2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
neler oluyor kuzum yaaa?? kim ki sana bunları yaşatan?? hem de bu dönemde???

:KK14::KK14::KK14:hiçç iyi değilim kafamı dağıtmak için elimden geleni yapıyorum..iştahım gitti dünden beri bişiy yiyemiyorum,miğdem bulanıyor çok halsizim ve elimde olmadan hep ağlıyorum haketmedim diye..bunları yapan demeye dilim varmıyorr :KK53::KK53::KK14::KK14:pislik heriff kocam!!! şoktayımmmm şokkkk içindeeee hayatım karardıııı :KK43::KK43::KK14::KK14:

ben öyle ufak tefek şeylere zaten hiç takılmamm..sorunun ele avuca sığacak bir durumu yok..karnımdaki bebekle ittirildim,kaktırıldım..kollarım çizildi..sıkıldı..:KK43::KK43:resmen şiddet gördüm bu halimleee :KK14::KK14: üstüne popo üstü düştüm allahtan bişiy yok...delircemm düşündükçee..olmayacak sebep:KK50:

cnm hiç bu kadarını tahmin etmemiştim..bende sinir krizine girerdim böyle bi durumda..walla en ufak bişeyde herkese diyorum ben iki canlıyım,ben öncelikliyim...sağolsun etrafımdaki herkesde,ailem-iş arkadaşlarım,hepsi gözleri gibi bakıyor bana..en ufak bişey kaldırmamı istemiyorlar..sana kim bunları yaptı bilmiyorum ama öbür dünyada hesabını nasıl verirler çok merak ediyorum..

canım bende aynı durumdayım laktozsuz süt ıcıyorum pınarın var cok memnunum sutun ıcındekı gaz yapan madda laktozmus o yuzden onu al gaz yapmıo hıc sıddetle tavsıye ederım memnun kalıcaksın :KK66:

hee..bende sek in günlük sütünü alıyorum daha doğal olsun diye..onu bi deniim bakalım..ya 4 gibi mısır gevreği yedim hala gaz var,birazdan sodaya dalıcam :)

msj gönderdi bana "beni yemeğe bekleme diye"bende bundan sonra o evde biraz zor blursun dedim...eve gittim evdeydi blöffffff yemeğimi yedim çalışma odasında b.sayardan tv izliyorum daha yüzümü görmedi...uzun bir sürede göremeyecek zaten...sıktın artık ömür törpüsüsün dedi bugün...ömrü törpülenmesin madem görmesin duymasın beni.....üzülüyorum tv.de internette kendimi eğlemeye çalışıyorum,fındık,ceviz,çikolata aldım minik misafirim rahatsız olmasın diye....analar çeker yükü derler doğruymuş adamın umrunda değil!!!!!!!

meğr benimm hamile olmamı bekliyomuşş:KK14::KK14: en zayıf yanımı bullup yıkıp geçmekmiş derdiii:KK19::KK19: off offf başım çatlıyorr...benn bunlarıda görecekmiydim???? allahımmm yardım ettt:KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14:hiçç iyi değilim kafamı dağıtmak için elimden geleni yapıyorum..iştahım gitti dünden beri bişiy yiyemiyorum,miğdem bulanıyor çok halsizim ve elimde olmadan hep ağlıyorum haketmedim diye..bunları yapan demeye dilim varmıyorr :KK53::KK53::KK14::KK14:pislik heriff kocam!!! şoktayımmmm şokkkk içindeeee hayatım karardıııı :KK43::KK43::KK14::KK14:

üzülme canım dicem ama bende dünden beri hep ağlıyorum....bugün aynı ev içinde evi ayırdım buıradaki kızlar sağolsun destek oldular o bana isterse 7 ay sonra gelsin o güne kadar asla ama asla yanına gitmicem!!!!!!!yeter yüz verdiğim kendini bi halt sandı bugüne kadar hamileliğimi hissedemedim yeter artık bu kadar!!!!!!!!ben arkadaşlar elimizden geldiğince seni dinleriz yardımcı oluruz.....yalnız değiliz biz......

nedir bu kocalardan çektikleriniz,ebah,özpolat şimdide sen..Allah yardımcınız olsun..bol bol dua edin,eşleriniz insafa gelsin,sadece size değil kendi evlatlarınada zarar verdiklerini anlasınlar..

ben anlamıyorum bu insanları,nasıl düşünmezsin kendi canını..ya o kadınla beraber senin evladına da bişey olsa,bunun vicdanıyla bi ömür nasıl yaşayacaksın be adam..hiç mi kalbin sızlamayacak..kadının kölesi olman gerekirken evladını taşıyo diye,sen onu hırpalıyosun..kim bilir kaç senedir kahrını çekiyo bu kadınlar sizin,yetmiyo evlatlarınızı taşıyo,çok mu zor biraz anlayış göstermek,sevmek,saygı göstermek.bazı şeyleri görmezlikten gelmek..nedir yani..azıcık kendine çeki düzen versen..karşındakinin bütün sistemi çökmüş,azıcık internetten okusan üzerine düşenleri..eşşek değilsin herhalde,okuma yazman da var..

Allah bildiği gibi yapsın... Tüylerim ürperdi canım yaa!!! pişmanlık duygusu yok mu bari hiç?? ay ne diyeceğimi bilemedim yaa... sebep de eminim eften püften bir şeydir Erkek milleti işte. tek güçleri yettiği bizleriz.

msj gönderdi bana "beni yemeğe bekleme diye"bende bundan sonra o evde biraz zor blursun dedim...eve gittim evdeydi blöffffff yemeğimi yedim çalışma odasında b.sayardan tv izliyorum daha yüzümü görmedi...uzun bir sürede göremeyecek zaten...sıktın artık ömür törpüsüsün dedi bugün...ömrü törpülenmesin madem görmesin duymasın beni.....üzülüyorum tv.de internette kendimi eğlemeye çalışıyorum,fındık,ceviz,çikolata aldım minik misafirim rahatsız olmasın diye....analar çeker yükü derler doğruymuş adamın umrunda değil!!!!!!!

Hadi bakalım görsün nasıl oluyormuş, aynı evde yabancı olmak neymiş... inşallah işe yarar kuzum da biraz olsun rahat nefes alırsın.

meğr benimm hamile olmamı bekliyomuşş:KK14::KK14: en zayıf yanımı bullup yıkıp geçmekmiş derdiii:KK19::KK19: off offf başım çatlıyorr...benn bunlarıda görecekmiydim???? allahımmm yardım ettt:KK14::KK14:

ebah'In yaptıgı gibi yap kuzum. yanına bile uğrama. git başka odaya. ay ikinizi de okuyunca elimden bir şey gelmediği için kahroluyorum yaaa.

2 yıllık evliliğimde ilk defa yapıyorum bunu...keşke bugüne kadar yapsaydım salaklık bende hamile olma zamanımda beni kaybedebilir hissi yaşatmaya çalışıyorum...ama görsün hamile bile olsam onsuz yapabilirim...benim ailem var,mesleğim var...ben ona her zaman dedim ben yiyecek ekmeğim,sığınacak evim olmadığı,beni seven sahip çıkacak kimsem olmadığı için değil aile olmak için evlendim dedim hala anlamıyor,çok agresif,çok sinirli...işim çok zor hemde çok zor.........

sebepte çok basit evdeki internet bağlantısını arkadaşına verecekmişşş..bana soormadann ki,ben kullanıyorum :KK14::KK14:neymiş söz vermişmiş arkadasınaa bende elinden aldım oda itip kakaladı:KK14::KK14: hiç tahmin etmediğim hareketleri yaptıı:KK43::KK43: sonrada özür diledi yaptıktan sonra..:KK53:özür dilese ne faydaa..ben birde ona kavhaltı hazırlamıştım,gülerek uyandırmıştımm..karşılığına bakk:KK14::KK14:bir arkadaşı için beni hırpaladıı yazıklar olsunn allahından bulsun..tamamen gözümden düştüü artık evede almıycam onuu gitsin ne hali varsa görsün olmadı zorlarsa polisi arıcam şikayette bulunucam..:KK14::KK14:

2 yıllık evliliğimde ilk defa yapıyorum bunu...keşke bugüne kadar yapsaydım salaklık bende hamile olma zamanımda beni kaybedebilir hissi yaşatmaya çalışıyorum...ama görsün hamile bile olsam onsuz yapabilirim...benim ailem var,mesleğim var...ben ona her zaman dedim ben yiyecek ekmeğim,sığınacak evim olmadığı,beni seven sahip çıkacak kimsem olmadığı için değil aile olmak için evlendim dedim hala anlamıyor,çok agresif,çok sinirli...işim çok zor hemde çok zor.........

bende 2 yıllık evliyim,24 saat beraberiz..eğer sana yaptıklarının 10 da birini yapsaydı büyük konuşmayayım ama kapının önüne koymuştum..tabii insan yaşamadan bilmiyo,dışardan konuşması kolay ama hazmedemiyorum size yapılanları..yemin ediyorum sinirden dudaklarımı parçaladım..bu nasıl vicdandır ya..

sebepte çok basit evdeki internet bağlantısını arkadaşına verecekmişşş..bana soormadann ki,ben kullanıyorum :KK14::KK14:neymiş söz vermişmiş arkadasınaa bende elinden aldım oda itip kakaladı:KK14::KK14: hiç tahmin etmediğim hareketleri yaptıı:KK43::KK43: sonrada özür diledi yaptıktan sonra..:KK53:özür dilese ne faydaa..ben birde ona kavhaltı hazırlamıştım,gülerek uyandırmıştımm..karşılığına bakk:KK14::KK14:bir arkadaşı için beni hırpaladıı yazıklar olsunn allahından bulsun..tamamen gözümden düştüü artık evede almıycam onuu gitsin ne hali varsa görsün olmadı zorlarsa polisi arıcam şikayette bulunucam..:KK14::KK14:

hey Allah'ım sebebe bak!!! işte onlar erkek; bir şey yaparlarken bize neden sorsunlar ki!! olmaz öyle şey, erkekliğe sığmaz. ama karnında kendi çocuğunu taşıdığı, Rabb'inin ona emaneti olan eşini itip kakar, bu erkekliğe fazlasıyla sığar. yine de öfkeyle hareket etme canım benim. zaman her şeyin ilacıdır. polis falan çözüm değil ki.. ayrılma gibi bir niyetin yoksa, ki bebekle bu sanırım şuan olmaz; biraz olsun kendine zaman ver bence.

bende 2 yıllık evliyim,24 saat beraberiz..eğer sana yaptıklarının 10 da birini yapsaydı büyük konuşmayayım ama kapının önüne koymuştum..tabii insan yaşamadan bilmiyo,dışardan konuşması kolay ama hazmedemiyorum size yapılanları..yemin ediyorum sinirden dudaklarımı parçaladım..bu nasıl vicdandır ya..

oyle olmuyor canım yaa. katlanamam diyorsun ama, başa gelince her seferinde bir kere daha denemek için her seferinde yaşadıklarını yok sayıyorsun. ben de iki yıllık evliyim. evliliğimin ilk yılı kabus gibiydi benim de, yeri geldi benzer şiddetleri ben de yaşadım. ama bir yuvayı yapmak kolay, yıkması zordur derlerdi inanmazdım. yaşayarak tecrübe ettim. gerçekten son raddeye gelmeden yuva yıkılmıyor.

Onlar karninizdakinin kiymetini bilmiyor, bosverin onlari, harta yoksayin, hesaplasma yapacaksaniz illaha dogumdan sonraya hatta emzirmeden sonraya saklayin

oyle olmuyor canım yaa. katlanamam diyorsun ama, başa gelince her seferinde bir kere daha denemek için her seferinde yaşadıklarını yok sayıyorsun. ben de iki yıllık evliyim. evliliğimin ilk yılı kabus gibiydi benim de, yeri geldi benzer şiddetleri ben de yaşadım. ama bir yuvayı yapmak kolay, yıkması zordur derlerdi inanmazdım. yaşayarak tecrübe ettim. gerçekten son raddeye gelmeden yuva yıkılmıyor.

dedim ya ancak yaşayan bilir,ama hazmedemiyorum cnm ya..biz kadınlar mı çok vicdanlıyız anlamadım gitti..yani normal durumlarda neyse odundur,kazmadır dersin,halletmeye çalışırsın..ama bu özel durum ya,karnında senin çocuğunu taşıyan kadına nasıl kötü davranırsın..ne mantığım ne vicdanım ne kalbim kaldırmıyo,anlamıyo..ama eminim onlarda bi gün çok pişman olacaklar,dilerim o zaman kırdıklarını yerine koyabilirler..

cok ama cok haklisin ayrica izledigin yol da cok mantikli..kizdim uzuldum ama sen aklinla yola getircen onu insallah ..

üzülme canım dicem ama bende dünden beri hep ağlıyorum....bugün aynı ev içinde evi ayırdım buıradaki kızlar sağolsun destek oldular o bana isterse 7 ay sonra gelsin o güne kadar asla ama asla yanına gitmicem!!!!!!!yeter yüz verdiğim kendini bi halt sandı bugüne kadar hamileliğimi hissedemedim yeter artık bu kadar!!!!!!!!ben arkadaşlar elimizden geldiğince seni dinleriz yardımcı oluruz.....yalnız değiliz biz......

ya canım bnmkide aynı ömür törpüsü lafını çok kullanır, bak çok iyi gelicek sana biraz bunlardan uzak yaşamak böyle yaptıkça eşin sana yaklaşıcak üzülme sakın ,eşin üzülmüyor sen üzülüyosun,ayyy bugün iyice sinir oldum eşine

nedir bu kocalardan çektikleriniz,ebah,özpolat şimdide sen..Allah yardımcınız olsun..bol bol dua edin,eşleriniz insafa gelsin,sadece size değil kendi evlatlarınada zarar verdiklerini anlasınlar..

ben anlamıyorum bu insanları,nasıl düşünmezsin kendi canını..ya o kadınla beraber senin evladına da bişey olsa,bunun vicdanıyla bi ömür nasıl yaşayacaksın be adam..hiç mi kalbin sızlamayacak..kadının kölesi olman gerekirken evladını taşıyo diye,sen onu hırpalıyosun..kim bilir kaç senedir kahrını çekiyo bu kadınlar sizin,yetmiyo evlatlarınızı taşıyo,çok mu zor biraz anlayış göstermek,sevmek,saygı göstermek.bazı şeyleri görmezlikten gelmek..nedir yani..azıcık kendine çeki düzen versen..karşındakinin bütün sistemi çökmüş,azıcık internetten okusan üzerine düşenleri..eşşek değilsin herhalde,okuma yazman da var..

canım benim kocam bilgisayarcı ve kaç kere dedim zamanın var aç biraz hamilelikte neler oluyormuş baba adaylarına düşen görevler neymiş umrunda değil pc de oyun oynuyor çok önemli

ahh canım ya asla yanlız değilsin bak kendinde sölemişsin ailen var çalışıosun mesleğin var bir kadının elinde ekonomik gücü varken hiç bir zaman sırtı yere gelmez ,seninkide afedersin 2. evliliği en azından bir takım şeylere dikkat etmeli ne kadar çok kendine güveniyor ağa mı paşamı

çok üzüldüm canım ne dicemi bilemedim sakın ödün verme kendinden yazık böylelerine erkek bile denmez zaten arkadaşlarına verdiği değeri bizlere vermezler onlar her zaman 1.sırada neden çünkü önceden de vardı onlar...arkadaşı internet alamıyomuymuş en ucuzu 19 tl den başlıor modemide ttnet bedava veriyor akıl akıl gel bana takıl

Arkadaşlar Merhaba;

3 ay kullandığım oyun halısını 100-TL bedelle satıyorum. Hepsi yıkanmış, ambalajında beklemektedir.
Ankara'daki arkadaşlar elden teslim alabilirler. Şehir dışı istenirse PTT Kargo aracılığıyla alıcı ödemeli gönderirim.

Chıcco Key Fıt Ana Kucağı Oto Koltuğu 0-13 kg- Sıfır ürün fiyatı 369-TL.
Büyük oto koltuğu aldığım için 150-TL ya satıyorum. Ankara'da bulunan arkadaşlar elden teslim alabilirler, şehir dışı arkadaşlar için Ptt kargo ile gönderirim alıcı ödemeli..

Özellikleri:

Doğumdan itibaren 13 kg'ya hem bebeği taşımak içinana kucağı hem de otomobilde oto koltuğu olarak kullanılabilir.
Yeni doğan bebekler için(6 kg'ya kadar) ilk aylar hava geçiren kumaştan üretilmiş yükselticisi bebeğin başının en doğru pozisyonda durmasını sağlamak içingeliştirilmiştir.
Otomobilin gidiş yönüne ters olarak bağlanır.
Kemerlerdeki ekstra ped sistemi sayesinde maksimum konfor sağlar.
Çıkarılabilir güneş tentesi mevcuttur.
Taşıma sapı sayesinde evde kullanıldığında hem oto koltuğunu sabit pozisyona hem de sallanır pozisyona getirmek mümkündür.
Yandan darbeli kazalar içingeliştirilmiş Yan Koruma Sistemi mevcuttur.
Sırt dayama bölümü üzerindeki starfor tabakası Şok Emici Tabaka görevi görmektedir.
Chicco Simplicity Plus ve Together Puset ile uyumludur ve takım olarak kullanılabilir.

Kalite Belgeleri: ECE R44/04 sayılı Avrupa Birliği Yönetmeliği uyarınca test edilip onaylanmıştır.

Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya
Üretim Yeri: PRC

Arkadaşlar selam;

Bende 2012 Ocak annesiyim. Ankara'da oturuyorum, doğumdan önce bebeğim için beşik yaptırmıştım Suluhan'da. Aynı zamanda kendi yatağı olduğu için sadece 1 ay kullandım, şimdi de elimden çıkartmak istiyorum. İçerisinde pamuk yatak, ince bir çarşaf, takı yastığı, süt yastığı ve kılıfları, cibinlik, beşik örtüsü bulunmaktadır. Malzemesi komple Fransız güpür olduğundan sadece kız bebekler için kullanılabilir yani bu benim fikrim. Çok şık duruyor. Kargo ile uğraşmak istemediğimden sadece Ankara'daki arkadaşlarla irtibata geçmek isterim, anlaşırsak gelir müsait bir zamanda alırlar. Detaylı bir fotoğraf koymak isterdim ama çekmemişim maalesef..Bu arada ben 375-TL ya almıştım, 200-TL a satıyorum..Beşik aksanı bambu değil metaldir, sağa sola sallanabilmektedir.

Üç ürünü de ben satıyorum. Hepsi temiz kullanılmıştır.

Töğbe estagfurullahhh.. Kızlar noluyor ya hepinizin kocası mı dengesizz :KK47::KK47:

Allah yardımcınız olsun başka birşey demiyorum.. :KK50:

X