2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
:KK1::KK1::KK1::KK1: kaçırılan çişlerin pırtların hesabı yok
uyanıkken olmadı ama uyurken olmuş :KK53: oğlum sabah dalga geçti benimle :kk77: eşim bişey demedi ama sıpa öyle dalga geçtiki onun bişey demesine gerek kalmadı :KK19::110:

Ayyyy bnmki ilkinden alışkın ondada pırt zart tırt gidiyordu valla
Bide güldürüyorlar baba oğul beni o zmnda hem altıma kaçırıyom
Hemide pırt zırt :KK66:))) artık ne geliyorsa

Valla çok hoşsunuz gizemle anılın göbüşler tavan yapmış nurselinkine benziyo benim göbüş :KK70: :KK70:

valla benimde aklımda hep hareketlerini fln dinliyorum korkuyorum Allah muhafaza Mevla kimseye göstermesin

Allah ım bugün ikinci kötü espri bi haller var sende gizoşşşşş sen gidiyosun doğuma doğum enerjisi bu :KK70: :KK70: :KK70:

gündüz bizde burdan okuruz haberimiz olar da :KK70: :KK70:

seninkiler ne güzel pırt demekki sadece

ya benim kocişim ne yapsın?

bnim totoda mehteran ile senfoni orkestrası ile kapışan bi gümbürtü oluyo? hadi yiyosa gel bunla kapış denizzzzzzzzz :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

ayy :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: gülmekten yarıldımmmm
allah iyiliğini versin kahkahalarım doğurma sebebi olabilir şuan :KK52::KK52:

Ben konuştum 1-2 saat once
Hiç yardım edeni yokmuş kızın bi de gelenlere hizmet edip evi topluyormuş
Annesi ablası evlerîne gitmişler
Ama sesi cok canlı geliyordu
Ali nin sesinide duydum. Minikim bnm :KK16:

ne gelen gideni yaa daha bismillah bi dinlensinler ne anlayışsız insanlar varya :63:

ay allah seni kahretmesinnn güzel pırt ne yaaaa :KK52::KK52::KK52:güzel kokulusumu pırtın ooff:KK52:

bilemiyorum bacım bişeyler var ateş basıyo heryerimi valla içim yanıyooo çeneme vurdu gece gece:KK1:

güzel pırttan kastım kibarcık bi pırt oluşu :KK9:

tren çufçuflaması gibi değil yani canım:KK9::KK9:

hee gördüm resimlerdende alev ateş yanıyosunuz belli :KK1: bizim evde kombi basıyo üstümde hırka terledikçe soyunup giyiniyorum :KK9::KK9:

:KK1::KK1: benimkiler daha önce duymadıklarından bide ben onları duyduğumda çok dalga geçerdim onlarda acısını çıkardılar :KK17:
komplo bile olabilir :44: yaptımmı acaba keşke kanıt isteseydim tüh hiç aklıma gelmedi :KK52:

aminn canımcıımm inşş :))

ay inanmıyorum ya evlerinemi gitmişler şaka gibi.Allahtan normal yaptı bu kız doğumu deniz yoksa varya düşünmek istemiyorum

Gizem cok anlatmak istemiyorum ama cok üzüldüm yaa
İnşallah bi an evvel toparlanır..
Kız iki gündür uyumuyormuş bi de yemek ev işi
Dikişi hafif acıyormuş bugün. Dinlenemediği için tabi :KK43:

hee gördüm resimlerdende alev ateş yanıyosunuz belli :KK1: bizim evde kombi basıyo üstümde hırka terledikçe soyunup giyiniyorum :KK9::KK9:

ayy pırtın çeşitlerini saydın resmen vay anasını ne çok tarz pırt varmış:KK52:

ben hep yanıyorum çok sıcak :KK37:

kıyamam ya annesinde hiçmi vicdan yok allahım inanmıyorum nasıl dinlensin kız içim gitti resmen uuff

allah yardımcısı olsun eşi yardım etse kıza yaa başkasından hayır yok :26:
duş alması bile derttirşimdi ona kıyamam ya

ayy pırtın çeşitlerini saydın resmen vay anasını ne çok tarz pırt varmış:KK52:

ben hep yanıyorum çok sıcak :KK37:
bende yanıyorum ve bugün sol böbreğime resmen bıçak saplandı acaba sıkıştırdımı kızım diye düşündüm iki büklüm kaldım resmen son zamanlarda hep bişeyler oluyor yaaa :18:

ay dur sen doğurma var daha senin vaktine :KK9::KK9: gizm çok istekli o doğursun seni seçtim pikaçuuuu:KK9::KK9:

yada burcu ile denizzzzzzzz:KK47::KK47: :KK9:

ben kendimi hazır hissetmiyorum:KK25::KK25: :18:

portakalı soyup başucunada koydunmu :KK52:
içindeki miniğede hazır olmadığını söyle de haberi olsun yoksa ce ee diyebilir :KK53:

Kızımla kocam mışıl mışıl uyuyor ben ikisinin arasında bi saga bi sola uyku muyku yok:-(
Sizde olmasanız çatlardım herhalde:-)

Hahahahaaa tugbaaaaa:)))
Koyverdik artık iyice valla adamlarda aramızda bi resmiyet kalmadı
Yüz göz olmanın dibi bu olsa gerek :)))

Bende yanıyorum tubiş şuan donlayım mesela :KK52:

Anammmmm o ne öyle nasıl bi yağmur başladı:-(
İnşallah şimşek çakmaz.
Pöfff çatı katında oturmanın benim için en kötü yanı yağmur sanki üstüme yağıyor:-)

Anammmmm o ne öyle nasıl bi yağmur başladı:-(
İnşallah şimşek çakmaz.
Pöfff çatı katında oturmanın benim için en kötü yanı yağmur sanki üstüme yağıyor:-)

evett nasıl indi bi anda açtım camı sesini dinliyorum sakinlikten uçucam birazdan huzura erdim valla:KK9:

Selamlarr artık herkes geri sayımda.ve bişilere karar vermek gercekten zor.rabbim hkkımzda en hayırlısını versın.denizcim en iyi tercihi yine senin kalbin ,aklınverecek. Benimde kontrolum vardı.pazartesiye kadar beklememizde bi sakınca gormedi inş pazartesi gunu alucak doktor. Ben genel anestesi istiodum.gecen sene yasadıgım olumsuzlklardan sonra epidurali kaldıramam diodum. Ama doktor spinal artı epidural yapalım dıo.genelde bebek etkılenıomus ve yarı uyur cıkıomus ilk anda. Nie bebeğine narkoz verdirceksin dio? Bilemedim ki ben

Bende genel istiodum canim tabiki ayni sebepten ama simdi tirstim

Ay cok guldum

Bende aynen menapozlu muyuz hamile miyiz yahu
Pirt tirt konusuna yorum yapmiyorum bile:)))

X