2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Eklentiler

• $indir.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 46

Canım sana göre daha zamanım var ama bana da bazı günler,diğerlerinden farklıymış gibi geliyor.Rahmimde kasılmalar,baskılar oluyor.Bazen sanki vajinam aşağı çekiliyormuş gibi hissediyorum.
Yanma çok olmuyor ama zaman zaman özellikle de idrar kesem çok dolduğunda tuvaletimi yaparken yanma oluyor.
Artık zaman daraldı bu tarz seyler olacaktır.Sağlıklı sıhhatli doğumlar dilerim :)

Bu arada bu haftamızı gösteren aşağıda çıkan temsili bebek resmi nasılda güzel en ideal pozisyonda duruyo :)))
Bizim kız hala dönmedi,doğum poz.almadı.Çıkışı yukarıdan sanıp arada gelip kafasını göğüs kafesime vuruyor.Annem orası değil diyorum.Bazende göbek çevreme vuruyor.Oradan ancak göbek deliğimden çıakbilirsin diyorum gene anlamıyor :)))))

Ben cok pimpirikliyim sanırım canım :) bikaç kişi erken dogurursun gibime geliyor diyip psikolojimi bozmaya calsııyor ama ben yavruma diyorum zamanında gelmeye calıs diye inşallah zamanında gelirde mutlu eder beni de:) Merak ediyorum benim pamugum nasıl bişey kime benziyor ama yine de insan korkuyor erken dogar diye:26:
Senin kızcen de inşallah doguma kadar pozisyonunu bulur canım ,Allah hayırlı saglıklı dogumlar yapmak nasip etsin :)

yaw bende mi bi gariplik var ?
nerde bu millet ..ben arada girip yazıyorum ama hiç tanıdık yok ya
doğurdular mı acaba ?

evet canim sayfalara yetisemezdim eskiden simdi hemencecik bitiyor herkes dogum iznine cikti telas basladi hazirliklar son halini aliyor falan ayshe ve tontiriki goremiyorum ve melonee nin eksikligi baya farkediliyor dogum hikayeleriyle devam ederiz artik napalim..

ben de hem sallanma hem mama sandalyesi için aldım
benim ikizlerim var bir de tek tek ayağımda sallamayla uğraşamam
ilk 6 ay bunlarda yatırmayı düşünüyorum inş.
inş. biz de memnun kalırız

Güle güle kullanın sizde,
Kurduk şimdi
Oglum var 4,5 yasinda canım sallanmak istedi bunda diyor

Oğlumda bunabenzer birsey almıştım, kullandık baya, yemek yerken masanın üstüne bile koyuyorduk, hafif olması taşınır olması baya iyi, kötü yani, sürekli sen sallamak zorundasin
Fisher Price Ana Kucağı Sallanan Sandalye bizim ki buydu

Annemler ve ablamlar geldiler.Pasta almışlar.Yemek yedik,doğum günümü kutladık.Çok şükür Allah ıma.Rabbim kimseyi gördüğü günden geri koymasın inşallah.Ailelerimizi,annelerimizi başımızdan eksik etmesin.Amin...

Pek bir iş yapmadım ama artık ayakta dolaşmak bile yoruyor beni.Belim çok ağrıyor.İyi geceler kızlar...

Iyıakşamlar kızlar nasılsınız bı halınızı hatırınızı sorayım dedım B'nde bugun Dr gıttım 24aralık ıcın gun verdı Dr)gerçi sayım başladı kuzunun başıda. Asagıdaymış ayaklarını yukarı kaldır baskı azalır dedı sancı yaşayan annelere duyurulur )

doğum günün kutlu olsun cnm nice senelere

Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canım vallahi düşünüyorum da düne kadar düşük mü olucak erken mi doğacak kilosu ne kadar diye düşün düşün şimdi sayılı günlerimiz geçti şu son günlerin doya doya tadını çıkarmak lazım hele benim gibi 2. olanlar için gerci bakarsın ilerde bi çocuk daha patlatırız belli mi olur

Senin kuzu da benimki gibi desene :)
Demekki sancılar ağrılar o yüzden. Bakalım bana ne diyecek? Ben ısrarla sezeryan istiyorum ama her gidişimde dur bakalım erken daha diyor böyle diye diye doğurtacak beni zorla normal :)) Gerçi geçen kont.de daha dönmemiş inş döner dedi bende inş dönmez dedim :))))) Korkuyorum ne yapayım?

iyi ki doğdun canım nice yıllara

bende senin gibiyim ya akıntım çok var ilk çocugumda da böyleydi ama hatta diyodum suyum mu geliyo die ama şimdi bildiğim için şüpheye gerek kalmıyor o su bi geldi seller gibi belli ediyo kendini ağrılara gelirsek onlar hiç bitmiyo ki hele son zamanlarda bende bi uyku varki sorma bazen günde 3 defa uyuduğum oluyo e tabi gecede ayakta geçiyo çok halsizliğim var ama son günler şikayet etmeme ve tadını çıkarma kararı aldım

Evet CNm tecrübeli anesin desene )benımde ılk bebeğim cok heyecanlıyım rabbım inş hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasıp eder CNm)

nice mutlu yillara sevdiklerinle birlikte ins canim..ailemizi basimizdan eksik etmesin ins amin

Evet CNm ama dönmek ıcın cok erken daha benımkı bu hafta döndü daha ama madem sezercik ısıtıyorsun bebısı tontış yap dogurmaktan kurtul CNm))

Evet CNm ama dönmek ıcın cok erken daha benımkı bu hafta döndü daha ama madem sezercik ısıtıyorsun bebısı tontış yap dogurmaktan kurtul CNm))

benim ilki normaldi öldüm öldüm dirildim ama şimdi kısçem toplu gidiyo sanki aslında şimdiye kadar hep normaldi 31.haftada 1400 dü 33 te bi gittim 2200 olmus 2 haftada 800 gr almış şimdi diyorum inş böle giderde sezaryen olurum beldi de düne kadar normal istiyodum ama yaklaştıkça korkuyorum sanki ama benim çatılarım dar 3200 ü falan geçerse zaten sezaryene alır die tahmin ediyorum gecen sefer 3 kg dı bebişim onu 10 saatte doğurdum bu 4 ü bulursa hiç olmaz gibi

Bnm Dr de normal denerız dıyodu 36+4 um bugun bebısım 4100 gr çıktı :))artık normalden bahsedemeyiz 24 Aralık uygunmudur dedi ok dedım))maşallah senın kuzuna da benı kı de hep haftasında uyumlu geldı 100gr ya gecerdı ya gecmezdı ama 33 ten sonra coştu suanda 40 haftalık gözüküyor ama bu bütün organları ıcın gecerlı degılmiş bugun dogum olsun cok ısterdım ama cıgerlerı mesanesı ıyıce gelışsın dedı Dr cokta haklıymış bnmde aynı olan bı arkadas dogum yaptı bugun bebısını hala görememiş yogun bakım küvezine almışlar solunum problemi varmış vaktınde sağlıkla gelesinler tarıhlerın ı önemi yok tatlım:)))

maşşallah cnm , sağlıkla gelsin inşallah yavrun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…