2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
nrslc canım nursel yanii :))dün kek tarifi verdin ya bebeğim
vardı bayaa ama anılla benden koca olanını hiç görmedim yemin ederim

maşallahınız var kızlar yaaaa :)))) bebişler gelsin artık acilen :))))

ya benim gittğim hastanede iflas etmiş kapattılar,doktorum bir tıp merkezine geçti , doğum için başka hastaneyle anlaşmış ,doğuma başka hastanedeyim. şimdi bilemedim aneztezi uzmanı başka doktorumun ekibi başka olucak.moralim bozuldu kızlar yaaaaa(((

teşekkürler canım :))

hangi hastaneyla anlaşmış oranın anestezi ekibini araştır biraz bilgi al için rahat etsin yada orda doğum yapanlara bakabilirsin

teşekkürler canım :))

hangi hastaneyla anlaşmış oranın anestezi ekibini araştır biraz bilgi al için rahat etsin yada orda doğum yapanlara bakabilirsin

canım normalde ben vatan hastanesine gidiodum diğer adı universal hospitaldı ,kapandı işte. ben manisada yasıyorum grand medical hastanesi var orda yapıcam mecburen doğumu ,ama ekibinin iyi olmadığını duymuştum,bide şimdi doktora da yabancı kişiler sonuçta ,doktorun kendi ekibi vardı şimdi onlar olmucak.doktor içinde zor bir durum aslında.vatan hastanesinin aneztezi uzmanı cok iyiydi ,pozitif bir kişilikmiş, pozitif enerji veriyormuş insanlara.dogum anında yanında duruomus falan yani.. alışmam zor oldu zaten hastaneye ,bu değişiklik iyi olmadı canım yaa moralim gerçekten bozuk((

Canim selam ocak annelerinden hatirliyorum seni gunumuz ayni oldugu icin dikkatimi cekmisti buraya transfer olmussun gec dollenme degil miydi senin oglusun simdi masallah tosuncuk olmus sezaryani tombik oldugu icinmi yapiyorlar yoksa baska zorunluluk mu birde tarih ne zaman

belli olmaz ki nolcağı hayırlısı böyleymiş yapcak bişey yok malesef :/
doktorunla konuş bu sıkıntını seni rahatlatır bence
üzme kendini hayatım dur bakalım doktorun ne dicek

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar sizleri yazmasamda hergun takip ediyorum sizlere birsey sormak istiyorum 38.haftamizdayiz bildigim kadariyla bebegin hareketleri gun gectikce azalmasi lazim ama benim tosuncugum bu gucu nerden buluyor bilmiyorum hic durmuyor birsey yemeye korkuyorum yatamiyorum bi saga bi sola karnimda dolanip duruyor hele sese acayip tepkiler veriyor tv yi kisik sesle izliyoruz actigimiz an basliyor kopmaya bu yuzden doktora gittik bu bi hastaligin belirtisimi bilemem dedi doktor bunun sebebi ne olabilir bi fikriniz varmi yada benim yasadiklarimi yasayan bana verdigi rahatsizlik degil derdim bebegimde mi bi sorun var diye hergunum tedirginlike geciyor :44:

Yaw temizlikçi yarım günlüne geldi sadece mutfağı temizledi bu nasıl iş kardeşim neymiş biyükmüş kadın demiyor ben yavaşım kilolu birdenyazık oldu yaa

Kızlar selam
Dr dan sonra pazara uğradık geç kaldım

3. Cm açıklığım var ve rahim duvarım incelmiş
Gecen sefer 2,-2,5 tu ana kalındı bu kez öyle değil doguma hazır dedi
Beni yarın doguma çağırıyor sabahtan..!
7 gibi gel dedi suni sancı ile kolayca doğurursun diyo
Bebeğim 3,630 eğer 2 hafta daha beklersek 4 olurmuş
O zmn dogum cok zor olur tabiki.
Yinede sana bırakıyorum diyor.

Cok zor bi karar psikolojim alt üst oldu napıcağımı bilmiyorum
Kendi sancımı beklesem kilosu cok olacak

Canım maşşallah valla benim kızda çok harrketli endişe etme allahım izniyle

ben fikrimi söyledim bebeğim telefonda konuştuk zaten..
doktoruna güven diyorum karar sizin iyice düşünün taşının :26:

amaaaninnn kız sende mi gidiyorsun doğumaaaaa..
hayırlısı olsun eğer kolay olacak diyorsa ... nebiiilimm . eşinle iyice düşün taşın bak hafta sonuda geliyor bi yandanda iyi olur aslında... maaşallah tosununun kilosuda iyiymiş canım..

bugun itibari ile doğum iznim başlıyor raporum aslında cumartesi 30 kasımda
doğum ise 13 aralıkta.. ama yarın ve cuma okullar tatil olduğu için bu akşamdan başlıyor iznimm yuppiii çok yorulmuştumm.2. sınıflarla bide..
off çok iyi gelcek bu 15 günlük izinnnn

Cemrem maşşallah bebeğinin kilosu çok iyi ya yavrum ama bence bekledikçe doğumun zorlaşacak bebeğin gayet iyiyken bekleme derim arkadaşım kilo aldıkça zor olur dr güven

İnternetim yok giremiyorum, dogumlar olmus, doguma yakin olanlar var hepiniz icin cok mutlu oldum

Benim moralim cok bozuk gunumu doldurdum bebegim 3 kiloya yakin bende 63 kiloyum suanda..
Tecrubeli normal dogum yapanlara sorum olucak bebegin basi dogum kanalina tam girmemis bu sekilde normal yapabilirmiyim, sancim bidefa cikti nstde hissettigim bi agrida yok arada kukuma sanci oluyor ahh yaptiriyor 2 gun once altan muayne oldum bebegin kafasi baya baski yapiyor dedi doktor, fakat ne acilma ne yumsama 41'e dogru gidiyorum artik sezeryani dusunmeye basladim bana dua edin ve fikir verin..

Bilmîyorım kızlar
Herkes git doğur diyor .!!
Böyle istemiyordum ama her gecen gun biraz daha kilo alıyor
4 olursa doğuramam ztn ve 1 haftada 4 olur kilosu
Eşim gidelim dio
Korkuyorum...

merhaba hamişler nasılsınız bakalım bebişler nasıl benim bebiş daha fazla bekleyemedi ve 37 haftalıkken dogdu geçen hafta çarşamba sancıyla gittim ve acil sezeryan oldum 3050 gram dogdu parmak çocugum bi haftadır agrılarla boguşmaktan haber veremedim fırsat buldukça yazarım inşallah allah hepinizin bebişini saglıkklı bi şekilde kucagınıza almanızı nasip etsin az agrılı az sancılı kolayca dogurursunuz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…