2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kiZlar bugun uyandım ve çok midem yanıyo ve eksiyo neden olduğunu anlamadım Bişey yemek istemiyorum resmen bakalım nolcak Ayşe'cim bende aynı öleyim of püf dün esim hayatım ne çok of Ladin dedi sustum hemen bizde bayramdan sonra birkaç gün tatile gidelim dedik bakalım denize girerim o zaman ins

Son düzenleme:

canım zar zor su ıcıyorum gunde 1 litre fln ıcıyorum ya bi de sabah kahvaltımda meyve suyu ıcıyorum

bı de akşamalrı zaten corbayla fln anca beslenıyorum yanı su alıyorum zannımca ama bulantı oldugu ıcın cok cok da içemıyroum

maalesef serumluk bi durum yoktur ınsallah kusuyorum ama yıyorumda hersey o an kokan bsıeyı yıyemıyorum

onun ıcın yemekelrı hep eısm hazırlıyo ztaen kokmasında yıyebıleım die..kilodan korkum yok nasılsa alıcazz :)

canım gecmıs olsun canım normal ama doktorum leke gordugumde benı mutlaka cagırıyo kontrol etmek ıcın
bi gözüksen iyi olurdu....

canım benımde ara ara azlaıyo mesela cuma mıydı persembemıydı akşamı hcı yoktu neler yedım neler
ohh cay bile içtim ama ertesı gun artarak gerı geldı gene bu pazar pıknıkte gayet azdı bulantım eve geldım
arttı birden..ınsallah gecerr

canım sağol paylaştıgın ıcın ayrıca hucurat suresını okuyan veya uzerınde tasırsan anne ve bebek tehlıkelerden
korunurmuş....

günaydın canım...gecen akşam eşim yatmsı üşütmus bi kere sitifra eetti kaç gun öğürmekten belım acıdı diye
naz yaptı yaa dedım bak ben hergun yasıyırum aynı şeyi dedım Allah yardımcın olsun dio
zor sıkıntılı bi durum ama erkekelrın anlaması çok zoorr

bende 3-4 gün önce yumurrtlamıştım ben ilişki günlerimi not ediyordum ,dr söylediğinde hatta şaşırmıştım ,erken yumurtlamışsın bu ay demişti...;ama gün be gün çocukta olan değişikliklerdn dolayı biliyorlar....

günaydın cici anneler ...tatilimin 2. günündeyim ama halen denize girmedim şimdi hazırlandım ama girmek için değil ,bacaklarıma kadar ıslatmak için giricem bedenimi sokmıcam korkuyorum ben ya girmemekte kararlıyım tatilden bişe anlamıyorum ama yavrucuma bişi olmasın allahımmm
denizde baldırlara kadar ıslanıncada bişicik olmaz heralde demi kızlar

olurda denize gireyim dersenD
denize girerken birden soğuk suya değilde kendini yavaşça alıştırarak girmelisin
birde çok hareketli değil yavaşça yüzebilirsin
ben pazar günü havuza girdim çok şükür birşey olmadı olmazda inş.
ama sıcağın altında o suyu görüp girmemek mümkün olmuyorDD

Merhaba,güzel dileklerin de seninle olsun.Troid rahatsızlığın tam olarak ne?Ben hashimato tiroidit hastasıyım 10 yıldır.Hamileyim 10 haftalık 200'lük Euthrox kullanıyorum.İyotsuz tuz kullanıyorum.Allaha şükür tsh,t3,t4 değerlerim iyi.Maşallahhhhh diyeyim.

iki hafta önce bebeğimin kalbi durmuş.yarın alacaklar meleğimi

çok üzüldüm canım.inşallah en yakın zamanda kavuşursun bebeğine.

bu arada herkese tünaydınlar.halsizlik el ayak titremei oluyo bende özellikle yemeklerden sonra kan akışım hızlanıyo farkediyorum.
acaba şekerimmi var.
bu sabah güne 7de başladım çook uykum varrr..kızım bugün yüzme kursuna başladı heyecandan sabahın köründe kalktıı
aslında alışsam iyi bebiş ne kadar uyutucak bakalım

dr.una kontrole gitsen için rahatlardı canım.kasık ağrısı bende de oluyor

haklısın canım.ama ben ilçede oturuyorum drum antalya merkezde zaten cuma günü 2 tarama için gidicem inşallah bi aksilik olmaz bir de çalıştığım için sürekli izin alamıyorum malesef.cevabın için teşekkürler.

canım sanada geçmiş olsun.benim de ctesi ağrım vardı pazar kendimi iyi hissedince biraz dışarı çıktım sabah kanpıhtısı ile uyandım eğer öyle bir şansın varsa dinlen bol bol.inşallah geçer.

hıpotroıt cnm tsh 20gun once 9,15 tı o zaman 50lık kullanıyordum sımdı 100luk kullanıyorum t4,t3 ıyıydı bende 8 hafta 2gunluk hamleyım nekadar arayla doktor gıdıyorsun tsh kactı senın bırde o tuzu nerden temın edıyon ben ılk hamılelıgımde tansıyon ve albumın sorunundan dolayı tuz yasak tı bundaa dıkkat edıyorum mecbur sısmemem ıcın tuzlumu yememız lazım kafam karısıkta bıraz kusura bakma

evet ya korkuyorum ben de gerçekten kötü hissediyorum.her şeyden içim sıkılıyor.bulantım çook değil ama başım çok ağrıyor üzerine bulantı olursa hepten bitiğim...çookkkk mutsuzum çoook.ALLAHtan olan bir şey elimde değil....sonra kendi kendime nankörsün diyorum bir çok insan yerinde olmak için neleri vermez.işim var çok iyi bir eşim var hamileyim...eşimi çook kırıyorum.dua edelim lütfen.yarın doktora gidicem ya kalbi durmuşsa ya şöyleyse ya böyleyse ben böyle biri olmak istemiyorum....

Arkadaşlar 3. ay bitmek üzere ve ben 2 aydır kocamla sadece sarılıp uyumak istiyorum. Sizde durumlar nedir? En son da söyledim zaten canım hiiiç istemiyo diye yazık üzüldü galiba hiç yaklaşmıo ben pas verene kadar:)

ayyy ya yazık.gülesim geldi çünkü biz de durum tam tersi adam bebeğe bir şey olacak diye yanaşmıyor bana....ben yanaşıyorum hadi sarılıp uyuyalım diyor:)))ayyy bir önceki msjıma bak buhranlardaydım...şimdi gülmekten yazamıyıorum.ALLAH razı olsun senden

canım durum bizde de aynı:)) istememk değilde bişey olursa korkusu var o yüzden öylece duruyoruz. onunda bu sürede öylece kalmasını istiyorum, kalamayacağı belli ama off herşeyi biz düşünüyoruz yaaaaaaa ama bu kadar yük fazla(

ya aynı durum bende de var bide üstüne bu ara bi kaç olumsuz haberler aldık arkadaşlardan, bebeklerinin kalbi durmuş ,çok kuruntu yapmaya başladım bugün.. böyle bi durum anlaşılmıyomu yani ne bileyim.

Seni çok iyi anlıyorum. Bende aynı şeyleri söylüyorum kendime. Yerimde olmak isteyen birçok insan var diye. Binlerce kez şükür bunun için.
Ama biz bebekten değil, sıkıntıdan bulantıdan muzdaribiz... Değil mi? :)
Aynı tedirginlikler bende de var. Acaba bişey mi oldu vs...
Doğal heralde... :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…