2013 Haziran Anneleri Doğum Hikayeleri...

Tebrik ederimçAllah Analı babalı büyütsün canım
benim kızımla adaşmış:KK1:
İnşallah bir an önce küvözden çıkarda mis kokulunu doyasıya öpersin:KK16:

Sevgili arkadaşlar öncelikle Allah hepimizin hamileliğini hayırlı,uğurlu eylesin.Ben bu sitenin sessiz takipçilerindendim.Fakat malumunuz Haziran annesi olacak hatunlardan biri olarak, sormak istediğim İstanbul (Beylikdüzü -Esenyurt ve Avcılar) arasında her türlü özene sahip bir hastane bakıyorum fakat tecrübeleri olan arkadaşlarıma danışmanın daha doğru olucağını düşünerek sizlere danışmak istedim. Bilgisi olan arkadaşlar var ise bu muhitlerde önerebilecekleri bir hastane varmıdır.
Not: DR'um Türkan Mutafoğlu kendisinden çok memnunum ancak hastane konusunda kararsızım.Lütfen önerilerinizi bekliyorum.
Sevgiyle kalın.

ben şişlide türkiye hastanesinde Figen İşler 'e gidiyorum , 3-4 abimin eşide orda dogum yapti çok memnun kaldi , doktorumdan cok memnunum , may 20 sinde kontrolum var odalarına vs bakıcam , tavsiye ederim .

süreyya canım allah analı babalı büyütsün inş :KK71::KK74::119: tez zamanda kuvezden cıkar da evinize geçersiniz cnmcm :KK34:

Arzucuğum beklenen doğum tarihlerinise yani sat a göre olanlarıda yazalım derim ne kadar önce doğum olduğunu bilmemi açısından ne dersin

Canım haklısın, kaç hafta kaç günlük oldugunu da eklemeyı unutmusum,
böylece ne kadar önce dogum yaptıgını daha net goruruz,
sonradan denedım ama mesajı duzeltememıstım..
Güncelleme mesajı yazacaktım, hatırlatman iyi oldu..

Güzel anne adaylarımız, mutlu doğum hikayelerinizi yazarken;

Doğum günü-saati:
Haftası ve günü: (39 hafta 1 gün gibi)
Hastane Adı:
Bebeğin boyu-kilosu:
Doğum şekli:

şeklinde hikayemizin başına ekleyelim;
hep güzel haberlerimiz olsun
ama bebişlerimiz de biraz daha dursun, henüz vakit var bir çoğumuz için..
:))

Son düzenleme:
Allah analı, babalı ve sağlıkla büyütsün inşallah arkadaşlar... darısı başımıza....

arzumu canim listenin basina doguran arkadaslarin isimlerinden olusan bir taplo yaparmisin diger topiklerde cok görmustum ben cok guzel duruyordu :))

6 Mayıs'ta bebisimolsun, topiğimizin üçüzlerini dünyaya getirdi, bugün de sedaak'ın bebişi geldi..
sedaak'ın biraz erkence oldu, bdt 29 haziran'dı. umarım çok çabuk toparlanır tüm bebişlerimiz..
Allah onları anne-babalarına bağışlasın..

Aminn....

Son düzenleme:
bebeğimin doğması ve buraya hikayemi yazmak için sabırsızlanıorum:)
Allah doğan bebişlerimize uzun ömürler versin inşallah:)

işte doğrunların listesiiii
1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6

bakalım 8. kim olacaaakkk:KK34::KK52:

Son düzenleme:

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini

8 kişi oldu hadi bakalım sıradakiii :KK1:

Son düzenleme:
sırada minikuss var dün doğum sancıları başlamıştı nişanı da gelmişti bugün hastaneye gidecekti ama hiç girmedi nete belki de o da doğurmuştur hayırlısı bakalım... :KK16:
ha birde edahus 13 mayısta sezeryanla doğum yapacak ay çok heyecanlı herkes birbir doğuruyo :)

Son düzenleme:
Aaa mehsel de mi dogum yapti, masallah. Bebegi de kendisi de iyidir umarim. Darisi basimiza..

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1

Evet son olarak mehsel yaptı..yokmu arttıran:KK9: :KK1:

Son düzenleme:

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1

Evet son olarak mehsel yaptı..yokmu arttıran:KK9: :KK1:

zeynonun suyu gelmiş sıra onda sanırım.:KK17:
Neler oluyor haziran anneleriiiii. :KK53:

Herkes hayırlısıyla sağ salim alsın evladını kucağına. :KK16:

Benim 40. haftamın bitmesi haziran sonuna denk geliyor o yüzden bi arkadaş bana ''senin burda ne işin var sen temmuz annesi değil misin?'' demişti. Ama görünen o ki bebekler acele ediyor. Hazirana kadar doğurmayan bi ben kalıcam galiba:KK70: Doğum yapan arkadaşlara hayırlı olsun. Yavrularımız sağlıkla büyüsünler inşallah...

Dogum yapan arkadaslara hayirli olsun. Allah anali babali buyutsun.
Benim de dort gun once nişanım geldi ama devami yok :) bekliyoruz bakalim

X