2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bugun geyik yapcak kimseyi bulamadim zaman is yoktu zaman cok yavas gecti.Neyseki cikacam birazdan bi solukta oglanla bogusurken gece olacak

Hoş geldin meldam cok samimi nickin var buraya yaz bosver aralik sayfasini..Anlat kendini biraz yeni kanlara ihtiyac var

tanınmamak adına bu nicki kullandım
iki oğlum var.biri on yaşında ön ergenlik geçiriyor ufaklıkta sizin kuzukarla aynı dönem
bugün 30 yaşıma girdim
çalışmıyorum
kısmen sizleri tanıyorum balık hafızasına sahip olduğum için unutuyorum:106::106::106::95: zamanla tanırım umarımm

Bugun geyik yapcak kimseyi bulamadim zaman is yoktu zaman cok yavas gecti.Neyseki cikacam birazdan bi solukta oglanla bogusurken gece olacak

çalışan annelerin işi daha zor galiba oğlum o kadar huysuz ki evi taşıyıp anneme komşu oldum
çalışan anne olsam çocuk +ev işi+ iş :111::111::111:

arkadaslar annem diyorki emdigin icin temiz olur 5 6 gunde yapmasi normal diyor oglumu emzirmedigim icin acemmi oldum bu konuda oylemi olur gercekten:44::44:

arkadaslar annem diyorki emdigin icin temiz olur 5 6 gunde yapmasi normal diyor oglumu emzirmedigim icin acemmi oldum bu konuda oylemi olur gercekten:44::44:

Paris oncelikle allah anali babali buyutsun.yeni dogan bebeklerde oluyor bagirsaklar sisteme alisincA duzeliyor.sen yedigine ictigine dikkat et ben nurse harweys kullanip rezene ictim gaz sancisi ve senin durumdan bu sekil kurtuldum.zeytinyagi da ise yariyo .dr emiyorsa sorun yok demisti ama gaz sancisindan duramiyordu anne yuregi rahat etmiyor ki

Paris annen dogru soyluyor tecrubesine dayan.Bu arada yanindami kim vardi yaninda dogumda?

Meldam iyiki dogdun bea nice yaslara.ne guzel citir anne olmussun.biri ciraklik biri ustalik döneminde olmus:86: calisan calismayan farketmiyo annelik zor sadece gercekten..Umarim sorunsuz bi ergenus olur kolayca atlatirsiniz o dönemi

bitufulum dogumda esimin amcasinin karisi vardi esimde vardi ama onu istemedimin ikisindede yengemiz vardi oglumunda kiziminda gobegini o kesti dua okuyarak o beni iyi gaza getiriyordu o yuzden onu tercih ettim
meldam benim oglumda 28 aralik dogumlu hosgeldin

Tesekkur ederim cnm
Comezlikte guzel oluyor ustalikta denemeden olmazdi
Annelik zor valla saglikli olsunlar da gerisi unutuluyor

fatih de ağlarken bazen katılıyor ama nefessiz kalmadı hiç emhamdülillah. doktora götürdünüz mü hiç bu konuda
Gittik cnm eko falanda çekildi yapısal dendi

arkadaslar kizim kakasini 5 6 gunde bir yapiyor cok rahatsiz yapana kadar dun 5.gundu fitil versim yapmadi bugun yine verdimm yine yapmadi ne yapicam ben ya
cnm anne sütü alıyorsa ve mama hiç almıyorsa normalmiş ama çok uzun sürerse repunun söylediklerini uygulayabilirsin bide çok uzun sürerse burda biogaia diye ilaç var bağırsak florasını düzenleyip kabızlığa ve ishale iyi geliyo orada benzer bişey varsa onuda kullanabilirsin yan etkiside yok

Cidden öyle ya hala aklım çıkıyo ben alışamadım o da düzelemedi sende ne kadar sürmüş
hala yüzüne üflüyorum geçse rahatlıycam
yaa cidden bu kapaklarda ne buluyorlar bilmiyorum bizimki daha kurmayı başaramadı ama yakındır bekliyorum

hoşgeldin cnm
demir eksikliği çıkmadı yine de ben iştahsız diye Demir damlasını araştıra içiriyorum

Bikaç gündür evdeki gizli kameraları izliyorum ve hergün içim gidiyo neredeyse işi bırakıcam izin alsam mı diye düşünüp duruyorum
öyle büyük şeyler görmüyorum belki bakıcının yaptıklarını ben de yapıyorum ama onun yaptıkları bana Batıyo bide bazen erdemi boynunu bükmüş sessiz sessiz otururken görünce çok üzülüyorum içim gidiyor neyse tekrar izlemeye döneyim

umarım korktuğun şey başına gelmez .bizim babası kızınca benim savunma mekanizmam hızlıca çalışıp koruma ihtiyacı duyuyor bakıcı daha da zordur .
sen yanında olamadığın için boynu bükük ,eksikmiş gibi hissediyorsun üzme kendini sürekli gözlemle

Selerm Allahım içim gitti yaaa inş. kadın bişey yapmıyodur inan içim yandı en büyük korkum işe başlamak için kadın bişey yapmasa bile neden öyle köşeye sindirsinki kendi çocuğum gibi hissettirdi bana yazdıkların, dün murat yemek yememek için kendini yerlere attı yırtıyo ama nasıl bi görsen bende dayanamadım sesimi yükselttim biraz oda ağlamaya başladı ilk defa kucağıma almadım ama sinirim nasıl oynadı bi kaç gündür iştah sıfır saat akşamın 3 ü olmuş hiçbişey yedirmeedim hala ağzını sıkıyo kendini yere atıyo Allahım ben böyle kızıyosam başkası ne yapmaz diye düşünceler dolaşıyo kafamda bırakamıycam ya napcam bilmiyorum annem dibimde oturuyo bakmam diyo kayınvalidem bakarım diyo ama gelip gitmem siz getirin götürün diyo yarım saat yol gelse kalsa ama kalmaz daralıyo evinnin dışında aaaaay içim şişti yaaa

Bıtuful hayırlısıyla atlatırsın inş. sünnet olayını prof dr. zaten en iyisini bulmuşssundur sen biran önce yaptır kurtul düşündükçe insan daha çok yoruluyo
meldacım hoşgeldin aramıza iyiyki yazdın yeni annelere ihtiyacımız var
Paris muratta da kaka olayından çok çektim ben en iyi çözüm sabun zeytinyağı filan hiç kar etmemmişti ama ben 4 günden sonra hep yaptım yazık zorlanıyo diye bi zararını görmedim ama doktor 1 hafta normal emen bebeklere diyodu kaka yapmadığı dönemlerde baya kilo almıştı ama sütün yarıyoda olabilir canım Allah kolaylık versin küçük prensese.

ebruli tşekkür ederim canım biliyomuşsun gibi yazmışsın babasındada nefrolojik sorunlar var zaten cahilce yediriyomuşum ama kestim buraya yazdıktan sonra Allah göstermesin hastalıklardan korusun bebeklerimizi senin ne sıkıntısı var büyük filanmı doğdu.İnş ciddi bişeyi yoktur.

gln bende bunları almıştım hepsinden memnun kaldım vicconun modeli (hakiki deri yazan)senin istediğin gibi tabanı 2 parça katlanabiliyor ve yumuşak üst çırtları komple açılıyor giydirmesi çok rahat taraklı bile olsa eminim rahat edrsin bi bak mutlaka.
Repu ooooh gez ne güzel yaa dünyayı turluyosun bu akifin sonu ne olacak çocuk doğuştan kaşif gibi oldu valla Allah kolaylıklar versin canım bebekle zor ben bi antakyaya ablamın yanına gidicem kara kara düşünüyorum nasıl geçecek diye

Son düzenleme:
bugün çok hastayım yemek yapmaya gelince yatıyorum ama size bakmadan yatamadım yine yaza yaza bitiremedim kızlar eşim yinemi diyo klavye sesini duyunca rutin oldunuz benim için canlar ölüyosamda okumam lazım diyorum eşim vay canına ne yazıyo okadar ya diyo çok gizli söyleymemaramızda

Selam güzel hatunlar,

Bilgisayarı evde açmaya fırsat olmuyor, işte de pek açamıyorum, telden de buraya yazmak zor oluyor; dolayısıyle bayağı boşladım maalesef. :44:

Repucan iyi gezmeler, inşallah güzel geçer, Akif paşayı öperim
Yasemin çok geçmiş olsun, acil şifalar.
Meldam hoş geldin...
Selerm canım kontrol amaçlı seyret ama çok duygusala bağlama dayanamazsın Önünü alamazsın sonra, çok düşünmemeye çalış.
Parisim çok çok kolay gelsin, Allah yardımcın olsun canım.

Diğer arkadaşlar, sizlere de selamlar, saygılar, sevgiler... Bu saatte bu kadar oluyor sonra tekrar yazarım.

Yasemn gecmis olsun cok tesekkur ederim kuzunu allah bagislasin heybetli masallah
ferdaferd cok tesekkur ederim sicakligin icin
ayakkabi konusunda bizim ayaklar da tombik ve tarali vicco hakiki deri olandan kullandim inanilmaz rahat ama ayaklari cok terliyo sirilsiklam burus burus oluyor

Günaydın güzellikler..

Meldam bizimde ayakkabı çok terletiyor ayağı deri olduğu içinmi acaba memnun değilim o yüzden bundan sonra aldıklarımda içine dikkat edicem.

Yasemin gece kuşum yerim o muratı..kocaman oldu ya bizimde fonda hep Legolar var ama hiç yüzüne baktığı yok.

Selermcim tatlım çok iyi anlıyorum başkasının yaptığı batıyo insana. Kameradan kadının haberi varmı? Ben olsam söylerim, sık sıkta izlediğimi belirtirim. ayy özlüyorum devamlı bakıyorum falan derim..ilgilensin çocukla adam akıllı diye.. Sonuçta patron iş yerinde olunca bizde kasıyoruz olmayınca cıvıtıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…