2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Asiyi ucretsiz yapti canim hastane usg 137 tl aldilar.sanmiyorum ucretsiz oldugunu ultrasonun.bide ben dogumdan beri hic cig meyve yemedim sadece elma ayva o da komposto seklinde :):) bilemicem nari o yuzden kuzucuumm

Ben kalça usg yi ücretsiz yaptırdım.bizim burda darrulaceze var ücretsiz yapıyo

benim oğlumda ilk doğduğunda her emsikten sonra kusuyordu.
zaten sütümde azdı emdiğini kusuyodu o kadar kusuyordu ki günde en az 4- kıyafet değiştiriyoduk yada naylon önlüklerden bağlıyodum göğsü ıslanmasın diye.
tam 8 ay olana kadar bu durum devam etti hiç bitmicek gibi geliyordu. ama bitti..
şimdi 4,5 yaşında.

deniz aynen benimde bu ara bi uykum geliyor hiç uyumuyorum gündüzleri
akşam kızım uyuyor ama saat gece 10 ile 1 arası uyanık dayanamıyorum anneme veriyorum o oyalıyor
ben uyuyorum sonra getirip emziriyorum sonrada uykuya dalıyoruz yalnız 2 saate bir emmeye kalkıyoruzz
sabahta en geç 9 da kalkıyorum onun neticesinde de şimdi başım ağrıyorrr.

Esracim ya
Gunduz uyuma gibi bi huyum hic yok maalesef
Sabah 8.30 da uyanip Arali okula hazırlıyorum ama 15 20 dk ugrasiyorum uyanmasi
Yataktan cikmasi yada uzerini giydirmek icin.. deli ediyor beni
Kaciyor geri yatiyor wiide oyun aciyor tabletiyle oynuyor
En son ben cildirmak uzereyken cikmis oluyor evden
K v burdaysa Keremi ona verip 30 dk 1 saat uyuyorum.
Sonra acikiyor tabi yavrum emziriyorum uykum kaciyor
Gece uykusuz olsam bile durum bu
Sabah aral gittikten sonra uyudum uyudum yoksa daha
Uyuyamıyorum

Gizem cok komiksin koptum:)))
Deniz benimkiler 150 ve 200 tl takti
Ne kadan cok dimi
Esim tek cocuk yani bir de
Ayrica kvaldem bol kalabalik yapti
Annem anneannemi kaybetti, kvaldem annemden o halde yemek yapmasini bekledi koseye cekilip
Esim kizdi kadinin acisi var sen oturuyosun yemek bekliyosun dedi
Annem cenazeye gitti
İnanmak zor gelir belki kipirdamadan oturdu neye geldiyse
O halimle yemegi esimle yaptik
Ben hastaneden ciktim topluca eve geldik, kvaldem bizim eve gelmis yemekte yapmamis annem yapti, sonra kapidan girdik 5 dk sonra ben hastayim demeye basladi e yuhhhhh
Esimde anne ne hastaligi olmadik zamanda deyince birden gecti hastalik
Benim kvalde surekli hastadir ama yalandan biktirdi biktirdi
Cok sukur ki gitti
Esimde anladi ama artik annesinin ne kadar bencil bi insan oldugunu
Cok isterdim soyle bilgiili eli hamarat girisken bir kaynanam olsaydi bende ornek alsaydim ama nerdeeeee

Ay evetcnm yaa anlatmıştın sen bunlaei şok olmustum yaa
Agirdakonusmak istemiyorum ama ne bencil bi kv varsenin oyle.:26:
Neyseki gitmis. Ama birinin ona ne kdr bencil biri oldugunu hatirlatmasi lazim bence

Gizemmmmmm cok güldüm yaa moral oldu bana delüüü
Kız o kdr durumları iyi bişey takmadılar mı
Vay beee

Bana kocaman bir ooooooo taktilar onca varligin icinde Zaten takmasinlar istemem artik esim ecrinde tam altin takmisti bu kizimda hic birsey

Benimkilerde uzakta caganda kv ler ata altini takmislardi...simdi daha gelmediler subat tatilinde gelcekler bnda ne takarlar bilmiyorum ama ablam bir cift bilezik takti ..annemler ceyrekk..

Kv kizi dogim yaptigi.da bi bilezik bide torununa bilezik takmisti..

Smdi birde kizimin adi o.nun adi.. :))))
Onn adini koymayi ben teklif ettmm...cunku gercektenn cok tatli bir kv demvar...

Melekyavrum demissin ya bilgili. Becerikli olsa iste sansliyimki benmki oyleee....

Son düzenleme:
Denizzz

Aral ile cagan birbirlerini kaybetmis ikiz kardes. Sanirimm..
Okula giderken cizgi film izliyor..hadi hadi deli oluyorum.gec kaliyoruz surekli.
Hele bende okula gittigim zamanlarfa iyice fittiriyodum..evdencikiyordum hadi ben gidiyorum deyince geliyordu....
Uykusu desen gece gec yatiyorr sabahh en asagi 10.da kalkiyor velett...

kv eylüle yarım kayınpederimde maşallah taktı.
bana tıırtttt

ananemler o durumları olmayan halleriyle bana cumhuriyet eylüle maşallah taktılar.kredi kartına taksitle.bunlar parayla oynuyo ama napcaz işte beyin paraylamııı

Son düzenleme:
nihayet nete bakmaya vaktim oldu:) öncelikle normal doğum yapan arkadaşları çok tebrik ediyorum o sancılara nasıl dayanabildiniz yahu ben 9cm açılma olmasına rağmen sancıya dayanamadım sezeryan doğum yaptım ama çok şükür kısa zamanda toparlandım artık evde yanımda kimse kalmıyor kızımla ve eşimle başbaşayız:) eşim sağolsun çok yardımcı oluyor öğretmen olduğu içinde 10 gün tatili vardı benim için çok ii oldu .... bu arada hamilelikte 11.5 kilo almıştım 9 kilosu gitti...

kayınvalidemler tam altın taktılar sağolsun birsürüde kıyafet almış ankaradan gelirken ben seviyorum diye bir sürü içli köfte yapmış çikolatasını almış gelmiş birde kpden gizli bir miktarda para verdi dahada yapardı ama evde tadilat yaptırdılar baya borçları var gelmeleri bile yeterdi benim için, kvdemi severim görgülü bir hanımdır zaten kızımada onun ismini verdim ....

bu arada kızımda ii baya düzene girdik sütümde şimdilik yetiyor sağ göğüs ucum küçük onu sağıp veriyorum soluda emziriyorum baştan bir kaç kere mama vermiştim ama artık mama şimdilik vermiyorum 6. gününde kontrole gittiğimizde 3610 gr çıktı doğumdan sonraki şişlik inince kaça düştüğünü bilmiyorum ama 3600 doğmuştu zaten doktor gayet ii dedi sadece biraz gaz sıkıntımız oluyor birde göğüs ucum yara oldu emerken baya acıyor göğüs ucu koruyuculardan alıcam inş..

Slm kızlar moralim bozuk bugün 10 gündür sebebini bilmediğim karın ağrısının sebebini öğrendim akciğerimde kan pıhtılaşması olmuş damar tıkanmış sezeryan esnasında kan sulandırıcı iğne başladım yarın akciğer damar filmi çektirecem kesimleşirse 6 ay vurulacakmışım bu iğneyi umarım iyi olurum da çocuklarımla artık ilgilenebilirim

Wetucum tebrik ederim Allah analı büyütsün
9 cm acıklıkla neden sezeryane girdin yaa mrk ettim olay nasıl geliştide öyle bi karar aldın
Demet mi sezeryane yönlendirdi seni.
Ikınma denemeleri yaptırmadı mı?
Birde oradaki ebe bize tartının yanlış tarttığını söylemişti
Nasıl olur ya fln dedik tekrar soyup başka tartıda tarttılar
Ne buyuk saçmalık dimi :))

Neyse saglıkla kavuşmuşsun yavruna
Allah bi ömür mutlu etsin sizi Cnm
Adı ne oldu kızının

Gecmiş olsun cnm. Hepimize nazar değdi valla
Allah şifa versin (

Bayadır uyuyooo cok korkuyorum bu gece uzun olucak besbelli :26:
Korkudan yatağa geldim biraz uyuyimm die :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…