2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yok canim ne özür diliyon sende:) beklemekteyim o zaman o kadar cok istiyorum ki günlük tutuyorum bebegim icin o tablonun resmini cekip günlüge yapistirmak istiyorum ondan bu sabrsizligim :) bekliyorum canim ben tesekkür ederim tekrardan:)

ekledim güzel fikir bu arada :)

Ayşecim buarada tabloyu nerden takip edebiliyoruz

topiğin 1. sayfasında tablomuz

slm kızlar nasılsınız?

bende bu aralar koşturuyorum. sıvı alımı az diye doktor serum verdi günde 2 tane 1 litrelik serum 4-5 saatimi hastanede geçiriyorum delinmedik kol kalmadı Allahtan bugün son günü. ama yinede Allahıma hamd olsun çaresiz dertler olmasın. tabi bol bol tuvalete çıkarıyor bu serum. bu ara çok az yemek yiyorum tansiyonda düşük... cuma kontrol var tam 1 ay oldu bebişi görmeyeli çok merak ediyorum inşallah iyidir..

herkese merhabalar.benim dün gee uzun uzun yine kasılmalarım oldu.ağrı giriyo ve bi bakıyorum semsert olmuş toplanmış top gibi.
ama farkettim münasebetten sonra oluyo .haftada bir oluyodu yakınlaşma.sanırım artık olmicak.çok huzursuz oluyorum.böyle bişey yaşayan varmı?

Günaydın kızlar nabersiniz,

Uyku sorunu konuşulmuş baya aynen benimde oldu 1 haftadır filan.Uykum geldiği zaman gidiyorum bide yatmaya ama o kadar uykum oluyor ki ağzım kapanmıyor esnemekten ama bi türlü dalamıyorum uykuya.Sinir oluyorum bi sağa bi sola dönmekten.Baya bi zaman sonra uyuyabiliyorum.Bide bende de ilginç rüyalar oluyor biri bitiyor biri başlıyor.Ama bugünkü rüyam harikaydııııııııııı:) Uyandım rüyanın etkisindeyim ya tekrar son anı düşünüyorumki devam etsin aynı rüyam die ugraştım baya bi ama devam etmedi :KK1: Nasıl etkisinde kaldıysam normal doğumun rüyamda da normal doğum yapıyorum ama doğum o kadar rahat geçiyorki hiç bi ağrı sızı olmuyor hatta mayışıp uykuya dalıyorum.Uyanıyorumki bebeğim doğmuş :)) Ablama diyorum hani bebeğim hemşireye bebeği getirin diyo.Erkek bebek ama o kadar tatlıydıki...Ablama hemen emziricem diyorum sonra tutmaz filan diyorum:) (Ablamın bebeği tutmamıştı da rezil oldu mecbur mama verdik.)Neyse alıyorum kucağıma ben daha vermeden o ağzını gezdiriyor buluyor göğsümü ayyy çok güzel bişeydi yaaaa.Allahım ne olur sorunsuz sağlıklı bi şekilde kavuştur yavrularımızaaaa.....

Ocak ayı bizi bekle tam 88 melek dünyaya gelecek inşallah.allah herkesin bebeğine uzuun sağlıklı ömürler ve onlara bolbol kardeşler versin:):)

Ocak ayı bizi bekle tam 88 melek dünyaya gelecek inşallah.allah herkesin bebeğine uzuun sağlıklı ömürler ve onlara bolbol kardeşler versin:):)

Amin Allah İsteyen Herkese Bol Çocuk Versin.. :21:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar nabersiniz,

Uyku sorunu konuşulmuş baya aynen benimde oldu 1 haftadır filan.Uykum geldiği zaman gidiyorum bide yatmaya ama o kadar uykum oluyor ki ağzım kapanmıyor esnemekten ama bi türlü dalamıyorum uykuya.Sinir oluyorum bi sağa bi sola dönmekten.Baya bi zaman sonra uyuyabiliyorum.Bide bende de ilginç rüyalar oluyor biri bitiyor biri başlıyor.Ama bugünkü rüyam harikaydııııııııııı:) Uyandım rüyanın etkisindeyim ya tekrar son anı düşünüyorumki devam etsin aynı rüyam die ugraştım baya bi ama devam etmedi :KK1: Nasıl etkisinde kaldıysam normal doğumun rüyamda da normal doğum yapıyorum ama doğum o kadar rahat geçiyorki hiç bi ağrı sızı olmuyor hatta mayışıp uykuya dalıyorum.Uyanıyorumki bebeğim doğmuş :)) Ablama diyorum hani bebeğim hemşireye bebeği getirin diyo.Erkek bebek ama o kadar tatlıydıki...Ablama hemen emziricem diyorum sonra tutmaz filan diyorum:) (Ablamın bebeği tutmamıştı da rezil oldu mecbur mama verdik.)Neyse alıyorum kucağıma ben daha vermeden o ağzını gezdiriyor buluyor göğsümü ayyy çok güzel bişeydi yaaaa.Allahım ne olur sorunsuz sağlıklı bi şekilde kavuştur yavrularımızaaaa.....

hayırlara cıksın canım rüyaann :)

Teşekkürler Ayşecim buarada yaşım 30 kilomda 61 tabloya eklersen sevinirim canım.

eklıyorum canım

Bana da Öyle Geliyor.. :18:
Nasıl Olacak O İş Hiç Bilmiyorum.. :18:
Hakkımızda Hayırlısı.. :21:

Annem der ki biri dokuz ay taşısın ben doğurmaya razıyım doğurmada ne var der :KK1:
valla öyle zaten büyümüş kocaman bebiş bi şekilde çıkacak ordan sıkıntı yok :)

herkese merhabalar.benim dün gee uzun uzun yine kasılmalarım oldu.ağrı giriyo ve bi bakıyorum semsert olmuş toplanmış top gibi.
ama farkettim münasebetten sonra oluyo .haftada bir oluyodu yakınlaşma.sanırım artık olmicak.çok huzursuz oluyorum.böyle bişey yaşayan varmı?

canım bana da öle oluyo ya hafif ağrıalr giriyo ama sertlık yok sanırırm hıssetmedım öle bişi cunku
ilişki sonrası normaldir sanıyorum rahım kasılıyo sonucta

tabloda eksik bir ben varım galibaaaaa :)) yaş 30, kilo 59, bebişin doğumu 26.01.2013, ilk bebiş, şehir izmir

eklıyorum canım

slm kızlar nasılsınız?

bende bu aralar koşturuyorum. sıvı alımı az diye doktor serum verdi günde 2 tane 1 litrelik serum 4-5 saatimi hastanede geçiriyorum delinmedik kol kalmadı Allahtan bugün son günü. ama yinede Allahıma hamd olsun çaresiz dertler olmasın. tabi bol bol tuvalete çıkarıyor bu serum. bu ara çok az yemek yiyorum tansiyonda düşük... cuma kontrol var tam 1 ay oldu bebişi görmeyeli çok merak ediyorum inşallah iyidir..

canım istifra etmekten dolayı mı kaybetmıssın su ? çok gecmıs olsun ya ben de çok istifra ediyrum
ama serumluk olmadım gerek olsa dr şapardı sanıyorum

selam kızlar inşallah herkesin bebişi iyidir. cinsiyet öğrenen var mı çok merak ediyorum ben ya! minüre hanım bana kız hesaplamış onda yanlış çıkan var mı

seninle bir gün varmış aramızda daha erken diyorum alışveriş için ben ama gözümde kalıyo gerçi dışarı çıktığımda yok ama netten bakıyorum işte haırlısıyla 20,haftama kadar bir geleyim sonrasında inşallah ilk bebeğinmi senin..

evet canım ilk bebeğim..sabırsızlıkla bekliyorum onu..

Selam kızlarr, ben de varım, yaş 29, İstanbul, ilk bebek, cinsiyet henüz belli değil :emir_bebek:

BU arada baygınlık hissi yaşayan, zor nefes aldığını hisseden var mı? Gece kocaman yastıkla yatıyorum rahat uyumak için. Kan sulandırıcı mı yapıyor anlamadım :44:

Selam kızlarr, ben de varım, yaş 29, İstanbul, ilk bebek, cinsiyet henüz belli değil :emir_bebek:

BU arada baygınlık hissi yaşayan, zor nefes aldığını hisseden var mı? Gece kocaman yastıkla yatıyorum rahat uyumak için. Kan sulandırıcı mı yapıyor anlamadım :44:

Merhaba ferdaerd, baygınlık hissi yaşamasam da nefes darlığı konusunda ben de muzdaribim. Sorma geçende uykumdan uyandım, böyle zor nefes alıyorum. Hamilelikte oluyormuş, okuduklarımdan dolayı biliyorum. Daha önce de topikte bunun konusu geçmişti zaten. O yüzden artık biraz sabretcez. Benim bi de üzerine geçende burnum tıkandı. Allahım nefes almak o kadar zorlaşmıştı ki anlatamam!

ekleıdm canım

evet aynısı bana da oluyo özellıkle geceleri yatarken ve sabah kalktıgımda

istanbulda aşırı dereceede nem var ben o yüzden zor nefes aldıgımı hıssedıyorum

cunku hafif serin esinti olursa öle bi sıkıntım olmuyo ama nemli havayı soludukca boğuluyomuş gibi

bayılcakmış gibi hissediyorum

Baygınlıkta neymiş canım ben valla âlâsını yaşıyorum 3.5 yaşında kızım var onun istekleride beni cok yoruyor.suanda onla uğraşıyorum uyuyalım diye ikna etmeye çalışıyorum ama inan suanda konuşmaya bile Halim yok çünkü hanım efendiyi az önce bu sıcakta Park'tan zor eve getirdim.yani seni çook iyi anlıyorum ben sadece şununla teselli buluyorum"bu bi hastalık değil normal bir süreç ve geçici hemde karşılığında dünyaya deger bir mükafatı var" Allah herkese sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin ve bize yardimci olsun inşallah.

kızlar cinsiyeti belli olanlar listeye eklendimi acaba.toplu birarada görürdük.gerçi önce erkekler belli olduğu için çoğunluğu erkektir.kızlar sonradan gelecektir muhtemelen.benim karnım iyice çıkmaya başladı bu arada.oğlumda tamda bu günlerde hissetmiştim bebeği.heralde bunuda yakında hissederim.

X