2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
kızlar 2li tarama testinin özeldeki fiyatları nedir acaba bileniniz var mı?

canım biz 60 lira verdik muayene hariç.orduda özel bir hastanede yaptırdık.sağlık güvencemiz emekli sandığı olmasına rağmen çok geldi bize de.sorduk devlet ikili testi karşılamıyormuş.önemli test olduğu için pahalıymış üçlü test için 20 lira dedi.

pardon limango dan bahsedıosun dımı marka yazabılırsın bı burda chıcco krfat derken bı cok sey yazdık ama sorun olmadı sımdıye kadar :)

ay canım ne biliyim:) evet limango. :))))) marka da gebe:))))))) ya reklam derdine düşmüşüm muamelesi görmek istemedim de:)))))

Canım doktorumdan çok memnundum ama yurtdışına gidecekmiş tamamen ayrılıyor hastaneden ve ilden Başka doktor arayışındayım bakalım. bu 2li için de devleti önerdi gitmeden ücretsiz yaptırabilirsin demişti ama nasıl olacak bilmyorum..özel bi
kaç hastane doktoruna iyi dediler ama orda da 2li test ne kadar bilmediğim icin bi sorayım dedim

benim de güvencem emekli sandıgı ama 60 tl deyince uygun geldi şöyle ki geçmiş baslıklardan buldum googleda arama yaparken 2009da 300 tl verdik diye yazmışlar da korkmuştum o fiyatı görünce

Son düzenleme:
En kötü ihtimalle tahmin yürütüyorlar :) Gören çok ancak net değil diyede ekliyolar genelde... :)

canım ben 12 nin içinde iken doktorum %90 ihtimalle kız dedi. bacakları kapalı olmassa söyler her halde:)

kızlar 2li tarama testinin özeldeki fiyatları nedir acaba bileniniz var mı?
canım muayane hariç istanbul bağcılar medipolde 70 tl

yapar tabiii yaparrrrrrr

ne meraklı oldum ona göre bebişime don alıcam ilk burdan kızlar demişti don alın donansıngeceleri aynısıyım sağa sola dönmekten uyuyamıyorumben varım canım sabahları kötü oluyorum öğk öğk kokular özellikle kötü bir koku alayım tamam bnm için, kocamda dalga geçiyor benle resmen böyle miden bulanıyor diye

ben varım canım sabahları kötü oluyorum öğk öğk kokular özellikle kötü bir koku alayım tamam bnm için, kocamda dalga geçiyor benle resmen böyle miden bulanıyor diye

ne zaman bitcek bu bulantılar tatlım ya sırf sabah değil gün boyu böyleyim ben doktoruma serum diye yalvarcam artık dün gün boyu sadece salata yedim başka birşey demedim

ben varim ..Bu pazar gunu cok fenaydim artik dayanamadim hastaneye gittim ,hastaneye aldilar iki gün orda serum yedim ve kendime geldim biraz ,inanirmisin yüzüme renk geldi okadar kötüydüm ,bugunde kendi istegimle ciktim bana ihtiyaci olan bir kizim var diye ama inanirmisin serumun her bir damlasi kendime getirdi beni ,yedigim salataligin ilk defa tadini aldim ..
bence sende git ve al gerci türkiyede nasil bilmiyorum

burda da herkesin doktoru veriyor ama bi benimki vermiyor tatlım ben de kendime gelmek istiyorum artık bembeyaz oldu suratım yatmaktan bulandım artık sokağa çıkmak kabus benim için.Annem geçen başka doktora anlatmış serum takılmalı gelsin takalım demiş ama benim doktor vermiyor yarın yalvarcam artık üst katta kayınvalidemler oturuyor onlara bile çıkamıyorum 10 dk sonra iniyorum aşağıya yatıyorum

bu arada kizlar sabah hasteden ayrilmadan önce doktorumun yanina ciktim son kontrole ,doktor bana kacinci dogumun diye sormus tabi bende haftami soruyor diye 11 dedim adam bana bir bakiyor kac kac diye ,birdaha sordu ben yine 11 dedim :)doktor soklarda bende ALLAH allah diyorum acaba 11 sayisini yanlismi söylüyorum dedim sonra tekrardan 11 haftaligim deyince gülme krizine girdik :)

sonra bebegime baktik okadar hareketliydiki anlatamam ellerini hizli hizli acip acip kapatiyordu :)bu kontrolude hastanenin dogum yaptigim yerinde yapildi sanki kizimi dogurdugumu günlere geri gitmis oldum simdi biran evvel dogurup kucagima almayi cok istiyorum

ben özel hastanede 40 tl verdim bide renkli usg için 5 tel verdim muayene ücreti hariç oda 12,5 zaten ssklı olduğum için normal fiyatlar yani tabi sağlık güvenceniz yoksa çok fahiş rakkamlar ortaya çıkabiliyor

bu arada kizlar sabah hasteden ayrilmadan önce doktorumun yanina ciktim son kontrole ,doktor bana kacinci dogumun diye sormus tabi bende haftami soruyor diye 11 dedim adam bana bir bakiyor kac kac diye ,birdaha sordu ben yine 11 dedim :)doktor soklarda bende ALLAH allah diyorum acaba 11 sayisini yanlismi söylüyorum dedim sonra tekrardan 11 haftaligim deyince gülme krizine girdik :)

sonra bebegime baktik okadar hareketliydiki anlatamam ellerini hizli hizli acip acip kapatiyordu :)bu kontrolude hastanenin dogum yaptigim yerinde yapildi sanki kizimi dogurdugumu günlere geri gitmis oldum simdi biran evvel dogurup kucagima almayi cok istiyorum

ben özel hastanede 40 tl verdim bide renkli usg için 5 tel verdim muayene ücreti hariç oda 12,5 zaten ssklı olduğum için normal fiyatlar yani tabi sağlık güvenceniz yoksa çok fahiş rakkamlar ortaya çıkabiliyor

ozaman ihmal etme canim biran evvel al,bana yine bulanirsan geri gel dediler ,aslinda biliyormusun kizim olmasaydi inanirmisin bu bulantilar gecene kadar hastaneden hic cikmazdim okadar rahattimki ,odada tektim bide hemsireler zaten son derece ilgililerdi cok cok iyi geldi bana

bayıldım ya. futbol takımını kurmuşsun iki dakikada:))))) yavrunun da o yumuk ellerini yerim ben onun:) benimki elini yanağına götürüp iki kez sıkıp açtı. doktor bastı hemen kahkahayı sana merhaba anne diyor diyee:)

sorma ya aynen öyle old :)zaten ben güldükce yavrumda kipir kipirdi ,hala gözümün önünden gitmiyor

sorma ya aynen öyle old :)zaten ben güldükce yavrumda kipir kipirdi ,hala gözümün önünden gitmiyor

benimkinin videosunu çekip verdi bana doktor. karı koca oturup onu izleyip duruyoruz. öğlen yemekte tutturmuş ben yavrumu özledim gitsek mi bi daha diyo:) gitmez o güzellik gözünün önünden epey zaman:)

işte o zaman yandım saati belli bile değil ne zaman gelirse
canım ben devlette yaptırdım bundan 2 ay öncesine kadar karşılamıyordu ama artık karşılıyormuş öyle demişti doktor.
ay canım ya allah kolaylık versin çok üzüldüm acaba başka bi doktora görünsen mi madem o kadar kötüsün

ne zaman bitcek bu bulantılar tatlım ya sırf sabah değil gün boyu böyleyim ben doktoruma serum diye yalvarcam artık dün gün boyu sadece salata yedim başka birşey demedim

canım sen bu kadar kötüysen serum takviyesi almalısın biraz kendine gelirsin ,yemekde yiyemiyorsun vücudun iyice dirençsiz kalıyor doktoruna tekrar söyle bence...

Hepimiz yazılarımızda hata yapabiliriz ama bunu da söylemeden geçemiycem. Bilmediğim birşeyde yazarken de bağlac değildir ayrı yazılmaz.
Bu arada bir sürü yazım yanlışım vardır benim de.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…