2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
10 ocak perşembe dogum yapacak varmı aranızda...nasılsınız heycan durumları nasıll....biraz sohbet edelim yaw

:) aklimizi oynatcaz beklerken heralde. Bizde de ayni anneme bu cocuk kipirdamiyo diyorum. Ay bisey olmazcocugun yeti mi var da kipirdasin, uyuyodur fln diyo. Aradan yarim saat geciyo. Kiz hala kipirdamadi mi diyo :KK70: fln oyle gecinip gidiyoruz. Allahimm herkesi hepimizi hayirlisiylakurtarsin, saglikli turp gibi evlatlari,izin yuzunu gormeyi nasip etsinn

ha ha güldüm ya:)) annem de geçen gün aynısını yaptı:KK66: hee bir de geldğinden beri karnıma eğilip eğilip bakıyor "hı! sancı mı war" diyor:)

amin inşallah herkes hayırlısıyla kawuşur bebeğine..

Son düzenleme:
kizlar dun sipinal sezeryanla oglumu kucagima aldim. henuz tam olarak sutum gelmedi ama cirpiniyoruz iste

kızlar telaşlanmayın ben de günümden sonra çok bekleyeceğim diye korkuyodum.
bdtye 1 gün varken sancılandım günümde doğurdum.

Kızlar merhaba dün epidural sezeryanla oğluma kavuştum fakat yogun bakımda yavru kuşum solunumu fazlaydı..

Kızlar merhaba dün epidural sezeryanla oğluma kavuştum fakat yogun bakımda yavru kuşum solunumu fazlaydı..

Allah analı babalı büyütsün inş en kısa zamanda çıkarsınız darısı bizlerin başına :KK3: gerci forum bu kadar boş kaldıgına göre gebe sayımız da az artık herkes doğurdu biz kaldık:KK3:

kızım 40+3 günlük 08.01.2012 de normal doğumla gece 06:10 da dünyaya geldi :) Şuan uyuyor çok iyiyiz :)

allah analı babalı buyutsun kızlar erken gelir diyolar ama seninki baya beklemiş benimde kız :) bakalım ne zaman keyfi gelicek

kızım 40+3 günlük 08.01.2012 de normal doğumla gece 06:10 da dünyaya geldi :) Şuan uyuyor çok iyiyiz :)

hayırlı olsun gözünüz aydın canım.. sağlıkla büyüt inşallah.. darısı başımıza:) kendi sancınla mı oldu, sunni sancı mı_?

Son düzenleme:
kızlar ii geceler herkese yazılanları okudum bebeişlerini kucaklarına alanlara hayırlı ugurlu olsun Allah bize de nasip etsin inşallah

10 ocak perşembe dogum yapacak varmı aranızda...nasılsınız heycan durumları nasıll....biraz sohbet edelim yaw

ben ben ben varım.10 ocak perşembe günü saat 9 da doğuma alacaklar ve ben çok tırsıyorum:18:heyecanım tavan yaptı dün anneciğim o hava şartlarında bile olsa gelebildi.herşey hazır ama ben hazırmıyım bilmiyorum.:18:

ben ben ben varım.10 ocak perşembe günü saat 9 da doğuma alacaklar ve ben çok tırsıyorum:18:heyecanım tavan yaptı dün anneciğim o hava şartlarında bile olsa gelebildi.herşey hazır ama ben hazırmıyım bilmiyorum.:18:

aynen cnm bende o saatlerde gircem doguma.bende duyduğum andan beri kendimi hazr hissedemiyorm.bugn biraz daha sakinim kabullendim sanırım :)) düşünmemeye çalışyorm yarn hastaneye gidcem sanki başkasının dogmuna gider gibi..seninde sezeryenmi canım

:nazar:slm kızlar,
bıldıgınız gıbı 37+3 gunlukken yuksek tansıyon sebebıyle acılsezeryanla dogurdum nehır ı (melegım canım kızım) cok sujsur saglıgı yerınde..ancakbenım dıkıs yerlerımcanımı yakıyor normal dogumu cok ıstedım ama nasıp ıste olamadı :KK50: sımdı melegımle bırlıkte yenı yasantımıza alısmaya calısıyoruz.sureklı aklımda sut yetıyor mu?acaba doydu mu? gıbı sorular var bırde sureklı aklım cıkıyor gece yatarken aman nefesı yerınde demı vb gıbı..bırdeduygusallastım ona bakıp bazen sebepsız gozum doluyor...sıze seyı sorcam sut sagma aletı kullnan var mınasıl ve markası nedır?

:nazar:slm kızlar,
bıldıgınız gıbı 37+3 gunlukken yuksek tansıyon sebebıyle acılsezeryanla dogurdum nehır ı (melegım canım kızım) cok sujsur saglıgı yerınde..ancakbenım dıkıs yerlerımcanımı yakıyor normal dogumu cok ıstedım ama nasıp ıste olamadı :KK50: sımdı melegımle bırlıkte yenı yasantımıza alısmaya calısıyoruz.sureklı aklımda sut yetıyor mu?acaba doydu mu? gıbı sorular var bırde sureklı aklım cıkıyor gece yatarken aman nefesı yerınde demı vb gıbı..bırdeduygusallastım ona bakıp bazen sebepsız gozum doluyor...sıze seyı sorcam sut sagma aletı kullnan var mınasıl ve markası nedır?

annme ilk günlerde gidip eczaneden bebedoru almış ,HİÇ MEMNUN KALMADIK ,ONU ALMAYIN,Bİ ŞEYE YARAMIYOR ,BENDE YARAMADI...

X