2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Evet kızlar benim minik asya m şimdi evdeyiz ilk 1 gün sürüm gelmedi ama şuan çok şükür iyiyim sütümde maşşallah gelmeye başladı
canım muhteşem görünüyorsunuz. maşallah sübhanallah yeni doğan bir bebek bu kadarmı güzel olur:KK16: Allah nazarlardan saklasın

Bu arada doğurmama hala 22 gün var :KK1::KK1: bebeğin bacaklarını kollarını çokk ii hissedebiliyorum artık :KK1::KK1:

kız kadın beni muayene etti açıklığın var bide yumuşaman sen bu hafta doğurursun dedi bende film koptu zaten ben kimim nerdeyim buraya nasıl geldim fln oldum:KK36::KK36::KK36: o anda bu hafta içi zaten geliyom doğuma diye düşünüyodum ne zaman gel dediğini hiç hatırlamıyorum valla :KK8::KK8: aman arasam ne dicek sen kimsin ne dedim hatırlamıyorum ki dicek yani öyle olacaktır görmeden tanımaz ki beni ben pazartesi kadar durayım en iyi bi aksilik çıkmazsa o günde bakar doğacak gibi durmuyosa en azından şu gün gel suni sancı takalım fln der herhalde:KK52::KK52::KK52:

benimkide ya karnımın şekli tuhaflaştı iyice kutum düz duruyo sonra top gibi bi göbüş var hiç bi bütünlük yok ikisi birbirinden bağımsız parçalar :KK9::KK9:
hahhahahahah ayyyyy koptum ilahiii yaaa=)))))))
benimde bağımsız
aşağıyla alakası yok aşağıyla arada kocaman bi boşuk varrrrrrr
ya hatırlamaz mı emin misinn? çok mu yoğun bi hastane..sen ne zaman gitmiştin.pazartesi gittiysen bence yarınn git.
yakınsa hemde kontrol süren içindeyse git ne diye bekliyorsun pazartesiyi.muayene etsin ne kaybetcen delüüü...
ben olsam durmam merak ederim ne alemdeyim diye...gereksizse yatış falan yapmaz zaten hiç yere tutmaz seni.

sen bilirsin tabi tatlım..baskı olmasın da=))

ben biliyorum da ne oluyo=) boşver nasılsa müdahele edemiyoruz onlar alacaklarını alıyor=)
suyunda gelse nişanında gelse zırt diye doğum olmuyor sonuçta kızların anlattığına gre o yzden hiç panik yapmana değmez.sen ordan taksiye atlarsın eşin işinden taksiye atlar 1-2 saat hastanedesin...su geldiktan 24 saat e kadar doğmalı bebek diyorlar.
kendini germe hiç mavicim.
hamileliğimizin son demleri=) tadını çıkartmak nazımızı yapmamız lazım=)
kullanbildiğimiz kadar kullanalım.
belki 1. den sonra 2. yi gözümüz yemicek=) belli mi olurrrrrrrrr

fsh problemim sebebiyle belkide tek hamileliğim orası ayrı
her düşüncem bebek için inan, zerre kendimi düşünmüyorum
cantalar bile kapının önünde çok hazırım heheh

Bu arada doğurmama hala 22 gün var :KK1::KK1: bebeğin bacaklarını kollarını çokk ii hissedebiliyorum artık :KK1::KK1:
kuzuummmm.
öyle sakin anlatmışsın ki doğumunu.ama suyun bittiği için kim bilir ne acı çektin de yansıtmamışsın bize
seni tekrar tekrar tebrik ediyorum.Allah mutluluğunu daim etsin.sen fazla fazla hak ettin bu mutluluğu ,gamzeli karaa oğlumuzu...
fsh problemim sebebiyle belkide tek hamileliğim orası ayrı
her düşüncem bebek için inan, zerre kendimi düşünmüyorum
cantalar bile kapının önünde çok hazırım heheh
senin kapının önünde mi=))
benim arabanın arkasında=)))

hahhahahahah ayyyyy koptum ilahiii yaaa=)))))))
benimde bağımsız
aşağıyla alakası yok aşağıyla arada kocaman bi boşuk varrrrrrr
ya hatırlamaz mı emin misinn? çok mu yoğun bi hastane..sen ne zaman gitmiştin.pazartesi gittiysen bence yarınn git.
yakınsa hemde kontrol süren içindeyse git ne diye bekliyorsun pazartesiyi.muayene etsin ne kaybetcen delüüü...
ben olsam durmam merak ederim ne alemdeyim diye...gereksizse yatış falan yapmaz zaten hiç yere tutmaz seni.

sen bilirsin tabi tatlım..baskı olmasın da=))

yok ya hatırlamaz kızım bi sürü hastası var hepsini birden nasıl hatırlasın benim bitane doktorum var baksana ben bile ne dediğini hatırlamıyorum doktor ne yapsın :KK9::KK9::KK9:

ben böyle olunca haliyle doktorada kızamıyorum :KK1: ya hastane uzak eşimle gidiyorum sonra işleri birikiyor... bende merak ediyorum ama açıklık muayenesi yapar bidaha :KK25: bende doğumu iyice tetikler diye pek istemiyorum :KK9:

pazartesi gidek dememin sebebide günümün dolmasına az kalıyo ya o sebepten kelli :KK52: yani günün dolmuş gel bu doğmuyo doğurtalım der belki diye :18:

bugün işler kesattt:KK9::KK9::KK9:

doğuma giden yokk..

ama sanki biri varı perşembe benim doğum diyodu hatırlamıyporıummmm:KK76::KK76::KK76:
esra diye diye bizi doğuma götürcen heeee=))

bugün aylninde bebeğini gördüdm minnak birşey kuzucukkkk.çok tatlıııı.
usg de söylendiğinden 300 gr düşük doğmuş yavrucuk.sağlığı falan iyi maşallah.daha iyi olur umarım.

ben topikten 3 kişinin bebikini gördümmm ne mutlu banaaa=))))

kuzuummmm.
öyle sakin anlatmışsın ki doğumunu.ama suyun bittiği için kim bilir ne acı çektin de yansıtmamışsın bize
seni tekrar tekrar tebrik ediyorum.Allah mutluluğunu daim etsin.sen fazla fazla hak ettin bu mutluluğu ,gamzeli karaa oğlumuzu...

senin kapının önünde mi=))
benim arabanın arkasında=)))

arabada mııııııııııııı

benimkide dün hazırladım dahada yarım gibi sankii. biberon faaln bişey yok..emzik falann yok.

gamsızzzzzzzzzn vicdansızzzzzzzzzzzzzzzzzz... bu şarkı kendime gelsinnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

esra diye diye bizi doğuma götürcen heeee=))

bugün aylninde bebeğini gördüdm minnak birşey kuzucukkkk.çok tatlıııı.
usg de söylendiğinden 300 gr düşük doğmuş yavrucuk.sağlığı falan iyi maşallah.daha iyi olur umarım.

ben topikten 3 kişinin bebikini gördümmm ne mutlu banaaa=))))

valla çok vefalısın anacım helalllll sanaa....

daha iyi işte seni gönderim biran önceeeeeeeeeeee.. adam büyüdükçe büyüdüüü seninkii:KK9::KK9::KK9:

yok ya hatırlamaz kızım bi sürü hastası var hepsini birden nasıl hatırlasın benim bitane doktorum var baksana ben bile ne dediğini hatırlamıyorum doktor ne yapsın :KK9::KK9::KK9:

ben böyle olunca haliyle doktorada kızamıyorum :KK1: ya hastane uzak eşimle gidiyorum sonra işleri birikiyor... bende merak ediyorum ama açıklık muayenesi yapar bidaha :KK25: bende doğumu iyice tetikler diye pek istemiyorum :KK9:

pazartesi gidek dememin sebebide günümün dolmasına az kalıyo ya o sebepten kelli :KK52: yani günün dolmuş gel bu doğmuyo doğurtalım der belki diye :18:
benim dr sakin ondan herhalde beni hastane de yolda bile görse anıl ne yapıyorsun burda kız diyoo=))
daha ne tetiklesin 5 günün kalmışş hahahhahaa=))
o zaman bekle bakalım pazartesiyi ama yavrun bekler mi bilmem.daha 4 gün var pazartesiye.sabrına tebrik tebrik tebrik bebişimm..

silzer doğuma gidince ben yalnız bbaşıma yazarım burda artıkıınnnnn...kendim yazar kendimi alıntı yapar cevap veririm iyiyce sıyırırım lalallalallallallalalala dieeee

o kimse benim desin :KK36:

valla ben kendimi hatırlamıyorum kimdim neydim bu hallere nasıl düştüm diye :KK9::KK9::KK9:

evde yemek yok akşam menümüzde yemek yok :KK8::KK8::KK8:

hhadi anacım ya sen ya anıl sıra sizdeee..

akşama izmir köfte yapcamm kıyma çıkarduım.. fırına sürerim olduda bitti..
pancarrrrrrrrrrrrrr turşusuuuuuuuuuu yanına... bugunlerde heryemeğin yanında bunu yiyorummm.. ilk defaaaaaa yedimm bayıldımmmmmmmmmmmm:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Öncelikle ALLAH en güzel şekilde bebeklerinizi elinize almak nasip etsin... bende 5 ay öncesinde o güzel duyguyu tattım çok şükür bu güzel unutulmaz ve unutulmaması gereken anlarınızı elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız elimizden geleni yapmaya hazırız doğum fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım çok uygun fiyatlarla paketler hazırlamış bulunuyorum çünkü her anne bunu ister ama çoğu zaman bütçe engel olabilir bu yüzden bir anne olarak bu duygularınızı isteğinizi gerçekleştirelim bilgebalcan........... paket hakkında mesajlarınızı bekliyorum...

arabada mııııııııııııı

benimkide dün hazırladım dahada yarım gibi sankii. biberon faaln bişey yok..emzik falann yok.

gamsızzzzzzzzzn vicdansızzzzzzzzzzzzzzzzzz... bu şarkı kendime gelsinnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben hiç biberon almadım sütüm foşur foşur olcak benim Allah nasip ederse ondan:KK8: :KK9:

eşim emzik almış onunda saklama kabını almamış onuda yanıma almadım:KK6:

benim çantalarda kapı ağzında duruyo ama fotoğraf makinesi ile tel şarjları evdeee haliyle onların unutulmaması lazım :KK35: bide çantaların cep gzlerine içindekiler listesi yaptım onun yerinide anneme söyledim:KK23: bunu yaptım ya tmm artık gidebilirim :p

arabada mııııııııııııı
sende ki bu rahatlık kimsede yok zaten hale bak topiğin en son çantasını hazırlayan hamişi..=)))
aman ben 3 ay önce haazırladım da ne oldu hehhehehe..aynen duruyo küf tuttu
bilsem naftalin koyardım kokmazdı=)
valla çok vefalısın anacım helalllll sanaa....
daha iyi işte seni gönderim biran önceeeeeeeeeeee.. adam büyüdükçe büyüdüüü seninkii:KK9::KK9::KK9:
kocaman oldu .direkt 3-6 aylık bodyler başlıcam kendisineeee..
eşim demin meyve tabağı hazırladı yedim masada.sonra gelmiş masanın altına bakıyo..yere mi döküldü diye.meğerse 2 kişilik yapmıiş.
o sigara içmeye gitmiş=)
bende burda size yazarken kütür kütür sıkıntıdan yemişim hepsini..tabi tosun olur bizim oğlan diyoo=)

ama çok komikti ya basanın altına sandalyenin üstüne bakuıyo bana ayak yapıyo uyuzzz
senin karnın artık basketi geçti pilates topuna ulaştı diyo tirbiyisiizzz=))

aynen canım tek destekçim eşim oldu.
kv 2 kere geldi.biri çocuğun odasına bakmaya birine de öylesine.
annem desen teyy teyyyyyyyyyyyy...
ben buzluğa falan bir şey de atmadım.gelen yiyeceğini kendi hazırlar artık..
kv gelecek 10 gün kalacakmış!! annem 1 hafta kalırmış.sonra babannem kalır.
eşim hala işe giremedi maddi durum sıkıntıya sokuyor onu ne yapcaz bilmiyorum bi de onu takıyorum ister istemez....

biz ayaklanmayı iş güç yapmayı hiç kafamıza takmayalım onlar bir şekilde olur herkes başının çaresine bakar tatlım.
bize de eşimiz bakar..biz bebeklerimize odaklanalım onları huzurlu edelim süt gaz bez yeter...
ben gerçekten işi düşünmüyorummm sende düşünme...eşlerimiz var Allah razı olsun

ilaç konusunu yanlış anlattım hayatım..vitaminleri kestim.kortizon devam.onu asla bırakmam yaa.olur mu öyle şey=))pardon yanlış anlatmışım=)

Anıl bunun için özellikle dua ettim sana son sancılarda inşallah kabul olunan dualardan olur herkese etmeye çalıştım..
Diğer konuya gelince candan can kopuyor ağrı oluyor tabiiki ama ben size yansıtmak istemedim dediğin gibi..
Yanımdaki kız ıhh bile demeden sancı hissetmeden doğurdu uyuz oldum ona :KK9: gittim dedim ya beni sinir ediyorsun nasıl hissetmezsin die sizinde normal olur ise inşallah o kız gibi hissetmezsizniz..:nazar:

sende ki bu rahatlık kimsede yok zaten hale bak topiğin en son çantasını hazırlayan hamişi..=)))
aman ben 3 ay önce haazırladım da ne oldu hehhehehe..aynen duruyo küf tuttu
bilsem naftalin koyardım kokmazdı=)

kocaman oldu .direkt 3-6 aylık bodyler başlıcam kendisineeee..
eşim demin meyve tabağı hazırladı yedim masada.sonra gelmiş masanın altına bakıyo..yere mi döküldü diye.meğerse 2 kişilik yapmıiş.
o sigara içmeye gitmiş=)
bende burda size yazarken kütür kütür sıkıntıdan yemişim hepsini..tabi tosun olur bizim oğlan diyoo=)

ama çok komikti ya basanın altına sandalyenin üstüne bakuıyo bana ayak yapıyo uyuzzz
senin karnın artık basketi geçti pilates topuna ulaştı diyo tirbiyisiizzz=))

ayyy alemsinizzz karı koca :KK70:
he yaaa gamzsızlığım nere kadarrr... bi suyum gelcek görcem günümüüü.
:26::26::26:

evdw durunca insan sürekli bişey istiyor anlıyorum şimdi seni..
:KK56::KK56::KK56::KK56:

ben hiç biberon almadım sütüm foşur foşur olcak benim Allah nasip ederse ondan:KK8: :KK9:

eşim emzik almış onunda saklama kabını almamış onuda yanıma almadım:KK6:

benim çantalarda kapı ağzında duruyo ama fotoğraf makinesi ile tel şarjları evdeee haliyle onların unutulmaması lazım :KK35: bide çantaların cep gzlerine içindekiler listesi yaptım onun yerinide anneme söyledim:KK23: bunu yaptım ya tmm artık gidebilirim :p
bende koymadım esraaaa .,
emzik ve biberon.koymuştum çıkarttımm..
foto mak.sarj aleti parfüm gibi son anlık şeyler kapının yanında asılı=))alıncaklar diyeee
bende koyduklarımı anne-bebek diye ayırdım kağıda yazdım ama valize koymadım.eşime verdim cüzdanında durduğunu umuyoreeee=)
Anıl bunun için özellikle dua ettim sana son sancılarda inşallah kabul olunan dualardan olur herkese etmeye çalıştım..
Diğer konuya gelince candan can kopuyor ağrı oluyor tabiiki ama ben size yansıtmak istemedim dediğin gibi..
Yanımdaki kız ıhh bile demeden sancı hissetmeden doğurdu uyuz oldum ona :KK9: gittim dedim ya beni sinir ediyorsun nasıl hissetmezsin die sizinde normal olur ise inşallah o kız gibi hissetmezsizniz..:nazar:
Canım benim Allah razı olsun=((
Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin,karnında yavrusunu taşıyan tüm hamilelerimize..

farkındayım çok hafif yazmışsın ama yaşadığın kolay değil.kıyamam..öyle böyle atlattın...,
yavrun yanında...Allah ayırmasın acısını göstermesin....

Bu arada kızlar bunu anlatmazsam çatlarım
Bebeğimiz odaya geldi bebek hemşiresi işte şu gün muayne aşı cart curt anlattı hızlı hızlı
Bebeğin kan gurubu Brh- DEDİ
dedim nasıl olur imkansız yanlış yapılmış
Benim Brh+ eşimin 0rh+
Kızda dediki imkansız o yanlışlıkta yok ama odadakilerin yüz ifadesi böyle :KK53:
Hahaah ben itiraz etmesem farkeden yok tabii hahah düşünüyorum ben nereye gitmiştim 5 yılda olmadı zaten
O ay 1 kez ilişki ile oldu acaba tecavüzmü ettiler bayıltıp ciddi ciddi düşündüm :KK9:
Görümcem fen öğretmeni diğeri hemşire eşimin hlasının kızı onlara sormuş hemen herkes şokta tabi :KK9:
Çekinik gen die bişey varmış benim yada eşimin bir yakını o guruptansa ona çekebilirmiş ve pozitiften negatif olabiliyoruş ama egatiften poztif olmuyormuş :KK9: tecavüze uğramamışım yani bir an kendimden şüphe duydum ciddi ciddi. :KK9:

4

X