2013 mayıs annelerinin dogum hıkayelerı :)

allah yavrunu analı babalı büyütsün inşallah.

allah analı babalı sağlıklı büyütsün prensesini inşallah.

doğum hikayelerini okudukça bende heyecan yapıyorum ya:18::18::18::18:

emosderin kullanıcısından alıntı
bebek : nisa nur 38+6 hafta
hastane : istanbul çapa medilife
tarih : 23 nisan

ve işte buraya yazıyorum ne büyük bir heyecandır bu
eşimle evleneli 2 yıl oldu.hiç korunmadık ama bebeğimiz olmuyordu hastaneler tahlilller ilaçlar iğneler çare olmuyordu.umudumuzu kesmiştik 2 aydır bırakmışdım doktorları olursa olur diyordum adetim 7 gün gecikmişti eşim test yap diyordu ama ben yok yapmam yine negatif diyorum.eşim beni dinlemeden test almış ve yapmam için ısrarlarını arttırmışdı. ertesi sabah tuvalet için saat 6 gibi uyanmışdım teste gözüm ilişince yapım bari dedim teste idrarı damlattım ve sonuca bakmadan yattım uyandığımda testi atmak için alcaktım ki oda ne çift çizgi ağlayarak eşimi uyandırdım baba oluyorsun dedim şoktaydı öle böle derken kusmaklar kramplar ağrılar ve sona gelmişdim spinal sezeryan olcaktım 23 nisan a kararlaştırdık doktorumla. doğuma 2 gün kala uyku nedir unutmuşdum heyecandan 23 nisan geldi sonunda saat sabahın 3 ü ben ayaktayım son kontrollerimi yapıyorum sonkez karnıma bakıyorum kızım tekmeliyor saat 6 eşim kalktı hazırlandık ve 7 bucukda hastanede yatışım yapıldı günün ilk bebeği kızım olacaktı hazırlıklarım başladı serumlar nst derkennnnn ve işte o an ameliyathaneye dedi hemşire gidiyordum herkes peşimde el sallıyor eşim yanımda öpüyor beni sürekli ve işte ordayım ameliyathanede heyecandan bayılcam içeride 10 kişi vardı ameliyat sırasında biri tansiyon bakıyor biri belimden iğne yapıyorum biri benle konuşuyor "heycan varmı" dedi olmazmı dedim ya delimisin başladılar gülmeye ve uyustum sonunda ayaklarım yok gibiydi yattım doktorum geldi radyo açık bangır bangır müzik hemşireler sarkıya eşlik ediyor ve o sırada radyoda kızımla benim şarkım çalıyor "mustafa cecli - sevgilim " bende sarkıya eslık ediyorum ve doktorum bağırıyor "hazırmısın" diyorum "hazırım baslayalım artık" doktorum diyorki "ameliyat başladı bebegi görmeye hazırmısın" bir kahakaha daha kopuyor ve içeride ki o 10 kişi hep bir ağızdan "işte geliyorrrrrrrrrrrrr "diye bağırıyor ve o gürültü arasında kulaklarımda çınlıyor ağlama sesi işte kızım ağıyorum tansıyonum fırladı hemsıreler "sakın ol" dıyor ama nasıl olayım sakınlestırıcı yaptılar basım donuyor bayılcam heycanlıyım ve ıste yanımda prensesım getırıyorlar öpüyorum onu herşey değişiyor eşim kapıdaymış o sırada kızımı ona götürüyorlar ağlamış kıyamam sonra odamdayım herkes mutlu heyecanlı eşim bana sarılıyor ben aglıyorum üzerim değiştiriliyor kızımı sordum hemen " nerde" diye dediler "getiriyorlar hazırlanıyor" süslü kızım benim derken o ağlama sesi geliyor kulağıma ve kızım kapıdan giriyor kucakladım öptüm mis kokulum ya aranıyordu ağzı açık ne tatlı anlatamam hemen emziriyorum eşim kızının ellerini öpüyor öle heycanlıki ve işte yanımda diyorum karnımda tepicikler atan pprenses bu demek nasılda güzel cennet kokulum

darısı sizlere kızlar azkaldı dayanın inanın bana o ilk karşılaşma ilk emzirme ilk gözgöze geliş o mis gibi koku aman yarabbim yaşamın anlam kazanıyor. dünya artık kızımın etrafında dönuyor benim için azönce emzirdim uyuyor özlüyorum odasında uyurken hep yanında olmak istiyorum darısı sizlere inşallah
allah yavrunu analı babalı büyütsün inşallah.

bende medilife gidiyordum hangi doktorda doğum yaptınız

Son düzenleme:
Allah hepinizi bir ömür bebeklerinize ve eşinize bağışlasın onları da size musmutlu olun inşallah,içim şişti gözlerim şişti ağlamaktan hep mutlu olun inşallah ne deyim sözün bittiği yerdeyiz

aynen midmaya gibi ben de şiş gözlerle okudum hikayeleri.Allah bu mutluluğunuzu bozmasın.bizlere de sizler gibi hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim.bizleri de unutmayıp dualarınızı esirgemeyin .hepinizi öpüyorum.....

bende medlılf gıdıyorum capa fahrıye hnm

negüzel rabbım analı babalı buyutsun inş saglıcakla medıleeff ta hangı dr yaptı dogumu bende oraya gıdıyorumm

merhaba taze Annecikler
ben de Allah kısmet ederse 2013 ekim annesi olucam ya da eylül bakalım kızımız ne zaman gelicek
sizin doğum hikayelerinizi merak edip okudum ama iyi etmedim sanırım iş yerinde ekran başında salya sümük ağlıyorum
kimse görmese bari

ayyyy masallah gozunuzaydın kızlar rabbım analı babalı buyutsun ınsallah herkesın hıkayesı ayrı sız sırayı savdınız bakalım bızımkısı nasıl olacak hepınızı opuyorummmm......

küçükmeleklerim, halilefe, tiramisu ve sersav sizlerinde doğum hikayelerinizi heyecanla bekliyorum kızlarrr

Elisa Zeynep (birinci ismi ablamız koydu ikinci babamiz)
26 Nisan 2013 ....
7 34 saat
3 10gr
49 cm
Ailenin en minyon dogani
Ve kızlar 07 2012 hamile kadımı biliyorum ama ne test ne bişey yapmıyorum ama dikkat ediyorum ilk kızımdan sonra 3 tane bebeğimi kaybettim kalbi durdu onun Icin kendime hamile olduma hazırlamak bile istemiyorum cok üzüldüğüm Icin sonra... 3 aylık oldu kimseye söylemedim esim biliyor ama birbirimize bile soyleyemiyoruz konuşmuyoruz konu hakkında bı gün sancilandim dedim yine durdu kalbi esimi aradım dedim ben acil godiyorum dedi geleyimmi öyle bikmisiz ki adam soruyor ... Neyse hazırlandım gittim hiç umut yol benden yana neyse ulturasyon aldılar kalp atışını duydum şaşırdım resmen sonra eve geldim esim yüz halı berbat noldu ne zaman kürtaj dedi dedim yok korkma düşük tehlikesi varmış dinlencem ısı bıraktırdılar dedim yani öyle haldeyiz düşük telikesine şükrediyoruz sonra hiç kıynasmadim. Herkes diyor noldu sana sen evde durmazdin falan 5 aylık olduk annemlere Bayram tebriği Icin aramıştım. Müjdeyi verdim tabi annem heyvah dedi keske biraz bekleseydiniz yoruldun yıprandın dedi o sanıyor 3 hafta falan dedim anne sakın 5 aylık iste sonra söyledim herkeze falan herkes acır gözle bakıyor yapmasaydın olmuyor iste niye zorluyon falan dedim sabır ama 9 ay boyunca bı gün kiynasmasin icim yanardi noldu acaba diye korkuyla gecti 9 ayımız sonra düşük devam cok dikkat etmem lazım tabi bu ara yatıyorum ama hep topic takip ediyorum falan sonra dedim ben niye yazmıyorum saten cogunuz bilir son donem olanları 32 hafta. Acil gittim 2 Cm açılmış erken dogum var hiç kiynasma diyor doktor eeeee gelde kıynasma evin ısı kızın okulu o ara tasinnamiz lazım hersey üst üste korkuyla geçiyor sonra taşındım Allah'a şükür kızım öyle sağla tutun mus ki o kadar sıkıntıya dayandı 38 olduk taşındım sorunum kalmadı bekle bekle gelmez ayak ağrılarım falanda oluyor neyse 39 +6 hiç bişey degisiklik yok 12 yattım gece 2 öyle bı uyanırım ki sancım başlamış yapcak bişey yok rakip etmem lazım sonra asa ya indim 3 çeşit yemek yaptım dolaba koydum gitcemi biliyorum sonra evleri temizledim çamaşır attım makineye onları ser falan bu ara sancılar yarım saatte bir sonra düşümü aldım her şeyim hazır saat 6 oldu esim is saati kalti dedi çantamı hazirjaya bilirmisin dedim bu gün ise gidemiyorsun Malesef şaşırdı sancılar başladı kendimden eminim iyice sonra bekledim evde spor kefel egzersizi yaptım hep saat 1 30 hadi dedim esime yavaş yavaş gidelim hstne yakın 2 de geldik normalde 5 dk benimki panikten yanlış yollara saptı sancım cok olsa düşünemiyorum neyse muayene oldum kadın dedi açılmış ama hastane yatcak kadar değil eve git geri gel dedim sancım cok benim ikinci bebeğim ben biliyorum aksama doğar beklicem dedim Tmm bı saat sonra bakalım aynı olursa gnderirim dedi neyse sile yazisiyirum bol dua ediyorum kadın geldi muayene Tmm bebek çalısmalara başlamış dedi göndermeyiz ama epudural yaptırcan mı dedi kararsız kaldım bana dedi kulvara çık bol yürü su an ki ağrı 2 katı olcak dayanırım diyorsan yapmayalım dedi çıktım cok sancı yok ama saat 3 aksama kadar yiprancam esimle konuştum dedi yaptir yorma kendini sakıncası yok birinci de sorun olmadı dedi girdik Tmm onayladık yaptılar hazırladılar doguma saat 5 falan kadın dedi 6 cm olmuş 10 cm olunca. Başlıyoruz dedi suyumu patlattı sonra esim yanımda geldi baktı saat 7 28 başlıyorum dedi bı kisi bir kiside beni teselli falan etcek esime dedim hemen bagajdan valis getir gitti bacaklarını kaldır dedi kadın kaldırdım ne varsa fırlatıyor oraya buraya niye bu kadar acele ediyor dedim Hagi sancı hissettim baktım saclar gözüküyor dedim kafa çıkmış kadın ıkın dedi ikindim dur dur yeter dedi hemen yüzünü gördüm hadi bı kere daha omzu Icin dedi ikindim Tmm yeter dedi kızını çıkartmak istermişin dedi Tmm olur dedim tuttum koydum göbeğime ben kızı severken kadın icimi temizledi dikti 3 dikiş var dedi 2 içten biri dıştan gerek yoktu ama yıpranmış biraz dedi neyse kızımı göbeğime koyduğumda 7 34 ... 7 dk bitti esim garibim girdi ben doğurmuşum adam soka uğradı oldumu oldumu diyor sonra kızım göbeğime koyduğumda göğsümü yakalamıştı coktan ac doğmuş cadı giydirdiler temizlediler ıkımızı karnımızı doyurduk odamıza aldılar bizi cok güzeldi hersey cok çabuk gecti simdi kucağımda kızım Ablasi geldi bu gün öptü kokladi hiç kıskanmadı babasıyla evdeler bizde Pazartesi cikicaz nasip olursa kızım emıyor gayet sağlıklı bende doğumdan sonra oturdum hemen cok rahatım hiç bı sorunum yok gayet her isimi kendim yapıyorum burdan normal doğumda wc korkusu olan vardır hiç bı sorun yok gayet normal hersey kızlar kusura bakmayın ama bu gün karnımın üstüne yattım nasıl özlemiştim anlatamam o kadar güzel uyumusum tabi kızım açıkana kadar 3 saate bir emziriyorum bezini deyistirip yatırıyorum cok tatlı kızlar her yerini op op doyamiyorum cok tati maşallah Allah hepinizi bı avazda kurtarsın inşallah normal isteyenlere benim doğumum gibi nasip etsin arada girer doğuranlara bakarım bu artık fazla zamanım olmaz iki kiz annesiyim hakkınızı helal edin hepiniz kibakin opuldunuz benden bu kadar

Maşallah iki kızınıza ve size de :) bebeğiniz hayırlı olsun Allah iki kızınızla nice uzun güzel günler versin. Bize de dua edin bebeklerimiz için :)

Kızlar Bebişlerinizi Allah analı babalı büyütsün.Hüngür hüngür ağlıyorum okudukça.Bende Allahın izniyle temmuz 14 den sonra beklemeye başlıcam kızımı.
Sizler böyle hikayelerinizi yazdıkça nekadar kolaymış doğum diyorum ama bilinmez doğum kapalı bir kutu ne olacağı belli olmaz tabi.

Rabbim evlatlarınıza sizlere hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin,hayırlı evlatlar olsunlar inşallah,bakalım bizim hikayemiz nasıl olacak

canım Rabbım analı babalı buyutsun bakalım bızım hıkayeler nasıl olacak saglıcakla buyut canımm op mıss kokulunu benım yerıme....

Allahımm sen ne kadar büyüksünn... Bütün hikayeleri ağlayarak okudum.. tek dediğim Allahım banada o günleri nasip et oğlumu kucağıma aldığım günleri göster.. Geride kalanları da Allah bir nefeste kurtarsın inşallah..

Canım ağlayarak okudum hıkayenı ınsallah bızde kolay doğururuz bende 3 kız annesıyım 4 . Gelıyor hayırlısıyla Rabbım ısteyen herkese evlat nasıp etsın

Canım ya soluksuz okudum neler yasamıssın Allah'a şükür Rabbım senede evladınızda bağışlasın Allah hayırlı uzun ömür versın canım bebeğe akıka kurbanı ve sagsalım kurtulduğunuz ıcın şükür kurbanı kesın çok büyük bı rısk atlatmıssın canım

Hepsi hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah, tekrardan gözünüz aydın kızlar.. darısı başımıza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…