2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kuzuummmm.
öyle sakin anlatmışsın ki doğumunu.ama suyun bittiği için kim bilir ne acı çektin de yansıtmamışsın bize
seni tekrar tekrar tebrik ediyorum.Allah mutluluğunu daim etsin.sen fazla fazla hak ettin bu mutluluğu ,gamzeli karaa oğlumuzu...

senin kapının önünde mi=))
benim arabanın arkasında=)))

arabam olsaydı hehehhe

esra diye diye bizi doğuma götürcen heeee=))

bugün aylninde bebeğini gördüdm minnak birşey kuzucukkkk.çok tatlıııı.
usg de söylendiğinden 300 gr düşük doğmuş yavrucuk.sağlığı falan iyi maşallah.daha iyi olur umarım.

ben topikten 3 kişinin bebikini gördümmm ne mutlu banaaa=))))

sen nerdesin, be de seninkini görmeye gelicem :))

benim dr sakin ondan herhalde beni hastane de yolda bile görse anıl ne yapıyorsun burda kız diyoo=))
daha ne tetiklesin 5 günün kalmışş hahahhahaa=))
o zaman bekle bakalım pazartesiyi ama yavrun bekler mi bilmem.daha 4 gün var pazartesiye.sabrına tebrik tebrik tebrik bebişimm..

silzer doğuma gidince ben yalnız bbaşıma yazarım burda artıkıınnnnn...kendim yazar kendimi alıntı yapar cevap veririm iyiyce sıyırırım lalallalallallallalalala dieeee
insan doğumdan korkunca böyle oluyor işte yavrum 5 günü kâr sayıyorum:KK9::KK9:
oğluşumda anası gibi sabırlı galiba :KK8: eşim diyoki bence daha iki ayı var :KK9::KK9::KK9:
anıl öyle deme yaaaa canım benim o zamana kadar deniz ile gizem toparlanır daha çok vakit geçirirler burda :KK76:

hhadi anacım ya sen ya anıl sıra sizdeee..

akşama izmir köfte yapcamm kıyma çıkarduım.. fırına sürerim olduda bitti..
pancarrrrrrrrrrrrrr turşusuuuuuuuuuu yanına... bugunlerde heryemeğin yanında bunu yiyorummm.. ilk defaaaaaa yedimm bayıldımmmmmmmmmmmm:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
bende patates kızlartayım bari.
turşu çok seviyorum ben ama eşim komuyo yememe tuzlu sonra şişiyosun diyo:KK9::KK9:

kızlar yaaaa ben plates topu ile bazı hareketler mi yapsam aceba? ama hemen doğuma giderim diye korkuyorum :KK9::KK52:
bide benim burnum çok dıkalı sizinkilerde dıkalı mı?:KK25:

gülayyyy kız o hanım nasıl öyle ıhhh bile dememiş ne yapmış bu işin formülü nedirrrrrrr söylesin üleynnnnnn:KK52:

Ne biberonu emziği kızlara koymayın öyle şeyer sütümüz olucak die düşünün ben koymadım
Gecelikte koymadım yelek koyun mutlaka çok işe yarıyor sabahlıktan ziyede yelek daha ii
Kendime 2 pijama koydum onunda 1 tanesini giydim eve gelince diğerini gydim beyazı eve saklamıştım..
Hastane ped veriyor ben götürdülerimden kullanmadım kattel mutlaka alın kızlar ben pişman oldum valla :KK9: çay filan yapar içerdim kantinde gece çay olmuyordu nescafe ve çay sallama ve kattel almadığıma pişmanım..
Birde tuvaletten sonra temizlik için sıcak su yoktu akmıyordu soğuk suyla yaptım dikişlerimi ağırttım..
Tek pişmanlığım bu :nazar:

o bu şu derken 3 çanta 2 poşet oldu ya :s
geçen devam sütü aldım hastanede süt gelmezse bildiğim verilsin en azından diye, biberonu emziği alt açması şusu busu bir dolu çanta oldu
aksam kocam soruyor şmdi bunların hangisi önemli
dedim önemli olmasa götürmem
acil durumda 2 çantaya karar kıldık heheh

Ne biberonu emziği kızlara koymayın öyle şeyer sütümüz olucak die düşünün ben koymadım
Gecelikte koymadım yelek koyun mutlaka çok işe yarıyor sabahlıktan ziyede yelek daha ii
Kendime 2 pijama koydum onunda 1 tanesini giydim eve gelince diğerini gydim beyazı eve saklamıştım..
Hastane ped veriyor ben götürdülerimden kullanmadım kattel mutlaka alın kızlar ben pişman oldum valla :KK9: çay filan yapar içerdim kantinde gece çay olmuyordu nescafe ve çay sallama ve kattel almadığıma pişmanım..
Birde tuvaletten sonra temizlik için sıcak su yoktu akmıyordu soğuk suyla yaptım dikişlerimi ağırttım..
katteli anlamadım ben :KK43:

ben hiç biberon almadım sütüm foşur foşur olcak benim Allah nasip ederse ondan:KK8: :KK9:

eşim emzik almış onunda saklama kabını almamış onuda yanıma almadım:KK6:

benim çantalarda kapı ağzında duruyo ama fotoğraf makinesi ile tel şarjları evdeee haliyle onların unutulmaması lazım :KK35: bide çantaların cep gzlerine içindekiler listesi yaptım onun yerinide anneme söyledim:KK23: bunu yaptım ya tmm artık gidebilirim :p

liste fikri güzelmiş :)

oğluşumda anası gibi sabırlı galiba :KK8: eşim diyoki bence daha iki ayı var :KK9::KK9::KK9:
anıl öyle deme yaaaa canım benim o zamana kadar deniz ile gizem toparlanır daha çok vakit geçirirler burda :KK76:

bende patates kızlartayım bari.
turşu çok seviyorum ben ama eşim komuyo yememe tuzlu sonra şişiyosun diyo:KK9::KK9:

kızlar yaaaa ben plates topu ile bazı hareketler mi yapsam aceba? ama hemen doğuma giderim diye korkuyorum :KK9::KK52:
bide benim burnum çok dıkalı sizinkilerde dıkalı mı?:KK25:

gülayyyy kız o hanım nasıl öyle ıhhh bile dememiş ne yapmış bu işin formülü nedirrrrrrr söylesin üleynnnnnn:KK52:

bilsem gelip gidip kıza laf saydım :KK9: hissetmedi sancıı hiç hiçç sadece sonuna doğru ağladı ne oldu sancımı dedim yokk korkuyorum dedi :KK9: deli etti benii ama doğumda çok bağırdı aynı anda doğurduk acı eşiği yüksekmiş hissedilmeyebiliyormuş hatta onun haftası geçmiş sunni sancı vermişlerdi..

bende geçen sefer yedek pijama götürmemiştim bilee.
bunda yedek koydum..
gecelik çok gereksiz bencedeee
hasta bezinide ordan alırım :KK34::KK34::KK34:
bebeğin ilk kıyafetlerini ayrı bi çanta yaptım kendimin ilk giyeceğini ayrı çanta
bir valizde topladım hepsini
göğüs pedi almicamm o da çok gereksiz bana..
geçende sütüm hemen gelmedi benim :KK55::KK55:

sen nerdesin, be de seninkini görmeye gelicem :))
kavacıktayım=))))beklerim şekerim heheh=))
ne korkuyorsun..deli olma.belli sen güçlü birisin işi dalgaya vursan da.hiç ayak yapma anlaşılıooo=)))
geçen devam sütü aldım hastanede süt gelmezse bildiğim verilsin en azından diye, biberonu emziği alt açması şusu busu bir dolu çanta oldu
ben 1 valiz 2 koca koli götürüyorum bebek şekeri ikramlıklar falan=)
eşim allahtan birşey demedii=)))
daha utanmasam koyarım birşeyler de koymuyorummm

cattle canım,su ısıtıcısını diyo hevuk[/QUOTE]

katteli anlamadım ben :KK43:

:KK9: mutfakta kullanılan su kaynetan şeyin adı değilmii bakim yanlş yazmışım galiba :KK9:
HEM ali ,le ilgileniyorum hem yazıyom :KK1:ketıl

Son düzenleme:
kavacıktayım=))))beklerim şekerim heheh=))

ne korkuyorsun..deli olma.belli sen güçlü birisin işi dalgaya vursan da.hiç ayak yapma anlaşılıooo=)))

ben 1 valiz 2 koca koli götürüyorum bebek şekeri ikramlıklar falan=)
eşim allahtan birşey demedii=)))
daha utanmasam koyarım birşeyler de koymuyorummm

cattle canım,su ısıtıcısını diyo hevuk
[/QUOTE]

kartaldayım ben ya baya uzağız tühh
hııı sağol açıklama için :)

süt arttırıcı çaylardan içen deneyen ve önerisi olan var mı?

süt arttırıcı çaylardan içen deneyen ve önerisi olan var mı?
cnm gizem humana,laptamil ve rezene yazmıştı sanırım
nasıl kullandığını sordum ama henüz görmedi..öğrenirsem yazarım
ama ben humana still tea alcam dışarı çıktığımda.
ya da netten sipariş vercem aklımda o.belki eczaneler de de satılıyordu.tek eksik o kaldı
birde bugün ziyaret ettiğim arkadaş çok fazla külot ve alt pijama götür dedi.çok çok götür dedi.bende çok yok alt pijama ne yapcam bilmem.
külot alırım biraz daha ama alt işini ne yaparım bilmem...

Son düzenleme:
bilsem gelip gidip kıza laf saydım :KK9: hissetmedi sancıı hiç hiçç sadece sonuna doğru ağladı ne oldu sancımı dedim yokk korkuyorum dedi :KK9: deli etti benii ama doğumda çok bağırdı aynı anda doğurduk acı eşiği yüksekmiş hissedilmeyebiliyormuş hatta onun haftası geçmiş sunni sancı vermişlerdi..

ayyyyy off ya yokmu bu işin acısız yöntemi yaaaaaaaa dövcemmmm ya offf sinirlendim heeee:KK9::KK9:

[/QUOTE]

hadi ordan sende!!!! bana gaz vermeye çalışıyosun ama yemezler anam yemezler :KK76::KK76:

cnm gizem humana,laptamil ve rezene yazmıştı sanırım
nasıl kullandığını sordum ama henüz görmedi..öğrenirsem yazarım
ama ben humana still tea alcam dışarı çıktığımda.
ya da netten sipariş vercem aklımda o.belki eczaneler de de satılıyordu.tek eksik o kaldı
birde bugün ziyaret ettiğim arkadaş çok fazla külot ve alt pijama götür dedi.çok çok götür dedi.bende çok yok alt pijama ne yapcam bilmem.
külot alırım biraz daha ama alt işini ne yaparım bilmem...

altımı hemen giydirmesinler dicem ben
o benim de aklımda
ya sonuçta kan olacak
sezeryan olursa sonda olacak, pislik gidincede giyeriz, böylece boşuna pisletmiş olmayız
bol kilot koydum ben de, kalın çorap, ayaktan üşütmememiz lazım ve çok üşürmüşüz

X