2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
off canım çok kötü olmuş yaa üzüldüm,
benim annem de kağan büyüyene kadar gelme dedi

uyumuyor diye susun susun diyip dolaşıyordum,ben de gitmiyorum...

benim babam da torunlarım diye uzakta ölüp bitiyor gidince de sese dayanamıyor hep bu yüzden bir arıza çıkıyor

sağol canım.görmüştüm bunları ama kumaşlarından emin olamamıştım.kumaşları da iyiyse alırım.

off canım çok kötü olmuş yaa üzüldüm,
benim annem de kağan büyüyene kadar gelme dedi

uyumuyor diye susun susun diyip dolaşıyordum,ben de gitmiyorum...

ben de anne oldum,evlat ne demekmiş anladım.annemin beni evden kovması daha bir dokundu.hem de gelini için....istenmiyorsak gitmeyiz bacım...ne yapak?ben bir de senede bir defa gidip bir ay kıadar kalıyordum.senede bir görüşüyorduk yani.

bizimki taç canım biri şirinli biri winnie the pooh iki tane yetiyor.

bir tane 4 mevsim denilenlerden var canım oğlumun da.bir tane de uyku seti.ama yün yorgan yaptırdım,nevresim takımı lazım oldu...birinciyi bi alam ikinciye Allah kerim

12m napıyon bacım, sen bizi gördün resim yükle seni de görek

yok bacım kimseyi görmedim valla.bi kagan ı bir de vave yi.arkadaş listemde ekli olanları görebiliyorum sadece.diğerleri görünmiyiii

inşallah canım.. aparat bardak

yeme olayına takma diycem ama anlayabiliyorum.. yemeyen çocuk kötü.. ama yemiyorsa da yapacak bişey yok işte.. diş çıkartmadı sanırım belki yakındır iştahı yoktur..

Selam oglanlarin cukluyle derde giren anneler

Ne yapanz ben kizi biraktim krese takiliyom yine cafede yabNci bilmedigi icin benim zilli cbk alisti krese nazar:

Eee ne ypniz ????

Slm kızçelerrrrr
Addd hayırlı olsun kreşinizzz.inş hep böyle devam eder
Sünnet olacak yavruların analarıııııı
Biz 3 aylıkken yaptırdık, popodan bi sıvı sıktılar bide pipiye 2 iğne , çok ağladı yavrum, kıyameti kopardı , bizde yanındaydık, biz derken şöyle ki annem babam kaynanam kayınpederim ablam eniştem ben ve kocamm şaka gibi şimdiki aklım olsaydı kımseyi sokmazdım içeri .çocuk ağladı herkes izledi ben daha da stres oldum falan.neyse ki eve gelince biraz sakınleştı o gece biraz huysuzluk yaptı ertesi gün herşey bitmişti.inş sizlerinde sorunsuz geçerrr.benım bildiğim beatiful ve vave nın bebişleri sunnet olucak.başka varmı sünnetsiz kalan, bian önce yaptırın sonraki yaşlarda çok sorun oluyor.
Aileleriyle sorun yaşayanlar, inş. Aranız tez zamanda düzelir . Benım kendi ailemle değil de eşimin ailesıyle kendi dünyamda çıkmazlarım var. Karşılıklı bi atışma değilde içten içe uyuz oluyorum onlaraaa..
Dün işe gitmedim istanbul beni çarpti sanırım grip oldumm. Bugun geldim işe baya yoğun buralarrrr..
Oğluşumm bizi görünce çıldırdı çok sevindi, ama babasına daha çok düşkün gibi , sürekli ba ba ba diyo ben neciyim yahuuuu??
Burçak, ruzaa şehirdaşlarımm ne ediyonuzzz bakamm

çok sevindim canım artık rüyalarım giriyordu senden çok etkilenmiştim de
yazma fırsatı bulamadım ohh artık rüyalarım düzelir

biz de sünnet ettirmedik yaa seneye yaz yaptıralım diyoruz ama bana
karar vermede yardım edin oğluma çok düşkünüm ağlamasına bile dayanamıyorum
nasıl ameliyathaneye gönderirim ben yanında olmak isterim offf

dayanamam kalpten giderim,ne yapmalıyım büyüynce daha zor olacağını da biliyorum
ama biraz daha büyürse oyalamak kandırmak daha kolay olur diye düşünüyorum

tamam işte görmüşsün

yüklerim en kısa zamanda,telefonda hep fotolar...pc de yok bacım.:126:

ben de varım o sünnetsizlerin arasında....sözde bu aralar yaptırmayı planlıyordum....annemin yüzünden hepsi suya düştü.sünnet yapsam çağırmam gerekecek.ben çok kırgın olduğum için çağırmak istemiyorum.çağırmasam eşimin anası zaten fırsatçı dedikodu yapmak için pusuya yatmış bekliyorona fırsat vermek istemiyorum.çağırsam bir türlü çağırmasam bir türlü....bir de dişten dolayı çok huzursuz oğlum son bir aydır..iştahsız,grip oldu,üst üste çok hırpalandı yavrum..bir de sünnetle uğraşamayacam valla...ama yaptırmak da lazım...:26::26::26:

benim de içim el vermiyor...çok savunmazsız şu an...yabancı biri kucağına aldığı zaman bile yalvarır gözlerle bana bakıp ağlıyor..hiç kıyamıyorum..biraz da o yüzden erteliyorum...offff

Umarım diştir dün gecede ateşi çıktı cok mızmızdı hiç uyumadı ya hasta olucak yada artık diş çıkacak hiç belirtide yok ama
sünnet konusunda da eşimi ikna edemedim büyüyünce olucak artık

Ayy canım yaaa. Benim istanbul olayından dolayımı rüyalarına girmiştim?
Valla sünnet için hiç düşünmr canım bian önce yaptır ne kadar geç olursa o kadar zor oluyo eninde sonunda olcak yani ağlasada onların iyiliği için mecbur dayanıyoruz fazla geciktirme bence

Canım zaten suan sunnet olayında kimseyi çağırmana gerek yok ki eşinle ikiniz gidin hastaneye kestirin gelin daha sonra mevlüt olduğunda herkesi çağırırsın şuan kimseye sünnet olayını söylemeni gerektiren bir durum yok bence bir an önce yaptır sürekli başka problemler çıkıcak ve hep ertelenecek şahsen ben kimseye söylemedim soran olursa 3 aylıkken kestirdim diyorum konu kapanıyor

ruzacım youtube 'a yükle de görem hele yaaa çüçüsünü

canım yüklüyorum şu an. bitince haber veririm. bardak işini de anlatayım iyice.. :) kağıt bardağın kapalı olan kısmını resimdeki işaretlediğim yerden kesiyorsun. iki tarafı da açık oluyor. sonra pipiye yerleştirip koli bandı, elektrik bandı ne varsa bantlıyorsun.. eczaneden alerji yapmayan bantlardan alıp bantlıyorsun. sonra da bezini rahatça bağlıyorsun..

hoşgeldin bursalı.. sen gelene kadar biz ikinciye buluştuk burçakımla... çok şükür bitti de kurtuldun canım. Allah bir daha ayırmasın yavrundan..

Selam oglanlarin cukluyle derde giren anneler

Ne yapanz ben kizi biraktim krese takiliyom yine cafede yabNci bilmedigi icin benim zilli cbk alisti krese nazar:

Eee ne ypniz ????

sevindim canım alışmasına.. gözün aydın diyelim.

sünnet.. kesildiği an. çok ağladığı için sessiz olarak düzenledim. kan falan yok ama korkarsanız izlemeyin.. :)

YouTube

Son düzenleme:
ben zannediyorum ki bir haftadir, konu güncelledim diye banlandim. gelen bilgilendirmede "uzun uzun yaziyor seni kimse gaale almiyor " sozum uzerine ve bu konu bittikten sonra ceza almisim. biri kiblemis yine ! Anlasilan benim nesem birilerinin gözüne batmıs o delimanyak olabilir cezasi bitince bni ispilemis! Terbiyesüz munasebetsiz :86: cok onemli degil bunlar zavallı, sanal ortamda elimi kolumu m bagladın?onemli olan burasi degil zaten, ben kaldıgim yerden dewam ettim :86: cocukla cocuk yapıyorlar beni zorla gavur edecekler haa

biz güzel arkadaslıklar kurduk burada, izleyen izlesin üvey evlat gibi uzaktan :118:

Son düzenleme:

boşver be ya... bazıları hayatı yaşar, bazıları da yaşayanları seyreder... hayat hep böyledir.. biz kendimize bakalım...

hoşgeldin bu arada... ilk hoşgeldin benden.. seni çok özledik.. :118::118::118:

boşver be ya... bazıları hayatı yaşar, bazıları da yaşayanları seyreder... hayat hep böyledir.. biz kendimize bakalım...

hoşgeldin bu arada... ilk hoşgeldin benden.. seni çok özledik.. :118::118::118:

hosbuldum canım ózlemisim be ya

Bu arada sözü tuttum :)) koli bandı aldim oglani bantlicam nassi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…