2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

üzüntüden çok bişey soramadım. anestezi vercem vakumlu kürtaj yapcam dedi sanırım

üzüntüden çok bişey soramadım. anestezi vercem vakumlu kürtaj yapcam dedi sanırım

aaah bilmem mi o an dünya başıma yıkıldı sanki eşim ve ben perişan olduk
benim kürtajım o gün oldu hemen benimde anesteziyle vakumlu oldu ama sakın korkma hiç birşey anlamıcaksın
benim biraz kasıklarım ağrıdı o kadar

canım geçen sefer nolduki ikili testle ne alakası var

iki hafta önce bebeğimin kalbi durmuş.yarın alacaklar meleğimi

Allah sabır versin canım çok üzüldüm ama elden bişiy gelmez Veren Allah alan Allah ne olur kendini çok yıpratma yine olur inş en kısa zamanda.Allahım kürtajına da kolaylık versin cnm.Çok geçmiş olsun...

ya sorma ya hadi denize ggirmedik havuza da girmedik bari güneşleneydik :))) ben bari broonzlaşalım dyodum ama oda yasakmış belki göbişi kapatıp güneşleni,rim :)

kızlar bu deniz havuz ve güneşlenme işi karışmış anlaşılan
ben doktora sordum 3 ay bitene kadar rahat dur girme dedi ama güneşlenmeyi burda öğrendim sonra araştırdım netten hakikaten sakın diyen uzmanlar var... yani kendimi iyi hissediyorum ama işin ucunda risk olunca korkuyor insan aksi bir durum olursa vicdan azabından ölür insan, tedbir bizden takdir Allah tan...
Yinede canım da sıkılıyor o yasak bu yasak aman ondan sakın yani zor yani normal hayatını devam ettir diyorlar ama bu yasaklar günlük hayattan uzaklaştırıyor bizi kendimi normal değil de sanki hasta gibi hissediyorum, bu da kötü bir şey...

korkudan gitmedim havuza falan ama giderseniz de ya da ben şeytana uyarsam:
güçlü koruyuculu güneş kremi sürülecek
gölgede oturulacak
bol su içilecek
suda dalmak atlamak yok mümkünse sırt üstü yüzülecek (ben yüzme de bilmiyorum ya) 20 dk dan fazla kalmak yok çıkınca hemen duş alınıp mayo değiştirilecek...
gerisi de Allah a emanet!...

kızlar iki gündür akşamları kasıklarımda sızlama şeklinde ağrı oluyor bir de akıntım sarı renkte sanki.pimpirikli olmak istemiyorum ama bunlar kötü bişeyin belirtisi olabilir mi?

kasık ağrıları geçici ise sorun yok arada olabilirmiş, sarı akıntı flora bozukluğu bende de var çocuğa zararı yok, endişe etme...

bende tatile gittiğimde 6 haftalık hamileydim doktoır havuz yasak denize girebilirsin dedi.havuzun içine temiz kalması için konulan klor ve yine bir ilaç bebeğin düşmesine ve gelişim gerili olmasına neden oluyormuş kesinlikle yasak dedi.ama denize girebilirsin demişti.

slm kızlar ya aranızda aviditi testi olan oldumu kanda iltihap olanlarda yapılıyormuş????????

Benim cocuk sabah aksam ise gidip gelirken joy fm radyo eksen fln dinliyor, dogduktan sonra da ancak arabada uyuyacak bu gidisle:sHep hayalimdi klasik muzik dinletcektim efendim beyni iyi gelissin diye, motzartlar, bethoovenlar fln.. Nerdeeee yemek yiyemiyorum yemekk((

Günaydın anneler. Hepinize hayırlı günler...
Mide bulantılarıyla baş etmeye çalışan fesleğenden sevgiler... :/

Aramiza hosgeldin...herseye care bulan su ilim bir su bulantilara care bulamadi mi? Yoksa kadinlar bari hamileyken erkeklerde rekabet edemesin diye maksus mu cikarmiyolar: p

Cok sagol valla insallah besleniyordur. Doktorum da demisti meraklanma diye ama ana yuregi iste:)Benim annem de 9 ay yiyememis dogru durust hicbirsey, ah bu genetik...

ay haydi hayırlı uğurlu olsun annesi.maşallah..

bende az önce istifra ettim.çıkar çıkar çok kötü.her yer kokuyor.iş yerim çok kokuyor.ne zaman geçer bu.daha mı kötüye gidecek yoksa?

Ben de pazar gunu oyle oldum. Butun dunya kokuyor. O mutfak o dolaptaki peynir kokusu offff bitirdi beni...insallah gecer

thesun canım Allah sabır versin benimde 4. gebeliğim bu diğerlerini hep kaybettim kalbi durmuştu öncekilerden birinde 6+3 te ama nasıl canım acımıştı seni en iyi ben anlarım heralde ama Rabbim unutturuyor sabrını veriyor canım yinede çok şükür halimize bol bol da et canım bende dua edicem senin için Rabbim sabrını versin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinide paylaşırsın bizimle ..
kızlar cinsiyetler belli olmaya başlamış hadi darısı bizlerin başına gerçi bizim henüz çok var ama :)

Merhaba güzel anneler, ben 2012 ocak annesi olmayı beklerken, 2011 aralık annesi olveren bir anneyim. Forumunuzu görünce yazmadan edemedim, ne mutlu sizlere, dilerim bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Geçen sene bu zamanlar hiçbirşey yiyip içemeden ankara'nın cehennem sıcağında kusa kusa geziniyordum. Su bile kokuyordu sanki. 6 ay olana dek sadece şeftali ile beslendim. Sonra bulantılarım devam etti ama yiyip içmem artmıştı. Ah, ne günlerdi:)

ne güzel eski günleri yad ediyorsun kızın mı oldu oğlunlu maşallah Allah kötülüklerden korusun.bende 2009 haziran 24 ilk anne oldum kızım var 3 yaşında Allah herkezinkini kendine bağışlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…