2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
maşallah kızına.. çok tatlıymış annesi.. nasıl kızılır buna...:nazar:

ben gidemedim bugün de. aksilik üstüne aksilik. görümcemin oğlu top oynarken düşmüş, kolu dirseğinden kırılmış. ameliyata alındı apar topar. daha biraz önce çıktı. durumu iyi çok şükür de bizim gitme işi yarına kaldı. tabi yarın da birşey çıkmazsa.... herşeyde varmış bir hayır ama sinirlerim çok bozuldu. akşam oğlum kucağımdayken birden ağlamaya başladım. yüzüme baktı baktı dudağını büzdü, bir yandandan da eliyle yüzümü seviyor.. yavrum benim.. hemen yüz ifademi değiştirdim. gözyaşlarımı sildim. balkona çıkardım onu da, ilgisi dağılsın diye. az daha ağlasam o da ağlayacaktı... :KK5: :KK5: :KK5: off annemler 5 gündür yolumuzu gözlüyor... onlara mı üzüleyim, gurbet ellerde kaldığıma mı... :KK43:
Hay allah ya sansa bak bugunümü bulmuş. geçmiş olsun. Ruza bitürlü gidemedin ama vardır bi nedeni üzülme hayırlısı olsun...

Eylemcim geçmiş olsun tekrar dualarımız yavrucaklara..

Herşeye diş diş der olduk ihmal etmemek lazım..

Delikız aynı valla ne olsun bea ne anlatayım, koşturuyom habire, sanada geçmiş olsun atlatırlar tez vakitte..bizimkide huysuz burnu tıkalı biraz üşüttük galiba, cereyanda yatırıyorum hep kızanı ondan olmuş olabilir:KK14: hala ek gıdaya geçemedik malesef tadına bile bakmayı reddediyo bitek peynir yiyo koparıp veriyorum delimi ne:KK53: bide triplerde ota b*ka ağlıyo:KK1: elinden bişey alınca 10 dk susmuyo şimdiden şımardı yandık..yorucu hayat seninkiyle aynı az çok, bi bebek dışında:KK1:, çalışınca zor..perşembe emarımı alcam bide bel ağrısı çıktı başıma..başka başkaaa şimdilik aktarıcaklarım bu kadar:KK76:
sana da geçiş olsun ,güzel anlatmışsın beğendim:) ay ek gıda işi ne olcak böyle ya, yaşına gelecekler nerdeyse bi gıdım yemek yok ,bizimkiler kreşte alıştılar çok şükür yiyorlar ,evde olsam hayatta alıştıramazdım sanırım ,niye cereyanda yatırıyorsun kuzuyu bile bile :KK4: sana da geçmiş olsun belin neden ağrıyor hayırdır
sagol bacısı benim bebekle beraber 3 bebek var sabah 7 akşam 7 kreş saati ben sabah 7.30 en geç 8.00 de veririm işle ev ve kreş yakın birbirine akşamda 1 yaşına kadar (olmayan sütüm için izin alacam çaktırmaaaaaaaaaaaaaa patronaaaaaaaaaaa ):KK9:da 4 te çıkacagım 5 giibi alırım zilliyi 1 yaştan sonrasında da 6 da çıkıyoruz işten 6.30 gibi alırım inş.canım hayırlısı bakalım ..

çok geçmiş olsun hamsilere rabbim şifa versin cnm :18:
hayırlısı olsun ,iyi baksınlar da gerisi önemli değil ..sağolasın amin inş. :KK16:
canım çok geçmiş olsun rabbim şifasını versin,

delikız sanada çok geçmiş olsun

rabbim bütün yavrucukları hastalıklardan korusun.
teşekkür ederim :KK16:
Delıkız seninkilerede geçmiş olsun.
Add artık rahatlakreste bulmuşsun hayılı olsun inş memnun kalırsın
Bituftl nasıl olsa başlar merak etme yaw bende başlamış degilim. Peynir tuzlu verme
sen yerken özendir belki yer;-) yemezsede boşver emiyo nasılsa. Bu yaşta ne agrısı kız:-)
Ama çocuk yaşlandırıyo insanı:KK1:
teşekkür ederim ... çocuk yaşlandırmıyor da merhamet duygusu tavan yapıyor ,önceden uykusuzluğa dayanamayan ben zombi gibiyim valla ,hele bu gece sıfır uykuyla işe geldim
eylemsevcan çok geçmiş olsun canım.. Allah iyilik versin kuzucuğa..

delikız sen de bi götür istersen canım. Allah korusun.. bu kadar uzun sürmez diş ateşi.

repu hoşgeldin canım... sıkıntılı geçmiş sanırım tatilin. olsun, değişiklik olmuştur yine de...

tuğbaaa.... tayinler açıklandı yazsana kız atandın mı.... :KK52::KK52::KK52:

biz de eşim işlerini bitirebilirse yola çıkacağız inşallah. hazırlandık onu bekliyoruz.. gelse de gitsek artık sıkıldım...

sağolasın:KK16:
sen de boşver takılma geç olsun güç olmasın gidersiniz inş. sağlık olsun yeterki

dün biz de doktora gittik ,oğlan iptal olmuş boğazları filan bir öksürükki nefesi kesilecek nerdeyse ,kızım ona nispeten ii ama ikisi de grip ..işin ilginci ben de grip oldum fena ayakta duracak halim yok ..rapor alıp eve gitsem dedim ama evde bebelere kim bakacak ben bakacak durumda değilim hiç ,işe bile zar zor geldim ...olmazsa yarın izin alayım da babaları da izin alır öyle hallederiz ,zaten cuma tatil ,haftasonu derken hepimiz toparlarız inş.
sabaha kadar hamsiler uyumadı hastalıktan ,ben de zombi gibiydim ,eşim yardım ediyor sağolsun ama ana gibisi olmuyor yine de ,o kalkma dese de ben kalkıyorum seslerini duydukça ,gece yine ateşleri çıktı calpol verdim ,gece boyu tetikteydim ,hasta olmasam sorun değil de ,hem ben de feci gribim hem bebeler de gece uyutmadı derken bayıldım bayılacağım valla zor dayanıyorum .umarım şu illet çabucak geçer

Delikız geçmiş olsun ya, kıyamam onlara hastalıklarıdamı beraber oluyo hamsilerin yaa yirim..kendin için olmadı rapor al dinlen evde çocuklar kreşteyken yat bol bol olmazmı..yada annen falan gelse 1-2 günlüğüne..bugunlerde grip herkes, yazın sıcağında çok kötü oluyo ya grip olmak,daha zor..hava sıcak vucut sıcaklığıda artıyo..

Ya kızlar çok tatil yaptınız toplanın gelin artık sezon finalımı yaptınız naptınız sayfa bomboş, eylüldemi açıcaksınız sezonu napcaksınız delirtmeyin adamı:KK53:

2 ay sonra herkes dökülcek grip grip diye işallah en az hastalıkla hatta 0 hastalıkla atlatırız önümüzdeki ayları:KK16:

selam genç yiyişkenler,

ne yapanız benim zillide hasta grip oldu :2::2::2::2::2: teşi yok ama gece burun tıkanıklıgından hep agladı sabah saglık ocagına götürdüm antibiyotiklik durumu yok deddi çok şükür:nazar: iburomin diye sogukalgınlıgı şurubu verdi bide zinco fort diye şurup verdi bagışıklık sistemini güçlendiriyomuş ve iştah açıyomuş öyle dedi :emir_bebek:çok iştahsız buaralar gripten midir nedir mamasını bile içmiyoo :KK19:inş.şuruplar işe yarar haaa bide okyanus suyu verdi burun tıkanıklıgı için :KK53:

kagan hayırlısı olsun canım üzülme beya :KK6:

delikız ailecek hamınıza geçmiş olsun bacım dinlenmeden geçmez grip bence çak raporunu devir totonu yat evdeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52:

bituful naber güzellik... :KK76: oğlan yemiyor mu birşey.. çok tatlı ama maşallah... :nazar: çok güzel gülmüş... :nazar:

ferdacım sen de hoşgeldin evine.. demek hiçbirşey olmamış gibiler.. boşver o zaman beraber duracaksanız sen de öyle yap. unut gitsin. büyümüş senin ufaklık da maşallah.. çok yakışıklı olmuş. çok canlar yakacak bu sıpalar... :nazar::nazar:

Sağol canım hoşbulduk. Unutmuş gibi davranıyorum ama mesafeliyim, bu kadar oluyor maalesef. Kolay kırılmam geçerim ama kırılınca da kolay kolay normale dönemem. Bizimkiler maaşallah hakikaten çok tatlılar yav, ocakta doğanlar böyle oluyor galiba kış bebeleri :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

maşallah kızına.. çok tatlıymış annesi.. nasıl kızılır buna...:nazar:

ben gidemedim bugün de. aksilik üstüne aksilik. görümcemin oğlu top oynarken düşmüş, kolu dirseğinden kırılmış. ameliyata alındı apar topar. daha biraz önce çıktı. durumu iyi çok şükür de bizim gitme işi yarına kaldı. tabi yarın da birşey çıkmazsa.... herşeyde varmış bir hayır ama sinirlerim çok bozuldu. akşam oğlum kucağımdayken birden ağlamaya başladım. yüzüme baktı baktı dudağını büzdü, bir yandandan da eliyle yüzümü seviyor.. yavrum benim.. hemen yüz ifademi değiştirdim. gözyaşlarımı sildim. balkona çıkardım onu da, ilgisi dağılsın diye. az daha ağlasam o da ağlayacaktı... :KK5: :KK5: :KK5: off annemler 5 gündür yolumuzu gözlüyor... onlara mı üzüleyim, gurbet ellerde kaldığıma mı... :KK43:

Canım belki hiçbir zaman öğrenemeyeceksin ama vardır her işte bir hayır. Yavrum benim kıyamam yüzünü mü seviyor. Bir de bu çıktı şimdi çaktırmamaya çalışıyoruz ufaklıklar etkilenmesin diye.

sana da geçiş olsun ,güzel anlatmışsın beğendim:) ay ek gıda işi ne olcak böyle ya, yaşına gelecekler nerdeyse bi gıdım yemek yok ,bizimkiler kreşte alıştılar çok şükür yiyorlar ,evde olsam hayatta alıştıramazdım sanırım ,niye cereyanda yatırıyorsun kuzuyu bile bile :KK4: sana da geçmiş olsun belin neden ağrıyor hayırdır

hayırlısı olsun ,iyi baksınlar da gerisi önemli değil ..sağolasın amin inş. :KK16:

teşekkür ederim :KK16:

teşekkür ederim ... çocuk yaşlandırmıyor da merhamet duygusu tavan yapıyor ,önceden uykusuzluğa dayanamayan ben zombi gibiyim valla ,hele bu gece sıfır uykuyla işe geldim

sağolasın:KK16:
sen de boşver takılma geç olsun güç olmasın gidersiniz inş. sağlık olsun yeterki

dün biz de doktora gittik ,oğlan iptal olmuş boğazları filan bir öksürükki nefesi kesilecek nerdeyse ,kızım ona nispeten ii ama ikisi de grip ..işin ilginci ben de grip oldum fena ayakta duracak halim yok ..rapor alıp eve gitsem dedim ama evde bebelere kim bakacak ben bakacak durumda değilim hiç ,işe bile zar zor geldim ...olmazsa yarın izin alayım da babaları da izin alır öyle hallederiz ,zaten cuma tatil ,haftasonu derken hepimiz toparlarız inş.
sabaha kadar hamsiler uyumadı hastalıktan ,ben de zombi gibiydim ,eşim yardım ediyor sağolsun ama ana gibisi olmuyor yine de ,o kalkma dese de ben kalkıyorum seslerini duydukça ,gece yine ateşleri çıktı calpol verdim ,gece boyu tetikteydim ,hasta olmasam sorun değil de ,hem ben de feci gribim hem bebeler de gece uyutmadı derken bayıldım bayılacağım valla zor dayanıyorum .umarım şu illet çabucak geçer

Geçmiş olsun eminim çok zor olmuştur, ben üç gündür bizimki uyuduğu halde yorulup uyuyakalıyorum, bir de Allah korusun hasta olsa ne yaparım bilmiyorum. İnşaallah çabuk toparlarsınız.

tayinim çıkmadı kızlarrr :KK5::KK5::KK5:
hayat devam ediyor...

Hayırlısı olsun inşaallah canım bazma moralini vardır bilemediğimiz bir hayır.

selam genç yiyişkenler,

ne yapanız benim zillide hasta grip oldu :2::2::2::2::2: teşi yok ama gece burun tıkanıklıgından hep agladı sabah saglık ocagına götürdüm antibiyotiklik durumu yok deddi çok şükür:nazar: iburomin diye sogukalgınlıgı şurubu verdi bide zinco fort diye şurup verdi bagışıklık sistemini güçlendiriyomuş ve iştah açıyomuş öyle dedi :emir_bebek:çok iştahsız buaralar gripten midir nedir mamasını bile içmiyoo :KK19:inş.şuruplar işe yarar haaa bide okyanus suyu verdi burun tıkanıklıgı için :KK53:

delikız ailecek hamınıza geçmiş olsun bacım dinlenmeden geçmez grip bence çak raporunu devir totonu yat evdeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52:

Eneem bütün bebeler hasta yav dökülüyoruz nazar mı değdi :nazar::nazar::nazar: Çabuk geçer inşaallah.

Kızlar geçmişe hızlıca göz attım ben işte yoğunluktan kkya pek giremiyorum evde bakabiliyorum hızlıca geçmişe baktım

Eylemcim nasıl oldu yavrun ateşi düştü mü döküntü oldumu

ruzacım ailenin yanına gittin mi umarım hersey yolundadır

Ferdacım hayırlı olsun işin maşallah çok tatlı bu bıdık:))):nazar:

reputable hoşgeldin canım çok yorulmuşsun ama gezdiğin yerler yorgunluğa değmiştir

Delikız geçmişolsun bizde atlattık bakıcıdan oğluma oğlumdan da bana geçmişti bol bol anne sütü alsınlar inşallah 1-2 güne geçer

add geçmiş olsun umarım çabucak iyileşir canım şurubu not ettim iştah açıyorsa haber ver oğluma kullanayım

Kağan'ın annesi hiç üzülme canım her işte bir hayır vardır

bu arada mandalina nerde ben mi görmedim

sağolun arkidişler hayırlısı tabi zaten ücretsiz izindeydim,
eş durumu tayini istedim di canım eşim merkezde çalışıyor,
ben taaaa uzak bir ilçede
:KK58: neyse hayırlısı bakalım Allah büyük,

Sabahtan beri huysuz ve aglakmis atesine bi baktim 39 olmus:KK43:(( surup verdim dus alip yatti duser isallah..

sizce bu saat nasıl ben çok beğendim ama eşim çok taşlı diye beni soğuttu,
$GUW0141L3 - Kopya.jpg :KK47:
:KK47::KK47:

Yoldayım eve dönüyom yettim oğluşum geliyommmm!

Yarım gün çalışanlar kıymetini bilin, iki saat anca vakit geçiyor oğlumla, onun da yarısı yemek telaşı :KK43:

Sabahtan beri huysuz ve aglakmis atesine bi baktim 39 olmus:KK43:(( surup verdim dus alip yatti duser isallah..
Geçmiş olsun ateşi düşer canım ama ara ara kontrol et oğlumda gece 3 gibi tekrar ateş oluyordu

Yarım gün çalışanlar kıymetini bilin, iki saat anca vakit geçiyor oğlumla, onun da yarısı yemek telaşı :KK43:
Canım yaa sen 15.30 da çıkmıyormusun işin eve uzakmı bide gecen haftalarda yayınlanan resmi gazeteye göre annelerin yedibuçuk saatten fazla çalıştırılması yasak daha fazla çalışmıyorsun dimi

selam genç yiyişkenler,

Sagolasin sizede cok gecmis olsun .yarin ise gitmiyorum cuma tatil haftasonu derken toparlariz ins.
Sağol canım hoşbulduk. Unutmuş gibi davranıyorum ama mesafeliyim, bu kadar oluyor maalesef. Kolay kırılmam geçerim ama kırılınca da kolay kolay normale dönemem. Bizimkiler maaşallah hakikaten çok tatlılar yav, ocakta doğanlar böyle oluyor galiba kış bebeleri :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım belki hiçbir zaman öğrenemeyeceksin ama vardır her işte bir hayır. Yavrum benim kıyamam yüzünü mü seviyor. Bir de bu çıktı şimdi çaktırmamaya çalışıyoruz ufaklıklar etkilenmesin diye.

Geçmiş olsun eminim çok zor olmuştur, ben üç gündür bizimki uyuduğu halde yorulup uyuyakalıyorum, bir de Allah korusun hasta olsa ne yaparım bilmiyorum. İnşaallah çabuk toparlarsınız.

Hayırlısı olsun inşaallah canım bazma moralini vardır bilemediğimiz bir hayır.

Eneem bütün bebeler hasta yav dökülüyoruz nazar mı değdi :nazar::nazar::nazar: Çabuk geçer inşaallah.
Sagolasin aminn ins.sorma bi biri kalkiyor bi biri o yuzden sabaha kadar ayaktayim
Kızlar geçmişe hızlıca göz attım ben işte yoğunluktan kkya pek giremiyorum evde bakabiliyorum hızlıca geçmişe baktım

Eylemcim nasıl oldu yavrun ateşi düştü mü döküntü oldumu

ruzacım ailenin yanına gittin mi umarım hersey yolundadır

Ferdacım hayırlı olsun işin maşallah çok tatlı bu bıdık:))):nazar:

reputable hoşgeldin canım çok yorulmuşsun ama gezdiğin yerler yorgunluğa değmiştir

Delikız geçmişolsun bizde atlattık bakıcıdan oğluma oğlumdan da bana geçmişti bol bol anne sütü alsınlar inşallah 1-2 güne geçer

add geçmiş olsun umarım çabucak iyileşir canım şurubu not ettim iştah açıyorsa haber ver oğluma kullanayım

Kağan'ın annesi hiç üzülme canım her işte bir hayır vardır

bu arada mandalina nerde ben mi görmedim
Gecmis olsun amin ins
Gecmis olsun aman takipte ol

Yarim gunum ama 5te aliyorum bebeleri esim 7de geliyor yemekti derkn 8de uyuyor hamsiler zaten.senden farksizim:KK43:(
Delikız geçmiş olsun ya, kıyamam onlara hastalıklarıdamı beraber oluyo hamsilerin yaa yirim..kendin için olmadı rapor al dinlen evde çocuklar kreşteyken yat bol bol olmazmı..yada annen falan gelse 1-2 günlüğüne..bugunlerde grip herkes, yazın sıcağında çok kötü oluyo ya grip olmak,daha zor..hava sıcak vucut sıcaklığıda artıyo..

Ya kızlar çok tatil yaptınız toplanın gelin artık sezon finalımı yaptınız naptınız sayfa bomboş, eylüldemi açıcaksınız sezonu napcaksınız delirtmeyin adamı:KK53:

2 ay sonra herkes dökülcek grip grip diye işallah en az hastalıkla hatta 0 hastalıkla atlatırız önümüzdeki ayları:KK16:

Hic kimsem yok biiit.olsa zaten boylee olmaz.oglen ciktim direksyona gittm bu halimle cunku mecburum son drrsti ve hoca tatile cikiyordu o halimle ders 4 te bitti kresten bebelr geldi 7yi zor ettim esim geldi hmn uyudum 11de klktim migren de var uyumak iyi geldi

X