2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ahahaha nisan dugunnnn

Ayyy ne bilim kuzum yaaa kusmayi biliyodumda az once okudugum bi sitede bas donmesinide soyluyodu belirtiler arasinda
Tesadufte olabilir belirtide olabiluuuuuu
İgrenc bi espriydi biliyorum Tesaduftur kesin neyse dipcik gibiyim suan yok dogum falan :)). Uuf telefondan yazmak ne zormus

Kizlar bas donmesi basladi gozlerim karardi ayaga kalkmamla kusmam bi oldu niye boyle oldum ki birdenn (

Yatıp dinlenmeye bak canım kusma evet doğum belirtisi olabiliyormuş ama sen arada bir daha önce de kustun bildiğim kadarıyla... Yediğin dokunmuştur diyelim:)

ben çok tembelim ya hiç yürüyüş yapasım gelmiyor bendede hem korku hemde heyecan var nasıl doğurucam çok merak ediyorum sen tecrübelisin ama demekki kaç doğum yaparsak yapalım aynı heecan oluyor sanırım güzel haberlerini bekliyoruz inş kendi sancıların gelir doğuma kadar....

canım bir arkadasımada aynısı oldu gecesine doktor sabaha doğurdu...
.
Hic hissetmiyorum hayatim valla oyle bisey ins dedigin gibidiir :))
Yatıp dinlenmeye bak canım kusma evet doğum belirtisi olabiliyormuş ama sen arada bir daha önce de kustun bildiğim kadarıyla... Yediğin dokunmuştur diyelim:)

Bende oyle dusunuyorum bi halt yedim ama hep yaptigim biseydi olsa daha oncede olurdu heralde. Buzluga kofte yapip atmistim disari cikarmayi unutmusum yemekten once koydum teflona buzlu buzlu ocakta cozuldu buz :/. İlk defa yapmadim bunu ama o yuzden bundanmi bilmiyorumm :)

Kiz o bisey yaparmi ki yaaa
Bende oyle yaparim cok buzlu buzlu kizartirimm
Sanmam ondan olcagini ama bilemiyiruuuumm

slmm yan mı yatoyor bebişin benim öylede rahmimin şeklinden dolayı sanırım üsten basıkmış kalp şeklinde küçükken dönseydi sorun olmazdı sanırım ama şimdi zor görünüyor

Gizoşşşş bende doğumdan şüphelendim tansiyonunu bi ölç bakalım belki ondandır.. Bebiş hareketleri nasıl? Evet telden yaZmk çok zor
Bizim tansiyon olcen seyimiz yokk normal hareketler hayatim ayni yanii
Bende telden yaziyrmmm suandaaaa aliskin degilim hiic

Gel kiz yarin doguralimmmmmm
leptop sarjta dolsada alsammm gozlerim bozuldu valla. Ayyy doguralim timammm
Kiz o bisey yaparmi ki yaaa
Bende oyle yaparim cok buzlu buzlu kizartirimm
Sanmam ondan olcagini ama bilemiyiruuuumm
. Bende hep yapiyorum iste ama ilk defa oldu boylee :/ yaptigimiz cok zararli bu arada

Valla ondan olacağını pek sanmıyorum ama net de bilmşiyorum... Hamilelik bu yaaa neden etkilenilceği de belli olmuyor... Ama ben hastaneye sancıdan dolayı yatırıldığım gecenin öğleninde kusuştum ve yemekten sanmıştım...

ya bnmde sadece karnim surekli kasiliyo.ama belimden vuran bi sanci falan hic bisi yok.nst'de duzenli sancim cikmisti acilmada yoktu ama.
ben artik dogurmak istiyorum.ne suni sanci ne sezeryan, normal olsun istiyorum.az zaman kaldi bide.acaba olurmu ki acilmam yaa

. Bende hep yapiyorum iste ama ilk defa oldu boylee :/ yaptigimiz cok zararli bu arada

Bence tetikte ol sen bu gece bebek hareketlerine fln dikkat et giZemcim:))

Bizim laptop ta kociş te :)) evet çok zararlı yaptığınız bakteri ürüyo öyle yapmannnnnn etmennnnnn:)

Ama buzunun cozulmesini beklemekte zarARlii
Buzdolabinda cozdurmek gerekiyomus ama oda olmuyo her zmn unutuyorum yada aniden kullanmaya karar veriyrm
Mikrodalgadami cozdursem :S
Amaan bilemedim bebisim yaaa :/

canım bende direk difrizden cıkardıgım gibi kızgın yağda kızartıyorum, annemde öle yapıo ,benim bildiğim zaten çözülmeden kızartılması:) hatta patatesi soyar dilimler buzdolabı poşetlerine koyarım.lazım olduğunda direk kızgın yaga atarım çözülmeden ,süper oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…