2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Ayetel kursu okudum bende tup bebekle kavustum insallah hacer kardesimizde kavusur

Benim13.hafta bitecek işte
Ama azalma falan yok ;((((

arkadaşlar merhaba ben 12 haftalık hamileyim bugün 2 li tarama testine gittim yalnız doktor cinsiyetide % 70 erkek dedi.. tahmin etmesi için çok erken değilmi ? yanılmış olabilir mi?

kimler tatile gidecek. ben bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum ama eşim tedirgin birşey olursa diye korkuyor

Benim Haziran sonuna kadar haftasonları dahil kursum var o yüzden gidemiyorum
Temmuz'un ilk haftası gideceğiz güneyde bi yere
Dr sorun yok dedi sordum ben

arkadaşlar merhaba ben 12 haftalık hamileyim bugün 2 li tarama testine gittim yalnız doktor cinsiyetide % 70 erkek dedi.. tahmin etmesi için çok erken değilmi ? yanılmış olabilir mi?

Tahmin etmesi için hiç erken değil
10.ayda öğrenenler oldu
Ama yanılma payı var tabi ki
Ben o yüzden 16.haftaya kadar bekliyorum arkadaşım net olsun diye
Çünkü genelde yanılıyorlar
O yüzden pay bırakıyorlar

ben de baktım erkek çıktı.daha öğrenmedik sonucu bakalım ne olacak.

bende ayet-el kürsi okudum Allah kabul etsin inşallah.
çok iyi bilirim o süreci inşallah arkaşınızda hayırlısı ile alır güzel haberi.
Allahım kimseyi evlat hasereti ile sınamasın inşallah.AMİN...

canım cevabın için teşekküler bende şaşırdım bu kadar erken belli olur mu diye ..

Bende akdeniz anemisi taşıyıcısıyım. Banada bu hafta maltofer surup verdi doktor.

Bizde mavi bulvarda oturduk. Kurttepede oturduk. Yuregirde oturduk daha bir kaç yerde oturduk. Bu arada canım çok acılı şalgam istedi yaa poff

canım cevabın için teşekküler bende şaşırdım bu kadar erken belli olur mu diye ..

Ne demek
Bak hatta benim bugün hamilelik takvimini oku "artık bebeğinizin kız mı erkek mi olduğunu ultrasonda görebilirsiniz"diyor
Ama istisnalar da var
7yaşındaki kız yeğenime 8.aya kadar Dr kar erkek demişti
Genital bölgesi şişikti çünkü
Son ay farkettiler sinir olmuştuk

Anaaa biri adana dan mi bahsetti.....bende adanaliyim...ama antepte gorwv yapiyorum...vee dolapta salgam varrrr. ama ben pek sevmiyorummm..

kızlar ya benim okulum taksimde olduğu için bu olaylar başladığından beri arada bir biber gazı soluyoruz, bebeğe zararı var mıdır?
uzun süre maruz kalınırsa kromozom bozuklukları oluyormuş

Gizemmmm cnm onemli degil sen bilerek kotu niyetle psylasmadin ki
Ben senin icini biliyorum canim..
Bnm icim burkuldu o kdr Lutfen kendini uzme

Kizlar esimin telinden giriyorm klavyesine alisamadim
Herkes iyi dimi..
Burasi cok guzel amaa cokkk yorucu yemek yedik simdi
Odaya ciktim beyaz parti var bu aksam mini disco fln var herkes beyazlar icinde bende oglumla kocami yolladim :)
Birazdan inerim..
Animator kizlari bi gorseniz cokkk guzeller
Bnmkiler suan orda :)))))

aaa in hemen benceeeee
çok yemek ye eğlen dinlen kendini yormaa havuza girme denize gir mümkünsee :)

Kis giy hemen beyazlari in asagiiiii...aaaa....babali ogullu kaparlarrr valla elin kizlariiii...

Bizim arkadas hamileligi sueesince boyatti..oglumda bende hic boyatmamistim simdi ise 4 senedir bzaten boyamiyorum iyi oldu yani...

Anaaa biri adana dan mi bahsetti.....bende adanaliyim...ama antepte gorwv yapiyorum...vee dolapta salgam varrrr. ama ben pek sevmiyorummm..

evet baya bahsi geçtiiii :))) bende adanada yaşıyorum izmirliyim urfada görev yaptım antepi iyi biliyorum ben hiç tatmadım o şalgamı kokusunu beğenmediğim için...

kızlar bebeğimi hergün akşam üstüne ve öğlende olmak üzere iki kere hissediyorum . tabiki ufak hareketlerini hissetmiyorum bi tarafa toparlanıyor yada dikleniyormu napıyosa oraaya elimi koyunca yusyuvarlak semsert başını hissediyorum Allahım bugünleri gördüm ya şükürler olsun çok korkuyorum yavruma bişey olcak diye ama bana hergün kendini bildiriyo ben burdayım iyiyim annecim diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…