2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar hep okuyorum ama pek yazmıyorum bende doğuramayanlardanım ama stres yapmıyorum 40 haftamız daha dolmadı panik yapmamak lazım inş hepimiz sağ sağlim alırız kucaklarımıza benimde son haftam üstelik bebişim tüp bebiş cumaya kadar beklıycez olmadı sezercık olucaz Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kizlar yarin bende sezeryan olacagim dualariniz esirgemeyin lutfen, bugun inanilmaz stresliyim, herseye agliyorum, ustune eimde hastalandi.

Izmirli canim dr aldigin haberlere cok sevindim, ins kolayca gerceklesir dogumun. Bizim bebislerin kilosu az olacak ama olsun onemli olan sagliklari.

Herkese selamlar arkadaşlar ben dün saat 10:00 gibi doğumumu yaptım küçük adamımı kucağıma aldım Bebiş 3 kg. 52 cm boyunda, çok güzel bir duygu Allah bütün arkadaşlarıma nasip etsin bana dua eden dualarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim darısı bebiş yolu bekleyenlerin başına...
canım maşallah oğluna hayırlı sağlıklı bir ömrü olsun inş.,
Dün sabah sancıyla hastaneye gittim ve 14.45 de kızımı normal doğumla kucağıma aldım mutlu son yupppiii :)
canım hayırlı olsun rabbim size bağışlasın, doğumun da ne kadar kolay olmuş maşallah rabbim sağlıklı hayırlı ömür versin evladına inş.

SLM arkadaslar bizimde kontrolumuz vardi nst de sancimiz cok cikmadi ama Cati muyanemde doktorum cok sasirdi baya agri cekmissin seen hem yumusamis hem de acilmam 1parmak 2_3 cm olmus her an dogurabilirsin hatta bu gece bile gelebilirsin dedi suni sanci verse m suan dogurursun dedi cok a grim olmadi aslinda dedim by acilmaya agri hissetmediysen bu cilmayla riske atamam seni dedi haftasonuna kadar olmazsa pazartesi tekrar kontrole cagirdi be durum a gore sali gun suni sanciyla %90 kizimi alcam kucagima cok rah at kolay bir normal dogumun olur dedi ama bebegim 2750 cok as degilmi 2650 ydi 2 hafta oncededim kafasi kanala girdigi icin tam olcum yapamiyoruz 300gr ynilma pyimiz var iyi Merak etme dedi boyumuzu soramadim bile cok karisigim Su an neler hissettigimi bile kestiremiyoum

canım benim hayırlı olsun,inş kolay bi doğumun olur,artık kilosunu sorun etme doğunca emzirir emzirir kilo aldırırsın sen ona inş. annesi,allah yardımcın olsun

cenzey de doğurmuştur heralde,inş. güzel haberlerini alırız

Oyy annesi kokla o mis kokuluyu yerime olurmu?
Lohusalıktanda kaynaklanabilir canım, ben oğlumu 2 hafta civarı sadece emzirmek için kucağıma almıştım, doğumun zorluğu ve dikişlerim çok etkilemişti beni. Belkide o yüzden oğlum şimdi babasına çok düşkün...

koklarım teyzesi sanırım öyle lohusalıktan teşekkür ederim desteğin için allah onları bizlere bağışlasın :KK16:

Bugun kızım 20 gunluk oldu sabahtan berı hastanelerdeyız cok sukur kızımın kolu kaynamıs kalcadan fılm cekıldı oda cok sukur ıyı cıktı ama benım kan degerlerım hala dusuk dun saglık ocagına gıttım tahlıl sonuclarımı almak ıcın doktorada dıkıslerım hala gecmedı dedım afedersınız ıdrar yaparken yanma oldugunu soyledım oda tamam ebenın yanına gıt baksın dedı sonra ebe baktı ve dıs dıkıslerın gayet normal dedı ve sankı catı muanesındekı gıbı baktı ve senden taze kan gelıyor ıcten acılman var deyıp doktora soledı oda kendı kadın dogumcuna yarın hemen gıt dıksınler dedı eve geldım ve lavobadayken dıkıs ıpının elıme geldıgını gordum ve bugun doktora saglık ocagına gıdıp bana dıkıslerım hakkında neler dedıklerını soyledım oda baktı ve neden baktırdınkı dıs dıkıslerını yırtmıslar dedı ama kendılıgınden gecer uzulme eger ıcten yırtılman olsaydı bır ped degıl uc dort ped aynı anda kırlenırdı senın dıkıslerın ıyılesıyor dedı sevındım ama demekkı ıp o yuzden elıme geldı saglık ocagındakı ebe dıkıslerı yırtmıs doktorun dedıgıne gore catı muanesındekı gıbı muane ettıgı ıcın yırtmıs sanırım :-(

canım çok geçmiş olsun bebeinin de biran önce sağlığına kavuşsun sende öyle

doğurmak istiyorum artık.açıklık 2 cm ilerlemiyor kasılmalarım hattinden fazla..
beklemek çok yoruyor beni.etrafımda sürekli halen doğuramadın diyen saçma sapan insanlar yüzünden psikolojim bozuldu resmen.
of of :KK43:(

iyi akşamlar kızlar,
şu an 37+5 günlük hamileyim.doktor haftaya çarşambaya gün verdi yani 38+4 olacağım ama aklımda şüpheler var.bir yandan da annem başımın etini yiyip duruyor.Erkenmiş daha.doktorla konuşmalıymışım daha geç yapmalıymış.Doktor da inatla 18 inde alacağım diyor.arada derede kaldım iyice strese girdim.cumartesi son kez dr a gideceğim NST çektireceğim.Doktorla bir kere daha konuşmalı mıyım?Biliyorum iyice kızacak doktor.off karmakarışığım :KK43:

Slm kızlar hep okuyorum ama pek yazmıyorum bende doğuramayanlardanım ama stres yapmıyorum 40 haftamız daha dolmadı panik yapmamak lazım inş hepimiz sağ sağlim alırız kucaklarımıza benimde son haftam üstelik bebişim tüp bebiş cumaya kadar beklıycez olmadı sezercık olucaz Allah hepimizin yardımcısı olsun

selam canim bende tupbebis annesiyim ins,5 ocak transfer tarihimizdi.:emir_bebek:
ozel hast dru riske atamayiz sezeryan dedi .devlet hast dru normal dogum da yapabilirsin gerek olursa zaten sezeryana aliriz dedi
bende karar veremiyorum ozelemi gitsem devlet hast. ALLAHim kolaylik versin hepimize ,anne olmak gercekten zor ve okadar kiymetli. uyku tutmuyor insani

iyi akşamlar kızlar,
şu an 37+5 günlük hamileyim.doktor haftaya çarşambaya gün verdi yani 38+4 olacağım ama aklımda şüpheler var.bir yandan da annem başımın etini yiyip duruyor.Erkenmiş daha.doktorla konuşmalıymışım daha geç yapmalıymış.Doktor da inatla 18 inde alacağım diyor.arada derede kaldım iyice strese girdim.cumartesi son kez dr a gideceğim NST çektireceğim.Doktorla bir kere daha konuşmalı mıyım?Biliyorum iyice kızacak doktor.off karmakarışığım :KK43:
yok canım erken falan değil.ben doğurayım diye dua ediyorum.yeri daraldı zaten iyice bebişlerimizin.bir an önce sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin Allah.

iyi akşamlar kızlar,

benim dr da 39 aliriz demisti.aslinda ben dogum agrilari baslamasindan sonra olacaksa sezeryan olsun isterim. druna birsor erken degilmi diye .niye kizacakki bu senin en dogal hakkin.stres yapma annesi bebeginide uzme ALLAH yardimcin olsun.

canım çok geçmiş olsun bebeinin de biran önce sağlığına kavuşsun sende öyle

Allah razı olsun cnm bebegımın kolu kaynamıs hıc korkmayın hareket ettırırken dokunup yıkarken falan dıye soyledı doktor ama 3 aylıkken bır daha cagırdı o zaman kemıkde eskı seklıne donıcekmıs cok sukur ıyı bebegım yanı.aslında ben ondan daha kotuyum kansızım dıye sureklı serumlar takılıyor dıkıslerımde falanda sorun cıktı ıste ama kendımı dusunmuyorum bıle bebegım ıyı olsunda

benim dr da 39 aliriz demisti.aslinda ben dogum agrilari baslamasindan sonra olacaksa sezeryan olsun isterim. druna birsor erken degilmi diye .niye kizacakki bu senin en dogal hakkin.stres yapma annesi bebeginide uzme ALLAH yardimcin olsun.

doktor çarşamba ameliyata alacak cuma yurt dışına gidecekmiş.acaba yokken bir sorun olmasın diye mi düşünüyor bilemedim.sonraki hafta 3 gün varmış sonra yine yok.

annem doktora ameliyat edip gidecek misiniz?nasıl güvenip ameliyat yaptıracağız falan dedi adam delirdi.ne kaprisli bu doktorlar böyle yaa.işi sizden öğrenecek değiliz triplerinde.9 ay boyunca bu adama gitmesem başka doktora doğum yaptırtacağım ama o da işime gelmiyor.son kez katlanacağız mecbur

doğurmak istiyorum artık.açıklık 2 cm ilerlemiyor kasılmalarım hattinden fazla..
beklemek çok yoruyor beni.etrafımda sürekli halen doğuramadın diyen saçma sapan insanlar yüzünden psikolojim bozuldu resmen.
of of :KK43:(

Ayy o telefonları eşim ve annem dahil günde 20 defa alıyoruz, artık o kadar bunaldımki açmıyorum...

iyi akşamlar kızlar,

Muhtemelen izine çıkacaktır canım, bir doktor bu kadar ısrarcıysa hastanede olmayacaktır. Sinir oluyorum öylelerie vakti dolmamış çocuğu alıyorlar,bizim gelinede öyle yaptılar...

Kızlarartık 40 haftam doldu ve yarın son kontrolüm var, sizlerde benim gibi hamilesiniz dua edermisiniz, artık yarın bir sonuca ulaşalım, çünkü çok sıkıldım artık, çok yordu bu gebelik beni. Dünden bu yana zeytinyağı sürüyorum vajinaya bakalım doğuma etkisi olacakmı, tecrübeleri paylaşırım sizinle...

Kızlarartık 40 haftam doldu ve yarın son kontrolüm var, sizlerde benim gibi hamilesiniz dua edermisiniz, artık yarın bir sonuca ulaşalım, çünkü çok sıkıldım artık, çok yordu bu gebelik beni. Dünden bu yana zeytinyağı sürüyorum vajinaya bakalım doğuma etkisi olacakmı, tecrübeleri paylaşırım sizinle...
Bnm de ctesi son kontrolüm var doktor sezaryen için gerekli tahlilleri yaptıracak o gün sonra ptsi dogru mecburi sezeryana senin de hakkında hayırlısı olsun canım

cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah,
allah yardımcın olsun

herkeze ii geceler 4 eylül sabahı 2. kızımı kucağıma aldım 20 aylık kızım duru abla oldu derin'imiz dünyaya geldi. duru ve derin ikiside minik ve durunun bana çok ihtiyacı var artık herşeyi anlıyor ve kardeşini kucağımda gördüğünde boynunu büküp sessizce bizi izliyor elimden geldiği kadar ihmal etmemeye çalışıyorum ama yinede yetememekten korkuyorum rabbim hepimize yardımcı olsun..

X