2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar merabaaa ben bu ara yorgunluktan pek uğrayamıyorum. vave kız sen de yokmuşsun son bi kaç sayfadan anladığım kadarıyla,hoşgelmişsin içeriden bacım:KK3:diğer hatunlar sizler nasılsınız??

kimse yok ula bi havai fişşek falan patlataydık :KK53:

neyse ben yatar, yarın tahlil için gitcez şehre incez :86: şehre inceğim medeniyet göreceğim için mutluyum :KK53: fekat oğlumun çüçüsü gitceği için buruğum :KK43:

iyi geceler :KK54:

kızlar oğlumun burnu sürekli tıkanıyor, bruno sıkmak, ardından burun pompasıyla temizlemek bunu nerdeyse her gün yapıyoruz ve oğlum çok ağlıyor.sürekli tkanıyor bi sorun olabilir mi ve kalıcı bi çözümü olan var mı ?

bir de oğlum sağ göğsümü ısırdı alt tarafı çatladı hatta açıldı yara oldu emerken çok canım yanıyor:KK5:lansinoh sürdüm şimdi de lansinoh sürdüm bir de silikon gögüs koruyucu koydum çamaşırıma değmesin,iyileşşsin diye ama fayda etmeyecek gibi buna da acil çözüm arıyorum:KK45::KK28:

bir de şarjlı dik el süpürgeleri oluyor ya,onlardan tavsiyeniz var mı?her an elimin altında olsa iyi olacak çocuktan dolayı...marka model tavsiyesi olan ???

dikişli sünnet değil canım. klampli sünnet. ondan kanamadı. dikiş de yok. en son kesti ve o şekilde kaldı.plastik sayesinde kaynadı.. açık yara da olmadığı için enfeksiyon riski yokmuş. ondan dolayı hepimiz yanındaydık oğlumun.

nehirin uyanma saati geldi herhalde onu sallıyor dedimdi.. :KK34: gezin bakalım. ohh ne güzel.. :KK55:

evet.. ben burçakımı çok sevdim. iyi ki onu tanımışım. bugün öyle güzel sohbet ettik ki zaman nasıl geçti anlamadık. doyamadık yine.. :KK19:

ayy o da ne ki?anlat bakalım ruzamm özel de mi yapıyorlar kalmpli sünneti,
bilgilendir beniiii
:KK24:

kimse yok ula bi havai fişşek falan patlataydık :KK53:

neyse ben yatar, yarın tahlil için gitcez şehre incez :86: şehre inceğim medeniyet göreceğim için mutluyum :KK53: fekat oğlumun çüçüsü gitceği için buruğum :KK43:

iyi geceler :KK54:
sünnet var ha, oldu da bitti maaşallah nazr da değmez inşallah diyelim.annesi sana da Allah sabır versin oğluşunds scyı hiç hissetmeden bitiversin:KK34:
hem yoktum hem wardım bacım :KK53: yokluğum hissedilmedi :KK53:
üç beş sayfa geriye gidip okuyunca yakaladım seni. sobeeeeee:KK52:

Hosbulduk canlar. Tutku don mon gelmedi bana, kimden yolladin bitifuldan yolladiysan kesin kendine aldi begenip :86:

Purcak öbürü de iyiydi be sevemediniz gitti :KK53:

yok ben öbürünü de sevdiydim arada sen sor geçimsiz cvp versin,yada gecımsız sorsun biz cvp verelım,geçinir gideriz:KK52::KK76:

4 bursalı olduk. esrabeyaz diye bi arkadaş da bursalıymış. ayarlayalım bi gün buluşalım.. :KK55:

kızlar günaydın 4 mü olmuşuz ne güzel
ben pek sizleri tanımıyorum ama :KK36:
işyerinden pek giremiyorum nete
tlfndan da bağlantım yavaş ama girmeye çalışırım bundan sonra
yani ileti geldiğinde uyarı veren bi sistem olsa bu forum ne güzel olur
ben bursanın Osmangazi ilçesindeyim korupark a çok yakınım sizler nerelerde

kızlar oğlumun burnu sürekli tıkanıyor, bruno sıkmak, ardından burun pompasıyla temizlemek bunu nerdeyse her gün yapıyoruz ve oğlum çok ağlıyor.sürekli tkanıyor bi sorun olabilir mi ve kalıcı bi çözümü olan var mı ?

bir de oğlum sağ göğsümü ısırdı alt tarafı çatladı hatta açıldı yara oldu emerken çok canım yanıyor:KK5:lansinoh sürdüm şimdi de lansinoh sürdüm bir de silikon gögüs koruyucu koydum çamaşırıma değmesin,iyileşşsin diye ama fayda etmeyecek gibi buna da acil çözüm arıyorum:KK45::KK28:

canım bir yaşında yeğenim var. onun da burnu sürekli tıkanıyor veya akıyor. doktor bronşları dar olduğu için demiş. benimki de bu aralar öyle. bir defa daha olmuştu, geçen kış sonunda, geç iyileşti. yavrular dayanamıyor burun temizliğine. benimki de yıkıyor ortalığı. bi geçseydi iyi olacaktı.:KK50:

bir de şarjlı dik el süpürgeleri oluyor ya,onlardan tavsiyeniz var mı?her an elimin altında olsa iyi olacak çocuktan dolayı...marka model tavsiyesi olan ???

canım bende felix'in var. bir yakınım düğün hediyesi olarak almıştı. çok memnunum. halıyı kaldırıyor resmen. 1000 watt. şudur:
$Felix-FL-486-Lungo-1000Watt-Elektrikli-Supurge-21.jpg

ayy o da ne ki?anlat bakalım ruzamm özel de mi yapıyorlar kalmpli sünneti,
bilgilendir beniiii
:KK24:

canım ben anlatayım biraz ama internetten araştırsan daha iyi olur.

özel bir klinikte yaptırdık biz ama sonradan öğrendik ki, ankara'da yeni açılan bir devlet hastanesi var. o da aynı yöntemi uyguluyormuş. daha pratik ve risksiz olduğu için. biz 200 lira vermiştik. plastik bir alet var. klamp deniyor. pipi ucundaki deriyi genişlettikten sonra o klampi pipiye takıyor ve kilitliyor. çocukların hareket etme ihtimali olduğu için kilitlenmesi yanlış kesme, fazla-eksik kesme gibi riskleri ortadan kaldırıyor. sonra fazla deriyi kesiyor. açıkta yara olmadığı için de ne kanama oluyor, ne de enfeksiyon. dikişe de gerek kalmıyor. böylece dikiş izi de olmuyor. yani bu sünnet estetik açıdan da faydalı.. :KK1: 3-4 gün kadar o alet pipide kalıyor. sonra doktor çıkarıyor. bu kadar.. :KK55:

Son düzenleme:
kızlarr sizin bebişlerde başkasına gidince çok ağlıyor mu? sürekli beni istiyor,sürekli mız mız.. bende hastayım bu arada nezle grip.salgın var galiba

:KK16:çok iyiii ya içim daha rahat eder böyle benim de ama sivas a 10 seneye gelir bu yöntem sanırım
teşekkür ederim netten de araştırırım ama kesin böyle yaptırmak istiyorum gerekirse bursa ankara
kayseri neyse götürürüm oğlumu
:KK37:

Günaydın kızlar
oğlum gece hiç uyumadı ağrısı var galiba ateşi37,5 üstüne çıkmadı ama sürekli ağlıyor gülemiyor şebekliklerime sadece hafifçe sırıtıyo iştahı da yok sadece emiyor
bu gün idrar tahlilide yaptırıcam inşallah sadece diştir
offf bırakıp işe geldim ama içim hiç rahat değil:KK43:( biran önce eve gitmek istiyorum bakıcısı ile konuştum ne yemek yemiş nede uyumuş

kızlar 9. ay aşısı yaptıran varmı menenjit de bu ay olacakmış devlet karşılıyormu bilen varmı?bebeğimin idrarı çok kokuyo sanki kaka gibi kokusu.idrar tahlili vercem ama kızımdan idrarı nasıl alırım fikri olan varmı.kan tahlili yaptırdınızmı

Selam guzeller ,

Ben kizi krese biraktim bakirkoye gidiyorum lise arkadasim kankam canim balim ahiretligimle bulusacagim oda hamile 2aylik sohbet muhabbet geyik huhuhuuuvvvvvv:KK30:

Bende de felix var supurge memnunum alinablilr :KK9:

Optum siziiiiii yosmalar:KK54:

X