2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Bende aynı dertteyim.. Bedenim arada kaldı.. Karnım çıktı diye kendi kıyafetlerim olmuyor. Ama bir s beden pantolonda büyük geliyor.. O yüzden gittim tayt gömlek olayına başladım mecburen.. Elbiselerle üşüyorum artık sabah ve akşamları.. Sonrasında bedenimiz düzelir inşallah..

Gayet iyiii :)

Bugun iyi teyzesi antibiyotiğe dun basladim. Allahıma sukur iyi, iştahida açıldı.

Sen nasilsin bebiş nasil?? Benim kuzucuk sabahtan beri 2 kere hareket etti.

maşallah biran önce iyileşsin inşallah... şükür iyiyiz 2mizde ama ben hareket hissetmiyorum bir kıpırtı var sol kasıkta ama gaz diyorlar ((

Günaydın herkese..

kızlar kaç gecedir yada uzun zamandır diyeyim geceleri uykuda problem yaşıyorum sağa dönüyorum sola dönüyorum ama öyle derin uyuyamıyorum resmen kendimi dinliyomuşum gibi geldi bu gecede aynısı oldu bir de üstüne karnımda içerden yani yumruk gibi bişi yedim sanki bişi patladı bum diye çok korktum sizde geceleri böyle uykuda problem yaşıyormusunuz:26:

Bende 12+3 de yaptırdım ve ense kalınlığımız 1.3 dü.. Eminim ve inşallah herşey iyidir sizdede. Biz sonuçlarımızı aldık,çok şükür normaldi..

Ben 6 haftalıktan itibaren o deliksiz uykulara veda ettim. Bu gece sabah ezanıyla uyandım döndüm durdum.. Bir dahada uyuyamadım.. Eskiden deliksiz uyurdum artık yok

Ben 6 haftalıktan itibaren o deliksiz uykulara veda ettim. Bu gece sabah ezanıyla uyandım döndüm durdum.. Bir dahada uyuyamadım.. Eskiden deliksiz uyurdum artık yok

neden böyle oluyor acaba ?yani şuan daha çok küçükler hani öyle ağırlaşmadık da o zamanlar olsa anlarım da çok erken yani bu uykusuzluk problemi..

selam cnm kızın daha ıyıyımıs sevındım.
ısımlerı bulmussun sen ohhh rahatsın valla
guzelde ısımler..
bızde tık yok hıc bısı kafamıza uymuyor yahu
bakalım cınsıyetten sonra yogunlasıcaz sanırım
ama bu ara babasının ön adını koycam ön ad olarak erkekse..
ali..yanınada modern ısım bulmam lazım bulamıyorum :44:

neden böyle oluyor acaba ?yani şuan daha çok küçükler hani öyle ağırlaşmadık da o zamanlar olsa anlarım da çok erken yani bu uykusuzluk problemi..

ay bende sacma sapan ruyalar bırde gecen ruyamda kotu sey gorup bagırıpo uyandım sonra uyuyamadım bısıden korkuorum ama neden..hemen dualar okudum annem senı korkutuolar hamılelere olur dedı kuran koydum basucuma..bırde ben gece en az 3kez tuvalete kalkıorum.oda benım uykumu bölüo.bence vucut alısmaya calısıo gece on kere kalkıcaz bebege ya

sorma canım ya saçma sapan şeyler görmeye başladım dua da okuyorum ama korktuğum an kocama sarılıyorum gece o da anlıyor hemen sarıp sarmalıorolabilir gerçekten bu kadar kendimi dinlediğimi hatırlamıyorum dediğin gibi vücut alışmaya çalışıyor belkide

isim konusunda eşim ile gebelikten önce anlaşmıştık kız olursa ismi benden erkek olursa babasından olcaktı ben kız için hazırlamıştım ama bebişimiz erkek henüz isim konusunda eşim bir bomba patlatmadı bekliyorum kararını biz hep iki isim istiyorduk belki birini benden isteyebilir kiii öyle olursa ismin biri arda olacak inşallahhh

Bizimde isimlerimiz hazır

Daha cinsiyet belli değil ama olsun

kız olursa yağmur olacak

erkek olursa babası emirhan istiyor ama ben sadece emir istiyorum bakalım o zmaana kadar belki değişir

canım aynı şekildeyim sabahta yazmıştım, haftasonu bulantılarım gece huzursuzluklarım bitti sanmıştım bu gece geri döndüler. senle tarihlerimizde aynı... gece inliyorum sürekli huzursuz uyuyorum, eşim kaldırıyor iyi misin diye.. bu sıpalar geceleri uyanıyor mu karnımızda aceba ondan mı uyutmuyor bizi birde çokk şiddetli baş ağrısı ağrısı yaşıyorum migren gibi saçlarımı yolasım geliyor. sende de var mı baş ağrısı?

ilk zamanlar bende bir kaç kere oldu ben biraz da ödleğimdir, hep Allaha sığındım dua ettim bir şey olmuyor şu aralar bir gece çok sıkıntılıydım eşimle kavga etmiştim uykuda yataktan koşarak kaçmışım kendimi balkonda camı açmış buldum..

benim formulum şu herkese öneririm; Peygamber efendimiz(sav) aişe annemize gece yatmadan şunu önermiş ; ihlas, nas, felak surelerini okuyup ellerine üfleyip tüm vucudunuza sürün bunu 3 kere yapın.. birde yine Peygamberimizin (sav) gece yatmadan okunan bir hadisi var her gece onu okuyorum elhamdülillah bir sıkıntım olmuyor...

şimdi hastaneden geldim 2'li test sonuçlarımı aldım herşey yolundaymış....
diğer kan değerlerimede bakmıştı kızamıkçık bile geçirmişim ama annem hatırlamıyor
bu arada bu sabah itibariye bana destek olan tüm arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek ne güzel...
çilekçim tavsiyelerine mutlaka uyucam ve olaya senin anlattığın şekilde bakmayı denicem....ozpolatçım ne dün akşam ne sabah beni görmedi sesimi duymadı bu yüzden huzursuzluğumu da görmedi....bugün 2.gün bakalım ne olacak???

sürmeli hoşgeldin şekerim, diloşun iyiymiş gözün aydın...

bende şimdilik erkek isimleri var sanki cinsiyeti belliymiş gibi, yusuf ismini istiyorum çocukluğumdan beri. yusuf peygamber çok güzelmiş ya benim de oğlum olursa güzel olsun diye

birde allahu teala güzelliğinin bir nebzesini dağa taşa toprağa insana hayvana bitkiye yarattığı herşeye vermiş. bir nebzesini de yusuf a.s vermiş. düşünün ki ne kadar güzelmiş. tabi Peygamber efendimiz

beşer olarak ondan daha güzeli yok onu tenzih ediyorum.

eşimde ömer diyor. onunda çocukluk hayaliymiş...

kız ismi aklımda zeynep var çok sevimli geliyor.

Sanırım biraz da psikolojik gidiyor. Wc olayım bende de aynı gece de bir kaç kez uyanıyorum onun için. Birde ben soluna yatmaya alışık biri değilim. O konuda çok zorlanıyorum.. Uyuyamıyorum...

canım bende ilk zamanlar baş ağrısı çok oluyordu sonra sık olmasa da ara ara oluyor hemen buz koyuyorum vücudumu gebelikde ilaçlara alıştırmak istemiyorum zaten sabahları erken kalkıyorum mide bulantısından dolayı ne zaman azalıcak onu da merak ediyorum birde ben artık bişiler hissediyorum kıpırtı gibi gıdıklama gibi bişi özellikle uzandığım zaman göbek deliğimin 5 cm altında oluyor e gündüzleri de gaz problemim yok olsada gazı ayırt edebiliyorum

çilekimmm ve özpolatımmm off aynı sıkıntılar bndede vat tuvalet olayı hıc azalmıo her gun artıo dun gece ıkıyse bu gece 3 kere kalktım resmen uyanıorum ınat edıorum hyr kalkmıcam tutucam dıe ama kacırıcam dıe korkumdan gıdıorum gozler kapalı gerı gelıorum :))) hıc uyuyamıorum bn hep yüzustu uyrdum sımdı sırt ustu cok zor gelıo sola sagada donunce ıster sıteme karnımın ustune donuorum onuda yapamıorum offf nolcak bole daha cok erken uykusuz geceler ıcın ama :2:

şu tuvalet olayı facia gerçekten birde bizim yatağın ucunda kocaman bir koşu bandı var eğilerek geçmekten bıktım yatağın üzerinden geçiyorum tuvalete gitmek işkence oluyor geceleri bana, birde eşimin ayağına takılıp düşerim die korkuyorum ama çok zararlı olduğu için tutmuyorum üşenerekde olsa gidiyorum neyseki kalkıcak koşu bandı yerinden

bu tuvalet olayı bende de var ya ilk zamanlar hiç olmuyordu böyle şimdi gecede 3 kere 4 kere kalkıyorum. su fazla içememiştim ilk zamanlarda doktorum kızdı bol su içmen lazım diye bende devamlı elimde bardak su içiyorum bu seferde gün içinde tuvaletten çıkamıyorum canım ya nasıl inat ediyorsun kalkmıcam diye benim kasıklarıma ağrı giriyor tutunca bide tutmamak gerekliymiş idrar yolları iltihabı olmasın diye bi yerde okumuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…