2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
teşekkür ederim.kızlar vitamin kullanan var mı benim drum bana hiç bişey vermedi:)

ben vitamini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum doktorum bu hafta ek olarak kan hapı da verdi sizlerde kan hapına başlayan yok herhalde sanırım haftadan farkediyor bizim zıpır önden gidince :KK1:

nasıl yani:KK53: Banada dr.um 12.haftada gel dedi allah izin verirse 1kaç gün içinde gitmeyi düşünüorum belki yarın belki yarından da.. Ayyy belki cuma gününe çarşmba perşembe kandil orucu tutarım inş..çıkamam o gün biyere cumayada iice geç kalmam ozaman inş.

canım 12 gec değil asıstan kız bana öle dedı ıste sıra gelemz vs diyee

11 ve 14 hafta arası yapılıo canım

kız ben eşime öyle tariff ediyorum burayı önceden de biliyo bişeyi taktım mı yaz kızlara diyor bide ben başka bi kısma çok giriyordum orası sayesinde de biliyor artık burden onlara bakamıyorum :KK24:
Senide herkeze cevap veren olarak bahsediyodum ordan biliyo canım allah razı olsun burda dertlerimizide sevinçlerimizide paylaşıyoruz arada tansiyonlar yükselsede bi anlayan çıkar herkezi mutlaka :KK16:En Büyük KK

anlaıdm canımm :)

evet canım kk baska yaa çok güzel insnalaşr tanıdım burada çok şey öğrendım :)

Slm kızlar nasılsınız,

Ben yeni gelebildim Dr.dan.Sabah 10:30 du randevumuz ama 12 de muayene olaibldim.Çünkü ben gittiğimde amaliyata girmişti (sezeryana) ve sonrasında da normal doğumlu biri gelmişti.2 si bittikten sonra ancak muayene başladı.Sezeryandakini hiç duymadım görmedim ama normal doğum yapan kadın odasında sancı çekerken o bağırmalarına şahit oldum ve ilk defa duyuyorum inanın o bağırken ben ağladım beklediğim yerde:KK43::KK43: Bu kadar bağırılıyor demekki..Allahım hepimizin yardımcısı olsun.Kolay kurtarsın doğumdada.(AMİN)Belki bünyeye yada insanada bağlıdır ama çok etkilendim ya sesi kulaklarımda hala...Bu arada muayenede ense ölçümü normal çıktı gelişimide çok iyi dedi bugün itibariyle 13+3 olmuşuz.Cinsiyetini sordum ilk sölemedi çok ısrar ettim tahmin sadece die o zaman erkeğe benziyor dedi ama net anlama dedi.Buda yeter dedim:) Azda olsa merakım gitmiş oldu..Folikasiti bırakmıştım geçen hafta iyi dedi zaten artık faydası olmaz dedi kan ve demir hapı verdi ona başlıcakmışım.Bayrama antepe gideceğimide söledim otobüs olmaz ama uçakla gidebilrsin dedi zaten 14 saat yolculuğu asla yapamam uçakla gitcektim.Ama yinede gitmeden 1 hafta önce gel son durumuna bakarız şimdilik herşey yolunda dedi.Allahıma şükürler olsun.Darısıda diğer annelere olsun inş.....

gözün aydın canım hep böyle güzel haberler alırsın inş...

canım 12 gec değil asıstan kız bana öle dedı ıste sıra gelemz vs diyee

11 ve 14 hafta arası yapılıo canım

canım geçdiye karıştırmayayım bendemiştim ay yanlış anlaşılmasın ayşenin dediği gibi 11 14 haftada zaten hesaplayıp o tarihi veriyolar ki benimde 13cü haftada olacak 2gün arka arkaya bende 2kez ult girmekten çekiniyodum ayrıntılı ya aman 2de kan vercem benim gösterdiğim yerden almayınca illa morartıyorlar hadi özel dinlerde tıpta kadın damar buldum diyo ertesi gün mor ay şu kan testleri bitsede mor mor gezmesem şu yaz günleri

buara ben süt ve ayran içemezken 2gündür cacık yapıyoruz ay dışardan da gelince serin serin bi güzel geliyo önerilir :KK34:

ben vitamini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum doktorum bu hafta ek olarak kan hapı da verdi sizlerde kan hapına başlayan yok herhalde sanırım haftadan farkediyor bizim zıpır önden gidince :KK1:

bana 8.haftada folikasiti bıraktrıp kan ve vitamin verdi neredeyse 1aydr kullanıorum

merhaba ben yeni uyeyim bende ocak annesi olcam ikinci bebegim olcak benide araniza alirmisiniz

HOŞGELDIN CANIM HAYIRLI OLSUN AMA BİLGİLERİN EKSIKK :)

pahalı mı en ucuzu bu ama..buna gelen yorumlarında %20si kötü,biri demiş ki sesi çok az gelio..dieri oyuncak gibi bişey derken bir dieri çok orjinal bu kadarını beklemiodum die ii yorum yapmış bilmiorum alsam mı!alan yok mu kızlar bugün yarın sipariş vermeyi düşünüorum bana yardımcı olurmusunuz fikir istiorum

ya ne bılıym bana pahalı geldı bi de çalışmadıgını veya kalp atısı varken ses cıkarmadıgını dusunsene Allah ım kriiiizzz :KK70:

bana bunların içinde en yakın zeynep kamil ama daha yakın hastaneleri de arayıp sormak lazım o zaman... önce kendi dr un hastanesine sorayım bakalım ne kadar diyecekler?
ayşe çok tatlısın İnşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın o kadar çok hak ediyorsun ki canım benim :KK16:

canım zeynep kamılden memnun cok arkadasım var hatta bebeği yoğun bakımd akalmsıtı ve ancak
5 yaısnd aıken teshıs edılebilecek hastalıgı daha 1-2 aylıkken tesbıt etmıslerdi...
eger yakınsa ben iyi duydum orayı :)

ınsallah canım sağlıkla hepımız kucakalrızz herkes hakedıyo Allah ım sağlıklı hayırlı evlat versın cumlemıze
o senın datluluğun bebemmm :KK17: :13:

canım geçdiye karıştırmayayım bendemiştim ay yanlış anlaşılmasın ayşenin dediği gibi 11 14 haftada zaten hesaplayıp o tarihi veriyolar ki benimde 13cü haftada olacak 2gün arka arkaya bende 2kez ult girmekten çekiniyodum ayrıntılı ya aman 2de kan vercem benim gösterdiğim yerden almayınca illa morartıyorlar hadi özel dinlerde tıpta kadın damar buldum diyo ertesi gün mor ay şu kan testleri bitsede mor mor gezmesem şu yaz günleri

buara ben süt ve ayran içemezken 2gündür cacık yapıyoruz ay dışardan da gelince serin serin bi güzel geliyo önerilir :KK34:

kız ben devamlı cacık yıyorum ohh misss :) :) :)

benımd ekolalrım göbegım mor hep iğnedenn napalımm kısmett :)

Son düzenleme:
HOŞGELDIN CANIM HAYIRLI OLSUN AMA BİLGİLERİN EKSIKK :)

ya ne bılıym bana pahalı geldı bi de çalışmadıgını veya kalp atısı varken ses cıkarmadıgını dusunsene Allah ım kriiiizzz :KK70:

canım zeynep kamılden memnun cok arkadasım var hatta bebeği yoğun bakımd akalmsıtı ve ancak
5 yaısnd aıken teshıs edılebilecek hastalıgı daha 1-2 aylıkken tesbıt etmıslerdi...
eger yakınsa ben iyi duydum orayı :)

ınsallah canım sağlıkla hepımız kucakalrızz herkes hakedıyo Allah ım sağlıklı hayırlı evlat versın cumlemıze
o senın datluluğun bebemmm :KK17: :13:

hosbulduk
yas 32
kilo 61
bebegimin dogumu 15 ocak insaallah
2.bebis
cinsiyeti ve ismi daha belli degil
yasadigim yer yurtdisi

2 li tarama testinde de açlık tokluk farkediyormu kızlar bilen varmı..yani kandan bakılırken ki kısmında tabiki...Birde ben hospitalıum dan aldım randevu 18 temmuza tam 12+1 oluyorum o zaman..90+25 fiat ilgilenenler için..Birde bir soru daha :)) randevu alırken özellikle belirtiyormuyuz 2 li tarama testi için diye acaba..

öpüyorum sizleri....:KK16:

kızlar ben normalde akropole gidiyorum, testler için de kolejde numunenin polikliniği var oraya gitmiştim ama ikili testi orda yapmıolarmış. bu kızılaya yakın neresi var devlet gidebileceğim? tavsiye edebileceğiniz bi doktor falan?

hoşgeldin arkadaşım hayırlı ugurlu olsun bebişin hayırlısı ile kucagımıza almayı nasip etsin:nazar::nazar::KK76::KK54:

amin canim rabbim hepimizin bebeklerini saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

kizlarya okuyorum bayadir 2li testi yazisiyosunuz benim burdaki doktor yapmiyo nedense kizimdada yapmadi simdide yapmadi ve 12sine randevu verdi zaten ozaman nerdeyse 14 haftalik olcaz cok gereklimi 2li test

kızlaaarrrr biz cinsiyetimizi öğrendik :) %85-90 erkek geliyo :) :) pipisini gördük :) :) ikili testimizde yapıldı çok şükür herşey yolunda. bebeğimiz 2 gün önden gidiyor. Ultrasona göre 12+1'de cinsiyetimizi öğrenmiş olduk :) :)

kızlaaarrrr biz cinsiyetimizi öğrendik :) %85-90 erkek geliyo :) :) pipisini gördük :) :) ikili testimizde yapıldı çok şükür herşey yolunda. bebeğimiz 2 gün önden gidiyor. Ultrasona göre 12+1'de cinsiyetimizi öğrenmiş olduk :) :)

tebrikler rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

ay maşallah ne güzel öğrenmişsin hemencik..darısı hepimizin başına inşallah...

piraye hayırlı uğurlu olsun! çok sevindim senin adına.hayırlı evlat ve kardeşlerine hayırlı bi kardeş olsun hepimizin bebişleri inşallah! sağlıklı bi şekilde alırsın canım inşallah kucağına!:KK1:

of sorma canim ya bende antibiyotik bitti önlem amaçlı dedi ama bugün çıkan testte yine sorun var gözüküyor ve benim ne kaşıntı ne koku var tıpta böyle buldular özeldeki bayanda düşük olmaz ama erken doğum riski oluşur kullan dedi şimdi 2gün sonra da kalan testi alıp çıkacam bakalım ne dicek bizde çrş doğal gaza başlıcaz ben doktorda Allahtan eşim izinde olacak ama erkek nereyi toplar of toz toprak bebiş rahat etsin diyor ama annesi evi öyle gördükçe çıldıracak bilmiyor ay buhafta temizlikten ölürüm bide düğün var nasıl geçecek buhafta bilmem

canım evet erken doğuma sebep olabiliyomuş. şimdi bakalım ne dicek yarın göstereceğim. çok inaçtı bakteriler oluyomuş galiba bizde ondan var:) su alımını artırayım içebilirssem.

ayşecim bencede yürüyüş en güzeli. Allahtan yaz mevsimindeyiz de çıkıp nefes alabiliyorum dışarıda.

maaşallah hadi hayırlı ugurlu olsun paşanız allah nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
darısıda hepimize olsun:26::26::nazar::nazar:

Kızlar ben kaçar mesai bitti :)

hosbulduk
yas 32
kilo 61
bebegimin dogumu 15 ocak insaallah
2.bebis
cinsiyeti ve ismi daha belli degil
yasadigim yer yurtdisi

tamam canım ekleyeyım ıns akşam :)

bende ayniyim ya benimde canim hep cacik yemek istiyo gunde bikac kase yiyorum

afiyet olsun canım :)

2 li tarama testinde de açlık tokluk farkediyormu kızlar bilen varmı..yani kandan bakılırken ki kısmında tabiki...birde ben hospitalıum dan aldım randevu 18 temmuza tam 12+1 oluyorum o zaman..90+25 fiat ilgilenenler için..birde bir soru daha :)) randevu alırken özellikle belirtiyormuyuz 2 li tarama testi için diye acaba..
-
öpüyorum sizleri....:KK16:

canım normal randevu alıosn doktorun gonderıo yanı ben ıkıncı kez yaptırıyorum öel oluyo :)

ayşecim bencede yürüyüş en güzeli. Allahtan yaz mevsimindeyiz de çıkıp nefes alabiliyorum dışarıda.

evet canım cidden bu ara cok da fena değil hava öğlen çok sıcak ama :)

X