2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ADD nirdesin bacım yaaa

gediiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yerim seni zillii 34 te hayat bitiyosa az zamanım kalmış şurda dört yılım var kocamın yakasından düşmemem lazıııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

anamın yanındayım kele memleketteyim k.maraş ve -adana arasında dolanıyom sıcakta çıplak dolaşıyom çok sıcck

eylemmmmmmmmmmm senin gündüzlemlerde çok tatlı kızzzzzzzzzzzzzzzz oglanı besmelesiz yapmışınız belli cin gibi velet

al benden de o kadar:)

genelde diğer odalara geçmeye çalışıyoruz ama bu iş öyle çok planlı programlı da olmuyo ki
o uyurken bızımle aynı odadayken de olduğu oldu,şimdi odasında yatıyor da vicdan azabı olmadan hayat devam ediyor

burçakkkkkkkkkkkkk kızzzzzzzzzzzzzzz seksin günahı olmaz aşüfteeeeeeeeeeeeeee seksin sevabı çokkkkkkkkkkk

burçakkkkkkkkkkkkk kızzzzzzzzzzzzzzz seksin günahı olmaz aşüfteeeeeeeeeeeeeee seksin sevabı çokkkkkkkkkkk

sen çok yaşa emi,çok güldürdün beni haha bnce de cinsellik iyidir,candır,evliliği ayakta tutar,ilişkinin kalitesini artırır,depresyona girme olasılığınızı düşürür,sakinleştirir

add yine geldin basladin guldurmeye

biz ayni odada yapiyoduk da o is esnasinda yuzume bakarsa rahatsiz oluyoruz. uyaniksa cikiyoruz genellikle. genelde uyuyor zaten.

kızlar bugün oğluma et ve kabağı haşladım püre yaptım amaa yemediii
napacam sebzeyi nasıl veriyorsunuz,çorba da tarifi veriverin bakemmm

alıntıdır

(İyi ve kötü arasında fark koyacak yaşa gelmeden önce): İslam’ın bu merhaledeki emri karı ve kocanın cinsel ilişkiyi hatta süt emen çocuktan bile gizli tutmasıdır. Allah Resulü (s.a.a) şöyle buyuruyor: “Allah’a yemin ederim ki eğer bir erkek karısıyla cinsel ilişkide bulunursa, odada bir bebek uyanık olur, o ikisini cima halinde görürse ve sözlerini ve hatta aldıkları nefesi bile duyarsa o çocuk asla başarılı olmayacak ve zinaya mürtekip olacaktır.”[

kızlar bugün oğluma et ve kabağı haşladım püre yaptım amaa yemediii
napacam sebzeyi nasıl veriyorsunuz,çorba da tarifi veriverin bakemmm

Et için erken degiil mi daha ben 1 patates 1 kabak 1 havuç temel mlz sebze olarakta ıspanak pazı semiz otu maydonoz nane pirinc haşlıyorum süzüyorum 3 bardak suyla tabi 1 tatlı kaşıgı irmik koyuyorum suyun içine bide bu haadıklarımı tel süzgeçte eziyorum kaynatıyorum koyulaşı biraz kapatıyorum 1 çay kaşıgı zeytin yagı koyuyorum veriyorum bu tarifi dr verdi gecen ay c.tesi knt var bakalım o zaman hangi çorbalara geçicez

Cocuk uyanıkken nasıl olcak ki ben yapamam asla yapan var mıdır acaba

aaaaa niye yazdın bunu şimdi.moralimi bozdunSen rahatsın tabi bebek uyudumu bütün ev sizin

Benim 7 yaşında bir oğlan daha var.Nerelere gideeem beeen.zaten ayda yılda bir oluyordu .

ben bu hadisin sahih oldugunu dusunmuyorum. internette sadece 1 sitede var. kaynagi kafi den vermis. bu da sunni degil sia gorusudur.

Madem bu konuya girdik nasıl korunuyosunuz peki şekerler ben hap kullanmak istemiyorum kilo yapıyomuş spral taktıramam korkarım zaten kastıgım için kendimi alttan muayene olamıyorum dr aneztesiyle takabilirim sana dedi başka ne yöntem kalıyo igne duydum ama nasıl bilmiyorum sizler ne alemdesiniz kaza kurşununa gelmekten de korkuyorum:-(

ben spiral taktırdım canım. emzirenlerin kullanabildiği, doğum kontrol hapı dışında bir hap varmış. ama detaylarını bilmiyorum, onu bir araştır istersen

bana dinimizle hiç örtüşen bir yazı gibi gelmedi...misal;anne baba en günahkar kişi bile olsa küçücük çocukların henüz akli melekeleri bile oluşmamışken nasıl üzerine böylesi bir yük yüklenebilir ki? bebelerin günahı ne? anne babasının suçunu mu çekecekler...sadece fikrimi yazmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…