2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canlar, bugün çok mutluyum ikili testimin sonucu çıkmış temiz çok şükürrr :KK1:

Haziranda tatile gitmeyi düşünüyorum bugün bikini bakayım dedim ama bikinileri deneyince gözlerime inanamadım karnım baya belli oluyor..
Bu şekilde utanırım gibi geliyo, mayo alıcam sanırım :) Siz ne dersiniz, bu yaz tatile gitmeyi düşünen var mı? Havuz temizse girebilirsin dedi doktor ama denize girmeyi tercih edicem ben.

Bu arada çoğunuzdan bir ya da iki hafta öndeyim ya ben ne yaşarsam sırayla herkes onu yaşıyo gibi oluyo :) Baş ağrısı olanlar merak etmeyin benim de çok ağrıdı ama 4-5 gündür geçti. Şimdi de karnımda sızılar hissediyorum bazen sanki içten bişey batırıyolar gibi, ilginç ama hep aynı yerde oluyor, kızım tam da orda sanırım :KK24:

gobus buyuyunce ister istemes donup yatamıcaksın :KK1:

Yan yatış yastığı aldımmmmm tchibo'dann denemesini akşam yapıcam rahat oluyomu bakalım :KK9:

bugün yine çok gezdim çok yoruldumm.hızlı ve öfkeli 6ya gittim mükemmeldiiiiiiiiiiiiiii şiddetle tavsiye ediyorummmm:KK16:

Haziranda tatile gitmeyi düşünüyorum bugün bikini bakayım dedim ama bikinileri deneyince gözlerime inanamadım karnım baya belli oluyor..
Bu şekilde utanırım gibi geliyo, mayo alıcam sanırım :) Siz ne dersiniz, bu yaz tatile gitmeyi düşünen var mı? Havuz temizse girebilirsin dedi doktor ama denize girmeyi tercih edicem ben.

Bu arada çoğunuzdan bir ya da iki hafta öndeyim ya ben ne yaşarsam sırayla herkes onu yaşıyo gibi oluyo :) Baş ağrısı olanlar merak etmeyin benim de çok ağrıdı ama 4-5 gündür geçti. Şimdi de karnımda sızılar hissediyorum bazen sanki içten bişey batırıyolar gibi, ilginç ama hep aynı yerde oluyor, kızım tam da orda sanırım :KK24:

hayırlı olsun canım darısı tüm annelerin başına :) benim de ense ölçümü çok iyiçıktı şimdi kan sonuçlarını bekliyorum. bizde tatile gitmeyi düşünüyoruz ama normalde bile havuzlar çok sağlıklı değil bu şekilde bende denizi tercih edicem bende

canım grip oldum ya üstüne tuz biber oldu buda :KK43:

Çok geçmiş olsun..Mutlaka atlatırsın.. uzun uzun yat dinlen..şimdi ilaç alamayınca insan daha zayıf oluyor bünyece. ama 3 hafta önce ben de olmuştum. en sonunda acile gittik eşimle. serum taktılar 2 posta 3 gün üst üste..ama nafile..dinlenmek gerekiyor. Bugün de ben üniversite hastanesine gittim 2'li test için. Merdiven in çık o kadar zorlamışım ki kendimi eve gelince çok koyu kahverengi akıntım oldu. çok canım sıkıldı elbet ama diyorum ki çok aktif olunca beden gene aynı şey olabiliyormuş..

ben yeğenlerime eğlenceli tabaklar hazırlamayı severdim.insallah kendi bebğimede nasip olur.sana resimler eklemek istiyorum ama buradan nasıl yapacağımı bulamadım :) facebookdaki grupta varmısın oradan yollayayım.

bu arada soran olmuştu 2013 aralık anneleri yazarsanız çıkıyor

Ben sormustum facebook u canim ama aramalarda bulamadim 2013 aralik anneleri diye:KK43:

canım ne güzel hayırlı olsun erkenden öğreniyosunuz benim randevum haftaya pazartesi inşallah ben de öğrenirim :KK16:

Ya hu ben de herkes şu cinsiyetleri nasıl öğreniyor çok merak ediyorum. Bugün çok süper dört ultrasona soktular beni üniversitede. Bebek değil artık koca bir çocuk gibi görünüyordu ekranda 13 haftalık yavrum, buna rağmen doktora on defa sordum ""aa daha çok erken, çok erken " laflarını duymaktan başka bir şey öğrenemdim..ya hu ne bahtsızım, hevesim gene kursağımda kaldı. valla o ultrasona ben bakıyor olsaydım valla 20 dakka boyunca, kesin çoktaan söylerdim cinsiyeti doktora :KK1:

Yan yatış yastığı aldımmmmm tchibo'dann denemesini akşam yapıcam rahat oluyomu bakalım :KK9:

bugün yine çok gezdim çok yoruldumm.hızlı ve öfkeli 6ya gittim mükemmeldiiiiiiiiiiiiiii şiddetle tavsiye ediyorummmm:KK16:

Canım ne yastığıymış o, yoksa karın yastığı mı? Yoksa şu sitesinde satılan boyun yastığı mı?

Ben de bugün 2'li testimi yaptırdımm :) hem de üniversite hastanesinden 1 gün içinde aldım tüm sonuçları..Çok iyiymiş gizemcim..

10 gün önce de özel hastaneye 100 lira vererek sadece 2'li tarama yaptırmıştım ama daha sonuç çıkmadı bile :KK52:

Canım ne yastığıymış o, yoksa karın yastığı mı? Yoksa şu sitesinde satılan boyun yastığı mı?

Ben de bugün 2'li testimi yaptırdımm :) hem de üniversite hastanesinden 1 gün içinde aldım tüm sonuçları..Çok iyiymiş gizemcim..

10 gün önce de özel hastaneye 100 lira vererek sadece 2'li tarama yaptırmıştım ama daha sonuç çıkmadı bile :KK52:

gözün aydınnn canımmm benimmm :)

upuzun bi yastık canım bak bu
$jpg.jp.jpg

kızlar 12 hafta muayeneniz de karından muayene ile ende kalınlığı olçümü yapılabiliyormu. beni aydınlatırnısınız?

Ben iki defa yaptırdım bir 12. haftada bir de bugün. ikisinde de önce kan aldırıyorlar. sonra da ultrasonda hem bebişin boyuna hem de ense kalınlığına bakıyorlar..sonra kandan çıkan raporla ultrasonun verilerini kombine edip, iyi mi kötü mü bir genel sonuç söylüyorlar sana..

Çok tebrik ederim browny'cim,,

Benim de testimin sonucu iyi geldi bugün, çok mutluyumm.

Benim de sadece karnımda sızılar ve iğne batması gibi acılar oluyor. Doktorlar normal dedi ama korkutmuyor değil..

Ben bugün bebişimi dev ekranda gördüm, canavar gibi kocamandı ama hala cinsiyet demediler bana,çıldırıciiimmm artık :KK43:(

Tatil için ben bu sene beni kimsenin göremeyeceği,toplumdan uzak mekanları seçeceğim.. zaten gebelikten önce davul gibiydi göbeğim, şimdi tam bıngıl bıngıl layıkını veriyor :)

Gizem cinimm bu süpermiş..! ben internetten çok şey alırım genelde tchibo'dan ama bunu görmediydim :KK1: sağ olasın..

bana da eşim netten almış kocaman yastık:) ama rahat gerçekten.daha onunla yatmaya başlamadım ama bir kaç haftaya ihtiyaç duyarım..

kızlar geçen gün konuşmuştuk sivilcelenmeden falan ben de yok demiştim nazar ettım kndime suratım harıta oldu kızarıklıklar sivilceler oluştu tüm belirtileri yaşamak zorundamıyız ki?? atlasa bazı şeyler bizi :KK1::KK1::KK1:
baş ağrısı da çok nadir oluyor ama uyuyunca geçiyor inşallah işteyken falan yakalamaz. evde olanlar uyuyun kızlar uyuyun sonra ararız bu uykuları

Benim de sırtım ur doldu neredeyse..doktor alkollü bir sıvı verdi. çok evhamlısınız, dertlenmeyin ve meraklı olmayın bu kadar dedi..çok sinir oldum:KK43: zaten bundan sonra 4 ayrı doktora gitmeye karar verdim. böylece her haftamı birine veririm. böylece kimse beni her hafta geliyormuş gibi görmek zorunda kalmaz :KK52:

X