2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ilişki sonrasi kanama veya agrin oluyor mu peki

yok canım hiç bişey olmadı şimdiye kadar cok şükür yani ama genede bişey diyemicem şimdi bende olmadı diye sendede olmaz diye bişey yok inşallah olmaz ama doktorun zaten 3 ay demiş yani deneyin 1 kez dikkat ederek olmaz inşallah

merhabalarr güzel anne adaylarıı benide alırmısnız aranıza bende anne adayıyım 2013 aralıkta allahın izniiyle bebeğim kucağımda olucak

Ben yine doktor kapısında sirami bekliyorum, benden önce 6 kişi var daha doktorum çok yoğun ya. Aşırı sancı ve sırt ağrısı yüzünden geldim her zaman vardı ama bu hafta baya arttı. Bi de baş ağrısı var tabi.

ohhh güle güle kullan tatlım :13:

Arkadaşlar bişey sorucam yaa ikili testini özelde yaptıran varmı acaba fiyatı nekadar acaba üçlü taramanın fiyatını biliyomusunuz bide devlet hastaneleri yapmıyormuş doğrumu
şenaycım ben özelde 70e yaptırdım, 2liyi devlet te yapıyor
3lüye gerek duymadı dr ama 4lü yapcas dedi
o da orda 120, evime çok yakın bi tıp merkezi var orda da 4lüye 130 dedi...
ama yapmak istemiyorum açıkçası...

serapcım nerde yaptırdın canım 2liyi ? çok uygun yapmışın
neden bu kadar farkediyo bu tahlil fiyatları :26:

inşallahh canım, inşallah kan sonucundan sonra gerek duyulmaz onlara...
hepimiz birbirimiz için dua edelim
tabiki tek tek ismen zor olur ama duamıza tüm hamiş arkadaşlarımızı katalım
toplu dualar kabul olur allahın izniyle...

2 li testimiz temiz çıkmış kızlar.
Sonucu görmedim dr um aradı=)
Darısı hepimizin başına.
gözünaydın papatyacım
yaaaa şu hastasını arayan dr. lara hasta oluyorum
biz de o kadar para bayıyoruz ama ne arayan ne soran

Kızlar bu cinsellik olayını ne yapıyorsunuz ya hala devam ediyo musunuz perhize dr bi sakıncası yok dedi ama tüp bebek oldugu için korkuyoruz ama istiyoruz da bi yandanpuff
ayyy biz devam ediyoruz açıkçası ama ortalama haftada 1...

veee yeni katılan arkadaşlar; HOŞGELDİNİZZZ

sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım, sağlıkla büyütelim inşallah...

cinsiyet öğrenen arkadaşlarımız da çoğaldı
cümleten hayırlı olsun

Esteryacım, hiç üzme kendini, inşallah haberlerin çok güzel gelecek..Ben de şimdi istanbul'dayım. Düzen'de tekrar kan testi yaptırdım. Sonuç Perşembe çıkacakmış..( yarın da şifa'da bir perinatolog ile konuşacağım. Ben de bana amniyosentez diyecek diye düşünüyorum. Ve beni mahvediyor düşüncesi bile.. .Önceki doktorum da böyle demişti, ben gene daha bilgili birine sormak için İstanbul'a geldim. Sen de başka bir doktor ile görüşecek misin?.

Gizo, hayırlı olsun haberlerin inşallah, demek sen de kız annesi olacaksın ..tebrik ederim canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Eki Görüntüle 731627 maşaallah la kuvvete illla billah benim kuzumaaa

evet canımm maşallah minikkk erkeğimmm benimm 11 cm 107 grmış şimdiden adam olmuş benimm oğlumm kızlarr hadi sizdee kızlarınızın fotolarını koyunnn

Lavinia maaşallah ne güzel bir foti olmuş bu, nasıl yakalamışlar bu kadar iyi görüntüyü..:) Ya hu çok tebrik ederim hepinizi arkadaşlar, darısı yarın da benim başıma artık..benim içime kız doğuyor ama eşim erkek diyor :)

Ben hala doktor bekliyorum ya, böyle işkence mi olur nasıl başım ağrıdı bi bilseniz. İyi doktor evet kabul ediyorum ama bu kadar da tahammülüm yok benim.

Aynıyım aynı.Özellikle bu ne hiç bir şey yemiyorsun diyenlerden yana kullanmak istiyoru üstüne kusma olayını.
Sanki istiyorumda özellikle yemiyorum.
Ataklar geçmiyor bir türlü .Bekliyorum hevesle.
Kayınvalidemdeyim dünden beri bir güzel yemekler yaptı ki off.
Antakyalı benim eşim mutfakları çok zengin belki bilirsiniz.
Ben ki sofrayı talan eden gelin,tık yok pofff!Acısını çıkartcam bunların.

Sana bir şey diyeyim mi hevuk aynı korku hala bende de var inan.
Şiddetli olmasa da tedirginlik 9 aya kadar sürecek sanırım.
Allahın takdiri,ne yazılmışa onu yaşayacağız aslnda anın tadına varmak lazım ama kötü haberler aldıkça böyle oluyoruz normal olarak.

Benim ki de ilk defa arıyor zaten.Ben onu aradığımda hastası oluyor mail atıyorum sağolsun buz gibi 2 kelime de olsa cevap yazıyor.
Ya ama ben sonucumu merak ediyorum bak bhcg oranına göre kız erkek olabiliyormuş.
Ayrıca ırkıda merak ediyorum.Gerçi bizde asya falan yoktu
beyaz sarı siyah vardı.Eşimin gözleri çekik asya olsaydı ona benziyo derdim=)
Maşallah haftada bir he.Tebrikler.Benim mide bulantısından dolayı hiç tadım yok.
Garibim kocam ya=(ne yapsam bilemedim ki=((
Ben hala doktor bekliyorum ya, böyle işkence mi olur nasıl başım ağrıdı bi bilseniz. İyi doktor evet kabul ediyorum ama bu kadar da tahammülüm yok benim.
Benimde baş ağrım tuttu bugün ders çalışmaktan.attım bi parol ne yapayım.
Sabırsız olmakta haklısın
Hele ki hamilelik döneminde daha bi fena oluyoruz.
İyi haberler alırsın da inşallah tüm gerginliğin geçer canım.

Off kaç saat oldu ya..

İçeride k hastadan sonra sira bende inşallah. Baş Ağrısı için karanfilli çay çok iyi geliyor. 10-15 karanfili çaya atın ya da direk kaynatıp için paroldan iyi geliyor.

İçeride k hastadan sonra sira bende inşallah. Baş Ağrısı için karanfilli çay çok iyi geliyor. 10-15 karanfili çaya atın ya da direk kaynatıp için paroldan iyi geliyor.

Ben eskiden çaya tek bi tane karanfil atıyordum.
Çalışırken öyle içerdim çünkü sakinleştirici etki yapıyormuş,stresi alıyormuş diye duymuştum.
Hamileyken içiliyor mu acaba dr un mu söyledi canım.
Eğer o söylemediyse hazır girince sorsan ne süper olur var ya??=))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…