2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
boy 51cm
kilo 3660gr
ve henüz 35+2yiz...baksana gebelik takvimimde olması gereken boyutlara 2700gr ve 47cm diyo...
usg cihazında bebeğin büyüklüğüne göre 39 haftalık çıkıyo...

Masallah canim napiyorsun peki bebegin boyle
Seker yok dimi
Neler yiyosun

merhaba kızlar kızımın doğum tarıhi belli oldu...
Allahın izni ile 30 Kasım de kızım geliyor inşallah...

hadi bakalım hayırlısı..allah bir avazda kurtarsın...

Heeeee17:00 da daktırdayım

deniz hala çıkmadın mı merak ettim....

hakkaten ya..düştü düştü diyolar da..bayağı belli düştüğü...

Beşiğimizi 7 yılda 3. defa süsledim..
Bir de son halimi ekliyorum kızlar:ss:

Eki Görüntüle 874971 Eki Görüntüle 874972 Eki Görüntüle 874973 Eki Görüntüle 874981
oy maşalalh aysun sana..3 çocuk ve bu fizik...ezgi diğeri erkek mi...yaş aralıkları ne..

anılla ..gizo ne yaptı acaba çok da yağmur var...

geldik kızlaar :))
güzel bi gündüü bildiğimiz şeylerdi gerçi hep çok ekstra bişey yoktu anlattıklarının çoğunu biliyoduk burası sayesinde

kesmek zorunda kaldım kızlar kusura bakmayın google görsellerde şak diye çıkıyo paylaştığımız resimler çünkü :)))

nursel,ben,anıl :))

güzel bi gündüü bildiğimiz şeylerdi gerçi hep çok ekstra bişey yoktu anlattıklarının çoğunu biliyoduk burası sayesinde

güzeldi iyiydi baya yedik bikaç kere acıkıp

EVet öyle oluyor gidip gelip yeniliyor:) anestezist geldi mi ben onu merak ettim? Benim katıldığım eğitimde acil ameliyatı olduğu için gelememişti...

EVet öyle oluyor gidip gelip yeniliyor:) anestezist geldi mi ben onu merak ettim? Benim katıldığım eğitimde acil ameliyatı olduğu için gelememişti...

geldi canımm..
sezeryanda spinal+epidural kombine yapıyolarmış genelde.baş ağrısını sordum çok küçük kısımda yaşanırmış bu baş ağrısı o da çok su içerek ve kafein alımıyla önlenirmiş.

normal doğumdada epidurali öneriyo anestezist fakat kadın doğumcular ıkınma hissini ortadan kaldırdığı için çok mecbur kalmadıkça epidural önermiyolarmıışş :)

Hımmm doğum öncesi mutlaka görüşülecek tabi anestezistle ama mera ettim sağolasın:) bakalım bizimki nasıl olacak:)

7 Aralık Cumartesine kadar vakit geçecek mi acaba? 3. dogumum oldugu halde çok heyecanlıyım..

Allah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin

doğum bi anda başlayan sancılarla gelirmiş hiç belli olmazmış yani şuan bişeyimiz yok diye yarın doğurmicaz demek değilmiş bu :))

merhaba benim beşiğim de seninki ile aynı besiğe gore yan korumaları nereden aldın acaba,ben bir iki markadan aldım eve getırdım uymadı gerı verdim

Ben onu geçen sene miniçodan almıştım tatlım,cuk oturdu güzel oldu yani

deliii

oy maşalalh aysun sana..3 çocuk ve bu fizik...ezgi diğeri erkek mi...yaş aralıkları ne..

anılla ..gizo ne yaptı acaba çok da yağmur var...
teşekkürler canım..
ezgiden 5,5 yaş büyük abisi o da kaan..

olsun hayatım sosyal olmak tam da böyle bişey..
bizim gibi evde oturup kasılma sayacağına iyi yaptınız..
anıl,diğer arkadaş kimdi kız :26:
süper göbüş resimlerinizde fevkaladeninfevkinde
Kaç tane koca göbüşlü vardı allahaşkına

Karnı aşağı düşenler :) benim pazar günü düştü ertesi gün doğum yaptım. :)

nasıl anladın canım düştüğünü:26:

z..
anıl,diğer arkadaş kimdi kız :26:
süper göbüş resimlerinizde fevkaladeninfevkinde
Kaç tane koca göbüşlü vardı allahaşkına

nasıl anladın canım düştüğünü:26:

nrslc canım nursel yanii :))dün kek tarifi verdin ya bebeğim
vardı bayaa ama anılla benden koca olanını hiç görmedim yemin ederim

7 Aralık Cumartesine kadar vakit geçecek mi acaba? 3. dogumum oldugu halde çok heyecanlıyım..

Allah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin

Asıl 3. doğumda daha heyecanlı oluyor insan..
çünkü ilkinde neyle karşılaşıcağını bilemiyorsun,şoktan ne olduğunu anlamıyorsun..
2.de deneyimin oluyor fakat bu defa bakıyorsunki bu doğumunun ilkinden daha farklı olmuş..
3.de ne olucağını kestiremediğin için heyecan daha fazla oluyor

3600 cok fazla değil mi kuzum yaaa maşallah :)) sekerin falan yoktur umarım .bence de sezeryan ol normal zor olur :))
yok canım şeker hem de doktor kaç kere baktı açlık tokluk defalarca ama bi sorun yok

Masallah canim napiyorsun peki bebegin boyle
Seker yok dimi
Neler yiyosun

ne yiyorum cevize çok yüklendim bi ara düzenli yemem ki ben :26: ama o haftalarda kekler elmalı kurabiyeler derken biraz fazla un ve şeker tükettim..şimdi rejimdeyim doktor tavsiyesiyleşekeri çikolatayı azalttım ekmeği de kepekliye çevirdim yavrum dünyaya gelmeden rejimle tanıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…