2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bence sen 25 veya 26 gibi olursun artık:)

Yaaa sorma kafamdaki araştırma konusu da bu... Bakınacaktım ben de birşeyler bulursam yazarım burada da:)

cokta gerekli mi acaba bilmiyorumda
asilar tahliller saglik ocaklaribyapiyor sadece muayene ve bazi tahlilleri yaotircaz disarda

inş canım amin..
üzülmüyorum kızmıyorumda allah vicdan merhamet versin böylelerine denicek başka bişey yok..

Ben de yaptıracağım ama daha bakamadım. Daha doğrusu bebeğin kimlik numarası çıkmadan kesin fiyat veremiyorlarmış sanırım. Öğrendiğimde sizlerle de paylaşırım. Bebeğe limitsiz olsa daha iyi sanki.

Koca kadın kendine de ailesine de hayrı yok. Çocuklarını nasıl doğurabilmiş hayret.
Gelip en azından destek olabilirdi, misafirleri ağırlayabilirdi ama boşver Gizemcim, gelip de seni sinir etmedi en azından.
Onlara hiç muhtaç olmayacaksın inanıyorum. İyi ki anneannen ve teyzen var. Allah onlara sana Eylül'e uzun ömür versin.

sadece işi ve mağazaları var onun için gözü başka bişey görmüyo :)))
daha iyi oldu amaan sinirim bozulcağına olmasın hiç yanımda

yoo bana verdiler fiyar teklif gonderdiler belki farkli bir sigorta ile gorustuysen.
yaptiran arkadaslarim 2500yeterli dedi.
arastirdiginda benide bilgilendirirsen sevinirim.

Dün sabah adet ağrıdı gibi çok ağrım vardı önemsemedim lavaboda kanı fark ettim Dr U aradım hemen gel dedi öğlen 13 30 gibi oğlum doğdu
Tebrik ederim...
İnşallah 2nizde iyisinizdir.
Allah bağışlasın
akıllı ya bu millet çok akıllı
ne güzel de bahaneler üretiyor
bebeğe bak altını değiştir demiyoruz ki.bebeğe anne bakıyor zaten.o gelene gidene,eve falan yarım edecek yani.sofra kurcak etcek
aman ne desek boş ya
onlar bundan ne anlar...

bana da kv bugün eminönüne gitmiş bebeğe hedielik 1-2 şey almış keçe falan
elli kere aradı söyledi sen mutlu ol diye aldı sen mutlu ol diye aldım.Allah razı olsun tamam teşekkür ederim
ettim de ama elli kere teşekkür ettim yaaa elli kere söylenmez ki arkadaş..

o yüzden bir iş yapacaklarsa dillerinde değil yüreklerinde olmalı.herkes kendini akıllı sanıyo karşısındakini salak

Hiç düşünmüyorum gizem nası olacak bebeğe nasıl bakıcam işleri yapıcam
Yemekler nolcak..! Psikolojimizi bozmayalım hiçççç
Hersey guzel olucak
Ben senin o tertemiz kalbini biliyorum
O dese bile gerekiyor anne derdin
Yeterki deseydi.
Allah gücünü verecek sen onaa sığın.
Hemm teyze anne yarısıdr
Keşke ben olaydım pedini bile takardım
Kadrmazdım seni ((

ayy düğünde ananemlere bi hoşgeldiniz demedi tanımıyolar birbirlerini düşün ne sofra kurması ne misafir ağırlaması rezil ederdi valla gelene gidene!!
ay anııl ne çektik ya valla bi doğurup kendi kendimize bebeğimize yeticek hale gelsek başkada bişey istemiyorum.kimseyi kimseye muhtaç etmesin Rabbim

aşkım benimm canım arkadaşımmm napalım ya sınanıyoruz biz bu dünyada valla sabrımız falan ölçülüyo :))
bugünleride atlatıcaz hepimiiizzz

Ayyy melekcim gözünaydınnn
Çok güzellllll
Sağlıkla büyüsün Elacıkkk
Darısı bize inşş

melekkk hayırlı olsun kızınnn.. seninle aynıydı günümüz heyecan bastı beni de. allah hepimize yavrularımıza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallahh..

Yaşasınnnnn cok sevindim Cnm
Sorunsuzca kucağına almışsın bebeğini
Detaylı anlatırsın bi toparlanında

Ayyy canım maşallah size hayırlı olsun geçmiş olsun kavuşmuşsun kuzuna .. Güzel bir ömrü olsun inşallah

Canm allah analı babalı buyutsunn mas sizee darısı hepimizin basınaa.tebrik ediorummm

doğum yapan arkdaşlara hayırlı olsun darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla

kızlaaaaarrr çok teşekkür ederim hepinizeeee darısı sizleree minnoşuum sakin maşallah sarıl sarıl tabiki sütüm gelmıyor ama emıyor hala ağız sütü denen kıvamlı süt gelıyor normal süte bikaç güne geçer inşallah emziriyorum iki çekiyor hemen uyuyor memede uyuya kalıyor ne yapsam uyanmıyor ama yetiyor sanırım ağlamıyor pek bir tek emzirdikten sonraa gaz yapıyor sanırım bacaklarını kasıyor hemen onu da cıkarınca çok rahatız maşallah ama daha hayattakı 2. gunumuzdu uykuyla geçiyorr sonrası ne olacak bilmem inşallah sarılık falan olmayız bugun bandajlarımı çıkarttık yapıştırma izi var sadece bandaj flan talmadık acıkta kalacakmış pansumana gerek yokmuş ağrı kesici hap kullanıyoruum iğneye gerek kalmadı çok şükür gezinıyorum bebeğimle ilgillenıyorum ama gece yatmak zor karnım düşecekmiş giibi hissediyorum hoş dün gece pek uyuyamadık aynı karnımdakı gibi kızım günüdz hareketsiz gece daha hareketlii doğumumu da yazıcam ama onu da başka sefere öptümm sizi

AMİİİNNNN.
en içten AMİİNNN...

mELEK yaaaa=))
ben inanamıyorum senin doğu yaptığına gerçekten niye acaba=))
çok ni oldu diye mi acabaaa=))
şaka gibi geliyor yerim kız seni ve kızınıııı=)))
Maşallah size......muah muah muckk=))

Ne güzel upuslu annesi... İnşallah böyle de gider bol uykulu geceleriniz olur:)

Kızlar zeynep kamilde bebek kaçırılmışş lütfen bebeğinizi bekleyecek biri başında olsun
yok artık nasıl olur yaa ne biçim bi servis ki elini sallayan oraya girip bebekle çıkabiliyo
inanmıyorum inanamıyorum
inanmak istemiyorum böyle bi ihmale devlet kurumunda

seviyorsan biraz da sarımsak koy çiğden canım
ayy bayılırım.yoğurtla yerim ben hepp..mımmmmm

10dak hasla cnm
Suya tutma vitamini gitmesin
Tabaga al
Zeytinyagi limon tuz dok
Sarimsakli yogurt yap yanina ustune de dokebilirsin yanina da koyabilirsin

bak sağlıklı beslenenler nasıl da belli oluyo
yaptım kızlar sarımsak ta koydum
çok tişkürler
ben de brokoli yapıp eşime zararlı şeyler siparişi veriyorum
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

bu medipolde eğitimde ikram falan yazıyo neymiş o ikram kuru pasta falansa bilelimde yanımıza yolluk alalım kesmez beni öyle şeyler sen gittin canım biliyosunduur

kuru pasta, minik peynirli sandviçler, meyve, çerez çay kahve meyve suları
baya bişi vardı ama bilmem yetermi kuzum
ben aldım yetmedi bi daha aldım
siz de doyana kadar alırsınız
aa bi de yaş pasta vardı
bir deee tek tek hatıra fotosu çekilmiştik ve eşantiyon hediyeler vardı bebek bezi falan

oy maşşallah
ilk resme bayıldım
allah sağlık sıhhat versin mutluluk versin yuvanıza...

Ay dünmüydü pardon ya zaman kavramı kalmadı bende :) en eğitimli sensin demk artık bizimde eğitirsiniz anacııııımmm:) cahilim cahilimde cahilim çok cahilim cahilim :))))
estağfurullah
bu işler eğitime bakmaz kuzum
yaşadıkça öğrences

Dün sabah adet ağrıdı gibi çok ağrım vardı önemsemedim lavaboda kanı fark ettim Dr U aradım hemen gel dedi öğlen 13 30 gibi oğlum doğdu
gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün sağlık huzur versin...

cins yaa ne biçim kadın bu
yemek yapmayı bilmez, bebek tutmayı bilmez, ne konuşulcağını bilmez!!!
gelme aman koş işine beklemesin dükkan
gelip can sıkma ama konuşup ta pot kırma bari...

meleeeekkkk canım arkadaşım çok mutluyum senin adına
inanki son zamanlarda senin erken doğurcağın içime doğuyodu
hep söylicektim sen de sık giremedin biara, karşılaşmadık okuyunca doğum yaptığını şaşırmadım

ee kaç kilo almıştın toplam
şimdi kaçı gitti
bebiş kaç doğdu
son usg ile yakın mı kilosuu???

umarım bu alınganlıklar ve sinirlendiğim şeyler benimle alakalıdır
umarım ben abartıyorumdur !

nooldukii ?
hormonlar canım az kaldı herşey yoluna gircek inşallah
gerçi bi de lohusalık var
aman kızlar 40gün eve kapanıp herşeyi ertelemeyin
iyi olunca bi eşiniz gidiyosa bi siz gidin ekmek almaya
başınızı kaldırıp gökyüzüne bakın, bebişimize sağlıkla kavuştuğumuz için şükredelim
kendimizi zorla bunalıma sokmayalım
dün diyodu;
hayatınız süt emzirmek ve alt değişmekten ibaret olmicak
böyle hissebilirsiniz inekmiyim ben hep meme hep süt! hayır hayat daha güzel olcak
kimse mükemmel anne mükemmel baba değil
olduğu kadarını yaparım, gücüm yettiği kadar diye düşünün didiii

arkadaşlar bende aynı durumdayım. benim yanımda annem kalacaktı ama olmadı kardesimle ilgilenmek zorunda kaldı. Kardesimin rahatsızlandıve kayınvalidem hayatta gelmez. ama ben bi kadın tutçam öğleden sonraları yemek ve temizlik için yarım gün olduğu için fiyatda 400-500 arası tabi ekonomik durumunuza göre ama en azından yol bir cıkış yolu. bu dünya kimseye kalmıyo. zor gününde yanında olmayanları unutmamak gerek.

Beni tarif ettin canım.
Hiçççç kapatamam kendimi eve
Alırım ana kucagıyla Ali yi
Aral da ister gelir ister gelmez
Çıkarım avm ye arkadasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…