2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Iyi geceler kızlar benim doğum için tam üç tane tarihim var biri bebeğin ultrason sonuçlarına göre 3 eylül yani yarin, digeri sat.a göre 7eylul ve sonuncusu da geç yumurtlamadan dolayi doktorum satı 4 aralık girmiş ve o da 10 eylül... sizce ben ne zaman doğururum? :-):-)
çok zor bir soru oldu şimdi bu :KK9: :KK9:

kızlaar kızlaar :)

ben yine ayaktayım ama eskisi gibi uykusuzluktan değil minnak paşam yüzünden artık çok şükür uykum var ama vakit yok :KK70:
bugün hastanemize tekrar gittik bebeğimin topuğundan yine kan aldılar ama şükürler olsun sarılık tehlikeli değilmiş değeri 18 çıksaymış tedavi alacakmış ama 11 çıktı
doğumdan sonra sütünüz gelmezse mamayı düşünmeden verin çünkü sarılık anne sütünden ziyade idrar ve kaka ile atılıyormuş ben biberonla verdim ilk 2 gün sonra yetmeyince yine biberonla verdim ama yinede meme delisi oldu :KK70: alacağı varsa memeyi alıyor yani

bu arada doğumdan sonra topuktan kan alınıp zeka testi yapılıyor ilki hastahanede ikincisi sağlık ocağında
benim doğum bilgim sağlık ocağına gitmemiş henüz bugün ben arayınca farkettiler on günü geçmemesi gerektiği için çarşamba gidip kan vereceğiz aklınızda olsun sizlerinde sağlık ocağıyla işimiz bitmiyor :)

doğum hikayemi de yazdım bu arada kızlar
benim oğluşa bakmam lazım bu gece nöbetteyim öpüldünüz :KK70: :KK54:

kızlaar kızlaar :)

ben yine ayaktayım ama eskisi gibi uykusuzluktan değil minnak paşam yüzünden artık çok şükür uykum var ama vakit yok :KK70:
bugün hastanemize tekrar gittik bebeğimin topuğundan yine kan aldılar ama şükürler olsun sarılık tehlikeli değilmiş değeri 18 çıksaymış tedavi alacakmış ama 11 çıktı
doğumdan sonra sütünüz gelmezse mamayı düşünmeden verin çünkü sarılık anne sütünden ziyade idrar ve kaka ile atılıyormuş ben biberonla verdim ilk 2 gün sonra yetmeyince yine biberonla verdim ama yinede meme delisi oldu :KK70: alacağı varsa memeyi alıyor yani

bu arada doğumdan sonra topuktan kan alınıp zeka testi yapılıyor ilki hastahanede ikincisi sağlık ocağında
benim doğum bilgim sağlık ocağına gitmemiş henüz bugün ben arayınca farkettiler on günü geçmemesi gerektiği için çarşamba gidip kan vereceğiz aklınızda olsun sizlerinde sağlık ocağıyla işimiz bitmiyor :)

doğum hikayemi de yazdım bu arada kızlar
benim oğluşa bakmam lazım bu gece nöbetteyim öpüldünüz :KK70: :KK54:

Canım hoşgeldin :) ben de egelgeç ne yaptıki diye tam aklımdan geçirmiştim bi baktım ki yazmışsın :) ayy bebişini öp benim için. Ben de doğurmak istiyorum :)

Günaydın hepinize hastaneye yatışım yapıldı ogleden once dogumum lütfen dualarinizi esirgemeyn burdan hissedicemi biliyorum.. gercktn destek olmak şu ortmda başka bi şey. .

Iyi geceler kızlar benim doğum için tam üç tane tarihim var biri bebeğin ultrason sonuçlarına göre 3 eylül yani yarin, digeri sat.a göre 7eylul ve sonuncusu da geç yumurtlamadan dolayi doktorum satı 4 aralık girmiş ve o da 10 eylül... sizce ben ne zaman doğururum? :-):-)

çok zor bir soru oldu şimdi bu :KK9: :KK9:

Bence cevabi gayett acik bir soru mucizen ne zaman gelmek istere o zaman dogurcan oyle tarih marih djnlemez onlar :KK1: :KK1:

günaydın arkadaşlar. Bir bebek daha geldi. Darısı bizlere. Sızler doğumu bekliyosunuz ben tahlillerle boğuşuyorum. Iğdırda yapılmamış tahlillerimiz varmış. Onlarsız olmaz dedi doktor. Oysaki orada sorun yok demişlerdi. Benim yine gaz sançım var, akşam peçeteye yine kan değdi, yarın sorucaz artık her ağrıyı sancı sanıyorum ama ortada bişey yok :KK43:

kısslar nasılsınız?sancılarm oldugu ıcın annem geldı.cok stres oldum beklemektn geldı gelecek:)annemde doğsa diyor sıkıldık evde dısarı cıkmayada korkuyorum suyum gelır dıe.cuma gunu gelse de hayırlısıyla acıklıgım arttıysa epidural normal ıcın sunı sancı ısteyecegım hergun agrı cekmek daa zor

kısslar nasılsınız?sancılarm oldugu ıcın annem geldı.cok stres oldum beklemektn geldı gelecek:)annemde doğsa diyor sıkıldık evde dısarı cıkmayada korkuyorum suyum gelır dıe.cuma gunu gelse de hayırlısıyla acıklıgım arttıysa epidural normal ıcın sunı sancı ısteyecegım hergun agrı cekmek daa zor

ben dışarı çıkarken suyum gelme ihtimaline karşı cantama hazırlı olarak küçük bir poşetin içine ped iç çamaşırı koydum.ne kadar faydası olur bilmem ama :KK1::KK1::KK1:

Sımdı drdan geldım
bebegım gecen hafta 3 kıloyken bugun 2800 cıktı plesenta beslemıyor bebegımı
dopler ıstedı dr ogleden sonra doplere gırıcem eger problem varsa eve gondermem dedı korkuyorum ıns koru bısey olmadan kızıma kavusurum

ben dışarı çıkarken suyum gelme ihtimaline karşı cantama hazırlı olarak küçük bir poşetin içine ped iç çamaşırı koydum.ne kadar faydası olur bilmem ama :KK1::KK1::KK1:
canım ne pedinden bahsediyorsun suyun gelirse ped mi tutar onu...ben suyum geldiği zaman 3 4 tane hasta bezi değiştirdim.. bacaklarımdan akardı su okadar sanki afedersin idrarını yapıyormuşsun gibi geliyor.....:KK1: :KK1: :KK1:

Günaydın hepinize hastaneye yatışım yapıldı ogleden once dogumum lütfen dualarinizi esirgemeyn burdan hissedicemi biliyorum.. gercktn destek olmak şu ortmda başka bi şey. .

canım hayırlısı olsun bebeğine kavuşacaksın belki şuan doğurdun belki doğuruyosun Allah sağlıklı hayırlı doğum nasip etsin ikinize de.

EGELGEC oğluşunun popişinden ısır benim yerime benim de 4 günüm kaldı yayıla yayıla uyuduğum günler bitmek üzere asker edecek bizi el kadar bebiş:KK1:

Sımdı drdan geldım
dopler ıstedı dr ogleden sonra doplere gırıcem eger problem varsa eve gondermem dedı korkuyorum ıns koru bısey olmadan kızıma kavusurum

geçmiş olsun canım hiç bişe olmadan alcaksın bebeğini kucağına 2800 az değil ki bugün bile doğursan zaten o annesinin sütüyle daha ii kilo alacak:)

Sımdı drdan geldım

canım sıkma canını 1.500 kilodan sonrası normal kiloya giriyor seninkinin kilosu çok iyi 2800 daha ne istiyorsun...:) doğumun son haftasında olur öyle sıkma canını....:)

Kızlar Günaydın yaw 3gundur ksfamds soru sizede sorim ayın 13une sezaryen günü aldım ama aklımın bir ucundan epidural normal doğum var epiduralle sancı gelmese bile 13unde dogum yapabiliryim yoksa sancı ve suyumu beklicem pufff:44:

seninki havuz problemini geçmiş canım. :)))))))
benimde tüp bebek tarihine göre 16 eylül. son adet tarihime göre 12 eylül. bende gün sayıyorum ama hangi tarihte olacak bilmiyorum :))))))))

Allah sağsalim bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.

X