2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Ayy yazik valla cok kötü bi durum kesin herseyi eksik olcak..tovbe tovbeee kiz ne alakasi var süt boy uzatan bisey zaten islenmisle falan alakasi yok, e sizede bakinca kisa bi cocuk cikmasi anormal olurdu..ne guzel akil olarakta ilerde diyosun zarar gorseydi geride kalirdi merak etme..azalt biraz olmadi sütu falan, fazlasi kansizlik yapiyo zaten..ilerde manken gibi olunca tesekkur edicek sana:)))

bu arada bebeğimin çorbalarına domates katıyorum artık yemesi daha güzel,
sarımsak da kattım dün yarım diş çok sevdi,amaannn allerji de yapmadı
çok şükür yiyoruz namm nammm

canım ben her şeyi veriyorum ona yaptıklarımı yemedi biz neyersek oyemek istiyor doktora sordum herşeyi verebilirisin tuzsuz olmak şartıyla tel bal ve yumurta beyzaını 1 yaşına kadar veremezsin dedi bende tuzsuz yapıyorum yemeklerimi onada yediriyorum ama ilk yediği şeyi gündüz veryrm

Slmm kızlarrrr
Sonundaa bizimde dişimiz çıktıııı:)) oh yaaa çok sevındım:)) 3-4 gundur iyice cazutmuştuu zaten:) bugun iyice çıkmış parmağıma takılıyo kaşığada tak tak yapıyo..
Vaveee göremedim pastanı yaa açılmıyoo benım telde senın yüklediklerin niyekineee bacımm yaaaa((
Bende diş buğdayı partisi yapmak istiyorum. Ama sadece istiyorum:)) varmı parti yapan??:))
Bende sütü 500cc yi buldurmaya çalışıyorum genelde 400 civarı oluyor.içse süt vardaa içmiyorrr.
Yumurtayı ve peyniri seviyor .yoğurdu çoook zor yiyor pek sevemedi onuu çorbada arada yiyor geri kalan zamanlarda hep ana sütü tıkıştırmaya çalışıyorum:))
Beatifıul 6.hastalık olayını doktora bi sorsana yaa acaba sizde de ondan mı oldu?? Umarım tez zamanda iyileşirr
Tüm hastalara acill şifalar diliyorum
Ruzaaaaa nerlerdesinnnnn

Yaziyi okumadim ama onu diyen doktor gelsin yedirsin bakalim..biz ek gidaya gecmedik 500-600 zor iciyo..ek gidayi yesek anca 250 icer 500 imkansiz..emziren zaten ne kadar verdigini goremiyo ama 500 u bulmazz..ne kadar cok 500 dedim:)))

Tutku olmadi pazar gunu biaha goturcem antibiyotige baslicaz tahlillerde cikmayan bisey olabilir..6.hastalikta dokuntu oluyomus bizde yok ama ..eylemmmm baksana biii!!

Vaveyla neler yaptin bi ozet gec beaaa...

öyle deme bacım ya erken ergenlik olayını düşünüyorum ben. tabi uzun ossun ama hormonları da normal olsun. sosyal olmaya dewam etsin neyse ne diyom ben nerdeyim çok uykum war kaç gündür oğlan çok uyanır oldu diş midir kesin diştirrr

off pazar sabahın köründe yola çıkıcaz ne çabuk geçti zaman.. özeti sonra geçecem yatcam yeeewrum

he senin bebişte ateş oluyordu dimi yanlış okumadıysam enfeksiyon yok ise diştendir yaa.. yoksa antibiyotik kullanma be ya

Heee geldiydin sandim ben evine tamam geldiginde gecersin bebek dikkat et..

selam kızlarr...

biz çarşamba günü geldik Ankara'ya... sonunda... çok şükür.

internetimiz var ama giremiyorum. zaten salı günü dönmek zorundayız. ailemle vakit geçiriyorum. çok şükür çok güzel geçiyor.

oğluşum koca adam gibi yemek yemeye başladı. dişleriyle ısıra ısıra üzüm yedi biraz önce. ön dişleriyle çiğniyor, dişsiz dedeler gibi, çok tatlı.... yerde sürünmekten çok gazı oldu dün. çok ağladı yavrum. bez ısıttık koyduk karnına, ayaklarına, rahatladı kuzum..

sizleri özledim.

hasta bebeklere geçmiş olsun, Allah şifalar versin...

vaveyla... erken ergenlikte başka belirtiler de olur canım. tüylenme gibi. sen de uzun boylusun genetik olabilir. ama yine de istersen doktora bi götür. bu arada pastanıza da bayıldım. yenmez ki o, yazık, vitrine koy izle.. yeni yaşınız da kutlu olsun..

tutkuuu ben de diş buğdayı partisi yapmayı isterim ama bayağı zor görünüyor, altından kalkabilir miyim bilmiyorum. internette araştırdım da, neler neler yapılıyor.. ben dönünce uğra da bi konuşalım istersen...

şimdilik benden bu kadar. kendinize iyi bakın. özellikle bebeciklere...

sağol canısı

erken ergenlikte başka belirtiler war tabi ama ilerleyen zamanlarda yaşlarda daha çok gözlenebilir.. hormonlu katkılı besinlerle dewam edersek bunların olmasından korktum yani kafama geç dank etti . ben 32 yaşında 39 no ayakkabı giyiyorum kızım 4 yaşında 29-30 no vücut biçimi anormal değil kilolu değil tüylü değil, normal 6-7 yaşında kız gibi sadece. zeka we dawranış da yaşından ilerde.
neyse dikkat edicem artık kontrolüm altında herşey yani besin olarak sadece

selamm herkese bugun eve geldik gumruk bizi mahvetti cok sira vardi ama sukur kazasiz belasiz geldik turkiyede oglumu sunnet ettirdik yapisik oldugu icin zor oldu biraz yavrum korktugu icin cok agladi ama sukur cabuk iyilesti bu arda 6 disimiz oldueline ne versem kendi basina yiyor cok komik oluyorhala surunemedi biyerlere tutunup kalkmaya calisiyor direk yuruyecek galibahamileleikte 4.ay oldu hala cinsiyetini ogrenemedim ama rahat gidiyor simdilik bu kadar

Ya sayfa ayni yerinde duruyo napim vavis bende yazmiyom bisi:)
paris dun aklima geldin napiyo bu baci dedim ayy ne heycanli Allah yardimcin olsun bacim:)

Ayni cancazim 3 gundur 38 in altina dusmuyo cok mizmiz yordu beni baya..dis mis kizariklikta yok anlamadim gitti..calpol veriyorum iniyo hop tekrar cikiyo..

Sende iyi ol ya zor 2 cocukla
Aman bisey olmasin da .son durum ne.sorma kac gundur gece kizim hic uyumadi sabaha kadar ayaktaydik
Mas.ne cok disiniz olmus oyle.ne guzelyaa ins bizimkilerin de kendi yedikleri gun yakindir.benim kizla oglan bile farkli oglum acayip hizli bir sekilde surunuyor koltuklarfan tutunup ayaga kalkiyor ama emeklemesi yok surunmek kolayina geliyor sanirim.kiz ise birden emekledi oda tutunup kalkiyor kalkinca adim atiyor.kardes bile benzemiyor valla.hamileliginin iyi gecmesine sevindim hep boyle devam etsin ins
Ya sayfa ayni yerinde duruyo napim vavis bende yazmiyom bisi:)
paris dun aklima geldin napiyo bu baci dedim ayy ne heycanli Allah yardimcin olsun bacim:)

Bensana.resim ekleycegim aklimda:))

erken ergenlik çoğaldı.....gıdalar normal değilki....ama bazı çocukta birden atar sonra durur akranlarına ulaşır ..benim kız 10 yaşında 32 numara giyiyor...kilosu normal boyu biraz kısa ama biz kortizonlu astım ilaçları kullanıyoruz boyu baskılıyormuş baskete başlıyacak inşallah...doktorumuz erken ergenlikten korkuyorsan çilekten uzak durmaya bak %100 doğalsa yedir dedi bide tavuk ...çileğe ve tavuğa verilen hormonlar erken ergenliğe sebebmiş.....

hasta bebişler kıyamam size allah tez şifa versin yavrulara....babaları hastalansın kuzuları yerine ..anneler aman iyi olun bebişler size muhtaç kuzular....:2:

günler sonra ayaklarımı uzattım laptopu aldım ohhhhhh....babayla büyükler stada maça gitti..bebişi uyuttum ....çayım elimde ....ohhhh.....

kızlar biz ek gıdaya geçemiyoruz hala memekolik olarak sürekli emiyoruz...sadece gece yatarken 120cc mama o kadar ....kilo alımı boy uzaması iyi maşallah inşallah dişi çıkınca başlar......

Delikizim bugun iyiydi cok sukur 37.5 larda gezdi ama 38 olmadi..ama cok huysuz gunduz uykularida tilki uykusu gibi henen kalkiyo..birakiyorum mizmiz, kucaga aliyorum mizmiz cok yoruyo( bugun 1 e kadar babasi bakti pelti cikti:)) senin kiz hastaliktanmi haylazliktanmi uyumuyo?? Off dis deme sakin..leoparli fotolari bekluyuk:)

Ikiz ohh iyi keyifler..bizdede durum ayni ek gidaya gecemedik doktor zorlama dedi 9.ayina kadar bende takmiyorum artik napiyim..

Benim de kaç gündür aklıma geliyorsun, sen bir de intro_ela. Nerelerdeler diyordum Ufaklık iyileşmiş, dişleri de sıralamış maşallah. Bizimkinin de bugün ucu çıkmış ufacık sonunda başlıyoruz herhalde Ne güzel rahat gidiyormuş hamilelik, Allah kolaylığını veriyor demek ki...

aynı durum benim kızda da var bitt ,sanırım dişten bu durum ,ben ona yoruyorum ,inanırmısın 3-4 gündür hiç uyumuyorum ,10 dakikada bir ağlayıp uyanıyor diş ağrısı vuruyor herhalde ,gündüz de sürekli kucak istiyor,akşama kadar 2 bebeyle anamız ağlıyor eşimle :)) leoparı daha giydiremedim ,kızı da çekemedim ama sana şimdlik şöyle bi foto ekleyeyim leoparlıyı giydirince çekicem söz .

palyaçolar ve çocuklar etrafımız sardı :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Nihahaha kiz bayilmis oglan cin cin bakiyo masallah..anam sende citi piti guzelsin de o yildizida koymayaydin iyiydi goreydik gül cemalini:))) ya o pusetler zor olmuyomu? Gecen bi puset gordum ikizini koymus adam cok orjinal ve kullanisliydi..onlu arkali dusun biri one bakiyo biri puseti surene..tek bi araba yeri kapliyo cok hos geldi aklima sen geldin hatta:))

kızım uyudu orda zaten ondan çekemedim fotosunu ,uyanmasın diye gıkımızı çıkarmadık :)) sağolasın iltifatın için olmaz gül cemalimi ben sana özelden gösteririm
önlü arkalı problem oluyor hiç kullanışlı değil bebeler sorun çıkartıyor ..ben ucuz bir şey almak istedim çünkü yürümeye başladılarmı daha arabada durmuyorlar ,hele bizimkiler hiç durmaz şimdi bile sevmiyorlar ,sabit bir yerde durmaktan hoşlanmıyorlar ,illa hareketli olmaları lazım o yüzden çok kısa süreli araba olayı bebek için ,bizimkiler için hele hele çok çok kısa süreli ,ben de o yüzden idarelik bir şey almak istedim ,iiki de öyle yapmışım ,işimi görüyor yeter bana ,heryerden de geçiyor hiç sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar ,bi de düşün ben tek başıma çıkıyor her yere bununla :))

bak yakından böyle puset :))Eki Görüntüle 790862

Son düzenleyen: Moderatör:
GÜNAYDINNN BACILAR...
oğlum günlerdir uyku saatlerini şaşırmış vaziyette 5 te 6 da uyanıyor
gece de geç yatmasına karşın,onu uyutuyorum şimdi,
dişimiz yok bizim de bi emoş bir biz kaldık heral dişsiz,
parisss kız sivasa geldin mi?ben de seni merak ediyordum ne zamandır,
komşumuz hamileydi 6 aylık bebek ölmüş karnında sezeryanla almışlar

zeyze de yok ortalıkta,
şimdilik aktaracaklarım bu kadar....
esen kalın,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…