2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağolun canlar burnum foşur foşur göğsümde bi ağrı doktordan geldim biraz önce antibiyotik verdi baya dertlendim adamda çok zayıflamışsın emziriyosun herhalde tahlil yapalım demir kan eksik gibi görünüyo takviye yapalım dedi 57 kg oldm ne zmandır idrar yanma var geçer geçer dedim geçmedi daha beter oldu onun içinde üroloğa gitmem gerekiyomuş kendime bakmaya hiç fırsatım yok nasıl olcak bilmem
Meldam Ayakta terleme olayı bizdede çoktu ama son zamanda hiç kalmadı neden terliyodu neden geçti bilmiyorum
Bituful bendede dogurdugum zamanlarda vardı kalp ağrısı doktor basamakları bile çıkamazsın ciddi bi durum varsa eğer basamak çıkabiliyosan sorun yoktur demişti.Bende gitmedim doktora tekrar bir süre sonra kendiliğinden geçti.
Paris içine giydirdiğim çıtçıtlı badilerden üzerine geçirmiştim hepsini birden değiştirmeyim diye dmekki o zman sırada beyaz çamaşır varmış yıkanacak onu seçmişim hemen atarım gider diye
Ferda nerelerdesin olsun bi bakıp çıkma selam yazsan yeter bize. nasıl öyle adını soruyomuş paşaya bak sen meraklı başlamış demek soru sormaya
Muratta legoları takmaya çalıştı epey uğraştı olmadı tam yerleştiremiyo bu aralar şekil geçirmeli oyuncaklarla,piyanosuyla,birde büyükten küçüğe halkaları iç içe geçirmeyle uğraşıyo kule yapıyo ama çok çabuk sıkılıp hepsini atıp çekmece ve dolaplara dönüveriyo sıpa.

oğluşum dün akşam 5 ten beri ateşli( doktordan daha yeni geldik belki 10 tüp kan aldılar çoğu çıkmadı Rabbm hayra çıkarsın inş

Glnycn gecmis olsun tum hasta kuzulara rabbim sifa versin sizlere de yardim etsin
ferda cimlerde yuvarlanmaniza az kaldi son yagislar bunlar yagsinda mikroplar kirilsin
yasemn bizim terleme ayAkkabiyla ilgili ortapedik olsun didim,bunu dusunemedim

Ferda senin oglan merakli olacak.benim oglan isaretle kalmiyor yaninda ciglikta atiyor keske merakla kalsa
Kimin cocuguna konusup,anneyi kinadiysam konustuklarim bir bir karsima cikiyor

Asya bunuyorum ya bu 2.he gerci bu sefer bi 3.sahis yuzunden oldu ya neyse kv den bahsetmistim sana denk gelmemistir.cok yakin bana sabah birakiyorum giderken aksam aliyorum.

Yasemin gecmis olsun dikkat et kendine emzirirken bagisiklik dusuyo iyice zaten bi lokmasin 57 ne yahu.

Gln isallah bisey yoktur yazmamissin ama musait olunca yaz merak ettim kuzucugun durumunu.

Aslinda sizin oglanin kusmalarini her okudugumda yazasim geliyor ama canini sikmayim diye vsxgeciyorum.benim haziranda 5 yasini bitircek oglum var ve aynen sizinki gibi kusma istahsizlik sorunu vardi.3 yasina kadar devamli kustu.zorla yiyofu zaten bide sonunda hopp kusuyodu.simdide sorun tam cozulmedi ama daha iyi.bu oglanin yemek sorunundan okadar bunaldim sken 8 mart dogumlu kizim oglum gibi olmaz diye beklerken bu daha beter cikti.6.ayina kadar emdigini agzindan burnundan kustu ve ek gida hiccc gecmedi.c.tesi dogum gunu var hala sadece emiyor .30 yasindayim ama su cocuklarin yemek sorunu omrumu yedi.ne dertliymisim :)) benimde kisa hikayem bu yemeyen 2 velett.

Ebruli 2.he ne guzel Allah bagislasin.Neden bozulsun moralim konusmak lazim herseyi..Zaten bende diyorum bu cocuk omur boyu ugrastircak beni diye.Hersey mama kivaminda yumusacik olsun istiyo.corba yedirmek iskence.ama oyle boyle derken idare ediyoruz bunada cok sukur.Seninki neler yiyo peki sadece emmek yetermi ya

canım çok geçmiş olsun bende şuan aynı senin gibiyim antibiyotie başladım ama ben başladım kulak ve boğaz ağrım öksürüğe dönüştü idrar yanması içinde antibiyotik veriyorlar sistik olmuşsundur bol su iç olunada maşallah,
bituful ne bunaması canım çok gençsin o arada banada oluyor bazen öyle oluyorki mutfaa götürceğimi odaya götürüp düşünüyorum napıcaktım diye vücut yorgun beyin yorgun ondan oluyor sanırım çoçuklar çok yoruyor bizi napalım iyi olsunlarda bugünlerde geçecek,
glncym umarım doru yazdım çok geçmiş olsun canım işallah biyei yoktur rabbim şifa versin kuzuna

Malesef kizim sadece emiyor.simdiye kadar bi sekilde idare ettik ama artik sanmiyorum yetsin.6 aylikken 10 kiloydu.simdi 10.700 yetmiyo ama niye yemiyor bilmiyorum .hicbiseye kanipta agzini acmiyor.valla bazen neolcak boyle diye dusunup bunalima giriyotum sonrada sagliklarina bakip sukrediyorum.keske diyom mamaya alistirsaydim.
BEnim oglumda oyleydi herseyi ezcen meyve yemek herseyi.kahvalti karisim.bide herkes sen alustirmisin diyodu.napayim cocuk kusuyo yemiyo diyodum kimse anlamiyodu.5 yasinda nerdeyse hala yemesi okadar zorki.sevdigi hicbisey yok.okulda ne yapacak onu dusunuyirum ins.sizinki daha cabuk asar bu sorunu.yani belli bi zamandan sonra cignemeye alistirmak kati gida kabul etmesi daha zor oluyor.

Yasemin alinti yapamadim :))benim gibi oglanin bobregine idrar kacagi vardi.hala nefrolog takibinde.

Son düzenleme:
Su aralar akşamları oğlan uyuyunca 2-3 saat izliyorum genelde iyi ama bazen öyle sessiz üzgün görünce üzülüyorum keşke annemler yakın olsaydı içim çok rahat olurdu

Ne zaman başlayacaksın babaannesi eve gelse daha iyi ama gelmesede en azından aklın çok kalmaz
Cnm ya yemek konusunda aynıyız yemek vakti hiç gelmesin istiyom en nefret ettiğim zamanlar oldu bi düzelseler bi rahatlasak keşke

Eki Görüntüle 1010577
en sonunda kafasına geçirdi tabağı
yerim ben onu çok tatlı maşallah saçlarına bayıldım kim kesti

haklısın cnm ama duygulanmamak o kadar zorki Allah hepimizin yardımcısı olsun

Var cnm söylemiştim izlendiğini bilsin diye hem çocuk için hem de kendisi için sonuçta sadece bi odada kamera yok orda üstünü değiştirebilirsin fln demiştim ama izlediğimi pek düşünmüyor
Kalp ağrısıyla uyandım bu sabah dün gece kusmalar falan derken çok moralsiz yattım..Bu hafta bi kardiyolojiye görüncem bakalım..Picikolocik ama neyse du bakalım.
Çok geçmiş olsun Git bakalım içimiz rahat eder

Evet ya beynim error verdi selerm beni andi galiba
Yok cnm anmadım ama hemen şimdi anarım

aynen cnm bide aynı şeyi tekrar tekrar gösteriyo bende başka bişey istiyo da anlamıyomuyum diye düşünüp duruyorum ama galiba oyun olsun diye yapıyo öğrenmek için değil

oğluşum dün akşam 5 ten beri ateşli( doktordan daha yeni geldik belki 10 tüp kan aldılar çoğu çıkmadı Rabbm hayra çıkarsın inş
çok geçmiş olsun cnm inşallah çabucak düzelir

En büyük korkum ikincisinin de Gazlı ve iştahsız olması Allah yardımcımız olsun gercekten çok zor sizinki iki kat zor

Kızlar bide bi süredir oğlum gece uyurken ara ara parmağını emiyo hala emerek uyuyo galiba gün içinde
parmak emerek uyuyo
nasıl bıraktırabilirim burda bi arkadaşın kızı 13 yaşında hala farkında olmadan uyurken emiyormuş damak yapısına falan da zarar verebilirmiş

Selerm sende arada yaptigi seylerden bahset anlasin..Ya dun ne hareketliymis yada sus pus duruyodu uzuldum falan de.bilmiyorum aranizdaki iletisim nasil ama..off ben pimpirikliyim bakici olsa kadin beni birakip giderdi zaten:/

Ebruli cignemeye normal yemeye ne zaman basladi peki? Istahsiz cocuk gercenten cok sıkıntıli Allah kimseye gostermesin.biz turk annelerimi cok pimpirikliyiz evhamliyiz yemiyolar diye anlamadimki..

Hadi ya emxik almiyk dimi? Bi uyku arkadasina alistirsan pelus bi tavsan falan.

Selerm ben eline oyuncak veriyorum gorumcemin kizi oyleydi dr yanlizlik ceken cocuklarda emme reflexi oluyor demisti.dis gicirdamasi da icine atan cocukta olur demisti ne kadar dogru bilemem

saolun kızlar . akşam yine iğneye başladık sabaha kadar ateşimiz vardır. ılık duşa sokmaktan grip oldu yavrum. ama sadece calpol ile düşmüyor ılık duşa sokmak zorunda kalıyoruz. şimdi annem ii dedi mecburen işe geldim hergün malum izin alamıyoruz

Gln cok gecmis olsun canim..iyi olur tez vakitte cok korkuyosun bu ates isinden zaten tahlilleri temizmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…