2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
cnm o kanama aralarinda geliyor. hatta bazen ip gibi olur. ilk ben de cok korkmustum ama zamanla geciyor. dinlenmeye bak yeter gecer yakinda ins

bende kendı kendıme yanıt verıp duruyorum..kaale alınmadan küs.herkese herseye bısı yazma cabasında oluorum arada sızde bana yazsanız cevap versenız olmazmı küstük
yaa cnm o agri bnde de oluyor. ben hamilelikten olabilecegini dusunmemistim demekki hamileliktenmis

arkadaşlar ben de sizlerden dua bekliyorum

yarın inş ikili testimiz var nihayet zaman geldi inş güzel haberlerle gelirim
Allah yardimcin olsun cnm guzel haberlerle gel ins

Takmaaa benim ikilim yapildi normal dedi daha bise sormadim normal olmasa diil der az rahat olun kizlar

haklisin aslinda 3 ludensnra rahatlicam ins doktorum biraz detayci tatlim buda iyimi kotumu bilmiyorum iste 1/700 sonucta amniysenteze sicak bakan bi se susun artik

kızlar ya süt iç içtikten sonra midemce acayip gaz oluyor ve çok rahatsız oluyorum..sizin bu durumda bulduğunuz bi çare var mı?içmezsem rahatım ama içmek zorundayız

haklisin aslinda 3 ludensnra rahatlicam ins doktorum biraz detayci tatlim buda iyimi kotumu bilmiyorum iste 1/700 sonucta amniysenteze sicak bakan bi se susun artik

cnm bnm işyerinde bi arkadaşın ikili testi riskliydi ki seninki riskli de değil..sonra amniyosentez yapıldı,hemde 3 kere su alındı anneden.risk azda olsa var dedi üniversite hastanesi,sonra çocuk bi doğdu maşallah nur topu gibi,maviş maviş şimdi 7-8 aylık oldu..herşeyin hayırlısı de,bebişini de etkileme,üzme annesi..

sana dedim ama o yuruyuse artik benim de baslamam gerekiyo ama popoyu kaldiramiyorum:))
allah askina bir magaza bulursan bana da soyle ben de hic birsey bulmiyorum internetten de acaip pahali..

Merhaba kızalar ben de mart annesi olacağım inşallah...Sizlere bi kaç konuda bişey danışmak istiyorum..14.Haftasayım ama hiç göbeğim yok siz pantolonlarınız düğmelerinin kapanmadığıından bashetmişsiniz..bi ben miyim böyle acaba? Bir de tansiyonunuz nasıl çıkıyor benim her doktora gittiğimde 13-9 çıkıyo evde genellikle 12-8 bu durumu yaşaynınız var mı? Bir de asıl aklıma takılan son doktora gittiğimde bebeğin 12+4 olması gerkirken 12+1 dedi ama normal olablir dedi bu durum başına gelen var mı sorularım biraz çok oldu ama şimdiden çokkk teşekkür ederimm...:)

? ? ? ..........

cnm benimde 5.haftadan beri gaz göbeğim vardı,senin gazın olmuyo demekki..şişer merak etme bikaç haftaya..tansiyonumda hep 11-7 yada 11-6 çıkıyor,hiç anormal çıkmadı,hiçbişey yiyemediğim zamanlarda bile..usg sonuçlarında da makina bebeğin uzunluğuna göre otomatik ölçüm yapıyor,benim 11+4'e kadar hep gününde çıkmıştı,o zaman sadece 12+1 çıkmıştı,doktorum normal demişti.

? ? ? ..........

sende başkası için mi üzülüyosun,boşver ne takıyosun..eğer ailenden değilse sil gitsin nolucak..bebeğinden kıymetli mi?nerde adalet var ki?sen en güzel cevabı üzülmediğini göstererek vereceksin ki amaçlarına ulaşamadıklarını anlasınlar..şu an hayatının en güzel dönemindesin,kimsenin uykularını kaçırmasına izin verme,karnındakini düşün..

kızlar ya süt iç içtikten sonra midemce acayip gaz oluyor ve çok rahatsız oluyorum..sizin bu durumda bulduğunuz bi çare var mı?içmezsem rahatım ama içmek zorundayız

benden başka sütle arası bozuk olan yok sanırsam

ben öyle ufak tefek şeylere zaten hiç takılmamm..sorunun ele avuca sığacak bir durumu yok..karnımdaki bebekle ittirildim,kaktırıldım..kollarım çizildi..sıkıldı..resmen şiddet gördüm bu halimleee üstüne popo üstü düştüm allahtan bişiy yok...delircemm düşündükçee..olmayacak sebep

neler oluyor kuzum yaaa?? kim ki sana bunları yaşatan?? hem de bu dönemde???

ebahcim cok uzuldum ya ne olcak boyle bu adam diye dusunmektense bu surecte onun bu gecimsiz halleriyle kendimi nasil rahat ettirebilirim deyip yavruna saril guclu ol..
kadin erkek iliskileriyle ilgili basarili yazilar var onlari bul eger esin dinine bagliysa peygamberin kadinlarla ilgili hadislerini topla senle konusmaya yaklastiginda once kendini gelistir oku egit filan gibi seyler de taviz verme artik canim artik ya..

benden başka sütle arası bozuk olan yok sanırsam

canım bende aynı durumdayım laktozsuz süt ıcıyorum pınarın var cok memnunum sutun ıcındekı gaz yapan madda laktozmus o yuzden onu al gaz yapmıo hıc sıddetle tavsıye ederım memnun kalıcaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…