2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bi çorba makinesinden bahsetmiştim tavsiye ederim diye..He sakın almayın.yumurta haşlama makinesi kadar lüzumsuz bi icat şimdi işin yoksa sok biyere ev t-box kutusuna döndü zaten:KK47:

Kalp ağrısıyla uyandım bu sabah dün gece kusmalar falan derken çok moralsiz yattım..Bu hafta bi kardiyolojiye görüncem bakalım..Picikolocik ama neyse du bakalım.

Bana da oluyordu bir aralar gece yatarken, sabah kalkınca, malum yokuşu çıkarken :KK9: Kontrole gittim, hafif mitral yetmezliği dedi ama kadınların çoğunda olurmuş, tekrar kontrole bile çağırmadı. Sonra geçti zaten. Ama yine de görün için rahat etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam herkese ben hala iyileşemedim antibiyotiğe başladım oğluma geçmeden atlatabilsem,
bituful-birgül güzelmiş ismin neyaptın kuzunun sünnetini ,
umarım bütün anneler ve bebekleri iyidir.
artık kimsecikler yazmıyor bugün birazda olsa yazan olmuş anladığım kadarıyla whatsap yada facebook tan yazışılıyor neysem sağlık olsun,

Bituful ihmal etme bence sebebi yorgunluk ve sters sunnet durumunu yeni okudum onu da dert ettiysen normal umarim cabucak atlatirsiniz.
bizim ewde oyuncaklarin hepsi bi kosede atili .balon ve top disinda o
O yun bilmiyor

Kalp ağrısıyla uyandım bu sabah dün gece kusmalar falan derken çok moralsiz yattım..Bu hafta bi kardiyolojiye görüncem bakalım..Picikolocik ama neyse du bakalım.

canım çalıştığın yerde klima varmı yada terliyken esintide mi kaldın bunlar çok etkiliyor buarada senin bebeğede bakıcı bakıyor

Selerm ara ara bi durgunluk oluyo evet sebebini cözemiyorum neyse.Ayni anda yazip ayni anda kayboluyolar.

Selerm ara ara bi durgunluk oluyo evet sebebini cözemiyorum neyse.Ayni anda yazip ayni anda kayboluyolar.

bunuda bana yazdın sanırım,
sen hiç anlatmadın kayınvalide hikayesi yada ben okumadm bende bakıcı bakıyor diye düşündüm yakınmı kayınvaliden

Bugün hava ne kadar güzeldi, hafta sonu yine soğuyacakmış, üç hafta sonudur oğluşla çimenlerde yuvarlanmayı bekliyorum hepsinde yağmurlu soğuk oldu. Ne yapalım kısmet...

Bizim bıdık sürekli parmağıyla bir şeyleri işaret ediyordu ve ne istediğini bir türlü anlayamıyordum, meğerse işaret ettiği şeyin adını soruyormuş sadece :KK9: Bunların dilini çözmek de ayrı zanaat :emir_bebek::emir_bebek:

Yazı fontu mu değişmiş ben görmeyeli yoksa bana mı öyle geldi. Eskisi daha iyiydi sanki. Şu mavi kuşu da sevmedim :KK37:

X