2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Arkadaslar mrb bende Ocak annesiyim Allah nasip ederse herkese saglikli gebelikler diliyorum yalnız size bir sorum olucak benim gebeliğim kanamali ve sancisiz geçiyor doktor bebek iyi dedi ama bebek asagida olduğunu dusuk tehlikem olduğunu söyledi progestan ve igne kullanıyorum benim durumum gibi yaşayan varmi.

ilk hamileliğimde diş eti kanaması ve diş ağrısı olmuştu çok berbat birşey
bu hamileliğimin başlangıçlarında da diş ağrısı oldu antibiyotik kullandım ama diş etimdeki kırmızılık hala duruyor ve dilim değince acıyor
allah yardımcımız olsun
Ben de ocak 2013 annesiyim.artık burdan yazışırız.
hoşgeldin ...
ilk 3 ve son 3 ay diş tedavisi yapmıyorlar düşük tehlikesi için.
3.ayını doldurunca müdahake ettirebilirsin
ben ilk hamileliğimde diş çekimi kanal tedavisi yaptırmıştım
allah yardımcınız olsun.amcam iflas etti dünya kadar borçlandı ve yuvasından oldu((insanın hayatı nasılda değişiyor der hep
o ruh halini çok iyi anlıyorum
inş.sizin durumunuz farklı olur canım.eşin bir mucizeyle toparlar herşeyi.
bende şahit oldum hemde kendi doğumumda yanımdaki sedyeye getirdiler
çok fazla birşey anlatmak istemem bu konularda çünkü hepimiz korkuyoruz doğumdan ama bol bol dua edin allahım yardımcımız olsun
şeftali kabız yaparmış canım ben de geçen yıl dr dan öğrendim
ay bu dr.lar varyaaa oğlumun ilk dr.u şeftali ver kabızlığı için demişti bizde vermiştik:)
sonraki dr.umuzda kabız yapar dedi
nasıl güvencez bilemiyorum
ikeanın ürünlerine bende bayılıyorum
tatlı telaşlar bunlar
benimde odalar dolu ama kız olursa ayrı oda düşünüyorum, bu kezde 2 çocukla misafir odasında baş edebilir miyim diye düşünüyorum..

dr.niye yapmıyor anlamadım.sana söylemesi ve tercihi senin yapman gerekir

hehee bir erkek daha mı geliyor topiğeee
hayırlısı olsun darısıda bizim başımıza olsun
erkekler çoğalıyor yanlız bence 2013 erkek yılı olucak

Canim insallah ilk trimestri atlatirsan uc aydan sonra bisey olmaz Rabbim omurversn beegine benim ilk bebekte boyle oldu dusuk yaptim.ama kalp atisi hic yoktu senin varsa insallah bebegine kavusursun kanamalar gebelikte olur nerenin kanadigi onemli tabi.benim kuzenimin esi asagidaydi dokuz ay ara ara kaniyodu

ben vitamini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum doktorum bu hafta ek olarak kan hapı da verdi sizlerde kan hapına başlayan yok herhalde sanırım haftadan farkediyor bizim zıpır önden gidince

ben başladım canım bizimkide 1 hafta önde gidiyo.şuan 13.haftayı bitirmek üzere.ama ben yinede sata göre değerlendiriyorum.
kan ilacı etkiledimi seni.benim biraz midemi bulandırdı sanki ferrum fort.

merhaba arkadaşlar ben şuan 11 haftamdayım yarın 12. olacak. ama bacaklarım da varis oluşmaya başlamış sizlerde olmadı yada nasıl çaresine bakıyorsunuz acaba neden oluşur ki? çok kötü bişey bu ya

pembetoka; eşim de görümceme sormuş ama görümcem çok ciddi apse falan olmazsa müdahale yaptırmayın demiş, o eczacı, çocuğu da var bayaa tecrübeli ve bilgili diye hep ona danışıyoruz, ailede herkes sağlıkçı zaten ve her söylediği dr.larla aynı ama işte öyle yaptırmayın anesteji de yapamazlar canı yanar zaten falan diye söyleyince şimdi kararsız kaldım.
ayrıca destek ve temenniler için sağol canım, allah kimseyi böyle durumlara düşürmesin. alnımızın akıyla çalıştığımız didindiğimiz, bir yandan da yıprandığımız halde üçkağıtçılar kadar kazanamadık ama bekliyoruz işte bir mucize.

benim çok az bir lekelenmem olmuştu kahverengi, ertesi gün de sadece 2 damla kanamam oldu, bir hafta sonra doktora gittiğimde söyledim hiçbir kanama bölgesi görmediği halde tedbir amaçlı iğne ve progesteron hapı verdi bana, ne olur ne olmaz diye, ki progesteron hapını vajinaya yerleştir dedi, oral kullanma dedi, lokal etki etmesi ve olası bir düşüğü daha iyi engellemesi için. 3 hafta oldu hala kullanıyorum . 12. hafta bitene kadar da kullanmakta fayda var. önemli olan senin heyecan telaş yapmaman, çok çok önemli bu.

ayyy supersınn yaaa ben alıcam galıbaaa cok heveslendım:)))

ey allahım ne sinir bozucu bi durum ya,evet bikere benimde heryerim jel olmuştu :)
iyi yapmışın vallada
canım tamam doğru diyosun da şimdi cuma günü gidicem doktoruma benden ikili isterse devlette doktorum olmadan yaptıramazmıyım ben şimdi bu ikiliyi

geçmiş olsun cnm ama panik yapma bak bebek iyiymiş

bünyeden bünyeye farklı tepki veriyormuş şeftali denemek lazım

ayy valla bu yıl erkek yılı olacak bu ne çok erkek var

merhaba arkadaşlar ben şuan 11 haftamdayım yarın 12. olacak. ama bacaklarım da varis oluşmaya başlamış sizlerde olmadı yada nasıl çaresine bakıyorsunuz acaba neden oluşur ki? çok kötü bişey bu ya

eve geldiğinde bacaklarını biraz yükseğe uzat 1 saat uzan yoksa varislerin artar

Benim sorum arada kaynadı heralde ya da bizim topikte Ankara'da yaşayıp da Kızılay'a yakın bir devlet hastanesine giden yok:2:
neyse onu geçtim de sol kulağım şişti, daha doğrusu içine hani parmağınızı sokarsınız ya abdest alırken falan sokamıyorum şişmişo girişteki kısım, üşüttüm heralde. doktora da gitmek istemiyorum valla amaaaaaaaan

ben başladım canım bizimkide 1 hafta önde gidiyo.şuan 13.haftayı bitirmek üzere.ama ben yinede sata göre değerlendiriyorum.
kan ilacı etkiledimi seni.benim biraz midemi bulandırdı sanki ferrum fort.

yok canım ben de bir etki yapmadı henüz ben maltofer içiyorum

kızlar çatlakları oluşmaya başlayan var mı ben de daha başlamadı acaba ne zaman başlar ona göre ben bebek yağı sürmeyi düşünüyorum

canım yaptırıosan özeld eyaotır ama devletemuyaneyee gımezsen devlette ıkılı yaptıramazsınn en azındna ben öle biliormm

canım istanbulda oldugumdan bir malumatım yok :)

bilmiyorumki canim benim doktor bi garip simdi ilk bebegimiz icin devletin verdigi 2ay babalik izni var bide esimin yaz izni bizde trye gelcez buayin 21de allahin izniyle bende trde ogrenicem cogu seyi burda cinsiyeti 20.haftadan once soylemiyolar +ekucret istiyo cinsiyeti soylemek icin bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…