2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin sağlıkla eskitsin maşallah çok güzeller,hala alışveriş yapmayan anneler varsa onlara mutlaka başlamalarını öneririm çünkü ben şimdiden müthiş ağırlaştım 10-15 adımda iflahım sökülüyor.birde bu kuzular erkenden gelicem diye tutturabilir.bu düşünceyle ben tamamladım birçok şeyi.

güle güle sağlıklı günlerde kullansın kuzun inşallahhhhhhh

ilk fitili idrarda enfeksiyon çıktığında kullandım.. akıntı bende de var ama kokusuz, kaşıntısız ve beyaz olduğu için endişelenmedim. doktora bi söylim ben de. ama fitil vermesin yaaa...
bişey daha dicem kızlar.. sizin hiç alt bölgenizde ağrı oldu mu? benim dün yorgunluktan olsa gerek kötü bi ağrı yaşadım.geceleri de karnımla birlikte ağrıyo. dr.a bunu da sorucam. aranızda soran varsa ne cevap aldı acaba!

Gunaydın guzel anneler.bebısım asırı tekmeleyerek uyandırdı benı.bırde ne goreyım ankara da beklenen kar yagmıs kahvaltımızı hazırlıyoruz.artık acıkınca bebıs durmuyo hep tekmeler ve dalgalanmalar karnımda.sonrada ise gdcez bakalım ankaranın sogugunda.herkese ıyı haftalar.ıyı bır kahvaltı,ardından is ya da evde kosustrma bızı beklıyor.su icmeyı unutmayın

günaydın kızlarrr.. karlı ankara sabahından herkese benden de merhabalar...hafta sonu doktordaydım 1400 gr olmuş kızım.. herşeyimizi konuştuk.. medicana da yapcam doğumu ve epidural sezeryan olacak..kızlar bir de bu gün bir rüya gördüm ve çok korktum, çocuğum olmuş ben altını bile değiştiremiyorum, emziriyorum felan ama hiç mutlu değilim.. çok kötü oldum uyanınca oh be rüyaymış dedim ama ya gerçekten böyle olursa? içimde garip garip duygular var.. ya beceremezsem bu işi diye korku sardı beni.. napcam ben yaa..(

korkma canım allahın izniyle hepimiz anneliği en layık şekilde yapacaz.bu arada günlerimiz aynı canım.bebişlerimize kavuşmamıza az kaldı

yat canım sen şimdi, bir güzel dinlennnn
gecenin bir yarısı nasıl olsa kalkarsınnnnnn
:)) bu sefer cok yorulmusum heralde gece wc ye bile kalkmadim :))

kraft terletmeyen pamuk yatak aldım canım
Gule gule kullanin tatlim

Canim hosgeldin.

Cok guzeller canim gule gule kullanin

Ayakta cok durunca bendede oluyor o agri
Gunaydin canim

günaydın cici bebe anneleri..

Geçmişe gözattım da alışveriş çılgınlığı devam ediyor sanırım.
Ben de almaya doyamıyorum. Eşim çok kızıyor israf ediyorsun diye..

ama ne yapayım minik minik çok tatlılar.

Bgün 2. tetanoz aşım var hiç gidesim yok..Hava da çok kapalı tam yatak havası gel de çalış bu havada..37. haftayı iple çekiyorum artık..

ankarada olan arkadaşlara bi sorum olacak.alışveriş merkezleri dışında bebek kıyafetleri satan mağazalar nerelerde var.ben pek avm dolaşmayı sevmem de :)

Canim daha once bi arkadasada yazmistim ben ilk bebegimden once hic bebek almamistim kucagima hani altini degistirmek falan cok yabanci seylerdi bana. Ama annemler 20gun kaldilar yanimda sonra memlekete donduler esim benden cahil zaten bebekle kaldim tek basima.ama o annelik icgudusuyle oyle guzel yapiliyoki..hic merak etme telaslanma zor seyler degil inan bana.bebislerimiz saglikla gelsinler zaten sonrada burada olicaz hep takildigimiz yerlerde birbirimize destek olucaz

Canim hangi sehirdesin?

Hafta sonu size hiç bakamadım. Maşallah baya bir kaynatmışız. Biz Cumartesi Trabzona gittik geldik. Aynı gün olunca sanırım kızımda bende yorulduk. İki gün neredeyse hiç hareket etmedi. Çok üzüldüm. Endişelendim. Sonra dün akşam abdest alıp sesli yasin okumaya başladım. İki gündür hareket etmeyen kızım birden coştu. İçimizde resmen bir melek var. Rabbime binlerce kez şükürler olsun….

Paptyam yani cicişler almışız güle güle kullanın. Mathorcare de ürün bırakmadın kız

Sulecim hadi açılışı yaptın gerisi gelir arık. Kızın güle güle giysin canım

Hasta olanlara, şekeri yüksek çıkanlara acil şifalar canlarım. Hepinize iyi bir hafta diliyoruz.

Günaydınn eviniz mutlu gününüz aydın geçmesi dileğiyle :)

alışverişler çok güzel hakikaten bende cumartesi işten çıkınca anneme gittim neler almış neler

yastık, yorgan, taç şirinler li nevresim takımı , pepe nin battaniyesini, 4-5 tane yelek örmüş hala da örüyor

çıtçıtlı badiler, tavşanlı battaniye, tulum, alt üst pijama takımı, maşallah ya kadın bana bişi bırkamamaış

daha da şunu alıcam bunu alıcam derdinde allah annemden razı olsun vala ne varsa onda var

aldığın kıyafetler çok güzel arkadaşım hayırlı uğurlu olsun=) bornoz takımını ben idil baby dan aldım pamuk ve antibakteriyeldi .ama özdilekte bambu havlu vardı onuda çok beğendim onuda almayı düşünüyorum.bakım ürünlerini sebamed tavsiye ediyrm pişik kremi,bebe yağı,sabun,şampuan.bebek tırnak makasını hangi marka alacağıma bende karar veremedim.

Aynen annem ilk bebekte neredeyse herseyi almisti her geldiginde bir bavul esyayla geliyordu o kadar cok kiyafet olmustuki bazilarini giydiremedim bile.gecen gun aramis yine ne lazim liste yap diyor :))

merhaba,

bende senin gibi yer sıkıntısı çekenlerdenim. beşik için yerin yoksa sana kendi aldığım leyi öneririm. önce karyola olarak kullanacağım sonra senin resmini attığın yatağa dönüşüyor.

ölçüleri de 77- 134 hemde normal büyüyen beşiklerden çok daha az yer kaplıyor. genç yatağı yerine bunu alıp sonra genç yatağına çevirebilirsin. bak resimleri;

buda büyümüş hali;

Formini

Aynen annem ilk bebekte neredeyse herseyi almisti her geldiginde bir bavul esyayla geliyordu o kadar cok kiyafet olmustuki bazilarini giydiremedim bile.gecen gun aramis yine ne lazim liste yap diyor :))

hemen bi liste yap gönder onlar da bizim kadar hevsle alıyorlar herşeyi

ben alma diyorum oda bana sen alma diyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…