2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bizim doktor muz ve kayisiyi sonra vereceksin simdi olmaz demisti. pure icin de zaman var sanirim. once meyve sularina alismalari gerek

o minik gecmeyen sivilce bizimkinin de bir yanaginda var ve kasiyo hep. dr atopik dermatit dedi. mustelanin %100 bitkisel bi urununu verdi adi: stelatopia..iyi geliyo gibi. sen de doktoruna sor. yazik kasimasin...

o minik gecmeyen sivilce bizimkinin de bir yanaginda var ve kasiyo hep. dr atopik dermatit dedi. mustelanin %100 bitkisel bi urununu verdi adi: stelatopia..iyi geliyo gibi. sen de doktoruna sor. yazik kasimasin...

bi krem verdi ama hic bi ise yaramadi acaba burda varmidir o ilactan:44::44:

Bayadır giremedim k.k'ne kızlar Nasılsınız bebişler nasıl :)
Benim oğlusum çoook iyi sükür

kızlar ferrum damla verdim bugun ilk kez. 4 damla. sizin de böyle mi. bi seferde mi veriyosunuz. kustu kızım hepsini. bi de o demir ilacının bıraktığı lekeler çıkıyo mu sonra?

Çıkıyor bence.. çay kasığına 4 damla damlatıyorum. cay kasıgından ağzına bir seferde veriyorum peşine 2 kasık su veriyorum.
bir kez kustu bebişim. ondaki kıyafeti de attım makınaya cıktı.

meraba hanımlar, bugün forum hareketli geçen bi kaç güne göre, vaveyla arkadaş da yoktu sanırım bi süredir sana da merhaba

yokluğum farkedilmiş.. enerji toplayıp dönüşüm muhteşem olacak

kızlar Kadir Tuğcu nun yazılarını okuyor musunuz? ben okudukça doğru yanlış mı dehşete düşüyorum.. şaşkınlıkla okuyorum adamın yorumlarını.. 4. aydan sonra kutu sütü yani inek sütü werin diyor.. mama werenlere de çemkiriyor.. hemen kes kutu sütü wer diyor:) pekmez we sütün karşımından değerler ölmez diyor iddaa ile.. daha neler neler.. şaşırttım okudukça

İNEK SÜTÜ MÜ
doktorm bana sakın verme dedi. inek sutu bal asla dedi..

ya adam ısrarla werin diyor işte.. hatta bal da werin diyor walla.. ben anlayamadım bu doktoru

Bizde şimdi eşimle konuşuyorduk bu konuyu tüm doktolar vermeyn diyo yani saçma sapan seyler yazmış baktım biraz sayfasına..
Anne dio ki oğlumun biraz ateşi cıktı burnu akıyo doktor bey ne sizce gib bişey yazmış.Doktor güya hemen teşhisi koymus demiş ki oğlun domuz gribi olmus.. ne anladın hemen.. saçma !
Hiç mantıklı gelmedi bu doktor bana..

Ne güzel iste alistrmissin kendi kendine uyumaya benimki hayatta uyamaz illa sallican denedim bende ama yok alistiramadim.
Benim oglum 1gibi uyuyo 4de uyaniyo ondan sonra her 2saatte bir uyaniyo 10dada tamamen uyaniyo ama bazende hic uyumuyo sabaha kadar salliyoruw bebek iste

Naber hanimlar kimse yazmiyo
Esimede kûstum
Bugün beni disari göturucekti ekti isi cikmis

Günaydın kızlar
Nasılsınız ne zamandır yazamamıştım umarım bütün anneler ve kuzucukları iyidir ben biraz rahatsızdım şimdi daha iyiyim
Buralar çok sıcak sürekli duş almak gerekiyor ama çocukla tek olduğum için eşimin gelmesini bekliyorum çocukla iken duş alan var mı ? Ben mi abartiyorum abartmıyorsam ne zaman 5-10 dakika tek bırakacağız
Bide 10 güne kadar tatile oradan da eşimin memleketine gideceğiz arabayla en az 12 saatlik yolumuz var gitgide gözümde büyüyor. Bu kadar uzun bi mesafeye giden var mı? Gece mi gündüz mü yola çıkmak lazım sizce?
Ayyy ne kadar çok soru sordum yaaa neyse kusuruma bakmayın uzun süredir yazmayınca birikiyor :))))

selam anneler...ben sürekli giremediğimden yazılanları okuyamadım mutlaka paylaşmıssınızdır ama ınanın vaktim yok yardımcı olursanız sevinirimm..

21 ocakta doğdu 7470 kilo..kızım bugune kadar sadece anne sütü aldı halada devam ediyor ama ben ek gıdaya geçmek istiyorum..2 çay kasıgı elma suyuyşa başladım çokta sevdi hatta dun bitti diye ağladı...ne kadar zaman elma suyu verdikten sonra yeni bir gıdaya ve hangisine geçmeliyim..sizler nasıl bir yol izlediniz..listelerinizi anlatır mısınız??

bişey soracam
biz bu demir haplarını eleviti içmeyi ne zaman bırakacaz?
ben hala her zaman olmasada içiyorum ne kadar devam edecez hiç doktoruna soran varmı?

günaydın arkadaşlar. bugün 10-15 kişi kadar misafirim var. 2 gündür ikramlar için uğraşıyorum. çocukla hazırlık yapmak çokk zor. bakalım bugün nasıl geçecek.
bebeklerimizin kulaklarından bahsetmişiniz. benim oğlumun da kulakları kepçemsi. çok takıntı yaptım bunu. geçenlerde bi çocuk mağazasına gittik. haliyle bisürü bebek. kulaklarına dikkat ettim. hepsi de kepçeydi:))bebeklerimizin saçları yok ya galiba ondan kulaklar dikkat çekiyor. birde duyduğuma göre kulaklar kafaya göre biraz büyük olurmuş. kafa büyüdükçe normale dönermiş.

yokluğun fark edilmezmi hiç.bende diyordum.kocasıyla başbaşa takılıyor.bizi unuttu diye. o doktoru duymuştum ama yazılarını okumadım.bir bakayım...

ben gündüz banyo yapıcağım zaman ana kucağı gibi bi zımbırtı var.ona koyuyorum.banyoya yanıma alıyorum oğlumu.duşkabinin içinden arada sesleniyorum.konuşuyorum sıkılmasın diye. tövbe yarabbim çarpılmam inşallah

Ben sana hiç yorum yapmıyayım. benim izlediğim yol, yol değil çünkü..bir gün 1 bardak elma suyu veriyorum.şişiriyorum çocuğu.bir gün pirinçunu muhallebi veriyorum.2 gündür öğlen sebze çorbası veriyorum .benimki meme emmediği için veriyorum işte. yorum yapmıyayım diyorum yinede yapıyorum

günaydın kızlar
bir garibim çünkü p.tesi işbaşı yapıyorum rapor alacaktımyınr ama müdürüm notların girildiğini
öğrencilerin gelmdğini,söyledi
evle okul yrüyerek 5 dk istdğin zmn gıt dedi, 18 saat dersim var 3.5 gün çalışacağım zaten 3 saat süt izni var ee okul 6 saat annem de geliyor rapor haklarımı yemeyım dedim
oğlumla bana alışma süreci olacak hem
işte böyle
akşam da dok. kntrolü var bakalım

cnm gnaydın
ben de duş almak için eşimi beklıyorum kerata heran katılarak ağlayabilyor belki en fazla arabaıyla onu da banyoya almayı deneyebiliriim
yol konusuna gelince bence 12 saat yolsa gece çıkın derim sıcakta yavrucak mahvolur
ama gece de tedirgin olur musun biemem

aranızda aptamil conformil kullanan varsa göndermek istiyorum.zamanında ne olur ne olmaz diye alıp kenara koymuştum ama hiç kullanmadım ,kutu kapalı duruyor ,kullanan varsa gönderebilirim ,hem ziyan olmaz hem de birinin işine yarar ..birşeyin ziyan olmasına çok üzülürüm yazık olacak mamaya valla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…