2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

İş arkadaşımla aramızda yaklaşık 5 hafta vardı.. O sezeryanla anne oldu pazartesi günü.. Gördüm minicik kızını :) Bana daha var yaa zaman azaldıkça geçmek bilmiyo sanki... Annemi bekliyorum çantamı hazırlamak için 11 ocakta gelebilecek kız kardeşimle muğladalar kardeşim üniv. okuyor ordaa..

cnm inş o zamana kadar durur benim ufak defek eksiklerim var ama evdekilerle hazırlıycam yine aldıkça içine eklerim diyorum

selam kizlar ben de bu hafta izne ayrildim evdeyim. o yuzden pek giremiyorum sayfaya.
dogum yapan arkadaslar olmusa llah anali babali buyutsun ins. darisi bizlerin basina.
zor nefes aliyorum artik son haftalar hatta gunler normal tabi. hepimizin yardimcisi olsun rabbim.

kızlaaarrrr ben doğuruyorum galibaa bırak üstüne atmayı bacağım yerden en fazla 1 cm kalkmıştır yarın yeğen sevmeye gelin teyzeleri

Eksikler hiç bitmiyor maalesef.. Takmıyorum kafama bazı şeyler eksik oluversin bişeycik olmaz..

evet ya, o eksikler hiç bitmiyor, her çarşıya çıkışımda almaya çalışıyorum.35+5 teyim ama hazır olmak lazım.ayaklarım üst üste de gelmedi zaten :))) bu arada hasta bezi mi aldınız doğumdan sonrası için hasta külodu mu? ped yerine kullanmak için. kanama çok oluyor dediler.ben kararsız kaldım...

Eksikler hiç bitmiyor maalesef.. Takmıyorum kafama bazı şeyler eksik oluversin bişeycik olmaz..

bi senin gözünle bak bakalım cnm sen fazladan neler aldın sözde 2. çocuk ama insan yinede bişeyleri unutucam diye korkuyo
çorap
kilotlu çorap
zıbın var ama 52 cm için bi kaç tane daha almam lazım
hastane çıkışı
iç zıbın
battaniye
tulum 4 tane falan var
alt açma
uyku tulumu
4takım falanda kıyafet var
biberonlarını ve pişik kremlerini vs hazırlamam lazım onlar 1 günlük iş gerci baska ne kaldı ki?

Ben ped alıcam yanıma.. Hasta bezini hastane vermiyor mu?

canım örgü yelek patik falan da koy çantaya. portbebe lazım çıkış için.

kilotlu çorap almadım ben, alt açma da almadım.. zıbın tulum atlet tulumun içine giydirebileceim ayaklı altlar , bebek bezi, emzik, şapka , eldiven , önlük , battaniye pişik kremi pudra , çorap, bunlar geldi aklıma şimdilik

önlük fala cıktı takımlardan bizim diğerlerini de hep eczaneden alıcaz herhalde..

cnm başımız falan ağrımaz bizim ama kendini sitrese sokupta bebeğini dahada üzme derim..ateşin falan çıkarsa grip oldum deyip doktora gitmememzlik etme sakın bu saatten sonra.aklında olsun cnm aynı şey teyzemin kızının başına geldi ateşi çıktığı için doktora gidiyor (Allahtan önemsememezlik etmemiş) meğer bebek kendi pisliğini yutmuş kordon dolanmışmı bide üstüne.tam zamanında gitmiş yani..şimdi kuzumuz 8 yaşında üzülmede boşyere sen ne hissedersen bebğinde hissediyor unutma..inş. normal doğum nasip eder Rabbim sana..geçen arkadasımın da bebeğinin kordonu dolanmıştı boynuna ama 2 hafta sonra düzeldi kurtulmuş çocuk kendi kendine kordondan bi oh çekti kızcağız..yani Allahtan herşey cnm..bende çok normal doğum isteyenlerdenim rabbimde öle nasip etsin inş. ama bebeğimizin ssağlıkları herşeyden önemli.Allahtan hayırlısınıdilemek lazım cnm..eşinede kafayı takma iyi insan ama ilgisiz diyosun .napıcan cnm herkes aynı olmuyor malesef...üzme kendini değişmiycek şeyler için öpüyorum seni

canımmm benimm ya, doktorun izin vermiş. ama benim içim hiç rahat etmedi valla engebelli yollar falan demiştin. sen yine de bir düşün lütfen..

bu arada ben de baktım benimki 34+1 de 84.9 muş. Yarın yine kontrolüm var. bakar yazarım. heralde normal cnm, doktorum birşey demedi.

Evet canım onu bende duydum hatta yengemin son gunlerınde sağlıkocağına gıdınce ebe yaptırmış. Oda koyamamış ayagını 3 gun sonra doğurdum dıyordu. Şimdi benı her gorduklerınde yaptırıyorlar gayet rahat koyuyorum ayagımı. Bebek son gunlerınde asağı çok ındığı için ayagı o sekılde koymak ımkansız oluyormuş. Bakalım su an deneme asamasındayım.
Bacaklarını uzat ve dik olarak sırtını bir yere yasla sağ ayağının topuğunu sol ayak parmak uçlarının üzerine koymay açalış :)

Canımmbenım bıldığım sırtını bı yere yaslamıyorsun sadece dık oturuyorsun. Bıde yerde yapmak lazım zemının sert olması lazım

iyi akşamlar anneler

geçmişi okumaya çalıştım az çok, sağ gözümden yaş gele gele :2: göz nezlesi olmuşum da

Meralsahelif doğum yapmışsın, Allah analı babalı büyütsün inşaallah tez zamanda iyi olursunuz ikiniz de

asliirfan canım amin inşaallah, inşaallah Allah herkese gönlüne ve sağlığına göre doğum nasip eder..bende normal doğumu çok istiyorum ama hakkımda hayırlısı diyorum..

kontrole gidip de bebişlerini görenlere maşaallah diyorum

ben yarın 37+0 oluyorum inşaallah, cumartesi bir aksilik çıkmazsa kontrole gidicem..bugun gidecektim ama hava çok soğuk olunca ve dün geceden beri sağ gözüm ve burnum durmadan akınca çıkmak istemedim

herkesi öpüyorum

canımmm bütün cicilerini güle güle giysin kızın inşallah...

satla uyumlu olmasına da çok sevindim bebişinin, maşallah

anne özlemi bambaşka, bambaşka ya... benim de annem 10 gündür yoktu, yeni geldi yanıma. insanın annesi gibi yok cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…