2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben bu yüzden multitabs kullanıyorum ben belki bi zararı yoktur ama içim rahat etmedi hem bunun içinde a ve c vitaminleri de var:KK31:

Kızlar,bana yardımcı olur musunuz?
Babam ameliyat olacak ve gitmek istiyorum 3 saatlik yol ama bebeğimi dışarı pek çıkarmadım hasta olur diye simdi tereddüt ettim ben tecrübesizim ne yapmalıyım sizce yarın gideceğiz cumartesi döneceğiz yarın yağışlı hava cumartesi güneşli olacak araba ile gideceğiz sizce sorun olur mu doktoruna danışmaya zaman yok maalesef,ani oldu ameliyat :KK43:

cnm inş hava değişikliğinden hasta olmaz her gün ıhlamur ver 1 2 damlada limon damlat en azından soğuk algınlığına karsı ufakta olsa korumus olursun ve fazla milletin kucagına verme kış ayından cıktık kimin hasta oldugunu bilemezsin kalabalığa girmemeye çalış

bu arada benim kızım 3 4 saat uyuyor günde 2 3 defa en uzun uykusu bu kadar oluyo yani diğerleri 1 yada 2 saat

cnm inş hava değişikliğinden hasta olmaz her gün ıhlamur ver 1 2 damlada limon damlat en azından soğuk algınlığına karsı ufakta olsa korumus olursun ve fazla milletin kucagına verme kış ayından cıktık kimin hasta oldugunu bilemezsin kalabalığa girmemeye çalış

canım yaa hava değişiminden hasta olunuyor mu?eğer öyleyse gitmeyeceğim zaten bebeğim huysuz bi bebek bide hasta olursa way halimize,teşekkürler cevabın içinde

Canım bize aşıyı yapan hemşire söylemişti kabuk bağlayacak, sakın soymayın diye.

ya iyi de hemşire illa olacak dememişki ,olabilir de olmayabilirde ben de sordum bizim hemşire de olabilir de olmayabbilir de demişti
illaki bişey aramayın ne güzel işte bebekler hafif atlattıysa sorun yapmayın
bi de bu kadar pimpirikli olunca sakınan göze çöp batıyor rahat olmaya çalışın
bişey olmaz inş.

bu arada benim kızım 3 4 saat uyuyor günde 2 3 defa en uzun uykusu bu kadar oluyo yani diğerleri 1 yada 2 saat

bebişimin en fazla 3 saat uyuduğunu gördüm ben de,oda gece çok ağlarsa yorgun düşüyor yoksa 1,5 saat uyuyo uyanıyor maximum şans canım işte 5-6 saat uyusaydı bizim bebişlede ne güzell yaa,ben de uyumak istiyorum:)

bebişimin en fazla 3 saat uyuduğunu gördüm ben de,oda gece çok ağlarsa yorgun düşüyor yoksa 1,5 saat uyuyo uyanıyor maximum şans canım işte 5-6 saat uyusaydı bizim bebişlede ne güzell yaa,ben de uyumak istiyorum:)

ben yine buna sükrediyorum 1 aydır uyumaya basladı ondan önce günde 1 saat uykuyla geziyodum :KK43:

canım yaa hava değişiminden hasta olunuyor mu?eğer öyleyse gitmeyeceğim zaten bebeğim huysuz bi bebek bide hasta olursa way halimize,teşekkürler cevabın içinde

bu arada bu hava değişimi olayını da annem hep söylerdi bana ne zaman köye gitsek hasta olur öyle dönerdik der hep ki köy dediğimde yarım saat uzaklıkta :nazar: yine sen bilirsin bi kere annene teyzene falan bi büyüğüne de sor istersen ama bana sorarsan 1 2 ay sonra gezmeye git hem hava düzelmiş olur hem hastalık mevsimi biter

ben bu yüzden multitabs kullanıyorum ben belki bi zararı yoktur ama içim rahat etmedi hem bunun içinde a ve c vitaminleri de var:KK31:

Canım onun içinde de etil alkol var, ben de o yüzden devit kullanıyordum, şimdi ne yapacağım bilmem:KK43:

Bu arada metsil kullanan varsa söyleyeyim, onun içinde de paraben var:KK43:

hawa değişiminden hasta olunuyor.. 3 saatlik mesafe aynı bölgedir muhtemelen.. ama dikkat edersen korursun.. kızım çok kolay hasta olmadığı halde etkileniyordu yer değşikliğinde.. şöyle ki; biz batmandan eskişehire her gidişimizde kızım mutlaka hasta oluyordu.. ilaçsız atlatıyorduk ama.. yani hasta derken burun akıntısı huzursuzluk falan.. biz hep farklı iklimlerdeydik sanırım ondan :KK31: gerçi eskişehir içinde merkez we eşimin köy arasında erzurum we antalya gibi fark oluyor bazen :)

Son düzenleme:
Canım onun içinde de etil alkol var, ben de o yüzden devit kullanıyordum, şimdi ne yapacağım bilmem:KK43:

Bu arada metsil kullanan varsa söyleyeyim, onun içinde de paraben var:KK43:

3 dr bunu tavsiye etmişti halbuki :26: ay kime inanacagımızı bilemiyoruz ki herkes farklı konusuyor:18:

Babam ameliyat olacak ve gitmek istiyorum 3 saatlik yol ama bebeğimi dışarı pek çıkarmadım hasta olur diye simdi tereddüt ettim ben tecrübesizim ne yapmalıyım sizce yarın gideceğiz cumartesi döneceğiz yarın yağışlı hava cumartesi güneşli olacak araba ile gideceğiz sizce sorun olur mu doktoruna danışmaya zaman yok maalesef,ani oldu ameliyat :KK43:

Babanıza çok geçmiş olsun inşallah bebeğinize de birşeycikler olmaz dikkat edin

kagan1 babana çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin ,bizde ayın 15inde istanbuldan-adanaya gidecegiz ama inş,hastalanmaz canım bol bol emzirmeye çalış 3 saat çokta uzun mesafe degil ama yinede sen bilirsin canım:13:

buarad vitaminden mi bahsediliyor yoksa gaz damlasından mı pek anlayamadım ? ama biz nurse harveys DAC vitamini kullanıyoruz içindekileri okudum öyle bişeye rastlamadım umarım iyidir:KK17:

Son düzenleme:
ben çok unutkan şuursuz bir anneyim yaa.. devit3 ü unutuyorum wermeyi:KK43: bazen 2 gün atlamış oluyorum.. war mı aranız da benim gibi şaşkın olanı :KK14:
al benden de o kaar amaaan vermesek noluyo ki , ben zaten hergün peynir yoğurt filan yerim sütten geçmezmi bide pencere kenarında güneşe karşı tutarım . amaan bizim zamanımızda d vitaminimi vardı dermişim:)
kardeş kimse senin kusuruna bakacak değil aslında ama bebeğe evde bakacak kimse varsa kalabalığa filan girmeyeceksen belki olabilir. iyi koruman lazım kısacasu

X