2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
cnm açtığın konuya göz gezdirdim biraz hepsini okuma fırsatım olmasada anladım az çok haklısın cnm kesinlkle elinden geleni yapmşsın ama bi dahamı konuşsanız bebeğin war ortada :;(
Canim eski arkadaslarini ve kayinpederimi soktum devreye.bide bunu deneyecegim.artik yine olmazsa yapacak birseyim kalmadi inan:)

Naturell

Canm cok gecmis lsun.
Okuyunca cok uzuldum.
Bizde ften puften seylere daha canmzi sıkalim bakalim..
Insallah tez zamanda iyilesir.

Siskoanne

Size nldu hayirdirr..

kızlar, ve dans'ta anne bebek dansına katılmak istiyorum. şimdi telefonla görüştüm. yeni dönem kayıtları açmışlar. tek bir dansa katılıcam, keyif alırsam devam edicem. ders ücreti 30 TL. 3 kişi olursa ders açılacak. katılmak isteyen arkadaşlar var mı?
biz evde 2 aylıkken yapmaya başladık zaten, hergün yapıyoruz ama değişik mekan, değişik atmosfer de egeye iyi gelir diye düşündüm, eve çok tıkıldık ikimiz de...

http://vedans.com/?p=754

Nerede canim?

moda'da mekan... altta link attım baksana oraya hoşuna gidebilir.
Hosuma gitti zaten baktim da yerini goremedim ondan sordum.moda uzak bana ama yaaa yok aslinda bakirkoyden deniz otobusuyle kolay olur.tasinma durumum var burdan dur cumartesi belli olcak.haber veririm

Hosuma gitti zaten baktim da yerini goremedim ondan sordum.moda uzak bana ama yaaa yok aslinda bakirkoyden deniz otobusuyle kolay olur.tasinma durumum var burdan dur cumartesi belli olcak.haber veririm
nereye taşınmayı düşünüyorsun?! bi de sen niye taşınıyorsun ki bi düzen var, el kadar bebeğin var, makbulü babasının taşınması bence.

nereye taşınmayı düşünüyorsun?! bi de sen niye taşınıyorsun ki bi düzen var, el kadar bebeğin var, makbulü babasının taşınması bence.
Yok bu durumlar olmadan once vardi zaten tasinma isi yoksa o gidiyo evden gittide zaten.bakirkoye yada floryaya yarin bakicam evlere iste floryadaki olursa biraz zorlar beni gidip gelmek

aaaaaaa siskoanne çok üzüldüm canım hakkınızda hayırlısı olsun, belli olmaz belki uzak kalınca içinizdeki aşk , özlem sizi tekrar biraraya getirir
cemredeniz anneciğine geçmiş olsun insallah acıları ağrıları sıkıntıları biter hayırlısıyla

Canım allah yardımcın olsun eşin ile aranda ki sorun nedir ben pek anlayamadım ama umarım çözersiniz tek başına çocuk büyütmek çok zor canım benim

Canım allah yardımcın olsun eşin ile aranda ki sorun nedir ben pek anlayamadım ama umarım çözersiniz tek başına çocuk büyütmek çok zor canım benim
Kizlar tesekkurler:)ama artik kesinlesti herkes icin hayirlisi bu:)

Herkes senin gibi dusunse keske tam biseyi atlattin derken bide bu olmus kurban felan bisey kesin imkaniniz varsa iyi gelir derler ama yada birinee ufak.bi yardim gibi ne bilim kaza bela uzaklasir derler canim ins senin basindanda gitsin hersey

Canım o kazadan sonra cok şey yaptık..
Ztn oncesinde de Allah I'n izni ile yapardık elimizden geldiğince
Ali kerem in kurbanını kesemedik henüz
Onu halledicz şimdi inşallah
Valla Tugba pes diyeceksin bu akşam daha kulağını evdeki kolonun köşesine çarptı kulağı şişti ve kanadı :/[/QUOTE]
Canım cok sik giremiyorum gec cvp yaziyorum benim kuz makum sallanarak uyuyo her dakika onlayim bu nedir basiniza gelenler ayetel kursuyu hep oku canim ya nazarami geliyo bu cocuk baska biseyde gelmiyo aklima valla cok cok gecmis olsun canim benim ya bi rahatlasan annenede bisry oldu heralde oyke bisey okudum yanilmiyosam oda iyi olur ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…