2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
teşekkür ederim.kızlar vitamin kullanan var mı benim drum bana hiç bişey vermedi:)

ben vitamini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum doktorum bu hafta ek olarak kan hapı da verdi sizlerde kan hapına başlayan yok herhalde sanırım haftadan farkediyor bizim zıpır önden gidince

canım 12 gec değil asıstan kız bana öle dedı ıste sıra gelemz vs diyee

11 ve 14 hafta arası yapılıo canım

anlaıdm canımm :)

evet canım kk baska yaa çok güzel insnalaşr tanıdım burada çok şey öğrendım :)

gözün aydın canım hep böyle güzel haberler alırsın inş...

ben vitamini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum doktorum bu hafta ek olarak kan hapı da verdi sizlerde kan hapına başlayan yok herhalde sanırım haftadan farkediyor bizim zıpır önden gidince

bana 8.haftada folikasiti bıraktrıp kan ve vitamin verdi neredeyse 1aydr kullanıorum

merhaba ben yeni uyeyim bende ocak annesi olcam ikinci bebegim olcak benide araniza alirmisiniz

HOŞGELDIN CANIM HAYIRLI OLSUN AMA BİLGİLERİN EKSIKK :)

ya ne bılıym bana pahalı geldı bi de çalışmadıgını veya kalp atısı varken ses cıkarmadıgını dusunsene Allah ım kriiiizzz

canım zeynep kamılden memnun cok arkadasım var hatta bebeği yoğun bakımd akalmsıtı ve ancak
5 yaısnd aıken teshıs edılebilecek hastalıgı daha 1-2 aylıkken tesbıt etmıslerdi...
eger yakınsa ben iyi duydum orayı :)

ınsallah canım sağlıkla hepımız kucakalrızz herkes hakedıyo Allah ım sağlıklı hayırlı evlat versın cumlemıze
o senın datluluğun bebemmm :13:

kız ben devamlı cacık yıyorum ohh misss :) :) :)

benımd ekolalrım göbegım mor hep iğnedenn napalımm kısmett :)

Son düzenleme:

hosbulduk
yas 32
kilo 61
bebegimin dogumu 15 ocak insaallah
2.bebis
cinsiyeti ve ismi daha belli degil
yasadigim yer yurtdisi

2 li tarama testinde de açlık tokluk farkediyormu kızlar bilen varmı..yani kandan bakılırken ki kısmında tabiki...Birde ben hospitalıum dan aldım randevu 18 temmuza tam 12+1 oluyorum o zaman..90+25 fiat ilgilenenler için..Birde bir soru daha :)) randevu alırken özellikle belirtiyormuyuz 2 li tarama testi için diye acaba..

öpüyorum sizleri....

kızlar ben normalde akropole gidiyorum, testler için de kolejde numunenin polikliniği var oraya gitmiştim ama ikili testi orda yapmıolarmış. bu kızılaya yakın neresi var devlet gidebileceğim? tavsiye edebileceğiniz bi doktor falan?

hoşgeldin arkadaşım hayırlı ugurlu olsun bebişin hayırlısı ile kucagımıza almayı nasip etsin

amin canim rabbim hepimizin bebeklerini saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

kizlarya okuyorum bayadir 2li testi yazisiyosunuz benim burdaki doktor yapmiyo nedense kizimdada yapmadi simdide yapmadi ve 12sine randevu verdi zaten ozaman nerdeyse 14 haftalik olcaz cok gereklimi 2li test

kızlaaarrrr biz cinsiyetimizi öğrendik :) %85-90 erkek geliyo :) :) pipisini gördük :) :) ikili testimizde yapıldı çok şükür herşey yolunda. bebeğimiz 2 gün önden gidiyor. Ultrasona göre 12+1'de cinsiyetimizi öğrenmiş olduk :) :)

tebrikler rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

ay maşallah ne güzel öğrenmişsin hemencik..darısı hepimizin başına inşallah...

piraye hayırlı uğurlu olsun! çok sevindim senin adına.hayırlı evlat ve kardeşlerine hayırlı bi kardeş olsun hepimizin bebişleri inşallah! sağlıklı bi şekilde alırsın canım inşallah kucağına!

maaşallah hadi hayırlı ugurlu olsun paşanız allah nazarlardan korusun
darısıda hepimize olsun:26::26:

Kızlar ben kaçar mesai bitti :)

hosbulduk
yas 32
kilo 61
bebegimin dogumu 15 ocak insaallah
2.bebis
cinsiyeti ve ismi daha belli degil
yasadigim yer yurtdisi

tamam canım ekleyeyım ıns akşam :)

bende ayniyim ya benimde canim hep cacik yemek istiyo gunde bikac kase yiyorum

afiyet olsun canım :)

canım normal randevu alıosn doktorun gonderıo yanı ben ıkıncı kez yaptırıyorum öel oluyo :)

ayşecim bencede yürüyüş en güzeli. Allahtan yaz mevsimindeyiz de çıkıp nefes alabiliyorum dışarıda.

evet canım cidden bu ara cok da fena değil hava öğlen çok sıcak ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…