2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Canım bizim iş biraz esnek, mesai saatlerine bağlı değiliz çok, mesela sabah bazen abartıp 11'de gittiğim de oluyor, ya da işim varsa erken çıktığım da oluyor; ama yeri geldiğinde normalden geç de çıkabiliyorum. İş de eve bir saat filan

Son düzenleme:
Güüünaydınnnnnn kızçelerrr ve bebeleriiii...

Hasta bebelere ve analarına Allah acil şifalar versin inşş.
Ferda evde sorun çıkmamasına sevindimm.
Ruzaa vardınmı ankarayaa kavuştunmu annengilleree:))
Delikız bol bol limonlu ıhlamur iç çok iyi geliyor.bide parol kullan istersen.
Bende dün adet oldum:)) çok şaşırdım 17 aydır uzak kalmıştım:)) hem sevındım hem üzüldüm baya rahattımm doğrusu.
Benım oğlan bi garip bugunlerde akşam 9.30 gibi gece uykusuna yatıyor ama 3 gibi uyanıp saat 6 ya kadar gözler kapalı mır mır mır emiyo biraz uyuyo yıne mır mır ne oluyo anlamadım yaaaa
İkinci bebe için yaş aralığını kaç düşünüyorsunuz? Araştıran varmı kardeşler arasındaki ideal yaş aralığını??

Dusmedi dunden beri atesimiz gece acildeydik, cocuk doktoru bulduk tahliller temiz cikti ama anlamiyorum niye dusmedigini..fitille dusuyo sonra tekrar cikiyo..devamli agliyo keyifsiz..ise gitmedim bakalim duzelir isallah(

Gecmis olsun tum annenelere tez vakitte iyi olsun pıtirciklar..

Ben dusunursem 2.yi 4-5 sene sonra falan dusunurum, oyle 1-2 yas aralari hayatta yapamam..

Sağol canım. Klasik sıcak ya da diş diyeceğim :) Bir de bakmadım ama şu büyüme döngüleri ne zaman acaba, belki o başlamıştır. Bizimki zaten bayağı bir uğraş sonucu olduğundan korunmuyoruz, olursa ne zaman Allah bilir :) Ama kendiliğinden olmazsa 4 yaşında filan düşünürüm, kreşe başlamış alışmış olur.

Çok geçmiş olsun canım ya, acaba Eylem'in bebişininki gibi olmasın? Tek belirti ateş demişti ya?

Diş var mı sizde? Tahliller temiz çıktığına göre çok endişelenme dönem dönem bu ateş oluyor ılık duş aldır nemli bez koy koltuk altına alnına. Tez zamanda iyileşir inş yaaa.bebişlerin hasta olması çoook zor gerçektennn.Allahım acilll şifalar versin hepsiinee
Bebek içinde ben 2 yaş düşündüm ama sadece düşündüm:)))
Bu kadar uykusuzluğa alışmışken devam ederim diyordum :)) ama bilemiyorum bakalımm

niğdiyonuz bacılar

bugün kızımın doğum günü ne çabuk geçti 4 yıl anlamadım.. pastasını yaptım herkes yemeyi bekliyor marifet 11

tuğba napıyon bacısı

Eklentiler

• $560267_381462495221127_1607782440_n.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 38
Bana herkes bir kiz bir oglan ohh bidaha yapmazsin hem tek bakiyorsun cok yipranmissindir diyor .yoo 3.yude istyrm neden olmasin dyrm sok oluyorlar:)) ben 2yasina gelsinler calismalara baslarim hem hemen olmaz belki hamillk de 9ay olunca zaten bizimkiler 3-4yasini bulur.uzmanlarin tavsiyedi de 2-3yas.hem hepsi beraber buyusun hem de rahata alisinca cok daha zor oluyor simdi en azindan uykusuzluga da alistik

Cok gecmis olsn acil sifalar

slm kızlarr..Bebişlere dikkat edelim salgın var ortalıkta benim kuzumda dünden beri ateşli gece acildeydik çok hafif idrar yolu enfeksiyonu var antibiyotik başlattı dr ama daha vermedim ama antibiyotiksizde geçmezmiş 6. hastalığı biz 10 gün önce atlattık ateşi ilaçlarla düşüyor sonra tekrar çıkıyordu 3 farklı doktora gittim ve hepsi farklı farklı ilaç verdi en sonunda kuzuma 6 tane iğne yaptılar öyle düştü fakat daha sonra vücudunda kırmızılıklar çıkınca başka bir doktora götürdüm 6. hastalık geçiriyor dedi boşuna iğne olmuş dedi çok üzüldüm o zaman. Doktorlarında hepsi farklı söylüyoo

niğdiyonuz bacılar

bugün kızımın doğum günü ne çabuk geçti 4 yıl anlamadım.. pastasını yaptım herkes yemeyi bekliyor marifet 11

tuğba napıyon bacısı

canım döndünmü evineeline sağlık çok beceriklisin maşallah bende oğluma diş buğdayında pasta yapmak istiyroum nasıl yaptığını anlatabilirimisin
kızının yeni yaşını kutluyorum nice yeni yaşlarnı beraber kutlamanız dileğiyle :)

niğdiyonuz bacılar

tuğba napıyon bacısı

wayyy gelmiş de ben yetişemedimmmmm göremedim dünya gözüyleeee (babam ve oğlum filmi geldi aklıma nedense)
marifet küpü bacımm benim kızının doğum gününü kutluyorum sağlıklı uzunn hayırlı ömürler diliyorum sizlerle beraber,
pasta da çok güzel olmuş beyaaaa kurs görmeye gelecem yanına,bana da bir ara şeker hamurdan pastayı anlat hele
diş pastası yapcemm(daha diş çıkmadı da çıkınca)
öptümmm kızını,seni,Buğra yı

tontonum için marketten avakado almıştım.en olgununu seçtim.soydum,rendeledim. biraz zeytinyağı döktüm.çok güzel bir mama oldu.herşeye suratını ekşiten oğlum bunu az da olsa yedi. tekrar deniycem bakalım.

teşekkürler canım şeker hamuru ile yapıyorum. şeker hamurunu hazırladıktan sonra şekillendirme kolay zaten. haribo nun beyaz pembe şekeri war onu benmari eritip pudra şekeri ile hamur yapıyorum.. tabi gıda boyaları kullanıyorum.. biraz zahmetli ama zevkli. tam ölçü istersen veririm. keki de kişi sayısına göre bildiğimiz pandispanya yapıyorum. he bir de şeker hamrunu şekillendirmek için kızımın oyuncaklarını kullandım çiçek kalp vs.
bu arada ewe dönmedim haftaya cuma bitecek izin ama biz pazar dönücez izin bitmeden

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…