2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sünnet.. kesildiği an. çok ağladığı için sessiz olarak düzenledim. kan falan yok ama korkarsanız izlemeyin.. :)

YouTube

Ayyy yawrum kiyamam yaa.. ben fena oldum oglumu dusununce. Bir saglikci olarak gozlerim aliskn ama duygusal normal bir insanim yaa.. etkilendim ohüüü

sagol ruza canım alıştı maşallah ya bugün 4 saat bıraktım 1,5 saat uyumuş sonrada oynamış ama çorba içmemiş ki bende yediremiyorum bu ara mamasından başka bişey yemek istemiyor of offfffffffffffff :26::26::26: sizinkiler ne alemde yeme konusunda ????? diş desem sanmam belirtisi yok yemek konusu dışında herşeyi iyi neşesi yerinde uykusu normal sadece yemiyooo ek gıdayı istemiyoooo inş.geçici bir dönemdir

ayyyyyyyyyy sünneti izleyemdim ruza çok az baktım içim bi tuhaf oldu yazık beya yavrularaaaaaaaaaa

vaveylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hoşgeldin yoklugunda çok geçimsizdi buralar

Son düzenleme:
Ayyy yawrum kiyamam yaa.. ben fena oldum oglumu dusununce. Bir saglikci olarak gozlerim aliskn ama duygusal normal bir insanim yaa.. etkilendim ohüüü

zor tabi ya.. ben kendimi öyle bi sıkmışım ki.. önünde sonunda olacak ama napalım. büyüyünce dua edecekler iyiki yaptırmışsınız diye.. :)

Purcaklan yine mi bulustunuz siz ben gidem istanbullularla bulusam bari :86:

evet buluştuk tabikilim... siz çatlayın da patlayın...

olsun canım ya. dönemliktir yememesi. geçer inşallah.
videoyu çektik de izleyemiyoruz biz de.. açınca eşim hemen kapat diyor.

neyse bi dahakine kesin geliyosun yoksa küseriz sana..

ben fotoları gördüm.. maşallah.. çok güzelsin şekerim. maviş maviş..

ruza vazgeçtim sünneti izledikten sonra yaptırmıycam sünnetsiz oluversin
zannettim ki oğlanın çüçüyü komple kestiler yüreğim ağzıma geldi izlerken,ama neden kanamadı?
sizi nassı aldılar içeri,çok korkuyorum...

vavemmm hoşgeldin,

tutkuu çok gözel garısan walla beğendim...

ayy iyiki sağlıkçı doktor falan olmamışım offf ne kötü kes biç dik

Hayy beybiler,hala ewe dnemedk misafrliktyiz,nehir hnm gece uykusna coktan gecti,zifiri karanlikta hem ayaklarmda salliorm hem d tlfn elimd size yazaym dedm. Bugn ruzacnla görüstk anaam insan yazişinca sürekli bı samimı oluo kı,snki kırk yıldr tanisiorz,pek tatli pek keyfli oluo muhabbt. Waweylam siyah kalin comic sans series yazi tipini ssewdgm özlemism kiz sni. Bn d yapamiom mimik beceremiom. Sewiom sızi òperm.

Bu arada tutkucn az daha bizmle görúşmezsn,yaknda ruzayla kankeyta olcgmz içun sni aramiza almicz hbrn olsn

Saol canm, maviş değil de yeşilliyim ben:))inş bi dahaki ne katılırım bende.bende bizim videoyu izleyemiyorum bi garip oluyorum yaa, avazı çıktığı kadar bağrıyo bizde sürekli konuşuyoruz sussun diye.o an zordu ama şuan çok mutluyum iyiki yaptırmışız erkenden, buyuyunce o da çok raht edicek, okulda korkutamıcaklar yavrumuzu:)))

Saol tubacım, sünnet olayına sıcak baksanız ıyı olur ilerde daha zor olucak, yaptırmAdıkça üzerinde sürekli bi yük oluyor insanın.yegenım 9 yaşında oldu 1 ay kendıne gelemedi.şuan bile hatırlıyor iğne vurdukları anı falan.istersen sen girme sunnete onlar 15-20 dk içinde getiriyolar bebeği.ben girdim dayanamadım o an yanında olmak istedim..

dikişli sünnet değil canım. klampli sünnet. ondan kanamadı. dikiş de yok. en son kesti ve o şekilde kaldı.plastik sayesinde kaynadı.. açık yara da olmadığı için enfeksiyon riski yokmuş. ondan dolayı hepimiz yanındaydık oğlumun.

nehirin uyanma saati geldi herhalde onu sallıyor dedimdi.. gezin bakalım. ohh ne güzel..

Bu arada tutkucn az daha bizmle görúşmezsn,yaknda ruzayla kankeyta olcgmz içun sni aramiza almicz hbrn olsn

evet.. ben burçakımı çok sevdim. iyi ki onu tanımışım. bugün öyle güzel sohbet ettik ki zaman nasıl geçti anlamadık. doyamadık yine..

Hosbulduk canlar. Tutku don mon gelmedi bana, kimden yolladin bitifuldan yolladiysan kesin kendine aldi begenip :86:

Purcak öbürü de iyiydi be sevemediniz gitti

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…