2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
.

Ya bende 1 kez yaptırdım çocuk dogdugunda kanama olmadi hala olmuyo ama sivilce olmuştu oda geçti farklı demekki kişiden kişiye

Sipiral kötü ya içimde yabancı bi cisim ben takıntılıyım bu konuda

emziren anneler ertesi gün hapı kullanamıyor değil mi
kullanmayacağım risk alıyorum biraz ama inşallah olmazz

kullanma bence süte geçer çocugun hormonları altüst olur

odasını ayırdığımız için, kendi odamızda rahat rahat...

canım çok tatlı kuzucukların maşallah.. Allah nazarlardan korusun. öp benim yerime ikisini de..

bu mevsimde adana'ya gidilir mi hiç kız... çıplak bile dolaşsan terlersin.. neyse maraştan dondurma ye bol bol.

sen çok yaşa emi,çok güldürdün beni haha bnce de cinsellik iyidir,candır,evliliği ayakta tutar,ilişkinin kalitesini artırır,depresyona girme olasılığınızı düşürür,sakinleştirir

aga nigi naga nigii..... fındık reklamı gibi olmuş kız....

kızlar bugün oğluma et ve kabağı haşladım püre yaptım amaa yemediii
napacam sebzeyi nasıl veriyorsunuz,çorba da tarifi veriverin bakemmm

içine patates havuç falan da koy canım. lezzetini artırır.

en güzeli prezervatif.. eşim istemiyor benim hormonlarımın bozulmasını...

neden kondom kullanmiyorsunuz ki, hem temiz de

su bazli kayganlastiriciyla kullanirsaniz bir rahatsizlik da vermiyor

aynen katılıyorum... ben de ilk zamanlar uğraşmayalım spiral taktıralım dedim ama eşim istemedi. iyiki de istememiş.

ilki genelde kolay oluyor ama ikinci bayasürebiliyormuş

wonderfull dancer Duruyemin gugumleri - YouTube

yerim ben onu... nasıl da oynuyor...

:118::118::118:sabah annem aradı buraya geliyorlar toplaşmışlar

ohh gözün aydın canım... ne güzel.

emziren anneler ertesi gün hapı kullanamıyor değil mi
kullanmayacağım risk alıyorum biraz ama inşallah olmazz

kullanma boşver. olursa da kısmet artık..

paris nerede acaba? gelmiyor uzun zamandır.

vave... özledim seni...

ilki genelde kolay oluyor ama ikinci bayasürebiliyormuş

ben de tam tersi, ilk doğumdan sonra hamile kalmanın daha kolay olduğunu duymuştum. hamile kalmak da vücudun öğrenebildiği bir şey olduğu için. bundandır sıkça duyarız, yıllarca çocuğu olmayıp, ilkine tedaviyle hamile kalıp, ikinciye kendiliğinden hamile kalan insanların hikayesini

peki hanımlar bu spiralin gercekten kilo aldırdığı doğru mu? bn de spirali düşünüorum aslında ama bu kilo aldırma olayı yüzünden kararsızım..

canım, benimki hormonlu spiral. regl iken gitmediğim için takılırken acı çektim maalesef. dediğin doğru, regl iken gitmek gerek. sonrasında ilk 2 ay filan ara ara regl ağrısı gibi ağrı oldu, ve reglm herzamankinden biraz daha fazla ağrılı oldu. sonra düzene girdi. ama normalden biraz daha fazla regl kanamam oluyor hala. bir de, ben kilo almaya çok müsaitimdir, kilo almadım. ha, doğum sonrası kilo vermem yavaşladı ve durdu ama bunun spiralle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. zaten duracağını tahmin ettiğim kilolara inmiştim ve dikkat etme olayını salmıştım. tesadüfen aynı zamana denk geldi yani. sinir stres dersen, bende genelde olduğu için onu anlamadım, bilemeyeceğim. :)

Son düzenleme:

canım bende spral takdırdım neden hormonlu taktırdınki benim arkadaşımda hormonlu taktırmış ve çok kilo aldı

canım bende spral takdırdım neden hormonlu taktırdınki benim arkadaşımda hormonlu taktırmış ve çok kilo aldı

canım, doktoruma "hormonsuzun dezavantajı ne ki hormonlu çıkarmışlar?" diye sordum:) o da "güzel soru, hormonsuzun regl olamama, yada geç regl olma gibi yan etkileri olabiliyor bazı kişilerde" diye cevapladı. ben zaten oldum olası zor ve geç regl olan biri olduğum için, o riski göze almayıp bunu tercih ettim.

bir de ekleme yapmak istiyorum. ilk 2 ay sık sık ara kanamalarım oldu taktırdıktan sonra, ama o da geçti. ve de doktorumun söylediğine göre hormonlu spiralin vücuda verdiği günlük hormon dozu oldukça düşük. zaten böyle olmasa, nasıl ki doğum kontrol hapı emziren annelerde kullanılamıyorsa, bu da kullanılamazmış. kilo konusunda belirttiğim gibi, ben almadıysam kimse almaz:) arkadaşının alacağı varmış bence asyaasya. sinir stres de dediğim gibi, belki biraz olmuştur, ben yorgunluğuma, uykusuzluğuma, asosyalliğime vermişimdir, bilemiyorum. ama genç kızlığında pkos'tan dolay yıllarca aralıksız doğum kontrol hapı, ara ara farlutal, hamileliğin 2. ve 3. ayında progesteron hormonu kullanmış biri olarak hormon alımı konusunda az çok tecrübeliyim:) ve rahatlıkla söyleyebilirim ki; hormondan kaynaklı bir kilo alımı yada sinir stres olsaydı, ben zirvede yaşardım:) (hormon yüzünden haftada 3 kg aldığımı bilirim geçmişte, ve hamileyken 42 kilo alıp 97 ile doğuma gittim, potansiyelimi size öyle açıklayayım). diğer yandan ağrı, kanama vs gibi yan etkileri oldu dediğim gibi, ama geçti. düşünenlerin bilgisine:)

gitmedim doktora eşim istemedi spiral taktırmamı çifte korunma hayal oldu
ilerleyen aylarda taktırabilirim ama kondom zaten olacak çift olsun

vave ben de özledim seni hemencecik belli oldu gittiğin

[ı]emziren anneler ertesi gün hapı kullanamıyor değil mi[/ı]
[ı]kullanmayacağım risk alıyorum biraz ama inşallah olmazz[/ı]

cnm ben bıkere kullanmak zorunda kaldım 8 saat anne sutu vermedım prosedur o sekıldeymıs
tehlıkeye atma cnm

[ı]gitmedim doktora eşim istemedi spiral taktırmamı çifte korunma hayal oldu
ilerleyen aylarda taktırabilirim ama kondom zaten olacak çift olsun[/ı]

[ı]
vave ben de özledim seni hemencecik belli oldu gittiğin[/ı]

cnm bu arada ben emzıren anneler ıcın olan mını haplardan kullanıyorum
2 aylıktan berı cok mmnunum drum onerdı cerazette

KULLANMAY başladığımdan berıde 12 kg verdım

Son düzenleme:
cnm bu arada ben emzıren anneler ıcın olan mını haplardan kullanıyorum
2 aylıktan berı cok mmnunum drum onerdı cerazette

KULLANMAY başladığımdan berıde 12 kg verdım

ciddi misinnn ilacın adı mı cerazette tr var mı?hem ben de danışıp kullanmalıyım kontrol hapı mı

merhabalar bende buraya yeni üye oldum bebeğim hakkında ocak 2013 annelerine soru sormak istiyorum fakat yazamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

kızımın diş partisi teyzeleri çok mutluydu bugün çokkkkk

Eklentiler

• $1001252_298725466935723_56694208_n (1).jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
kuzenleriyle oyun keyfi :)

Eklentiler

• $1002171_298699500271653_2043186753_n.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 48
2 gundur giremiyorum kk ya telin bi garezi var anlamadim gitti..
Zaten yazcak biseyde yok ayni seyler..istahsizlik, uykusuzluk..bende gunduz uyutmuyorum 4 saat sonra uyutuyorum salla yatir 10 dk sonra kalksin onada eziyet.uzun sure yatmiyinca 2 saate yakin yatiyo hic degilse. ben isteyken hic yatmiyo zaten benimi bekliyo nedir.
Şu an sagim yapiyorum bitsinde uyanmadan yanina kivrilip yatem

Eneeee Addd masallah kuzuya hayirli olsun..iyi ugrasiyosunuz dis bugdayi falan:) hicc ugrasamam..

Eneeee Addd masallah kuzuya hayirli olsun..iyi ugrasiyosunuz dis bugdayi falan:) hicc ugrasamam..

sagol canım şuan çalışmıyom yaaa ekimde işbaşı ypacam ozamn bende ugraşamam belki şimdi boşum bunlarla vakit geçiriyom bide anamın yanındayım sagolsunlar onlr ugraşıyolar torun evlattan tatlııııııııııııııymışşşşşşşşşşşşşşşş öleeee diyolar

He iyi birak ugrassinlar sende tadini cikar zilli

Ben goremedim ama hemen kaldırmışın neler yaptın anlat bakalım bizde çıkınca yapcaz inş.

yok cnm kaldırmadım fotoları görünüyooo valla cafede yaptık oyun parkı vardı diş şeklinde pasta yaptırdım ablalarım yigenlerim annanemiz dayımız hep beraberdik önce yemek yedik sonra pastasını kestik bol bol hediye geldiiiii :)

He iyi birak ugrassinlar sende tadini cikar zilli

heeeeeeeeee aşüfteeeeeeeeeeee ye iç yat modundayım kızda anamda baacılarımda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…