2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Yazdim sildim yazdim sildim..ruhum daraldi.saron yalniz degilsin.sosyal sartlarin el veriyosa haftalik kadin tut derim..kimse degerli degil bizden:KK34:

Ruhunu daraltici konu icin kisura bakmaicimi dokmek istedim sadece:) Ewt haftada biri dusunuyorum zorlicam biraz sartlari, bi daha mi gelicem dunyaya di mi:) Bir de oyle deneyeyim.., bu arada Diger arkadaslara da burdan cevap vermis olayim. Inanin mukemmel olmak degil minimim sartari saglamak da yetecek ama iste. Zamanla hersey duzelecek Allah evlatlarimizi korusun gerisi hallolur diyelim

goruyor musun purcak basliyoruz yasasin :KK53: taze taze tam mevsiminde

Calisan kadin da yoruluyor evdeki benim gibi deliler de :86: rahatina duskun ev hanimi olursan en guzeli. Bir de evdekinden beklenti fazla oluyor bahanesi yok :KK53: bir de evde olup 2_3 cocuklu kadin calismis kadar oluyör :KK53:

Kadin hersekilde yorulur bizim erkeklerimiz, istisnalar haric, bizi evde de olsa iste de olsa yorar:)

Ruhunu daraltici konu icin kisura bakmaicimi dokmek istedim sadece:) Ewt haftada biri dusunuyorum zorlicam biraz sartlari, bi daha mi gelicem dunyaya di mi:) Bir de oyle deneyeyim.., bu arada Diger arkadaslara da burdan cevap vermis olayim. Inanin mukemmel olmak degil minimim sartari saglamak da yetecek ama iste. Zamanla hersey duzelecek Allah evlatlarimizi korusun gerisi hallolur diyelim

Yok senlik degil bende bu konudan dolayi ayda bikere depresyona giriyorum yetisemiyorummmm diye:KK1: sagolsun esim yardimci oluyo yoksa halim harapti..haftada iki kere temizlik yapiyorum temizlik yaptigim gunler yemek yapmiyorum disarda yiyoruz boyle boyle idare etmeye çalisiyorum iste..1.1,5 ayda bir babasina birakip arkadaslarimla görusuyorum banada iyi geliyo..cok yoruluyoruz. asil mesai cocuktan sonra basliyo.onu uyutup islere girisiyorum.1 den once yatamiyorum.onceden 2 di..sutu biraktiktan sonra saat 1 e anca düştüm:KK43:(

Kadin hersekilde yorulur bizim erkeklerimiz, istisnalar haric, bizi evde de olsa iste de olsa yorar:)

Haklisin, anlayissiz olunca evde bekleyenin turu ne olursa olsun annen baban bile olsa yorar insani..
Bir de ben evde olsam bile cok takintiliym arada bana da geliyorlar bir silkeleniyorum hayat rahat olunca guzelmis anliyorum :86:
Kolayliklar dilerim :KK34:

Yok senlik degil bende bu konudan dolayi ayda bikere depresyona giriyorum yetisemiyorummmm diye:KK1: sagolsun esim yardimci oluyo yoksa halim harapti..haftada iki kere temizlik yapiyorum temizlik yaptigim gunler yemek yapmiyorum disarda yiyoruz boyle boyle idare etmeye çalisiyorum iste..1.1,5 ayda bir babasina birakip arkadaslarimla görusuyorum banada iyi geliyo..cok yoruluyoruz. asil mesai cocuktan sonra basliyo.onu uyutup islere girisiyorum.1 den once yatamiyorum.onceden 2 di..sutu biraktiktan sonra saat 1 e anca düştüm:KK43:(

Yok ben bu isi birakicam, evle is arasi 20 dkdan fazla ise mutsuzluk kaynagiymis. Kac 20 dk ....

Dedigin gb yorgunluktan uykusuzluktan o geceleri ayagimda uyumasindan dolayi agridigina eminim aslinda da ne yalan soliim yine de dr icime kurt dusurdu. Bu anlattiklarindan bu kdr agrimaz dio. Diycektim hade ordan sen hic ayaginda bebeyle sabahladin mi bole topuklarin uyusmus bi halde de,saci dokulmus kel bi amcaydi yasina hurmeten sustum:KK37::KK37:
Tasm yazarim sonucu annem persembe cuma gtcem tekrrdan hastanye:KK34:

iste burcak ne bilsin o kel amca senin uykusuz gecen gecelerini, yorgun bitap dusmus vucudunu, yere gecen topuklarini, sisko bebegi o agriyla sallamayi

Son düzenleme:
selam kızlar 15 tatili bitirdik eve döndük annemdeydim 15 gün oldu nete bi türlü giremedim fırsat olmadı curcundan bu arada doğum günü filan yaptık oğluşumun kuzenleriyle yavrucuğum kalabalığa alıştı şimdi evde durmuyo geçmişi okuyamadım herkesin hayatında herşey yolundadır umarım
Burçak geçmiş olsun canım

Kesinlikle çalışan kadin daha cok yoruluyodur bikere birak yorulmayi saatli is yapmak zorundasınız mesela ben ister öğlen hazirlarim yemeğimi ister yemek saatine yakin ister pztrs çamaşır yikar asarim ister hafta sonu ama çalışanlar bunu bi düzene sokmak zorundalar o yüzden Allah yardimciniz olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Vavecan saolasın valla bende ilk ve tek benim oğlanda gördüm :KK43:

Bituful oğluşunu hayal ettim de çok tatlı ya kuzucuk maşallah bizimkide çoraplarını tek tek çıkarıyoyo ikisinide eline alıyo öyle dolanıyo eskaza biri düşecek olsun elinden arıyo buluyo alıyor tekrar, aynı şekilde yelek vs ilgisi var dolu çamaşır sepetini görünce çıldırıyor :)

Saron Allah yardımcın olsun çalışan anaların vakti kısıtlı olunca ve işin içine çocuk hasreti vicdan azabı ve madem ben bu işi yaparken çocuğumdan evimden oluyorum evde herşeye yeteyim veya kocadan da laf işitmiyim ( anlayışsız olanlar için ) çabası girince daha zorlanılıyordur . Üstelik o yol çilesi hele köprü trafiği aman allahım ben öğrenciyken aynı senin gibiydim yolda 3-4 saatim geçerdi düşün kanı kaynayan zamanda okuldan 2 saat yolla eve gelince yemeği yer kendimi yatağa atardım gözüm tavana dikili uzanıp anca dinlenirdim .
İş konusuna gelince insanı en iyi anlayan bilen yine kendisidir . Hakkında en doğru kararı sen verebilirsin . Şu anda bizim diyeceğimiz şeyleri sen zaten milyon kere düşünüp taşınmışsındır Hakkında hayırlısı olur inşallah

cok gercekci bir gunun sabahindan hepinize gun aydin ola :KK53: benim icin gun 6_7 de basliyor gerci gec oldu. Ben bekarken sabahin korunde kalkardim hafta sonlari bile kardesim bana kizardi dusundum de hakliymis. Ama yaradilis iste kippir kippir bi vuuuucüüt :86:

Gunaydin glycmn dogru mu yazdim bu sefer :) ezbere atmaya calisiyorum sayfa ile cevap ver kismi acilana kadar buharlasiyor bir anda iyi mi :KK53:

Kızlar milupanin devam sütü yaptiktan sonra kac saat icinde tüketilmeli biliyo musunuz anne sütü gibi değildir heralde isit isit icir

esra tam olarak bilmiyorum ama ben yaptığım zamanlarda beklerse yarım saat içinde tekrar veriyordum yoksa hemen dökyorum riske atma sen de

X