2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
evet canım ilk bebeğim..sabırsızlıkla bekliyorum onu..

bende çok sabırsızım kızlar ya cuma günü doktordaydık, 15 gün önce erkek gibi sanki diye tahmin yürütmüştü doktorum cuma günü de bi prof.'e gittik eşimle o da kız bebek dedi.
walla şaşırmış vaziyetteyim çok merak ediyorum bişiler almak istiyorum acaip derecede hemde.Napsam bilemedim 28 temmuzda bi daha randevumuz var o gün nası gelecek hiç bilemiyorum:)

Selam.. Liste için bilgilerimi vermek istiyorum. Nilhans 20 Ocak 3. bebiş Ankara cinsiyet henüz merakla bekliyoruum. Allah'ım hayırlısını versin inşallah..

Evet arkadaşlar, bende de var o his.... boğulacak mışım gibi hissediyorum geceleri. Nefes aldığım havada hiç okijen yokmuş gibi, ciğerlerime oksijen gitmiyormuş gibi hissediyorum. Bu ne kötü bir şey ya..

CANIM bana hem multivitamın, hem de kan hapı verdi. Özellikle kansızlık çok önemli. Çünkü gebelik anemisi anneden çok şey alıyor. Ben ce sen doktoruna tekrar sor canım bu konuyu.

Selam hanımlar keyifler nasıl?

Selam Aleyyna, keyifler iyi. Yarın bebişimi görceğim için heyecanlıyım tabi bi de. Yürüyüş yapmaya çalışıyorum çok kilo almamak için. Umarım 20-30 kilolar almam yani zaten dobiğim Bi de buradan öğrendiğim kadarıyla baby oil kullanmaya başladım çatlakların oluşmasını önlemek için. Tabi genel olarak çatlamaya hazır bir derim olduğu için el mahkum çatlıcam ama yine de birazcık azaltmaya çalışcaz artık. ÇAtlayan derimiz olsun ama di mi Allah kafa çatlaklığı vermesin

Yaş 33 kilo 51 (Taksit taksit yazıyorum ne yaparsın acemilik..)

Kızlar ben gece sağa sola döndükçe bebeğe zarar verecekmişim gibi geliyor. Bilmiyorum ondan mı, kaliteli uyku uyuyamıyorum?.

Ayşecim rica etsem benim bilgilerimi de, listeye ekler misin?

kullanıcı adı: Milsa / Yaş: 25 / 15 Ocak doğum tarihi / Cinsiyet: Henüz belli değil :)))

Kızlar ben gece sağa sola döndükçe bebeğe zarar verecekmişim gibi geliyor. Bilmiyorum ondan mı, kaliteli uyku uyuyamıyorum?.

Ben de sırt üstü uyumaktan çok korkuyorum. Allah korusun bebeğin kordunu dolanır falan diye. O yuzden sağa, sola dönerek yatıyorum ben de. Kaliteli uyku ben de de hiç yok. Hamileliğin ilk haftalarında uykuya doyamıyordum, şimdi de hiç uyuyamıyorum. Sıcaklarda etkiliyor sanırım.

Ben de sırt üstü yatınca bebeğe oksijen gitme sıkıntısı oluyormuş diye okumuştum. Gecede kaç kez uyandığımı bilmiyorum... Okumaz olaydım.
Bir de Münire hanıma nasıl ulaşılıyor cinsiyet tahmini için.

aa münire hanım kimmiş? nasıl tahmin yapıyormuş merak ettim şimdi

uyku bendede hiç yok gibi..uyuyup uyanmaktan sersem gibi geziyorum..sağa yatsam olmuyor sola yatsam olmuyor..Allah yardımcımız olsun..şimdiden uykusuz kalmaya başladık...

Ayşecim rica etsem benim bilgilerimi de, listeye ekler misin?

kullanıcı adı: Milsa / Yaş: 25 / 15 Ocak doğum tarihi / Cinsiyet: Henüz belli değil :)))

listemız ılk sayfada bilgilerın eksık canım

yaş kilo sat şehir kaçıncı bebek ???

selam kızlar naber

uğrayamıyorum ne zamandır.. 2 li test yaptıran war mı?

selam canım hoşgeldın :)

Selam.. Liste için bilgilerimi vermek istiyorum. Nilhans 20 Ocak 3. bebiş Ankara cinsiyet henüz merakla bekliyoruum. Allah'ım hayırlısını versin inşallah..

ekledım canım

şu haftaalr için gecerli dğeil o durum çok ilerki haftaalr için hatta 28 veya 32. haftadan sorna bi sıkıntı olur ancak
şimdi bebegın de bızım de bol bol yerımız var....yine de sımdıden sol tarafa yatmaya alısmak en ıyısı
yavas yavas alışalım cunkı ılerde yatma şeklıne daha cok dıkkat etmemız gerekıcek...
zaten o zamanda uykuda dönersek diye korkumuz olmaz...çünkü...Aslında 3. gebelıgınmiş biliyorsundur
göbek büyyünce zaten uykuyu bölmeden sağa sola dönmek çok zor oluyor uyanıp oturup sonra dönebiliyosun ancak

Annem der ki biri dokuz ay taşısın ben doğurmaya razıyım doğurmada ne var der
valla öyle zaten büyümüş kocaman bebiş bi şekilde çıkacak ordan sıkıntı yok :)
Ayyy Taşıyıcılığı Güzel..
Bende Tam Tersi Taşırım Ama Çıkaramam..

Allah Hepimizin Yardımcısı Olsun.. :18:
selam kızlar naber

uğrayamıyorum ne zamandır.. 2 li test yaptıran war mı?
Ben Yaptırdım..

Ben Yaptırdım..

ben de yaptırdım, sonucu bekliyorum bugün çıkacaktı çıkmamış.. rüyalarım da bir garip tedirgin oldum son zamanlarda nedense

ben de yaptırdım, sonucu bekliyorum bugün çıkacaktı çıkmamış.. rüyalarım da bir garip tedirgin oldum son zamanlarda nedense

ben de yaptırdım erkek dediydi bakalım 2 haftaya öğrenırız heralde cinsiyetı :)

Ben Yaptırdım..

hop hop hop du bakam daha erken :) şu an en güzel zamanalrı hamılelıgın

bunalrı bir de 7-8-9. aylarda konuşalım hoş bazıları o dönemleride rahat gecırıyo ama :)

sen bulantıda yaşamadın demi kebap valla

kullanıcı adı: Milsa / Yaş: 25 / Kilo: 53 Şehir: İstanbul /İLK BEBEK /15 Ocak doğum tarihi / Cinsiyet: Henüz belli değil /

cANIM TEKRAR YAZDIM BÜTÜN BİLGİLERİMİ. SANIRIM EKSİK YOK :)

merhaba kızlar bugun bebeğimi tam olarak gördüm belliki cok keyifçi sırt üstü yatmış bacaklarını da havaya dikmiş bide üst üste atmış onları benim sorum su simdi uzman tvde izledim eger bacakları acık rahat yatıyorsa kızdır diyo benim ki bide üstüne bacakları çelmiş yani acep erkek midir bu arada 12 haftalığım cinsiyetine baktı ama suan hiçbişey görünmüyo dedi eger erkek olsa en azından biraz belli ederdi gibi de geliyo sizcee?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…