2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

cnm bence saglık ocağındaki ebene sor onlar daha iyi bilir
canım sen cuma ben ctesi doğum yaptım
sen 13 ben 14 yani
bugün de aşı günümüzdü
senin de hayırlı olsun canım rabbim nice nice aylar seneler göstersin sağlıkla huzurla

canım mastit için sıcak havlu kompresi ve ssık sık göğüsünü yıkamanı öneririm
cok fark edecek görürsün bak
masallah canım masallah
cooook datlu Allah kötü gözlerden esirgesin
ya pırt pırt ses cıkıyor ama hala agrı oluyor bizde de

Herkese selam
Biz mevlutumuzu yaptık çok kalabalık olmamasına rağmen çok yoruldum meğer hasta olacakmisim o gece heryerim agroyordu kulak bogaz başım grip oldum zaten kizimda hastaydı Şimdi oğluma da bulaştı babamiz da bugün ise başladı evde 2tane bebeğim ile yalnızım şu kv yardım edenler hemen 2.yi yapın çünkü o zaman kesin birine ihtiyaç duyuyorsunuz ilk bebekte hep aynı kaygılar var bana alissin benim bebeğim gibi inanın keşke birinde bana sadece emIrmek için getirse
Bide eldivenleri cikarttinizmi ben çıkartınca soğuk oluyor elleri biz 32 günlük olduk

kızımı emzirirken iki uc dakka emip katıla katıla acı cekerek aglıyor kızım
sonra deli giibi meme aranıyor
iki dakka emip gene aglıyor
sonra ben dayanamıyorum omzuma alıyorum üstten gaz cıkarıyor sonra emmeye baslıyor normal bir sekilde
ama gazı cıkarana kadar kızım mosmor kalıyor
sizce memeyi bırakmasının sebebi gaz mıdır

Yok canım ya eldivenler bizde de var hep... Çok kısa bir süre eldiven çıksa bile buz oluyor hemen.. Ev cayır cayır sıcak olduğu halde

Bence kesinlikle gaz canım... Hatta kafasını böyle hınçla ileri geri sallıyor ağzı açık halde memeye sokup çıkarıyor.. Birde bacakları çekip uzatıyor sıkıntıdından...

Evet canim kesinlikle gaz

Yok canım ya eldivenler bizde de var hep... Çok kısa bir süre eldiven çıksa bile buz oluyor hemen.. Ev cayır cayır sıcak olduğu halde
Aynen ev sıcak yüzü putur putur ama eller buz 20.günden sonra çıkarın diyorlar ama etrafı tanımak için

denedim canım kimyonu raahtlatıyo bayaa ama kaka yaptırmadıı

amaan duyma hiç banada diyolar daha çok küçük mama verme diye napiyim açmı kalsın umrumda değil hiç konuşsun dursunlar :))

arkadaşlar bıberon olarak hangı markayı kullanıyosunuz ?

dr brown,nuk,avent hepsini kullanıyorum memnunum :))

masallah canım masallah
cooook datlu Allah kötü gözlerden esirgesin

aminn canımm çok teşekkürler :))

Oyyy maşallah maşallah çoook güzel bir kız olacak bu çook:)

teşekkür ederiizz teyzesii inş :)))

Gizemcim bebeğin çok tatlı mslh Allah nazarlar dan korusun

Aminn canımm Allah hepimizinkini korusun :)

Son düzenleme:
arkadaşlar bıberon olarak hangı markayı kullanıyosunuz ?
Ben barafaq kullaniyorum canim. Ama kolik önleyici bisiler almayi düşünüyoruz. Bu arada siringa ile olur demidmiydim hatirlamadim ama girişi zor olabikir

O agriya care yoj mu yaaa (

Bence kesinlikle gaz canım... Hatta kafasını böyle hınçla ileri geri sallıyor ağzı açık halde memeye sokup çıkarıyor.. Birde bacakları çekip uzatıyor sıkıntıdından...
Ayni benim oğlum ikinizinki ile tipatip ayni... sizinde gaz sancisi nobetleriniz oluyor mu? Galiba benim oğlum kolik (
Evet canim kesinlikle gaz

Aynen ev sıcak yüzü putur putur ama eller buz 20.günden sonra çıkarın diyorlar ama etrafı tanımak için
Ya ben cikarttim valla bi yazida bebegin ellerinin ve ayaklarinin soğuk olması usudugunu göstermez dizlerinden anlasilir usudugu yaziyodu cikarttim bende. Zaten kendiside çekip cikariyodu..

Gizlar dun gece oğlum aletini değiştirirken ben yüzüne işemiş yutmuşta olabilir bisi olur mu ya

denedim canım kimyonu raahtlatıyo bayaa ama kaka yaptırmadıı ı

Kaç gün kullandin canim benimki ikinci günde yaptida ondan. Bi arkadasimin bebeği daha bi tane içmede uç kere yapmis hatta :))sdizinde gaz nobetiniz varmi gizem? Bu arada eylusss hanim çok tatil prenses gibi :))

Kaç gün kullandin canim benimki ikinci günde yaptida ondan. Bi arkadasimin bebeği daha bi tane içmede uç kere yapmis hatta :))sdizinde gaz nobetiniz varmi gizem? Bu arada eylusss hanim çok tatil prenses gibi :))

teşekkürler teyzoşuu senin oğlanıda görmek isteriz amaa :))
nöbetlerimiz yok çok şükür bi o eksik, eylülün meme krizleri var mama yiyo emzik niyetine meme emiyo vermessen catlayana kadar ağlıyo meme nöbeti yani

1 günde 2 kere kullandım sancısını azalltı sanırım uyudu verdikten sonra hergün düzenli versekmi 1 çay kaşığı acaba kendi kendilerine yapamıcaklarmı bunlar kakalarını ((

Masallah gizem cok tatli kizin.oyuncak bebekler gibi masallah allah nazarlardan saklasin.bu kiz cok canlar yakacak belli :))

Gizoooo massallah cok tatliiiii rabbim nazarlardan korusun 🙏💋💋 opuyorum onu

canlarımmm teşekkür ederiiizz o sizin bebişlerin güzelliğiii

Gizem maşallah gerçekten çok tatlı kızın

Bizimkinin gözlerde hep çapak oluyor yaa, doktor damla verdi damlatınca açılıyor ama sonra yine oluyor hergün hergün o damlayı kullanmakta istemiyorum ama 2 haftadır geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…