikliği hissediliyor. bizde eşimle iftardan sonra çay bahçesine gittik canlı müzik vardı sohbet muhabbet türkü derken şöyle rahatladım eve geldim.. bayadır kendimize vakit ayırmamıştık iyi oldu...

ayşe çoğunlukla iş yerinde giriyor sanırım evden pek giremiyor ee malum hafta sonu gezme tozma dinlenme...ohh sefanız olsun ne güzel kafalar dağılmıştır...

X