2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
iyi akşamlar kızlaaar, ilk defa akşam giriyorumm, benim koca mesaide bugün hala gelmedi.

cemre yarına kadar belki açılmanda artar, ayyy ne büyük heyecaaaaann.. Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

bugun itibari ile doğum iznim başlıyor raporum aslında cumartesi 30 kasımda
doğum ise 13 aralıkta.. ama yarın ve cuma okullar tatil olduğu için bu akşamdan başlıyor iznimm yuppiii çok yorulmuştumm.:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:2. sınıflarla bide..
off çok iyi gelcek bu 15 günlük izinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

Yarın ve cuma dersim yoktu zaten, aynen benim de doğum iznim yarın itibariyle başladı esra hocam;-)
Hadi ınş bereketli olsun iznimiz , inşallah doğum izni uzar da ikinci dönemi kapatmayı başarıriz;-)

Bilmîyorım kızlar
Herkes git doğur diyor .!!
Böyle istemiyordum ama her gecen gun biraz daha kilo alıyor
4 olursa doğuramam ztn ve 1 haftada 4 olur kilosu
Eşim gidelim dio
Korkuyorum...

canım hayırlı olsun inş çok kolay ve rahat doğum yaparsın.. benimde pazartesi randevum var ama bende şu ana kadar doğum belirtileri yok bakalım ben ne zaman doğurcam çok merak ediyorum doğumdan sonra tecrübelerini bekliyorum....

bir sürü arkadaş doğum yapmış mşl hepsine kuzucuklarıyla beraber sağlıklı bir ömür diliyorum....

Kızlar selam
Dr dan sonra pazara uğradık geç kaldım

3. Cm açıklığım var ve rahim duvarım incelmiş
Gecen sefer 2,-2,5 tu ana kalındı bu kez öyle değil doguma hazır dedi
Beni yarın doguma çağırıyor sabahtan..!
7 gibi gel dedi suni sancı ile kolayca doğurursun diyo
Bebeğim 3,630 eğer 2 hafta daha beklersek 4 olurmuş
O zmn dogum cok zor olur tabiki.
Yinede sana bırakıyorum diyor.

Cok zor bi karar psikolojim alt üst oldu napıcağımı bilmiyorum
Kendi sancımı beklesem kilosu cok olacak

Ayyy canım hayırlı olsun son karar senın tabi inşallah herşey gönlüne göre olur

Selam kızlar bende 22kasımda genel anestezi sezeryanla doğum yaptım yazamadım tabi size fırsat bulamadım çok zor geçti doğumum ama gayet iyiyim maşallah sutum de hemen geldi ama bebeğim zor tuttu biraz düzeldi fakat bazen zor emzirıyorm bebeğim 3400gr 50 cm doğdu ve çok şükür hiçbir problemimiz olmadı:):nazar:

Selam kızlar bende 22kasımda genel anestezi sezeryanla doğum yaptım yazamadım tabi size fırsat bulamadım çok zor geçti doğumum ama gayet iyiyim maşallah sutum de hemen geldi ama bebeğim zor tuttu biraz düzeldi fakat bazen zor emzirıyorm bebeğim 3400gr 50 cm doğdu ve çok şükür hiçbir problemimiz olmadı:):nazar:

Gözün aydın özlemcimmm
Allah analı babalı büyütsün :nazar:
Bende seni ne zmndır göremeyince doğurdu bu kız galiba dediydimm yanılmamışımm :KK16:

Cnm allah bagslasın minigni usg ölcüleryle uyumlu mu dogdu fark war mıydı?

uzun zamandır takip ediyorum ama yazmadım hiç
bişey sorucam bilgisi olan varsa cvp bekliyorum lütfen
6 aralık doğumum görünüyo
39 haftadayız ama bebeğim hala dönmedi makat gelişi değil ama doğumda da dönebilirmi doktorum sorun değil dedi ama tedirginim yinede aynı durumda olan varmı acaba

merhaba hamişler nasılsınız bakalım bebişler nasıl benim bebiş daha fazla bekleyemedi ve 37 haftalıkken dogdu geçen hafta çarşamba sancıyla gittim ve acil sezeryan oldum 3050 gram dogdu parmak çocugum bi haftadır agrılarla boguşmaktan haber veremedim fırsat buldukça yazarım inşallah allah hepinizin bebişini saglıkklı bi şekilde kucagınıza almanızı nasip etsin az agrılı az sancılı kolayca dogurursunuz inşallah

İkinizi de tebrik ediyorum...Allah sağlıklı sıhatli güzel bir ömür nasip etsin....:nazar:

canım hayırlı olsun inş çok kolay ve rahat doğum yaparsın.. benimde pazartesi randevum var ama bende şu ana kadar doğum belirtileri yok bakalım ben ne zaman doğurcam çok merak ediyorum doğumdan sonra tecrübelerini bekliyorum....

bir sürü arkadaş doğum yapmış mşl hepsine kuzucuklarıyla beraber sağlıklı bir ömür diliyorum....

Sagol canım...
Yarın yada cuma gidicez buyuk ihtimal eşimle 1 saattir yürüyoruz
Hurmada aldım birazdan yiyicem:)
Bi aksilik çıkmazsa iki gun içinde ordayım..
Cok heyecanlıyım.! Çok
Bir Gün daha beklicem tecrübeli ablalarla konuştum
Kendi sancını bi iki günde olsa bekle diyorlar
Yarın eşim iş yerini ayarlayacak bi iki alınacak var
Sabah ve akşam yürücem yarın

Selamlarr artık herkes geri sayımda.ve bişilere karar vermek gercekten zor.rabbim hkkımzda en hayırlısını versın.denizcim en iyi tercihi yine senin kalbin ,aklınverecek. Benimde kontrolum vardı.pazartesiye kadar beklememizde bi sakınca gormedi inş pazartesi gunu alucak doktor. Ben genel anestesi istiodum.gecen sene yasadıgım olumsuzlklardan sonra epidurali kaldıramam diodum. Ama doktor spinal artı epidural yapalım dıo.genelde bebek etkılenıomus ve yarı uyur cıkıomus ilk anda. Nie bebeğine narkoz verdirceksin dio? Bilemedim ki ben

Canım maşallah sübhanallah
Sende baya erken dogurmuşsun
Ama kilosu gayet iyi
Adı ne oldu meleğinin
Sen iyimisin
Özlem banada dua et bu aralar dogurucam

Canım maşallah sübhanallah
Sende baya erken dogurmuşsun
Ama kilosu gayet iyi
Adı ne oldu meleğinin
Sen iyimisin
Özlem banada dua et bu aralar dogurucam

38+4 te doğum yaptım ışte canım dönmediği için mecbur sezercik oldum çok zor geçti ama doğum... Saniye firuze oldu kızımin adı canım sende hayırlısıyla kurtulursun ınş canım şuan iyiyim sadece biraz bunaliyorum kız zor emiyo uykusuz geceler falan filan ışte zamanla alışacam artık..

özlemcim gözün aydın canım tebrik ederimm :))
anıla bugün dedim özlem kesin doğurdu yok ortada diye doğruymuş :))

1-pembegri :nazar:
2-ocakn:nazar:
3-damla17:nazar:
4-angelif:nazar:
5-moiraia:nazar:
6-guelbeyaz:nazar:
7-cnnm:nazar:
8-browny:nazar:
9-mdaa:nazar:
10-ecemsu1:nazar:
11-kayraneren81:nazar:
12-eylül2807:nazar:
13-mhsezer:nazar:
14-umut_iklimi:nazar:
15-uzay100:nazar:
16-ercelf:nazar:
17-hevuk:nazar:
18-lusnica:nazar:
19-agresifmelek:nazar:
20-hayat_ask:nazar:
21-miges:nazar:
22-diilekkkkk:nazar:
23-38ÖZLEM38:nazar:

Kizlar bas donmesi basladi gozlerim karardi ayaga kalkmamla kusmam bi oldu niye boyle oldum ki birdenn :KK43:(

denizzz çok heyecanlandım. sen de doğruyosun demekkii. açıklığın çok iyi bence bebeğin çok kilo almadan rahatça doğurursun. allah bi avazda kurtarsın inşallahh..:KK52:

X